ایمالز
جدیدترین‌ها
Edimax HP-2002AV 200Mbps PowerLine Ethernet Adapter
D-Link Power Over Ethernet Adapter DWL-P200
D-Link Gigabit PoE Adapter DPE-101GI
TP-LINK TL-PA251 AV200 Multi-Streaming Powerline Adapter with AC Pass Through
TP-LINK TL-PA511 AV500 Gigabit Powerline Adapter
TP-LINK TL-PA511KIT AV500 Gigabit Powerline Adapter Starter Kit
TP-LINK TL-PA210 AV200 Mini Powerline Adapter
TP-LINK TL-PA210KIT AV200 Mini Powerline Starter Kit
D-Link 10/100Mbps PCMCIA Fast Ethernet Adapter DFE-690TXD
TP-LINK TL-POE200 Power Over Ethernet Adapter Kit
D-Link DHP-W306AV Powerline AV Wireless N Extender
Tenda 200Mbps PowerLine Mini Adapter P200
Tenda PoE Adapter PoE1500S
TP-LINK TL-WPA271 150Mbps AV200 Wireless N Powerline Extender
Edimax EW-7438RPn Universal Wi-Fi Extender
Edimax HP-2002AC 200Mbps PowerLine Ethernet Adapter with Integrated Power Socket
D-Link DHP-308AV Powerline AV 500 Mini Adapter
D-Link DHP-600AV PowerLine AV2 600 Gigabit Adapter
D-Link DHP-P307AV PowerLine AV PassThrough Starter Kit
D-Link DHP-W311AV Powerline AV 500 Wireless N Mini Extender
Edimax EDHP-5101K 500Mbpps Nano PowerLine Adapter
Edimax SP-1101W Smart Plug Switch Intelligent Home Control
TP-LINK TL-WPA2220KIT 300Mbps AV200 WiFi Powerline Extender Starter Kit
TP-LINK TL-WPA4220KIT 300Mbps AV500 WiFi Powerline Extender Starter Kit
D-Link DHP-309AV Powerline AV 500 Mini Adapter
Tenda PW201A Wireless N300 Powerline Extender
Tenda POE30G-AT Gigabit PoE Injector
آداپتور پنل فیبر نوری ۱۲ پورت کانکتور SC داپلکس دی-لینک
آداپتور سینگل مود سیمپلکس کانکتور LC به LC فیبرنوری دی-لینک
TP-LINK TL-WPA281KIT 300Mbps AV200 Wireless N Powerline Extender Starter Kit
TP-LINK TL-PA411KIT High-speed AV 500Mbps Mini Powerline Adapter Starter Kit
Linksys LACP130-EU PoE Injector
D-Link DWL-P200 PoE Adapter
D-Link DHP-W310AV Powerline Adapter
D-Link DHP-W312AV Wireless N600 Dual Band PowerLine Adapter
گسترش دهنده شبکه بی‌سیم دو بانده تی پی لینک مدل RE200
Tenda PoE15F PoE Injector
Microsoft Surface Ethernet Adapter
آداپتور انتقال تصویر به صورت بی سیم (Wireless Display Adaptor)
Adapter Fiber Optic-Single Mode-ST
Adapter Fiber Optic-Single Mode-SC
Fiber Optic Adapters,Multi Mode-SC-Simplex-Schneider
Wireless Adaptor: Totolink PCI-E N150PE 150Mbps
UBIQUITI NETWORK 24V POE ADAPTER
آداپتور 12 ولت 2 آمپر مدل HC-1220B
4Port USB Power Adapter
آداپتور فیبرنوری SC مالتی مود نگزنس
آداپتور فیبرنوری ST
آداپتور اینجکتور PoE یوبیکیوتی PoE 24V 0.5A
تندا پاورلاین PW201A+P200

لیست قیمت آداپتور شبکه

لیست قیمت آداپتور شبکه هر چند ساعت بروز می شود و جهت مشاهده زمان بروز رسانی دقیق ، خرید اینترنتی ، مقایسه قیمت فروشندگان و یا پیگیری قیمت آداپتور شبکه از لیست قیمت آداپتور شبکه کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید ، همچنین شما می توانید برای انتخاب دقیق تر از لیست برند های فوق استفاده کنید لازم به اشاره است که ایمالز یک بازار رقابتی می باشد و یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و قیمت درج شده برای هر آداپتور شبکه کمترین قیمت فروشنده می باشد، برای مشاهده سایر پیشنهادات مانند گارانتی های مختلف و رنگ های مختلف می بایست بر روی هر کالا کلیک کنید تا علاوه بر مشخصات کامل سایر پیشنهادات کالا را نیز مشاهده کنید
ش عنوان قیمت (تومان)
۱ Tenda 200Mbps PowerLine Mini Adapter P200
آداپتور پاورلاین تندا پی 200
۱۰۵,۰۰۰
۲ Tenda PoE15F PoE Injector
آداپتور پی او ای شبکه تندا مدل PoE15F
۸۶,۵۰۰
۳ آداپتور مبدل میکروتیک 48 به 24 ولت
۱۷۲,۸۰۰
۴ D-Link DHP-600AV PowerLine AV2 600 Gigabit Adapter
گسترش دهنده اینترنت آداپتوری پاورلاین دی-لینک مدل DHP-600AV
۲۲۳,۰۰۰
۵ D-Link DHP-308AV Powerline AV 500 Mini Adapter
گسترش دهنده اینترنت آداپتوری پاورلاین دی-لینک مدل DHP-308AV
۱۶۵,۰۰۰
۶ D-Link DHP-P338AV Powerline AV 3-Port Passthrough Adapter
گسترش دهنده اینترنت آداپتوری پاورلاین دی-لینک مدل DHP-P338AV
۱۹۳,۰۰۰
۷ Tenda PW201A Wireless N300 Powerline Extender
گسترش دهنده اینترنت آداپتوری پاورلاین تندا مدل پی دبلیو 201 ای
۱۹۲,۵۰۰
۸ D-Link DHP-W310AV Powerline Adapter
گسترش دهنده اینترنت آداپتوری پاورلاین دی-لینک مدل دی اچ پی دبلیو 310 ای وی
۴۹۷,۰۰۰
۹ تندا پاورلاین PA6
۳۶۹,۰۰۰
۱۰ TP-LINK TL-POE200 Power Over Ethernet Adapter Kit
کیت آداپتور تی پی-لینک مدل TL-PoE200
۱۰۸,۰۰۰
۱۱ D-Link DHP-W306AV Powerline AV Wireless N Extender
تقویت کننده امواج بی‌سیم و پاورلاین دی-لینک مدل DHP-W306AV
۱۶۴,۰۰۰
۱۲ D-Link DHP-P307AV PowerLine AV PassThrough Starter Kit
گسترش دهنده اینترنت آداپتوری پاورلاین دی-لینک مدلDHP-P307AV
۱۸۸,۰۰۰
۱۳ D-Link DHP-W311AV Powerline AV 500 Wireless N Mini Extender
گسترش دهنده اینترنت بی سیم آداپتوری پاورلاین دی-لینک مدل DHP-W311AV
۵۵۳,۰۰۰
۱۴ D-Link DHP-309AV Powerline AV 500 Mini Adapter
گسترش دهنده اینترنت آداپتوری پاورلاین دی-لینک مدل DHP-309AV
۲۲۴,۰۰۰
۱۵ Tenda POE30G-AT Gigabit PoE Injector
آداپتور پی او ای شبکه تندا مدل POE30G-AT
۱۲۳,۵۰۰
۱۶ مدیا کانورتور سینگل مود دی لینک DMC-F30SC
۲۱۷,۰۰۰
۱۷ آداپتور مالتی مود داپلکس کانکتور LC به LC فیبرنوری دی-لینک
۹,۵۰۰
۱۸ Linksys LACP130-EU PoE Injector
آداپتور پی او ای شبکه لینک سیس مدل LACP130-EU
۳۴۰,۷۳۶
۱۹ D-Link DHP-W312AV Wireless N600 Dual Band PowerLine Adapter
گسترش دهنده اینترنت بی سیم آداپتوری پاورلاین دی لینک مدل دی اچ پی دبلیو 312 ای وی
۵۱۸,۰۰۰
۲۰ آداپتور پاورلاین Wi-Fi توتولینک مدل PL200 KIT
Totolink PL200 KIT PowerLine Wi-Fi Adapter
۲۰۲,۰۰۰
۲۱ پاور آداپتور میکروتیک 24HPOW
۱۱۵,۲۰۰
۲۲ آداپتور PoE میکروتیک RBPOE
۵۱,۲۰۰
۲۳ TP-LINK TL-WPA2220KIT 300Mbps AV200 WiFi Powerline Extender Starter Kit
کیت آداپتور پاورلاین و گسترش دهنده بی‌سیم تی پی-لینک مدل TL-WPA2220KIT
۲۵۶,۱۷۲
۲۴ آداپتور سینگل مود داپلکس کانکتور LC به LC فیبرنوری دی-لینک
۸,۵۰۰
۲۵ کانکتور شبکه Cat5e Rj45 کی نت
K-net Cat5e Rj45
۴,۵۰۰
۲۶ گسترش دهنده شبکه بی‌سیم دو بانده تی پی لینک مدل RE200
۹۷,۰۰۰
۲۷ D-Link DWA-121 Wireless N150 Pico USB Adapter - DWA
کارت شبکه USB و بی‌سیم دی-لینک121
۴۹,۰۰۰
۲۸ Adapter-Fiber Optic-Multi Mode-N.W.P
۵,۵۰۰
۲۹ Adapter,Fiber Optic-Multi Mode-ST-N.W.P
۶,۰۰۰
۳۰ Adapter Fiber Optic-Single Mode-ST
۸,۵۰۰
۳۱ Adapter Fiber Optic-Single Mode-SC
۷,۸۰۰
۳۲ Fiber Optic AdaptersMulti Mode-SC-Duplex-Schneider
۹,۵۴۰
۳۳ Fiber Optic Adapters,Multi Mode-ST-Simplex-Schneider
۶,۱۲۰
۳۴ Fiber Optic Adapters,Multi Mode-SC-Simplex-Schneider
۷,۲۹۰
۳۵ Wireless Adaptor: Totolink PCI-E N150PE 150Mbps
۴۰,۰۰۰
۳۶ آداپتور 12 ولت 2 آمپر مدل HC-1220B
۱۲,۰۰۰
۳۷ 4Port USB Power Adapter
آداپتور 4 پورت USB
۳۱,۰۰۰
۳۸ آداپتور فیبرنوری SC مالتی مود نگزنس
۹,۵۰۰
۳۹ آداپتور فیبرنوری LC مالتی مود نگزنس
۱۳,۰۰۰
۴۰ آداپتور فیبرنوری ST
۱۹,۵۰۰
۴۱ آداپتور فیبرنوری FC
۹,۵۰۰
۴۲ آداپتور 24 ولت 0.8 آمپر میکروتیک Mikrotik 18POW
۴۸,۰۰۰
۴۳ آداپتور اینجکتور PoE یوبیکیوتی PoE 24V 0.5A
Rode MiCon 2 3.5mm Standard Stereo Minijack Adapter
۴۷,۰۰۰
۴۴ تندا پاورلاین PW201A+P200
۱۹۲,۵۰۰
۴۵ TOTOLINK PLW350 KIT 150Mbps AV200 Wi-Fi Power Line Adapter
کیت آداپتور پاورلاین توتولینک مدل پی ال دبلیو 350
۲۵۸,۰۰۰
۴۶ آداپتور mini OTG بیسوس برای کانکتور USB Type-C
۱۷,۰۰۰
۴۷ آداپتور PoE میکروتیک
۱۲۱,۶۰۰
۴۸ پاور آداپتور میکروتیک 48POW
۱۱۵,۲۰۰
۴۹ آداپتور میکروتیک RBGPOE
۷۶,۸۰۰
۵۰ TP-Link Modem Power Adaptor
۱۵,۰۰۰
۵۱ آداپتور فیبرنوری SC به LC سینگل مود نگزنس
۴۵,۰۰۰
۵۲ مبدل پورت شبکه به PoE تندا PoE15F
۷۸,۵۰۰
۵۳ اداپتور اینجنیوس EPA5012GP EnGenius
۱۷۵,۰۰۰
۵۴ D-Link 10/100Mbps PCMCIA Fast Ethernet Adapter DFE-690TXD
دی لینک آداپتور DFE-690TXD
۱۶۰,۰۰۰
۵۵ آداپتور سینگل مود داپلکس کانکتور SC به SC فیبرنوری دی-لینک
۴,۵۰۰
۵۶ آداپتور سینگل مود سیمپلکس کانکتور LC به LC فیبرنوری دی-لینک
۵,۵۰۰
۵۷ پاورلاین مقرون به صرفه کوچک P200 تندا
۱۱۱,۰۰۰
۵۸ اداپتور اینجنیوس EPA5006GAT EnGenius
۱۷۲,۰۰۰