;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه وبلاگ درباره ایمالز تماس با ما

دستگاه ظرفشویی بوش 14 نفره SMS68TI10M

1398/11/24 - 7:29 بعد از ظهر

این مدل از عالی ترین دستگاه های ظرفشویی برند بوش می باشد که با توجه به وجود امکانات ایده آلش انتخاب ایده آلی باشد. این نوع دستگاه ظرفشویی از نوع مبله است که گنجایشی 14 نفره دارد. دارای ساختار و شکل زیبا و شیکی می باشد و کنترل پنل آن راحت است. برند بوش این نوع دستگاه ظرفشویی را به رنگ نقره ای ساخته تا به نظر زیبا و شیک برسد. جهت صرفه جویی در محیط محفظه ی درونی، شرکت بوش در عوض سبد کارد و چنگال، از کشو استفاده نموده تا برای گذاشتن اقسام ظروف فضای بیشتری دارا باشد. بودن 8 نوع برنامه گوناگون شستن سبب خواهد شد تا هر ظرفی را با هر مدار کثیفی و چربی به راحتی درون دستگاه بگذارید. شستن سریع، اقتصادی و اتوماتیک ظرف های شیشه ای از با اهمیت ترین این نوع گزینه های می باشند که در این متن مورد به بررسی آن می پردازیم؛ با زدن گزینه ی صحیح برنامه ها ظرف ها را می توانید با حداقل مصرف انرژی و آب و داشتن عالی ترین نتیجه، تمیز و براق نمایید. همراه این 8 گزینه برنامه ی مورد استفاده، 4 گزینه ی افزون بر این ها وجود دارند؛ شستن ظرف های قاطی و متفاوت  intensiveZone ،، شستن تمیز و سریع VarioSpeedPlus، بهداشتی HygienePlus، و در نتیجه خشک نمودن افزون بر اینها Extra Drying از برنامه های می باشد که روی این دستگاه وجود دارد و فعال نمودنشان همراه برنامه های دیگر می تواند به شستن سریع و بهتر ظرف ها کمک نماید.با کاربرد روزانه از این دستگاه، مصرف خیلی کم آب و انرژی از خصوصیاتی می باشد که حتما باید موقع تهیه دستگاه بررسی شود؛ شرکت بوش، دستگاه SMS68TI10M را با خصوصیات عالی جهت کاربرد مناسب و استاندارد از انرژی و آب ساخته است. این وسیله دارای حسگر تشخیص مقدار بار و تشخیص مقدار کثیفی آب Aqua Sensor » است که هریک در نوع خود در کم کردن مقدار مصرف انرژی و آب بی اثر نخواهند بود. از دیگر خصوصیات که سبب مصرف استاندارد و به صرفه آب و انرژی می باشد، hsj activewater است که در فرآیند شستن موجب کاهش مصرف آب و انرژی می شود. شرکت بوش، موتور BLDC را روی دستگاه ظرفشویی 14 نفره قرار داده است.

بررسی و معرفی دستگاه ظرفشویی مارک بوش مدل SMS68TI10M

همانگونه که می دانید در زندگی امروزی، زمانی جهت شست و شوی ظرف ها با دست نیست؛ برای همین به تهیه ی یک دستگاه ظرفشویی نیاز است تا به طور اتوماتیک بتواند، ظرف ها را براق و تمیز نماید. ظرفشویی ها در گنجایش متنوع مختلف ساخته شده که با توجه به نیازتان می توانید باکیفیت ترین مدل آن را تهیه نمایید. شرکت بوش یکی از بهترین سازندگان وسایل منزل می باشد که کالاهای خود را با ساختار باکیفیت و زیبا طراحی و تولید می نماید تا همیشه مشتریان خود را راضی نماید. این شرکت معروف اقسام ظرفشویی های رومیزی، توکار و مبله را ساخته تا مشتریان متناسب با نیازشان، عالی ترین و باکیفیت ترین مدل را تهیه نمایند. ظرفشویی SMS68TI10M از انواع ظرفشویی های شرک بوش می باشد که با خصوصیاتی خیلی عالی مانند مصرف کم، برنامه های گوناگون شستن، گنجایش 14 نفره، صدای پایین و دیگر خصوصیات ایده آل  موجود است. این نوع دستگاه مبله می باشد که به راحتی داخل کمدهای آشپزخانه‌ی جا خواهد گرفت.‌

ظاهر و ساختار

شرکت بوش همیشه خواسته کالاهایش را با بالاترین کیفیت بسازد، اگرچه همراه کیفیت ظاهر کالاهایش را هم در نظر داشته و همیشه سعی نموده با طراحی زیبا آن ها را تولید نماید. این نوع مدل  از شرکت بوش با یک ظاهر معمولی ساده و با قابلیت از فولاد ضد زنگ و به رنگ بدنه‌ی نقره ای ساخته شده است. اندازه این نوع ظرفشویی 600 × 600 ×845 میلیمتر می باشد و دارای وزنی برابر 56 کیلوگرم است. تنظیمات در آخرین بخش این نوع ظرفشویی تعبیه شده تا به راحتی در دسترس باشد. داشتن نشانگر LED هم سبب خواهد شد تا به راحتی زمان مانده ی شستن و اطلاعات دیگر را به کلی ببینید. کلیدهای ویژه برنامه در طرف چپ نشانگر و دیگر تنظیمات در بخش راست آن گذاشته اند. کلیدها و نشانگر در فضایی به شکل مستطیلی مشکی رنگ را پیش هم تعبیه نموده اند. زیر تنظیمات صفحه نیز دستگیره درب گذاشته شده که به راحتی با کاربرد آن درب آن را باز کنید. با باز کردن درب، سه کشو برای گذاشتن اقسام ظرف های گوناگون را خواهید دید؛ در بالاترین سبد چنگال، ملاقه، کفگیر، قاشق، کارد و ... را می توانید بگذارید و لیوانها، قابلمه ها، ماهی تابه ها و  در دیگر بخش های این وسیله بگذارید.‌ دارا بودن کشو بالایی سبب کاربرد راحت از محیط درونی ظرفشویی می شود که اکنون بیشتر مدل ها، به جای دو کشو، سه کشو را بکار برده و سبد کارد و چنگال حذف شده اند. 6 قفسه پلاستیکی انعطاف پذیر در سبد بالا و 8 قفسه پلاستیکی انعطاف پذیر در سبد پایینی وجود دارد.

در این نوع وسیله با استفاده از فناوری رَک متیک Rackmatic کنترل ارتفاع امکان دارد؛ بودن این خصوصیت سبب خواهد شد تا کشو را به 3 شکل مختلف در آورید. با وجود این خصوصیت قادرید اقسام ظرف ها را در ارتفاع مختلف در ظرفشویی بگذارید.

وجود برنامه های مختلف برای شستشوی بهتر

شستن موثر و بهتر با مصرف عالی، با برگزیدن صحیح برنامه ها راحت می باشد. شرکت بوش جهت رحت بودن شما 8 نوع برنامه مختلف و مورد استفاده را روی این وسیله ظرفشویی گذاشته که از جمله این برنامه Intensiv در 70 درجه سانتی گراد، برنامه اتوماتیک «Auto» در 45 تا 65 درجه سانتی گراد (متناسب با مقدار کثیفی ظرف)، شستن اقتصادی و بهینه «Eco» در 50 درجه سانتی گراد، سشست و شوی ظرف های شیشه ای Glas» در 40 درجه سانتی گراد صدای کم Silence در 50 درجه سانتی گراد، شستن یک ساعته «1h» در 45 درجه سانتی گراد، ، شستن سریع Fast در 45 درجه سانتی گراد و نهایتا prewash » هستند. اگر برنامه را صحیح بزنید، شستن ظرف های شیشه ای و ظریف بدون آسیب میسر خواهد بود، بعلاوه ظرف های خیلی کثیف هم تمیز و براق می شوند.‌ برای اینکه از شست و شو نتیجه بهتر گرفته شود 4 مورد افزون بر اینها روی این نوع ظرفشویی وجود دارد. این 4 برنامه از ظرف های مخلوط Intensive Zone، شستن بهداشتی HygienePlus ،شستن تمیز و سریع  VarioSpeedPlus و خشک نمودن اضافی Extra Drying است. شستن بهداشتی سبب محو شدن 99 درصد از باکتری ها و میکروب هایی که روی ظرف ها خواهد شد؛ دارا بودن این مورد برای خانواده هایی که فرزند کوچک دارند و یا حساسیت بخصوصی دارند خیلی ضروری و مهم می باشد.


ممکن است بعضی وقت ها خواسته باشید ظرف های خیلی کثیف را همراه لیوان های شیشه ای و حساس شست و شو دهید؛ در این صورت از intensiveZone می توانید استفاده نمایید. این برنامه برای شستن ظرف های مخلوط مورد استفاده است که سبب بیشتر شدن اسپری آب در سبد خواهد شد؛ بنابراین شما قابلمه های کثیف و ماهی تابه ها را در سبد پایین و ظرف های شیشه ای و حساس را در بالا می توانید بگذارید. به این شکل همه ی ظرف ها بدون آسیب دیدگی براق و تمیز می شوند.

کم مصرف و کم صدا

از خصوصیات خیلی عالی مدل SMS68TI10M دارای قابلیت خیلی عالی کم صدا است، موقع روشن نمودن این نوع ظرفشویی نهایت صدای 40 دسی بل ایجاد می نماید که موقع کاربرد به هیچ وجه اذیتتان نمی نماید.‌ این نوع ظرفشویی کلاس انرژی 5 Energy Stars

دارد. شرکت بوش این وسیله را با مصرف کم انرژی و آب ساخته تا سبب کم شدن هزینه ها شود.‌ موتورBLDC جهت پمپ گرما و تخلیه روی این ظرفشویی تعبیه نموده که کارایی بالایی دارا است. از جمله خصوصیات عالی این نوع دستگاه سبب مصرف بهینه انرژی و آب خواهد شد، آکوا حسگر AquaSensor  و حسگر بار می باشد. AquaSensor با امکان عبور پرتو نور از آب، مقدار کثیفی آب را تشخیص خواهد داد. این نوع فناوری به دلیل ذراتی که از مواد خوراکی و یا مواد شوینده باقی مانده، سیکل شستن را تشخیص می دهد که دستگاه فرآیند را متوقف سازد و یا ادامه دهد.‌ سیستم هیدرولیکی اکتیو واتر ActiveWater » از خصوصیات عالی این ظرفشویی می باشد که سبب صرفه جویی خواهد شد.

این نوع ظرفشویی دارای حسگر ارزیابی حجم ظرف ها است؛ ظروف بیشتر مقدر آب زیادتری را برای تمیز شدن احتیاج خواهند داشت، ولی تعداد کمتر ظروف، به طبع آب کمتری احتیاج دارد. این حسگر با ارزیابی تعداد ظرف ها، مقدار آب مورد مصرف را هم مشخص می نماید. قابلیت این حسگر سبب کاربرد به صرفه از آب و برق موقع شستن ظرف ها می باشد.


خصوصیات دیگر

یکی از خصوصیات امنیتی دستگاه بوش مدل اس ام اس 68 تی آی 10 ام دارا بودن کارایی ضد نشت آبتاخیر در شستن و قفل کودک می  توان اشاره نمود. به دلیل دارا بودن سیستم AquaStop ، دستگاه را کاملا در مقابل نشت آب حفظ خواهد نمود. از فناوری های مبتکرانه کمپانی بوش برای حل شدن صد در صد قرص شوینده، DosageAssist DosageAssist می توان نام برد. با آغاز کار ظرفشویی، قرص مخصوص داخل جعبه روی قفسه‌ گذاشته می شود. این امر سبب خواهد شد تا قرص کامل و تاثیرگذار آب و حل شود و از باقی ماندن لکه مواد شوینده روی ظرف ها جلوگیری می شود.‌ اگر آغاز کار ظرفشویی را می خواهید عقب بیاندازید، به وسیله ی کلیدهای تنظیمات روی نشانگر این عمل را انجام بدهید؛ آغاز کار ظرفشویی را بر روی 1 تا 24 ساعت بگذارید تا وقتی که بیرون رفتید، ظرفها را بشوید.

جمع بندی

ممکن است قیمت این نوع دستگاه مقداری گران باشد، ولی متناسب با خصوصیات عالی و کارایی آن، نسبت به قیمتش خوب است. این ظرفشویی ظرفیت 14 نفره دارد که برای خانواده های پرجمعیت خیلی ایده آل و مناسب خواهد بود. این ظرفشویی شرکت بوش با خصوصیت خیلی عالی دارای صدای پایینی می باشد. خصوصیت صدای پایین همراه مصرف کم آب و انرژی، می توان گرانی آن را توجیح نمود.‌ از خصوصیات دیگر خوب این وسیله به بودن برنامه های مختلف شستن، برنامه های افزون بر این و بعلاوه گزینه هایی  مانند عقب انداختن شستن، کارایی ضد نشت بودن، حسگر ارزیابی گنجایش، حسگر ارزیابی مقدار کثیفی ظرف ها و غیره دارا می باشد که همه با هم یک ظرفشویی ایده آل و مناسب را برایتان مهیا خواهد ساخت. اگرچه کیفیت زیاد کالاهای برند بوش هم مکمل خصوصیات ذکر شده می باشد تا دستگاه مرغوب و با قابلیت بالا دارا باشید. کالاهای تولیدی شرکت بوش همیشه از بهترین های بازار است که با خیال آسوده کالاهای این کمپانی را بخرید.