ایمالز
  • از تومان
  • تا تومان

لیست قیمت مبدل فیبر شبکه

لیست قیمت مبدل فیبر شبکه هر چند ساعت بروز می شود و جهت مشاهده زمان بروز رسانی دقیق و خرید اینترنتی و یا مقایسه قیمت فروشندگان و یا پیگیری قیمت مبدل فیبر شبکه کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید ، همچنین شما می توانید برای انتخاب دقیق تر از فیلتر های کالا برند کالا و یا بازه قیمتی را مشخص کنید، لازم به اشاره است که ایمالز یک بازار رقابتی می باشد و یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و قیمت درج شده برای هر مبدل فیبر شبکه کمترین قیمت فروشنده می باشد، برای مشاهده لیست فروشندگان و یا خرید کالا و مشاهده گارانتی های مختلف و رنگ های مختلف کالا بر روی هر کالا کلیک کنید
عنوان قیمت (تومان) نمودار
D-Link DMC-515SC Media Converter مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-515SC 689,000 تا 693,000
D-Link DMC-300SC Media Converter مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-300SC 584,000
D-Link DMC-810SC Media Converter مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-810SC 1,555,000
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM 450,000
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module تی پی لینک ماژول Single-mode فیبر گیگابیت TL-SM311LS 292,000 تا 360,000
D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-700SC 993,000 تا 1,443,000
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module تی پی لینک ماژول multi-mode فیبر گیگابیت TL-SM311LM 277,000
D-Link DMC-530SC Media Converter مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-530SC 778,000
TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis مبدل فیبر 14 اسلات تی پی-لینک مدل TL-MC1400 2,393,000
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module ماژول فیبر تی پی لینک تک کاره مدل اس ام 321 ای 838,000
Tenda MG100S Single Mode SFP Module ماژول فیبر تندا مدل MG100S Single Mode 162,000 تا 179,000
D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter 526,000
ماژول فیبر نوری مدل میکروتیک MikroTik S-85DLC05D 314,400
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel 960,000
ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM 248,000
ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM 310,000
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U 840,000
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U 420,000
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U 300,000
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D 420,000
TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter مبدل چند حالته تی پی-لینک MC200CM 455,000
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D 840,000
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D 300,000