از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما

قوانین و مقررات

طرفین
یک طرف ای مالز می باشد و طرف دیگر هر فردی که در سایت رمزعبور دارد و اطلاعات تماس هر کاربر دقیقا همان اطلاعات وارد شده در حساب کاربری است.
تعاریف
- ای مالز emalls یک بازار مجازی است که فروشندگان کالا را معرفی می کند که دفتر اصلی آن در تهران می باشد. برای شناخت بیشتر ما می توانید به بخش درباره ما مراجعه کنید. 
- کاربر : هر فردی که در سایت شناسه کاربری دارد . 
- حساب کاربری : مجموعه اطلاعات اداری ، مالی و فنی کاربران سایت (ممکن است صاحب فروشگاه در ای مالز باشند یا نباشند )نامیده می شود . 
-فروشگاه داخل ای مالز : فروشگاه هایی هستند که وب سایت مستقل ندارند و محصولات آنها در ایمالز ثبت می شوند و همچنین ارتباط کاربران با فروشگاه به واسطه ایمالز است اما ایمالز دخالتی در ارسال کالا و یا دریافت وجه ندارد و خرید از این فروشگاه ها ندارد.
-فروشگاه خارج از ای مالز: فرشگاه هایی که ای مالز تنها اقدام به معرفی محصولات و مقایسه قیمت های این فروشگاه های می کند و همچنین ای مالز هیچگونه دخالتی در روند ارسال کالا و دریافت وجه این فروشگاه ها ندارد و هنگام خرید از این فروشگاه ها کاربر مستقیم به وب سایت فروشگاه اصلی منتقل می شود 
- مسدود کردن حساب کاربری : حساب کاربری بصورت موقت بسته می شود . 
- بلوکه کردن حساب کاربری : حساب کاربری بصورت کامل و دائمی مسدود می شود .
.
مدت توافقنامه
- این توافقنامه از زمانی که کاربر در ای مالز عضو می شود شروع میشود و زمان پایان آن زمانی است که حساب کاربر در سایت بلوکه می شود و یا به درخواست کاربر مسدود می شود . 
شرایط عمومی
- کاربران سایت چه صاحبان فروشگاه جه کاربران عادی و خریداران هر دو در زمان ثبت نام موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام کرده اند و حق هرگونه شکایت و اقدام قانونی را در خصوص فعالیت های سایت از خود سلب کرده اند و تنها مرجعی که می تواند در خصوص این توافق نامه نظر بدهد شواری انتظامی سازمان نظام صنفی و یا داور مرضی الطرفین آشنا با موضوع اینترنت می باشد. 
- کاربران سایت آگاهی دارند که ای مالز می تواند قوانین سایت را شامل شرایط مالی، شرایط استفاده و شرایط کاربری را در هر زمان و به هر صورت تغییر دهد اما نمی تواند با وضع قانون جدید در حساب های مالی قدیمی کاربران تغییر ایجاد کند. 
- ای مالز در هر زمان می تواند اکانت های کاربری کاربران را مسدود کند و در این خصوص ملزم به پاسخگویی نیست و فقط گزارشی از روند و دلیلی را برای کاربر ارسال می کند و کاربر در این خصوص هیچ گونه حقی برای اعتراض داخل سایت و یا از طریق مراجع قانونی را ندارد. 
- ای مالز در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی فرد ، می تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود کند . برای تایید اطلاعات و اطمینان از صحت اطلاعات در بازه های زمانی مختلف نیز می تواند از کاربر درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی داشته باشد. 
- اطلاعات فردی و مالی کاربران در سایت محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم دادگاه در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد. 
- در صورتی که ای مالز احساس کند که کاربر هرگونه سعی در تقلب و یا تغییر در نحوه صحیح کارکرد وب سایت را دارد می تواند بدون اطلاع قبلی حساب کاربری را غیرفعال و یا بطور کامل مسدود و بلوکه کند و کاربران در خصوص این مورد فقط یک بار حق اعتراض دارند که می بایست اطلاعات کاملی را در خصوص اثبات خود برای ای مالز ارسال کنند و رد و یا قبول این اعتراض فقط توسط ای مالز مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در خصوص این بند نیز کاربر حق شکایت و اعتراض مجدد را ندارد. 
-ای مالز در رد و یا قبول سایت فروشگاه آزاد است و می تواند قبل از نمایش و یا در زمان نمایش ، همکاری خود را بصورت یک طرفه قطع کند. در مواردی که سایت فروشگاه خلاف قوانین جاری کشور باشد حساب کاربر نیز مسدود و بلوکه خواهد شد و هیچ پرداخت و یا بازپرداخت وجهی صورت نخواهد گرفت. در موارد دیگر این ای مالز است که تصمیم خواهد گرفت چه میزان از مبلغ موجود در حساب را به کاربر برداخت و یا استرداد کند . 
- این توافقنامه می تواند برای سایت های خاص و یا کاربران خاص بصورت اختصاصی نوشته و امضا شود اما تا قبل از امضا توافقنامه اختصاصی هر دو طرف موظف به رعایت تمام مواد این توافقنامه آنلاین می باشند که پس از امضا توافقنامه جدید این توافقنامه به خودی خود باطل است .
-فروشگاه های داخلی ای مالز و فروشگاه های خارجی ای مالز موظف هستند منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی حداقل تا 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول کالا با ارائه دلیل قابل قبول به خریداران خود بدهد، برای مواردی که کالایی ارسال نشده است بدون تحمل جریمه و در مواردی که که کالا ارسال شده است تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.
-لازم به اشاره است که فروشگاه های طرف قرار داد ای مالز فقط تا قبل از شروع نمایش می توانند مبلغ پرداختی خود را استرداد نمایند 
-فروشگاه های خارج ای مالز و فروشگاه های داخل ای مالز موظف هستند کالا ها را با قیمت درج شده در وب سایت به خریدار تحویل دهند. 
- لازم به ذکر است قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش ‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد
-ایمالز هیچگونه دخالتی در روند کارکرد فروشگاه ها  و همچنین ارسال کالا و یا دریافت وجه مابین فروشندگان و خریداران ندارد و متعاقبا هیچگونه مسئولیتی در قبال عملکرد فروشگاه را نیز نمی پذیرد.
-تمامی نظرات نمایش داده شده در ایمالز توسط کاربران درج می شود و ایمالز هیچگونه مسئولیتی را در قبال نظرات کاربران را عهده دار نمی باشد.
-لازم به ذکر می باشد که تنها اطلاعاتی از ایمالز حذف می شود که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشند و یا دستور مقامات قضایی مبنی بر حذف آن ارائه گردد.