ایمالز
جدیدترین‌ها
TP-LINK MC220L Gigabit SFP Media Converter
D-Link 1 meter Antenna Extension Cable ANT70-CB1RN
TP-LINK TL-ANT24EC12N Antenna Extension Cable
TP-LINK TL-ANT24EC5S Antenna Extension Cable
TP-LINK MC210CS Gigabit Single-Mode Media Converter
D-Link 6 meter HDF-400 Antenna Extension Cable ANT24-CB06N
D-Link Wireless Display(WiDi) Adapter DHD-131
D-Link USB-U3BLARAA-1 USB3.0 AM Connector
D-Link USB-U3BLARAB-1 USB3.0 AM and BM Connector
TP-LINK TL-ANT24SP Surge Protector
TP-LINK TL-ANT24EC6N Antenna Extension Cable
TP-LINK TL-ANT24PT3 Pigtail Cable
Energizer XP18000
کابل اچ دی ام آی انرژی سیستم اچ 200
کابل اچ دی ام آی انرژی سیستم اچ 300
کابل USB Cable Galaxy Tab
کابل هارد نری به usb3
کابل فلت 20 رشته(نیم متری)
کابل فلت 10 رشته-نیم متری
کابل پاور کامپیوتر مرغوب
کابل افزایش طول هدفون 1.5m
کابل USB به micro USB مرغوب
کابل تبدیل HDMIبه VGA
Lan Cable Cat 5 - 2m
LANmark-OF Simplex SC Connector Multimode for 900µm / 2.8mm -3M Hot Melt
LANMARK-OF PIGTAIL LC OM2/OM3 MULTIMODE LSZH 50MICRON 1M
LANmark-OF multi mode50/125 2lC - 2lC LSZH 2m
LANmark-OF multi mode om3 -50/125 2sC - 2lC LSZH 5m
LANmark-OF UC 12x Singlemode 9/125 OS2 PE
LANmark-OF UC 24x Singlemode 9/125 OS2 PE
LANmark-OF UC 12x Multimode 50/125 OM2 PE
LANmark-6A F/FTP AWG23 Cat 6A LSZH Orange 500m reel
LANmark-6A F/FTP AWG23 Cat 6A LSZH Orange 1000m reel
LANMARK-OF FUSION SPLICE HEAT SHRINK PROTECTION
LANmark-OF Duplex SC Snap-In Adaptor Singlemode
LANmark-OF Splicing Accessories with Aluminium Protectors Snap-In Panel
LANMARK-OF SNAP-IN ADAPTOR SINGLEMODE LC-LC DUPLEX
LANmark-OF modular Zone distribution box empty
LANmark-6 UniBoot Patch Cords
LANmark-7A GG45 12C Snap-In Connector Cat 7A 1000MHz Screened
Patch Cord Nexans N11G.P1B010DK
LANmark-6A Evo Snap-In Connector Category 6A 500MHz Screened
LANMARK-6A ULTIM UNIBOOT LSZH STP CAT6A PATCHCORD
Patch Cord Nexans N11G.P1B050DK
Nexans UTP cat6 cable
کیت OTG تبدیل USB تبلت و گوشی موبایل
دانگل MIRACAST
رابط اتصال گیتار به آیفون IRIG
مبدل MINI HDMI به VGA به همراه خروجی صدا
کابل آیفون 4 به USB و تصویر

لیست قیمت کابل و مبدل

لیست قیمت کابل و مبدل هر چند ساعت بروز می شود و جهت مشاهده زمان بروز رسانی دقیق ، خرید اینترنتی ، مقایسه قیمت فروشندگان و یا پیگیری قیمت کابل و مبدل از لیست قیمت کابل و مبدل کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید ، همچنین شما می توانید برای انتخاب دقیق تر از لیست برند های فوق استفاده کنید لازم به اشاره است که ایمالز یک بازار رقابتی می باشد و یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و قیمت درج شده برای هر کابل و مبدل کمترین قیمت فروشنده می باشد، برای مشاهده سایر پیشنهادات مانند گارانتی های مختلف و رنگ های مختلف می بایست بر روی هر کالا کلیک کنید تا علاوه بر مشخصات کامل سایر پیشنهادات کالا را نیز مشاهده کنید
ش عنوان قیمت (تومان)
۱ تبدیل USB به IDE & SATA
۳,۹۹۰
۲ Apple Lightning To Digital AV Adapter
کابل اصلی تبدیل لایتنینگ به دیجیتال AV اپل
۴۲۰,۰۰۰
۳ تبدیل USB به MIDI مارک زیکو
۱۳۹,۰۰۰
۴ Apple Lightning to VGA Adapter
مبدل لایتنینگ به VGA اپل
۵۹۹,۰۰۰
۵ Apple Lightning To 3.5mm Headphone Jack Adapter
مبدل لایتنینگ به جک 3.5 میلی متری هدفون اپل
۸۸,۰۰۰
۶ Anker A8434 USB To Lightning Cable 3m
کابل تبدیل USB به لایتنینگ انکر مدل A8434 طول 3 متر
۱۳۴,۰۰۰
۷ Anker A8433 USB To Lightning Cable 1.8m
کابل تبدیل USB به لایتنینگ انکر مدل A8433 طول 1.8 متر
۷۹,۰۰۰
۸ Orico ADC-20 USB To microUSB Cable 2m
کابل تبدیل USB به microUSB اوریکو مدل ADC-20 به طول 2 متر
۳۲,۰۰۰
۹ تبدیل USB Type-C به HDMI شیائومی
۴۱۰,۰۰۰
۱۰ Anker A81430B1 PowerLine Plus USB To MicroUSB Cable 1.8m
کابل تبدیل USB به MicroUSB انکر مدل +A81430B1 PowerLine طول 1.8 متر
۷۶,۰۰۰
۱۱ Non-Brand SATA 3 Data Cable
کابل دیتا ساتا 3
۵,۰۰۰
۱۲ TP-LINK HA100 Bluetooth Reciever
گیرنده بلوتوث تی پی-لینک مدل HA100
۱۷۵,۰۰۰
۱۳ Anker A8132 PowerLine USB To microUSB Cable 0.9m
کابل تبدیل USB به microUSB انکر مدل A8132 PowerLine به طول 0.9 متر
۵۲,۰۰۰
۱۴ Car Bluetooth Music Receiver
۲۴,۰۰۰
۱۵ Anker A81680A1 PowerLine Plus USB-C To USB 3.0 Cable 0.9m
کابل تبدیل USB-C به USB 3.0 انکر مدل A81680A1 PowerLine Plus طول 0.9 متر
۸۹,۰۰۰
۱۶ کابل تبدیل MICRO HDMI به VGA
۳۹,۰۰۰
۱۷ Apple Original Lightning to USB Cable MD818ZM/A
کابل اورجینال تبدیل لایتنینگ به USB اپل MD818ZM/A
۲۸,۰۰۰
۱۸ Energizer 180W Cup Inverter
اینورتر فتجانی خودرو انرجایزر 180 وات
۲۹۵,۰۰۰
۱۹ Xiaomi Mi Box mini
می باکس مینی شیائومی
۴۸۹,۰۰۰
۲۰ Micro USB To HDMI MHL
مبدل MHL به HDMI
۷۲,۰۰۰
۲۱ Anker A8133 PowerLine USB To microUSB Cable 1.8m
کابل تبدیل USB به microUSB انکر مدل A8133 PowerLine به طول 1.8 متر
۶۰,۰۰۰
۲۲ TSCO TC 66N USB To Lightning Cable 1m
کابل تبدیل USB به لایتنینگ تسکو مدل TC 66N طول 1 متر
۱۷,۶۰۰
۲۳ TSCO TC 95 USB To USB-C Cable 1m
کابل تبدیل USB به USB-C تسکو مدل TC 95 طول 1 متر
۲۲,۰۰۰
۲۴ Mini DisplayPort To HDMI Adaptor Cable
کابل مبدل Mini DisplayPort به HDMI
۵۴,۷۰۰
۲۵ Xiaomi mi4c USB-C To microUSB Adapter
مبدل USB-C به microUSB شیاومی مدل mi4c
۱۵,۶۰۰
۲۶ Moshi USB-C To HDMI Adapter
مبدل USB-C به HDMI موشی
۴۹۱,۰۰۰
۲۷ کابل شارژر چراغ دار اندروید
۶,۵۰۰
۲۸ کابل تبدیل HDMI برای آیفون
۶۵,۰۰۰
۲۹ ORICO DPT-HDV3 DisplayPort to HDMI+DVI+VGA Adapter
مبدل DisplayPort به HDMI، DVI، VGA اوریکو مدل DPT-HDV3
۲۱۰,۰۰۰
۳۰ Orico RCH3A USB-C To USB/USB-C/HDMI Adapter
مبدل USB-C به USB/USB-C/HDMI اوریکو مدل RCH3A
۵۶۵,۰۰۰
۳۱ Hadron A10 Surge Protector and Adaptor
مبدل برق هادرون مدل A10
۱۸,۵۰۰
۳۲ تبدیل USB به LAN
۲۲,۰۰۰
۳۳ کارت شبکه وایرلس آنتن دار 802.11N
۲۸,۵۰۰
۳۴ کارت صدا حرفه ای کریتیو CREATIVE SOUND BLASTER X-FI SURROUND 5.1 PRO
۳۸۵,۰۰۰
۳۵ Apple 5W USB Power Adapter
اپل آداپتور 5W یواس بی
۲۸۷,۱۰۰
۳۶ Microsoft Surface Mini DisplayPort to VGA Adapter
مبدل Mini DisplayPort به VGA مایکروسافت سرفیس
۳۲۵,۰۰۰
۳۷ ORICO U3TIS USB3.0 to SATA + IDE Docking Station Convertor
تبدیل ایستگاه داک ساتا و آی دی ایی به یو اس بی 3.0 اوریکو مدل یو 3 تی آی اس
۷۷۱,۰۰۰
۳۸ کابل Cable Remax SHELL RC-040m Micro USB
۱۸,۰۰۰
۳۹ Microsoft Surface Mini DisplayPort To HDMI Adapter
مبدل مایکروسافت سرفیس مدل Mini Display به HDMI
۴۸۹,۰۰۰
۴۰ Anker A81220B1 PowerLine Plus USB To Lightning Cable 1.8m
کابل تبدیل USB به لایتنینگ انکر مدل +A81220B1 PowerLine طول 1.8 متر
۱۳۰,۰۰۰
۴۱ Romoss CB12n USB To Lightning Cable 1m
کابل تبدیل USB به لایتنینگ روموس مدل CB12n طول 1 متر
۳۶,۰۰۰
۴۲ Orico ATC-10 USB-C To USB Cable 1m
کابل تبدیل USB-C به USB اوریکو مدل ATC-10 به طول 1 متر
۶۸,۰۰۰
۴۳ Apple MD826 Lightning To Digital AV Adapter
کابل اصلی اپل تبدیل لایتنینگ به HDMI
۶۸۹,۰۰۰
۴۴ TSCO TC 71 USB To microUSB Cable 1m
کابل تبدیل USB به microUSB تسکو مدل تی سی 71 به طول 1 متر
۱۵,۴۰۰
۴۵ Ldnio LS02 Lightning USB Cable
LDNIO LS02 USB To Lightning Cable 2m
۱۲,۰۰۰
۴۶ OTG Smart Connection Kit
رابط هوشمند OTG
۱۲,۰۰۰
۴۷ Apple Thunderbolt To FireWire Adapter
کابل تبدیل Thunderbolt به FireWire اپل
۳۲۰,۰۰۰
۴۸ Griffin USB To Lightning Cable 90cm
کابل یو اس بی به لایتنینگ گریفین به طول 90 سانتی متر
۱۳۵,۰۰۰
۴۹ WIPRO USB 3.0 PCI-E CARD
کارت پی سی آی - ای یو اس بی 3 ویپرو
۴۲,۰۰۰
۵۰ Apple USB-C VGA Multiport Adapter
مبدل USB-C اپل مدل VGA Multiport Adapter
۶۰۵,۰۰۰
۵۱ Faranet mini HDMI C/M to HDMI A/F Adapter
مبدل مینی HDMI نر به HDMI ماده فرانت
۳۲,۰۰۰
۵۲ Orico CEF3-15 Charging Sync Cable USB 3.0 Extension Cable 1.5m
کابل تخت افزایش طول USB 3.0 اریکو مدل CEF3-15 به طول 1.5 متر
۵۴,۰۰۰
۵۳ Ugreen 30154 USB Type-C To microUSB Adapter
مبدل USB Type-C به microUSB یوگرین مدل 30154
۸,۲۰۰
۵۴ Anker PowerLine USB To microUSB Cable 3m
کابل تبدیل USB به microUSB انکر مدل PowerLine به طول 3 متر
۸۸,۰۰۰
۵۵ Orico BTA-408 Bluetooth USB Dongle
دانگل بلوتوث USB اوریکو مدل BTA-408
۸۵,۰۰۰
۵۶ مبدل های مدیا D-Link مدل DMC-805G
۵۶۸,۰۰۰
۵۷ کابل لایتینگ آیفون Remax
۱۸,۰۰۰
۵۸ Romoss CB05N-566 USB To microUSB Cable 1m
کابل تبدیل USB به microUSB مدل CB05N-566 به طول 1 متر
۲۶,۰۰۰
۵۹ کابل ریمکس REMAX RC-001 m Android
کابل شارژ REMAX مدل RC-001m
۲۱,۵۰۰
۶۰ Anker A8134 PowerLine USB To microUSB Cable 3m
کابل تبدیل USB به microUSB انکر مدل A8134 PowerLine به طول 3 متر
۶۶,۰۰۰
۶۱ Remax Laser rc-035m USB To Lightning Cable 1m
کابل تبدیل USB به لایتنینگ ریمکس مدل Laser rc-035m به طول 1 متر
۲۵,۰۰۰
۶۲ کابل شارژ و انتقال داده دو سر هوکو Hoco UPL12 Two IN One 1.2M Charging Cable
۸,۰۰۰
۶۳ K-NET PLUS HDMI 2.0 5M CABLE
کابل 5 متری HDMI 2.0 برند K-NET PLUS
۵۸,۰۰۰
۶۴ Anker A8187091 Powerline Plus USB-C To USB-C Cable 0.9m
کابل تبدیل USB-C به USB-C انکر مدل A8187091 Powerline Plus طول 0.9 متر
۸۵,۰۰۰
۶۵ رابط OTG ریمکس مدل RA-OTG2
۴,۰۰۰
۶۶ Remax RC-001i USB To Lightning Cable 2m
کابل تبدیل USB به لایتنینگ ریمکس مدل RC-001i طول 2 متر
۲۸,۰۰۰
۶۷ Kingstar KS07A USB To microUSB Cable 1m
کابل تبدیل USB به microUSB کنیگ استار مدل KS07A طول 1 متر
۱۲,۰۰۰
۶۸ LDNIO SY-05 USB To microUSB Cable 2m
کابل تبدیل USB به microUSB الدینیو مدل SY-05 به طول 2 متر
۱۸,۰۰۰
۶۹ 500AMP Booster Cable
کابل اتصال باتری خودرو مدل 500 AMP
۷۲,۰۰۰
۷۰ کابل اندروید ریمکس Remax RC-054m
۲۹,۹۰۰
۷۱ Kanex KIADAPT4KW Mini Displayport To HDMI Adapter 4K
مبدل Mini DisplayPort به HDMI 4K کنکس مدل KIADAPT4KW
۱۵۴,۰۰۰
۷۲ KNETPLUS KP-C2003 USB 3.0 Type-C OTG Cable 0.2m
مبدل OTG USB-C کی نت پلاس مدلKP-C2003 طول 0.2
۱۹,۹۰۰
۷۳ مبدل Micro USB به USB رومن مدل OTG PLUS USB
۷,۰۰۰
۷۴ آداپتور مانیتور ال جی 12V 3A
۱۰۸,۰۰۰
۷۵ Faranet AV/Composite to VGA
۱۱۷,۰۰۰
۷۶ MHL To HDMI Media Adaptor
کابل انتقال تصویر MHL به HDMI
۴۵,۰۰۰
۷۷ Apple iPod Shuffle USB Cable
کابل USB اپل مناسب برای آی پاد شافل
۴۳,۰۰۰
۷۸ D-Link DKVM-IPCB KVM Cable in 1.8m For DKVM-IP1/IP8 devices
کابل 1.8 متری KVM دی-لینک مدل DKVM-IPCB
۱۱۴,۰۰۰
۷۹ Apple Thunderbolt To Gigabit Ethernet Adapter
کابل تبدیل اپل Thunderbolt به Gigabit Ethernet
۴۷۹,۰۰۰
۸۰ Microsoft Surface Pro Mini DisplayPort To VGA Adapter
مبدل Mini Display به VGA مایکروسافت مناسب برای تبلت سرفیس پرو
۴۷۹,۰۰۰
۸۱ TP-LINK TL-ANT200PT 0.5M LMR200 N-Type Male to RP-SMA Female Pigtail Cable
کابل آنتن نیم متری نوع LMR200 تی‌پی-لینک مدل TL-ANT200PT
۶۴,۰۰۰
۸۲ Daiyo Mini USB To USB 1.8m Cable CP2510
کابل دایو Mini USB به USB با طول 1.8 متر مدل CP2510
۲۹,۰۰۰
۸۳ Apacer A610 OTG Adapter
مبدل OTG اپیسر مدل A610
۲۴,۰۰۰
۸۴ Griffin Extra Long USB To Lightning Cable 3m
کابل تبدیل USB به لایتنینگ گریفین اکسترا لانگ به طول 3 متر
۶۹,۱۴۰
۸۵ Apple Original Lightning to USB Cable for iPhone
کابل اورجینال تبدیل لایتنینگ به USB برای اپل
۳۰,۰۰۰
۸۶ Adata Sync And Charge Aluminum Lightning Cable 100cm
کابل لایتنینگ آلومینیمی ای دیتا مدل سینک اند شارژ به طول 100 سانتی متر
۵۵,۰۰۰
۸۷ Apple USB-C Digital AV Multiport Adapter
مبدل USB-C اپل مدل Digital AV Multiport Adapter
۸۸۸,۰۰۰
۸۸ Knet S3 Micro Usb to VGA + Audio Adapter
مبدل تصویر Micro USB به VGA به همراه صدا اس 3 کی نت
۴۵,۰۰۰
۸۹ Faranet FN-V300 3G SDI to HDMI 1080P Converter
مبدل تصویری 3G SDI به HDMI با کیفیت 1080p فرانت
۴۳۹,۰۰۰
۹۰ Orico DHTV-C20 HDMI to VGA Adapter
مبدل HDMI به VGA اوریکو مدل DHTV-C20
۱۹۹,۰۰۰
۹۱ Apple USB-C Charge Cable 2m
کابل USB-C اپل به طول 2 متر
۳۹۴,۰۰۰
۹۲ D-net Bluetooth USB Dongle
دانگل بلوتوث USB دی نت
۳۸,۳۰۰
۹۳ Apple USB-C To USB Adapter
مبدل USB-C به درگاه USB اپل
۲۹۲,۰۰۰
۹۴ Daiyo TA772 3.5mm Stereo L Type HeadPhone Extension Cable 3.5m
کابل افزایش طول استریو 3.5 میلی متری L شکل دایو مدل TA772 به طول 3.5 متر
۴۷,۰۰۰
۹۵ Anker 63ANMFILTN PowerLine USB To Lightning Cable 1.8m
کابل تبدیل USB به لایتنینگ انکر مدل 63ANMFILTN PowerLine به طول 1.8 متر
۱۹۰,۰۰۰
۹۶ Dnet DVI-D Dual Link Cable 1.5m
کابل DVI دی نت مدل DVI-D Dual Link به طول 1.5 متر
۲۷,۰۰۰
۹۷ Totu Joe 2 In 1 Lightning And microUSB Cable 1.2m
کابل لایتنینگ و microUSB توتو مدل Joe 2 In 1 به طول 1.2 متر
۴۸۹,۰۰۰
۹۸ کابل REMAX AUX RL-S20
۱۵,۰۰۰
۹۹ Moshi Mini DisplayPort To DisplayPort Cable 1.5m
کابل تبدیل Mini DisplayPort به DisplayPort موشی به طول 1.5 متر
۵۹۴,۰۰۰
۱۰۰ LG Micro USB Cable
کابل اصلی ال جی میکرو یو اس بی
۲۳,۰۰۰
1 2 3 4 5 6 36