مناسب ترین دستبندهای جنس طلای موجود در بازار

مناسب ترین دستبندهای جنس طلای موجود در بازار

دستبندها در آغاز تشکیل گروه های انسانی همیشه نظر زنان را به خود جلب نموده بودند. از زمان های قدیم بانوان اهمیت زیادی به وسایل زینتی می دادند و در این میان، دستبند جایگاه مخصوصی داشت. قدیمیان همیشه از صدف، عاج فیل و دیگر چیزهایی که درون طبیعت وجود داشته، به منظور طراحی این شی تزئینی به کار می بردند. اشیای تزئینی مثل دستبند جنس طلا در روزگار قدیم تنها به چشم شی ای به منظور قشنگی دیده نمی شده، بلکه باور داشتند که برای نمونه دستبند، برای شان نیکبختی به ارمغان دارد و در مبارزات فاتح می گردند. در حال حاضر نیز دستبند جزء اکسسوری های بانوان و آقایان به حساب می آیند. در طراحی دستبند مواد متنوعی به کار می روند، مثلاً: تیتانیوم، نقره، طلا و… ولی برای زنان همیشه جنس طلایی اش مهم می باشد، زیرا اضافه بر زیبایی، از نظر اقتصادی نیز به صرفه تر می باشد و خودش نوعی سرمایه گذاری به حساب می آید.همچنین با کمک صفحه لیست قیمت دستبند می توانید به قیمت انواع برندها و طرح های این محصول در فروشگاههای ایمالز دسترسی پیدا کنید.

اقسام دستبند جنس طلا


مناسب ترین دستبندهای جنس طلای موجود در بازار

دستبند دارای زنجیر و دارای قفل: این دستبندها بسیار منعطف می باشند، می توان خیلی ساده باز کرد و خیلی راحت بست ، قفل شان مختلف می باشد. مثلاً: قفل از نوع تاشو، خرچنگی، پیچی، فنری، دکمه ای، قلاب ماهی و… . دستبد دارای زنجیر انواع متنوعی را دارا می باشد مثل: کابلی، امگا، ماری، توری، پاپ کورن، سن مارکو، تسمه ای ، بیزانتین، s_link و … .

دستبند مدل النگویی: این دسته از دستبندها میان زنان، خواهان زیادی دارد. مدل آن ها بدون تغییر می باشد و کل مچ را پوشش می دهد. قفل شان اغلب بصورت لولایی یا دکمه ای می باشد. دقت کنید، دستبند مدل النگویی نمی توان به سادگی باز یا بسته کرد و شبیه النگو می باشد. به کارگیری تنهایی یا مدل دارای چندین لایه جزء ویژگی های این وسیله می باشد.

دستبند نوع مچ دستی: دستبند مچ دستی تاحدودی غیرمتحرک می باشد و مقداری در دست تکان می خورد. درمقایسه با دستبند مدل النگویی ساده تر از دست بیرون می آید. از ویژگی های این مدل دستبند، توانایی جابازکردن آن می باشد و قادر است به فرم النگو دربیاید. خیلی جالب می باشد، درصورتی که تصمیم به خرید این نوع دستبند گرفته اید مناسب تر می باشد آن را همراه یک گردنبند قشنگ و ظریف ست نمایید.

دستبند با قابلیت تغییر سایز: این  دسته از دستبندها خیلی کارآمد می باشند. یعنی که بعضی وقت ها دستبندی را انتخاب می کنید و می خرید، ولی میفهمید که به دست هایتان گشاد می باشد یا تنگ. این نوع دستبندها با سایز مچتان هماهنگ و تنظیم می گردند، زیرا تعدادی قفل و محل متصل شدن را دارا می باشند.

دستبند چارم: می شود بیان کرد که این نوع دستبند، همان دستبند دارای زنجیر می باشد. فرق شان در این می باشد که در طراحی آن ها سنگ چشم زخم، طلسم، خرمهره، یا دیگر سنگ های زینتی استفاده شده است.

دستبند مدل مرواریدی: همانگونه که اسم دستبند معلوم می کند، در طراحی اش طلا استفاده نشده است، به جای آن مروارید که گوهری طبیعی می باشد به کار رفته است. این دستبند درخور هر جاسه ای نمی باشد و لازم است در جلسه های ویژه ای آن را به کاربرد.

درصورتی که تصمیم به تهیه دستبند جنس طلا گرفته اید، لازم است به عیارش دقت نمایید، هرمقدار عیار طلا بیشتر است میزان کیفیت طراحی و خالصی آن زیادتر می باشد. مثلاً: 24 عیار، 18 عیار و… . مناسب ترین نوع عیار طلا می باشد. هرمیزان عیار بیشتر شود ارزشش نیز بیشتر خواهد شد.

رنگ بندی طلا


مناسب ترین دستبندهای جنس طلای موجود در بازار

ممکن است از خودتان بپرسید آیا طلا نیز دارای رنگ بندی می باشد؟ لازم است پاسخ دهیم، آری. افرادی که بسیار مشتاق تهیه گردنبند، گوشواره و دستبند جنس طلا می باشند، این نکته را متوجه هستند که طلا درون بازار دارای رنگ بندی های متنوعی مثل: طلایی، رزگلد، آبی روشن و قهوه ای می باشد و تنها زردرنگ نمی باشد.

با درنظرگرفتن نکاتی که برای تان بیان نمودیم، امید داریم قادر باشید دستبند مد نظرتان را تهیه کنید. در ادامه این نکات فهرستی از چندین نوع دستبند طلایی مخصوص بانوان را گردآورده ایم. این موارد جزو زیبا ترین و پرتقاضاترین دستبندهای فعلی موجود در بازار طلای کشورمان به حساب می آیند.

دستبند برند رزا جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل BW113

دستبند برند «رزا» (Rosa) با بندی از جنس چرم و پلاکی از جنس طلا تهیه گشته و به منظور به کارگیری روزانه بانوان خیلی شایسته و خوب می باشد. درحال  حاضر دستبندهای با جنس چرم دیگربار در بین افراد جوان مشتاق پیدا کرده و به منظور هر اتفاقی جایگاهش را محفوظ نگه داشته  است. دستبند برند رزا همراه پلاک جنس طلای جذاب و قشنگش ، نمای خاصی به دستانتان عطا می کند. آویز دستبند رزا به صورت بال درآمده که در ساختش، خط های توخالی به کاررفته است.قیمت دستنبد رزا مدل  BW113 را در سایت ایمالز جستجو کنید.

دستنبد طرح پروانه جنس طلا با خلوص 24 عیار مخصوص بانوان با کد 100252

دستنبد طلایی با خلوص ۲۴ عیار مخصوص بانوان طرح پروانه با کد ۱۰۰۲۵۲ جزء قشنگ ترین دستبندهای ساخت دست می باشد که با به کارگیری تلفیق پروانه های با روکش طلا باکیفیت و دانه های از جنس فیروزه، بسیار شگفت انگیزگشته است. این وسیله به طورکامل ساخت دست بوده و می شود به عنوان هدیه ای خوب و ارزشمند برای یک رفیق و یا همکار برده شود. کل کوشش ما ساخت وسایلی زیبا یا  ماندگاری بالا و متنوع برای افرادی است که میخواهند همه وسایل شان خاص و ویژه باشد. پروانه ها از روکش طلا تهیه گشته اند که شفافیت و برق زدگی بسیار شگفت انگیزی به دستبند می دهند.

دستبند زربان لیزر جنس طلا با خلوص 18 عیار با کد DT161


مناسب ترین دستبندهای جنس طلای موجود در بازار

دستبند طلایی با کد dt161 از برند زربان لیزر همراه پلاک کیتی ویژه بانوان جوان ساخته شده است. در ساخت این نوع دستبند سنگ طبیعی رزکوارت همراه رنگ صورتی معتدلش با پلاک محبوب کیتی به کاررفته است تا آن را به گزینه ای شایسته  جهت استفاده بانوان جوان مبدل نماید. سنگ رز کوارت، را سنگ عشق می نامند و به علت رنگ قشنگش جهت استفاده بانوان جوان خیلی خوب می باشد. سنگ رزکوارت به صاحبش حس باارزش بودن هدیه می دهد.

دستبند الماسین آذر جنس طلا با خلوص 18 عیار مخصوص بانوان با کد Car03

این دستبند برای برند الماسین آذر با میزان خلوص ۱۸ عیار طراحی گشته با مروایدهای پرورش یافته خیلی مناسب . مرواریدهای این مدل دستیند به طور کامل گرد نمی باشد و از نظر ظاهری مقدار اندکی مختلف می باشند (این موضوع سبب قشنگی دستبند گشته است). قفل این وسیله به شکل گره ای می باشد که باعث شده قادر باشید به سادگی آن را به کار ببرید (به سادگی اندازه اش تغییر می کند)، نخ موجود در این وسیله زینتی با قطر 0.5 میلی متر دارای رنگ طلایی - کرم می باشد.

دستبند ریسه گالری جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل H1104-Gold

از قدیم تا به حال طلا جزء علایق بیشتر انسان ها بوده است. طلا اضافه  بر حس خوبی  که به آدمی می بخشد، نوعی ارزش و دارایی مادی هم محسوب می شود. دستبند طلایی  با میزان خلوص ۱۸ عیار «ریسه گالری» مدل «H1104-Gold» جزء تازه ترین ساخته های ریسه گالری برای بانوان دارای ذوق عالی می باشد. در این ساخته جدید، مواد فلز طلا و سنگ حدید به کاررفته است.

دستبند مانچو جنس طلا با خلوص 18عیار مدل bfg052

برند مانچو سازنده زیبا و باکلاس ترین مدل های ساخته دست طلا با میزان خلوص ۱۸ عیار با استفاده از سنگ های طبیعی خیلی مناسب است. دستبند طلایی ۱۸عیار مانچو مدل bfg052 با سنگ های طبیعی جنس حدید (هماتیت) رنگ نوک مدادی به صورت فلش با پلاک طلایی ۱۸ عیار همراه شکل قلب و بی نهایت طراحی گشته است. مجهز به قفل نوع گره ای کشویی همراه توانایی فری سایز خوب، مناسب تمام اندازه ها می باشد. برند مانچو برروی قفل گره ای دستبند نمایانگر اصل بودن این وسیله می باشد.

دستبند مانچو جنس طلا با خلوص 18عیار مدل bfg134

برند مانچو سازنده زیبا و باکلاس ترین مدل های ساخته دست طلا با میزان خلوص ۱۸ عیار با استفاده از سنگ های طبیعی خیلی مناسب است. دستبند طلایی ۱۸عیار مانچو مدل bfg134 با سنگ های طبیعی فیروزه به صورت برش یافته و صیقلی و گوی طلایی با خلوص ۱۸ عیار به صورت طرحی با چند ضلع و دارای زنجیری نازک ولی خیلی محکم از جنس استیل با آبکاری طلا مورد طراحی قرار گرفته است. مجهز به قفل از جنس استیل با آبکاری طلا با توانایی گزینش دو اندازه ۱۷ یا ۱۹ سانتی متر می باشد که این اندازه جهت استفاده در دست خیلی از خانم ها خوب می باشد. آویز برند مانچو بغل قفل دستبند نمایانگر اصل بودن وسیله می باشد.


مناسب ترین دستبندهای جنس طلای موجود در بازار

دستبند ریسه گالری جنس طلا با خلوص 18 عیار مخصوص بانوان با کد Ri3-1172

دستبند مدل چشم طلایی ریسه گالری، علیرغم ساده بودنش، نمایی خیلی باکلاس را دارا می باشد. این دستبند، به ویژه مخصوص بانوان جوان ساخته شده می باشد زیرا طراحی پیشرفته اش، این امکان را فراهم می نماید که با هر ظاهری آن را تنظیم و اصطلاحاً ست نماییم. همانگونه که تمام افراد می دانند، طلا در همه زمان ها جذب کنندگی ویژه ای برای خانم ها دارا بوده و شادترین زمان برای یک زن، وقتی می باشد که به او طلایی اهدا کنند. ارزش مادی نسبتاً متعادل این وسیله، آن را به یک صله ای ویژه تبدیل نموده است.

دستبند مانچو جنس طلا با خلوص 18عیار مدل bfg124

طلا جزء بهترین کادوها به هر شخصی می باشد. طلا در جهان بسیار مهم، معتبر و ارزشمند می باشد و آن را در تهیه اشیای به کار می برند. دستبند طلایی با خلوص ۱۸عیار مخصوص بانوان مانچو مدل bfg124 جزء دستبندهایی می باشد که صاحب فرم مینی مال و خیلی باکلاس است و طرفداران بسیاری را دارا می باشد. دستبند ۱۸عیار مخصوص بانوان مانچو طراحی شده با مهره های طبیعی سنگ جنس حدید (هماتیت) می باشد که قشنگی اش را دوبرابر نموده است.

دستبند جنس طلا با خلوص 18 عیار مخصوص بانوان نیوانی مدل DA700

از قدیم تا به حال طلا جزء علایق بیشتر انسان ها بوده است. طلا اضافه  بر حس خوبی  که به آدمی می بخشد، نوعی ارزش و دارایی مادی هم محسوب می شود.  دستبند طلایی با خلوص ۱۸ عیار مخصوص بانوان نیوانی مدل« DA700» نمای خیلی ساده ای را دارا می باشد  که این موضوع آن را قشنگ تر می نماید. به کارگیری یک دستبند قشنگ قادر است ظاهرتان  را بسیار زیباتر از قبل نماید و استایل شما را متفاوت به نظر رساند.قیمت دستبند نیوانی مدل DA700 را از فروشگاههای معتبر ایمالز استعلام کنید.

دستبند جنس طلا با خلوص 18 عیار مخصوص بانوان با کد N14

این دستبند، طلای با خلوص ۱۸ عیار می باشد که با مرواریدهای پرورش یافته تزیین گشته است. قفل آن به شکل گره ای می باشد که قادرید به سادگی آن را به کار ببرید، نخ موجود در این وسیله زینتی با قطر نیم میلی متر دارای رنگ طلایی-کرم می باشد. (نخ از جنس ابریشم مرواریدی به منظور استفاده در این دستبندها خوب نمی باشد). پلاک آن تشکیل شده از چندین حلقه طلایی با خلوص ۱۸ عیار می باشد که در بغل آن چندین مروارید پرورش یافته موجود می باشد.

دستبند جنس طلای با خلوص 18 عیار برند الماسین آذر


مناسب ترین دستبندهای جنس طلای موجود در بازار

این نوع دستبند از برند الماسین آذر از جنس طلای با خلوص 18 عیار طراحی گشته با مروایدهای پرورش یافته خیلی مناسب. مروارید های آن به طور کامل گرد نمی باشد و از نظر ظاهری مقداری با هم دیگر دارای تفاوت می باشند (این موضوع سبب قشنگی دستبند گشته است). قفل آن به شکل گره ای می باشد که قادرید به سادگی آن را به کارگیرید (به سادگی اندازه اش تغییر می کند)، نخ موجود در آن با قطر نیم میلی متر دارای رنگ طلایی-کرم می باشد.

دستبند ریسه گالری جنس طلا با خلوص 18 عیار مخصوص بانوان با کد Ri3-H1170

دستبند مخصوص بانوان جنس طلا به شکل سنگ، جزء تازه ترین تولیدات ریسه گالری مخصوص بانوان باذوق است. در این محصول از موادی چون فلز طلا، مروارید چک و سنگ حدید استفاده گشته است. در این محصول پلاکی طلایی با خلوص 18 عیار با شکل سنگ به کاررفته که شکل سنگ پلاک جنس طلا بغل سنگ ارگانیک حدید به شکل مربع قشنگی و نمای ویژه ای به آن عطا نموده است. این دستبند گزینه ای منساب به منظور استفاده بانوان می باشد. دستبند مخصوص بانوان جنس طلا شکل سنگ به علت داشتن مدل کشویی، توانایی تغییر اندازه را دارا می باشد و برای هر اندازه مچ دستی قادر است مفید و خوب باشد .

دستبند مانچو جنس طلا با خلوص 18عیار مدل bfg128

خریدن جواهرات و بالاخص طلا را می شود با عنوان تفریح برای بانوان محسوب کرد. با سپری شدن زمان اشکال خیلی متفاوتی در ساخت زیورآلات و جواهر استفاده شده است و این موضوع ممکن است توجه اشخاص را به خودش جلب نماید. یکی از مناسب ترین اشیای زینتی که می شود به چشم کادو برای بانوان خرید، دستبند مانچو جنس طلا با خلوص 18عیار مدل bfg128 می باشد که نمای خیلی قشنگش قادر است توجه هر خانمی را جلب نماید. این محصول طراحی جذاب، ویژه و ساده ای را دارا می باشد و نوشته شدن اسم برند مانچوی برروی قفل گره ای آن نیز اصل بودنش را تایید می نماید.

آقایان قادرند خانم های شان را با خریدن این دستبند شگفت زده نمایند. این نکته را خوب است بدانید اشخاص بسیاری وجود دارند که این دستبندها را به علت شکل و شیوه ساخت برای استفاده دختران جوان شان می خرند، ولی کلاً می شود این محصول را برای همه سن ها خوب محسوب کرد.

جنس این دستبند از سنگ و طلای با خلوص 18 عیار می باشد و تقریباً طولش نزدیک 18 سانتی متر می باشد. حداکثر و حداقل ضخامت این وسیله برابر 8 و 5 سانتی متر می باشد. دقت نمایید که دستبند مانچو جنس طلا با خلوص 18عیار مدل bfg128 قادر است به سادگی دور دست های خانم ها با اندازه های متفاوت، بسته شود و این موضوع نمایانگر توانایی خیلی مناسب آن می باشد که قادر است برای اندازه های متنوع، خوب و کاربردی باشد.

دقت کنید که این دستنبند دارای قابلیت آویز نمی باشد. علاوه براین گویی از جنس طلا با خلوص 18 عیار استوانه ای در وسط و دو گوی مانند قبلی ولی توری شکل در کنارآن می باشند. دستبند مانچو جنس طلا با خلوص 18عیار مدل bfg128 مجهز به قفل نوع کشویی با توانایی تنظیم اندازه در محدوده 17 تا 25 سانتی متر می باشد و دارای گوی های نگینی طرح سواروسکی می باشد؛ دقت کنید که نوع قفل این دستبند، گره ای می باشد و قادراست کارکرد مناسبی را دارا باشد.

النگو جنس طلا با خلوص 18 عیار مخصوص بانوان با کد AL01G-2


مناسب ترین دستبندهای جنس طلای موجود در بازار

از اشیای تزئینی که بانوان خیلی به آن علاقمندند و برایشان دارای جاذبه است، النگو مخصوصاً تک پوشها می باشد که به منظور به کارگیری روزانه خیلی ساده می باشد و بانوان قادرند همیشه استفاده نمایند. مدلی از این وسیله که در اینجا به شما توصیه شده جزء مدل و طرح هایی است که خواهان زیادی دارد. تک پوشی با طرح زیبا که در ان برش و تراش هایی دقیق و ظریف خیلی بر قشنگی اش اضافه نموده است. با اینکه در آن نگین به کارنرفته است اما به شکل نگین به نظر می رسد از لحاظ طول نیز در میان تک پوشها منطقی ترین سایز را دارا می باشد. قطران بسیار باریک یا پهن نمی باشد و اندازه اش 2.5 سانتی متر می باشد. این النگو میتواند گزینه مناسبی برای استفاده بانوان به حساب بیاید.

دستبند کابوک جنس طلا با خلوص 18 عیار طرح بی نهایت مدل 175009

از شیوه های تازه در ساخت اشیای زینتی، ترکیب فلزهای ارزشمندی مثل نقره و طلا با چرم می باشد که تازگی ها طرفداران بسیاری را پیدا کرده است. گالری "کابوک " جزء نخستین سازندگان اشیای زینتی به این روش می باشد که کیفیت و آپدیت بودن از مشخصه های وسایلی می باشد که می سازد. «دستبند چرمی با پلاک جنس طلا با خلوص 18 عیار طرح بی نهایت با کد 175009 کابوک » جزء نمونه های ساخته شده این گالری با شمایلی قشنگ می باشد. این شی زینتی ساخته شده از دو بند جنس چرم می باشد، که بند اصلی که به دور مچ می بندند، طبیعی و از چرم گاوی باکیفیت و بند دیگر از چرم مصنوعی و دارای بافت  می باشد. درون بند اصلی اسم کابوک طلاکوبی گشته و نمایانگر کیفیت و اصیل بودن محصول می باشد. یراق طلای این کالا به صورت بی نهایت می باشد. عیار 18 و 0.45گرم سنگینی آن می باشد. قفلی که در این دستبند به کاررفته اسمش خرچنگی می باشد و جنسش برنج رنگ ثابت می باشد. چرم مرغوب این کالا سبب گشته تا در طول زمان، صدماتی مثل شکسته شدن و پارگی در آن اتفاق نیافتد و همانند روز اول با کیفیت به نظر بیاید. کیفیت چرم استفاده شده در این کالا خیلی مرغوب می باشد و در طول زمان چروک نشده و نمی شکند. طراحی این دستبند اسپرت بوده و مخصوص استفاده جنس خاصی نمی باشد. گالری کابوک در ادامه سیاست احترام گذاشتن به انتخاب مشتری و تولیدش، کالاهایش را درون جعبه هایی قشنگ و بسیار شکیل به خریدار ارائه می کند تا در ساخت و ارائه محصولاتش کامل و بی عیب به نظر برسد.

النگو جنس طلا با خلوص 18 عیار مخصوص بانوان با کد AL07Y


مناسب ترین دستبندهای جنس طلای موجود در بازار

النگوها خیلی مورد علاقه بانوان است. بسیاری از بانوان به جای استفاده از دستبند تصمیم می گیرند از النگو استفاده نمایند چون برای استفاده روزانه وهمین طور مجلس ساده تر می باشد و به علت نداشتن قفل از امنیت بیشتری در مقایسه با دستبندها برخوردار می باشند. النگویی که یار طلا به شما توصیه می کند نیز قادرید به شکل تکی ونیز چند تایی استفاده نمایید ودر هر شکل خیلی زیبا و شکیل در دست های بانوان جلوه گری می نماید. این النگو بیشتر از تراش طلایی در ان به کاررفته تراش های براق و مات که بر زیبایی ظاهر این طرح اضافه کرده سایز ارایه شده در این محصول سایز میباشد وزن پایین، مستحکم بودن وزیبا و ظریف بودن از ویژگی های اصلی این النگو به حساب می آید. با خرید این دستبند، می توانید جلوه زیبایی به استایل خود ببخشید.


نظرات کاربران