معرفی بهترین برند بخاری گازی با دودکش و بدون دودکش

بهترین مارک بخاری گازی (دودکش دار و بدون دودکش) کدام است؟

شاید فکر کنید باوجود روی‌کار آمدن ابزارهای گرمایشی مثل شوفاژ و اسپیلت، دیگر بازار بخاری‌های گازی داغ نیست؛ اما بخاری گازی همچنان جایگاه خاص خود را در خانه‌های ایرانی حفظ کرده است؛ به‌خصوص از زمانی که مدل‌های بدون دودکش این نوع بخاری‌ها وارد عرصه رقابت شده است. درهنگام خرید بخاری گازی باید به مواردی مثل توان و ظرفیت کافی بخاری برای گرم کردن محیط، داشتن استانداردهای لازم برای حفظ امنیت مصرف‌کننده، کیفیت ساخت بالا، راندمان حرارتی مطلوب، امکان تنظیم دما، سبک بودن، قابلیت نصب روی دیوار یا روی زمین و موارد دیگری که باتوجه به نیازهای هر مشتری و محل زندگی‌اش متفاوت است، توجه کرد.

 

در این مطلب شما را با بهترین مارک بخاری گازی دودکش دار و بدون دودکش آشنا می‌کنیم و سعی می‌کنیم تا با ذکر ویژگی‌ها و حدود قیمت هرکدام از آن‌ها روند انتخاب و خرید را برای شما ساده‌تر کنیم.

 

کدام مارک بخاری گازی دودکش دار بهتر است؟

بخاری‌های گازی دودکش‌دار نوع قدیمی‌تر بخاری‌های گازی هستند که در بسیاری از خانه‌ها نمونه‌هایشان پیدا می‌شود. عملکرد آن‌ها بدین‌صورت است که گاز مونواکسید کربن تولیدشده بر اثر سوخت گاز را ازطریق دودکش به بیرون از منزل هدایت می‌کنند. نقش دودکش سالم در این بخاری‌ها بسیار مهم است، زیرا کوچک‌ترین نقصی در دودکش جان انسان را به‌خطر می‌اندازد. در ادامه چند نمونه از بهترین مارک بخاری گازی دودکش دار را به شما معرفی کرده‌ایم:

 

بخاری گازی دودکش دار نیک کالا مدل مرجان

نیک کالا را می‌توان از قدیمی‌ترین‌های عرصه تجهیزات گرمایشی ازجمله بخاری و شومینه دانست که از سال 1344 شروع به‌کار کرد. بخاری گازی بدون دودکش مدل مرجان با ظرفیت گرمادهی 8500 کیلوکالری و رده انرژی D را می‌توان در فهرست بهترین برند بخاری گازی دودکش دار آورد. این بخاری قابلیت نصب روی زمین دارد. قیمت حدودی این بخاری، 3500000 تومان است.

 

بخاری گازی دودکش دار آبسال مدل 463

آبسال نه‌تنها در عرصه تولید بخاری، بلکه در زمینه تولیدات انواع لوازم خانگی برقی مثل ماشین لباس‌شویی، کولر و... نیز پیشتاز است و بخاری گازی دودکش دار آن از دیرباز دربین خانواده‌های ایرانی نام‌آشنا هستند. بخاری گازی دودکش دار آبسال مدل 463 نیز با رده انرژی E و حداکثر ظرفیت گرمایی 440 کیلوکالری، یک ویژگی مثبت دارد و آن ویژگی این است که هم قابلیت نصب روی زمین دارد و هم روی دیوار.

 

قیمت حدودی این بخاری، 2500000 تومان است و از دید بسیاری از مصرف‌کنندگان بهترین برند بخاری گازی با دودکش محسوب می‌شود.

 

بخاری گازی دودکش دار پلار مدل Invent 322

پلار که از نیک‌کالا نیز قدمت بیشتری دارد و فعالیت خود را از سال 1331 شروع کرده، توانسته بخاری‌های گازی دودکش دار و بدون دودکش خود را در فهرست بهترین برند بخاری گازی جای دهد؛ البته پلار درکنار بخاری گازی، بخاری نفتی، آب‌گرم‌کن گازی و نفتی، یخچال، فریزر، گاز و... هم تولید می‌کند.

 

بخاری گازی پلار مدل Invent 322 که دودکش دار است، رده انرژی E را به‌خود اختصاص داده و روی زمین و دیوار نصب می‌شود، حدکثر ظرفیت گرمایی آن 3600 است، تمام‌اتوماتیک بوده و حالت تنظیم شعله دلخواه و شیشه ایمن دارد.

برای اطلاع از قیمت با نمایندگی تماس بگیرید.

 

بهترین برند بخاری گازی

.از طریق صفحه مربوط به هیتر برقی به قیمت انواع مدلهای این محصول دسترسی یابید
 

بخاری گازی دودکش دار توان مدل Soozan طرح ساده 12000

بخاری گازی توان همانطور که از نامش پیداست، یکی از پرتوان‌ترین بخاری‌های موجود در بازار است و در لیست بهترین مارک بخاری گازی با دودکش به چشم می‌خورد. حداکثر ظرفیت گرمایی مدل سوزان طرح ساده 12000 این بخاری 9000 است. مدل سوزان به‌خاطر ظاهر کلاسیک و ساده‌ای که دارد، بسیار مناسب مینیمال‌پسندان و ازطرفی خانواده‌هایی است که هنوز دوست دارند دکور خانه‌هایشان را به سبک سنتی بیارایند. این بخاری برروی زمین نصب می‌شود و شیشه ایمن و شعله تنظیم دلخواه دارد.

 

قیمت حدودی این بخاری، 2700000 تومان است.

 

بخاری گازی دودکش دار کوپال مدل گلبرگ

بخاری گازی دودکش دار کوپال مدل گلبرگ که از گاز شهری تامین می‌شود و مجهز به ترموکوپل و شیر کنترل برای تنظیم شعله است، یک بخاری نیمه‌اتوماتیک محسوب می‌شود، شیشه ایمن دارد و رده مصرف انرژی آن نیز E است. حداکثر ظرفیت گرمایی گلبرگ، 5500 بوده و برروی زمین نصب می‌شود. ابعاد این مدل بخاری، 711*640*300 سانتی‌متر است و اگر قصد خرید بهترین مارک بخاری گازی را دارید، کوپال جزو اولین پیشنهادات است.

 

قیمت حدودی این بخاری، 2000000 تومان است.

 

کدام مارک بخاری گازی بدون دودکش بهتر است؟

بخاری‌های گازی بدون دودکش معمولا کوچکتر هستند و از آنجا که برای سوخت نیاز به اکسیژن دارند، برای فضاهای باز که در آن‌ها اکسیژن بیشتر است، مناسب‌تر هستند، زیرا درصورت کمبود اکسیژن، گاز مونواکسید افزایش می‌یابد و خطر مرگ درپی دارد. بخاری گازی بدون دودکش حتما باید نماد ایمنی و استاندارد داشته باشد و به سیستم ODS یا همان سیستم حساس به اندازه اکسیژن مجهز باشد. در ادامه با چند نمونه از بهترین مارک بخاری گازی بدون دودکش آشنا شوید:

 

بخاری گازی بدون دودکش آبسال مدل 437

اگر قصد دارید برای مکانی بخاری گازی بخرید که فضای زیادی برای نصب آن وجود ندارد، بخاری گازی بدون دودکش آبسال مدل 437 می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد؛ البته شرط فضای باز و اکسیژن کافی برای بخاری‌های گازی بدون دودکش را که در ابتدای مطلب عنوان کردیم، فراموش نکنید. این بخاری با ظرفیت گرمادهی 3900، رده مصرف انرژی E داشته و تنظیم شعله آن سه‌حالته است. آبسال مدل 437 شیشه ایمن هم دارد.

 

قیمت حدودی این بخاری، 2000000 تومان است.

 

بخاری گازی بدون دودکش سپهر الکتریک مدل SE5000C

سپهر الکتریک  نامی ‌آشنا در تولید و عرضه انواع لوازم خانگی محسوب می‌شود. بخاری‌های گازی بدون دودکش سپهرالکتریک جزو بهترین مارک بخاری گازی بدون دودکش محسوب می‌شود. بخاری گازی بدون دودکش سپهر الکتریک مدل SE5000C رده انرژی A را به‌خود اختصاص داده که یکی از بهترین و به‌صرفه‌ترین رده‌های انرژی محسوب می‌شود. این بخاری، قابلیت تنظیم دما داشته و سه حالت تنظیم شعله دارد و سایز آن نیز با اندازه‌های 640*525*193 سانتی‌متر تقریبا متوسط محسوب می‌شود.

 

قیمت حدودی این بخاری، 3000000 تومان است.

 

بهترین برند بخاری گازی بدون دودکش

.از طریق صفحه مربوط به بخاری گازی به قیمت انواع مدلهای این محصول دسترسی یابید
 

بخاری گازی بدون دودکش آیسان خزر مدل AK770

آیسان خزر تبریز کارش را از سال 1374 و با تولید انواع لوازم خانگی مثل کولر، بخاری، آبگرمکن و... آغاز کرد. بخاری نسبتا کوچک و بدون دودکش مدل AK770 آیسان خزر با اندازه‌های 65*54*18 سانتی‌متر با داشتن ترموکوپل، امکان تنظیم شعله داشته و هم برروی زمین و هم برروی دیوار نصب می‌شود. این بخاری گازی تمام اتوماتیک است.

 

قیمت حدودی این بخاری، 1700000 تومان است.

 

بخاری گازی بدون دودکش پلار مدل PN3

در ابتدای مطلب گفتیم که یکی از مواردی که در انتخاب و خرید بخاری گازی اهمیت دارد، قابلیت تنظیم دمای آن است؛ مزیتی که در بخاری گازی دودکش دار پلار مدل Invent 322 وجود دارد. این بخاری به ترموکوپل مجهز است و به‌همین دلیل می‌توان شعله آن را روی سه حالت مختلف تنظیم کرد.

برای اطلاع از بهترین مارک رادیاتور پنلی این مقاله را بخوانید.

بخاری گازی بدون دودکش شایسته مدل JK400

بخاری گازسوز شایسته آخرین مدل بخاری گازی بدون دودکش از فهرست بهترین مارک بخاری گازی است که به شما معرفی می‌کنیم. این بخاری سه حالت تنظیم شعله دارد و با رده مصرف انرژی جزو بهترین‌ها ازنظر مصرف انرژی قرار می‌گیرد. حداکثر ظرفیت گرمادهی این مدل بخاری، 3800 بوده و ابزار روشنایی آن نیز به‌صورت جرقه‌زن است. بخاری گازسوز بدون دودکش شایسته مدل JK400 هم برروی زمین و هم برروی دیوار نصب می‌شود و دارای ترموکوپل است.

 

قیمت حدودی این بخاری، 1300000 تومان است.

 

سخن پایانی

در این مطلب درمورد بخاری‌های گازی بدون دودکش و دودکش‌دار توضیح دادیم و ویژگی‌های هریک را گفتیم و در ادامه به معرفی چند نمونه از بهترین مارک بخاری گازی با دودکش و نیز چند مدل از بهترین برند بخاری گازی بدون دودکش پرداختیم تا شما بعد از مطالعه این بلاگ بتوانید به‌راحتی برای انتخاب بخاری گازی متناسب با محل زندگی یا کار خود تصمیم گرفته و بهترین برند بخاری گازی را بخرید.


نظرات کاربران