نکات خرید بهترین خردکن برقی

راهنمای خرید خردکن برقی + کاربرد، کارآیی و مزایای آن

برای اینکه اقسام دستگاه خردکن برقی را به شما بشناسانیم با ما همراه باشید. بی شک شما نیز مشاهده کرده اید که آشپزان ماهر با چه سرعتی و حرفه ای سبزیجات و میوه ها را با کارد در سایز های یکدست و مورد پسند گاهی خیلی کوچک و ریز و گاهی کلفت و ضخیم خرد می‌کنند. معمولا ما برای یک دفعه نیز، خواسته ایم تا این عمل را که هیجان بخش می باشد انجام دهیم، البته در نهایت نتایج جالبی نگرفتیم ، برای برطرف شدن این مسئله از دستگاه خردکن می توانیم بهره ببریم. حتما آشپزان حرفه ای، سال‌های سال در تلاش بوده اند تا به سرعت و خیلی آسان این عمل را انجام دهند بی اینکه ضرر و اسیبی به خودشان بدهند.

خرد کردن چیزهایی مانند خیار و گوجه بسیار زمان خواهد گرفت و ممکن است منجر به اتفاقی مانند بریدن انگشت هم شود. امروزه دیگر کارد مانند قبلا در ریز شدن میوه و صیفی جات بدون استفاده است و ریزکن های دستی و الکتریکی جای آن را گرفته اند که کار با آن ها دیگر ریزکردن را به عملی مدت دار و اذیت کننده مبدل نمی کند.

دستگاه خردکن‌ برقی در اندزه ها و شکل مختلف عرضه خواهند شد و مزایای زیادی دارد؛ ولی تمامی شان تقریبا عمل هم سانی را دارا می باشند: خرد کردن سبزیجات و میوه جات و… در اندازه ریز و درشت. هرچه مدت زیادی از دستگاه برای خرد کردن بهره ببرید مواد غذایی خردتر خواهند شد. ریز کردن پیاز، سیب زمینی، کدو، خشکبار، کرفس، گوشت، پودرکردن ادویه‌جات و… در دستگاه خردکن مورد استفاده قرار می گیرد.شما می توانید از طریق صفحه لیست قیمت خردکن برقی به قیمت لحظه ای انواع برندها و مدلهای این محصول مانند قیمت رنده برقی پارس خزر،تفال ،فیلیپس و ... دسترسی یابید

 

دستگاه خردکن برقی  دستگاه هایی مناسب، کم وزن و کمکی عالی در آشپزخانه می باشند که با آسانتر کردن مراحل ریز کردن مواد غذایی برای طبخ سریع خوراکی مورد استفاده می باشند. خردکن‌های سنتی برای خشکبار از سال‌های قبل تاکنون در فروشگاه ها تولید خواهند شد ولی در حال حاضرخردکن های امروزی تولید شده اند و استفاده این وسایل چند کاره گسترش بیشتری یافته است و با توجه به شکل آن برای خرد کردن گوشت، صیفی جات و یا حتی کوبیدن و له کردن نیز کارایی دارند.

دستگاه خردکن برقی از گروه دستگاه الکتریکی پر مصرف هر آشپزخانه‌ به شمار می آیند و بعلاوه سرعت بیشتر در خرد کردن و آسانی طبخ غذا خیلی موثر می باشند، سبب بهتر شدن مطلوبیت غذای دلخواه هم خواهند شد.

نوع های برقی خردکن دارای سایز بزرگتری می باشند و سرعت و قدرت بیشتری نیز دارا می باشند. این وسایل برقی نیاز به برق برای کار کردن دارند و به افرادی که دارای عارضه های عضلانی می باشند کاربرد مدل برقی خردکن ها توصیه خواهد شد. خردکن های برقی از نظر امنیت هم بدون ریسک می باشد زیرا که دستان در کنار تیغه ها نیستند.

کاربرد خرد کن برقی

این وسایل پرمصرف مدت طبخ ترکیبات اولیه غذا را به میزان زیادی کم خواهند کرد، در نهایت مدت و قدرت زیادتری ر برای شما باقی خواهند گذاشت، اما هنگامی که دلمان بخواهد این زمان را برای شست و شوی این تکه ها بکار ببریم ممکن است از ما زمان بیشتری را بگیرد. برای همین سعی داشته باشید از وسایلی بهره ببرید که قادر باشید خیلی راحت قطعاتشان را در دستگاه ظرفشویی برای شستن بگذارید. برای این کار کاسه و تیغه های آن را با دقت نگاه کنید که شست و شوی آنها در ماشین ظرفشویی برایتان ممکن باشد.

خرید دستگاه خردکن برقی برای آسانتر شدن کارها یا آسیاب بستگی به خود شخص دارد به معنای دیگر اگر شما دلتان می خواهد وسیله ای تنها مواد شما را پودر کند، نیازی به خرد کردنهای مختلف نخواهید داشت و خواهید توانست خرد کنی ارزانتر را بخرید. ولی اگر شما از دسته افرادی می باشید که همواره کیک یا دسر های متفاوت را تهیه می کنید و این وسایل نیازتان می باشد که مواد غذایی را در شکل ها و اندازه های متفاوت برایتان ریز کند باید وسیله ی خردکن برقی مناسبی که قیمت آن هم بیشتر می باشد، تهیه نمایید.

در هنگام تهیه خردکن برقی ابتدا باید هزینه ای که قادرید برای خرید یک خرد کن بدهید را در نظر بگیرید پس از آن با توجه به هزینه ی موردنظرتان خرد کنی برای رفع نیازهایتان را بخرید.

معرفی نکاتی برای خرید یک خردکن برقی ایده آل

 سرعت موتور خردکن برقی

اگر خرد کن دارای سرعت زیادی باشد قدرت خیلی کمی برای کارایی و در مدت خیلی اندکی قدرید کارهایتان را به انجام رسانید. اگرچه بسیاری از خردکن ها به شکلی هستند که قادر به تنظیم  و کنترل وسیله می باشید و با هر سرعتی که دلتان خواست مواد ریز شوند. اما بعضی دیگر تنها با سرعتی مشخص مواد را ریز خواهند کرد..

تعداد سرعت موتور خردکن برقی

هرچه سطح سرعت‌های خردکن زیادتر شود شما راحت تر خواهید توانست شایسته ی شکل مواد مورد نظر در هر قدم از آشپزی سرعت مورد احتیاج را کنترل نمایید.

کارایی خردکن برقی

تعداد تیغه ها خردکن برقی

اگر خردکن برقی مورد نظرتان دارای تیغه‌های مختلفی برای کاربرد باشد این عمل باعث زیادی عمر تیغه ها و بهتر شدن استفاده ی وسیله خواهد شد، همینطور این امکان را خواهد داد که مواد غذایی را در اندازه های متفاوتی ریز کرده و غذایتان را شیک کنید. درضمن تیغه ها به خیلی راحت درون وسیله جاگیر می شوند، در اخر این محصول جای زیادی را نخواهد گرفت. خردکن های برقی برای غذاهای های بزرگ برای سالسا و آش ها و خرد کردن سیر و پیاز نیز کاربرد دارند.

مرغوبیت و جنس تیغه ها خردکن برقی

اگر که تیغه های وسیله تیز نباشد مواد با سرعتی کم و به فرم نامنظم خرد خواهند شد. باید در هنگام انتخاب توجه داشته باشید که تیغه های محصول اصل، مقاوم در برابر آب، تیز و برنده باشند تا در برابر هر موادی با هر مقدار سختی و سفتی توانایی خرد کردن را داشته باشند. کاربرد چند تیغه خیلی بهتر از یک تیغه خواهد بود زیرا هم عمر وسیله بیشتر خواهد شد و هم مواد را می توان به اشکال گوناگونی دراورد

اندازه خردکن برقی

اندازه در آسیاب با واحد وزن و در خردکن با واحد حجم یا لیتر گفته می شود. خردکن ها در حجم های مختلفی ساخته و تهیه خواهند شد که شما قادر می باشید نسبت به اندازه کاربرد و تعداد اعضای خانه، خردکنی برقی با حجم ایده آل طبخ کنید.

قابلیت شستن

شتن یکی از مهمترین مشکلی می باشد که هنگام تهیه هر محصولی مثل مخلوط کن، آبمیوه گیری و خردکن برقی  و دیگر دستگاه آشپزخانه باید به آن ها توجه کرد. خرد کن مد نظر باید علاوه بر قابلیت زیادش، کاسه و تکه های ایده آلی هم دارا باشد تا به راحتی جدا و شسته شود. به اضافه ی شستن راحت مواد آماده شده امکان خالی کردن داخل ظرف دیگر راحت تر است. حتما به این مورد دقت داشته باشید چون در برخی از نوع ها به خاطر شکل تولید، این کارایی جدا شدن موجود نخواهد بود.

اندازه صدای موتور

معمولا طاقت صوت زیاد وسایل منزل و اشپزخانه مانند جاروبرقی، آسیاب، لباسشویی، خردکن و غیره طاقت فرسا و آزار دهنده می باشد. پس تلاش کنید خردکن برقی تهیه کنید که دارای موتور مناسبی باشد و از تولید صوت خیلی زیاد جلوگیری شود و قدرت کمتری هم مصرف کند.

جنس کاسه

معمولا ظروف خردکن ها برقی از جنس پلاستیک طلقی، فلزی و یا شیشه‌ای می باشند. اگر درون ظرف خردکن قابل دیدن باشد، به آسانی متوجه خواهید شد که مواد چه وقتی مهیا می باشند. پس تلاش کنید خردکنی که انتخاب می نمایید ظرف شیشه ای داشته باشد تا مواد داخلش دیدنی باشد.

 

مقاله ی"بهترین رنده های برقی بازار" سایت ایمالز، شما را در شناخت بهترین نوع این رنده ها یاری می رساند.

 

قفل امنیت

بیشتر وسایل اشپزخانه دارای قفل امنیتی می باشند و تا وقتی که درست جای نگیرد و قفل نگردد، روشن نمی شود. وسیله ی خردکن برقی هم از گروه این وسایل می باشد، چگونگی این کارایی به این شکل می باشد که تا کل تکه ها و تیغه ها بطور صحیح جای نگیرند و متصل نشوند و روی پایه نباشند قفل آن باز نخواهد شد و قادر به روشن کردن آن نمی باشید. دارا بودن این کارایی برای کسانی که دارای بچه کوهستند خیلی اهمیت دارد.

موارد استفاده از خردکن برقی

مشهورترین خردکن های برقی

خردکن برقی  فیلیپس مدل HR2505

این خردکن برقی  پیشرفته و حرفه ای در شرکت فیلیپس ارائه می شود. کارخانه‌ی فیلیپس شرکت خوش نام و دارای سابقه ی زیادی می باشد که کارهایش در زمینه های متفاوتی می باشد. یکی از این زمینه ها محصولات برقی منزل می باشد که با ارائه محصولاتی مرغوب و استفاده ز تکنولوژی های جدید در این زمینه موفق شده است، قسمت چشمگیری از بازار را در دست داشته باشد و در سطح بین المللی مشهور باشد. کارایی تکاین کالا استفاده از سبد مخصوص می باشد که در قسمت بالای ظرف  ۱.۱ لیتری آن موجود می باشد. ساختار این سبد به شکلی می باشد که پروسه ی  خردکردن موادی مانند سیب زمینی را، بی له شدن عمل می کند.

این خردکن برقی دارای تیغه های تیزی می باشد که هر سبزیجات و میوه ای را قادر است ریز کند و هنگامی که قطعات ریز شده به اندازه مورد نظر رسیدند، از سوراخ های سبد داخل وسیله به درون کاسه خردکن سرازیر می شوند؛ در نتیجه تمام قطعات یکدست خرد خواهند شد. این خردکن برای ریزکردن سیب زمینی، مرغ، اقسام صیفی جات، میوه‌ ، پنیر و یا خوراکی های سفتی مانند آجیل و… انتخاب خوبی می باشد. خردکردن خوراکی در این وسیله به صورت خیلی سریع تنظیم شده و ایده آل عمل می کند تا خاطرتان جمع باشد که خوراکی بدون له شدن و خیلی خشک ریز ریز خواهند شد. خوراکی ها به شکل ثابت در سبد گذاشته خواهند شد و سپس تیغه‌ ی برنده وسیله کار ریز کردنشان را انجام خواهد داد. این خردکن تیغه‌ ی کوتاه (با ۳ پره) دارد برای کارایی هایی مانند نگینی‌ خرد شدن خوراکی و تیغه ی بلند (با ۲ پره) می باشند که برای کاربرد روزمره یا خردتر کردن مواد در سبد می باشد. این وسیله در دو سرعت مختلف برای خرد کردن مواد سخت و نرم به شکل اتوماتیک با توجه به تیغه ‌ی کاربردی آن، با خود خردکن کنترل می شود. سرعت کم وسیله جهت ریزکردن به قطعات درشت تر و سرعت بیشتر آن جهت خردکردن ترکیبات موردنظر ایده آل می باشد؛ موتور ۵۰۰ وات خردکن در روی وسیله تعبیه شده و شکل کار با آن به سرعت و آسان با فشارقسمت روی خردکن به سمت پایین کار ریز کردن انجام خواهد شد و در نهایت، آشپز نتیجه مطلوبی می گیرد. این شکل کاربرد راحت و بدون پیچیدگی، آن را به وسیله ای ایده ال برای همه ی مصرف کنندگان مبدل کرده است.

خردکن برقی  پارس خزر مدل  GR-123P

این خردکن برقی  یک وسیله کوچک، پر قدرت و ارائه در کمپانی پارس خزر می باشد که در طبخ غذا دارای استفاده ی زیادی می باشد. پارس خزر از تولید کنندگان و عرضه کنندگان معروف و با اهمیت در ایران می باشد که سالهای دراز در زمینه ی محصولات برقی بزرگ و ریز کار می کند. این محصول با قدرت زیادی که دارا می باشد می تواند هر نوع مواد غذایی را ریز کند. از گذشته کلاهای این شکلی به ۱ ۲ ۳ معروف بودند، همینطور این شکل خردکن برقی  پارس خزر در نام شکل خود این پیشینه را آورده است و تنها در سه بار فشار به دکمه خردکن (به شکل کلید) و با ۳ گردش مواد غذایی بزرگ را ریز می کند. ریز بودن، شکل کاربرد راحت، ایمنی زیاد و کارایی پرتوان آن آن، و قیمت مناسب، این کالای پارس خزر را به کالایی مورد پسند مبدل ساخته است. این خردکن پایه‌های ضد لرزشی را دارا می باشد که سبب خاهد شد در موقع عمل به میز کار بچسبد و بی حرکت بماند. رنگ تنه این کالا از دو قسمت به وجود آمده که در قسمت پایین خاکستری و در وسط به رنگ سفید می باشد.این خردکن برقی با ساختاری تک، از خردکن‌های معمولی عرضه داخلی گامی بلدتر را برداشته و تجربه‌ی استفاده دلپسند و رضایتمندی را عرضه کرده است.

کاربردهای خردکن برقی

خردکن برقی  تفال مدل روندو  MB5025

خردکن برقی  مرغوب روندو MB5025 از عرضه های شرکت تفال است. این کالا دو تیغ با ساختار و عمل ایده الی را دارا می باشد که می تواند در مدت کمی شما را در ریز کردن مواد غذایی مد نظرتان یاری دهد. جنس تیغه‌های تیز این خردکن برقی  استیل می باشد و قادرند همه ی سبزیجات، میوه ها، آجیل، صیفی‌جات و گوشت را ریز کنند. ظرف پیرکس و دارای درجه بندی این وسیله خردکن بجز اینکه سبب شده تا مواد مورد نظر را با همان کاسه گرم کند، امکان شستن را هم مهیا خواهد کرد و به راحتی پس از استفاده قادرید آن را برای شستن در ظرف‌شویی گذاشت. طرز عمل با این وسیله خیلی آسان می باشد و تنها باید موادغذایی مورد احتیاج را درون کاسه بریزید و پس از بستن وسیله روی کاسه با کلید فشاری آن را راه بیندازید تا مقدار ریز شدن مواد به حد دلخواه مورد پسندتان باشد. این خردکن دارای کلید امنیتی هم برای قفل شدن هنگام کار می باشد. جهت آسان شدن کار نیز یک صفحه پلاستیکی در جعبه ی وسیله عرضه شده که پایین ظرف می باشد و جلوی جابجایی آن هنگام خردکن را می گیرد. کلا این وسیله پرکاربرد، یکی از وسایل پر استفاده و مهم در هر آشپزخانه‌ای به شمار می آید که بعلاوه کاربرد راحت، سبب بیشتر شدن مرغوبیت و سرعت در طبخ غذا خواهد شد.

خردکن برقی  مولینکس مدل  DPA1

این خردکن برقی  تولید شرکت مولینکس می باشد  دارای ساختاری شکیل و عملکردی زیاد می باشد. شرکت مولینکس با تولید وسایل پرکاربرد و با کیفیت عالی خیلی خوب در همه ی جهان معتبر می باشد. طریقه ی کار با این وسیله اصلا پیچیده و سخت نمی باشد. با توجه به اینکه دارای طراحی یک دو سه می باشد، ضروری می باشد تنها درب اصلی را به سمت پایین فشار دهید تا موادمورد نیاز به سایز مورد پسند خرد شوند. کاسه روشن باعث خواهد شد تا مواد و سایز ریزشان برای شما قابل دیدن باشد و هنگامی که از مقدار ریزشدن مد نظرتان اطمینان یافتید، می اتوانید وسیله را باز و مواد آن را خالی نمایید. کلا این کالا از خردکن‌های پر مصرف بشمار می آید که طبخ اقسام سوپ  ها توسط ان برایتان خیلی عالی می باشد. مثلا به وسیله ی این محصول ادویه و اقسان دانه های روغنی را در این خردکن خرد کرد و به دسرتان بیافزایید. پایه ‌های این وسیله از جابجایی و تحرک و هر اتفاقی مانعت خواهد کرد. طراحی یک دو سه باعث شده تا اندازه امنیت تا دو برابر بیشتر شود؛ چرا که تا هنگامی که در خردکن باز می باشد، موتور کار نخواهد کرد. کاسه و بخش های این خردکن برقی به‌ راحتی از تنه ی موتور قابلیت جدا شدن و شستن را دارا می باشد.

مزایای خردکن برقی

خردکن برقی  متئو مدل  MFP71

کم وزنی، معمولی بودن و قدرت عالی در خردکن برقی  متئو مارک MFP71 ، باعث برجستگی ان در میان رقیبان دیگرش شده است. بیشتر طرفداران آشپزی عملکرد خردکن‌های برقی  را می دانند؛ ولی کار با خردکن‌های برقی بزرگ و بی نظم لذت آشپزی را کاهش خواهد داد. این مارک خردکن برقی متئو دارای چهار بخش می باشد: ظرف شیشه‌ای، تیغه، در و قسمت موتور که به راحتی از هم جدا می شوند و قایل شستن نیز می باشند. تیغه‌های تیز و سفت این وسیله، اغلب قادرند هر شکلی از موادغذایی را ریز نمایند. بودن دکمه برجسته روی قسمت گرداننده، کاربر آن آسان کرده است. قسمت دستگیره با ساختاری تک، به دست می چسبد و از تحرک و سر خوردن آن جلوگیری خواهد کرد. ظرف شیشه‌ای هم با استفاده از دسته، باعث امکان تحرک همه ی خردکن خواهد شد. این وسیله با توجه به رنگهای متنوعش در بیشتر آشپزخانه ها موجود می باشد. محصولات شرکت متئو، شامل قسمت بزرگی از لوازم منزل می باشند: ماکروویو، اجاق برقی، خردکن برقی ، قهوه‌ساز، زودپز، ساندویچ‌ساز، غذاساز، آرام‌پز ، اتو و .... نمایندگی های زیاد خدمات پس از فروش و زنجیره ی وسیع عرضه محصولات و همینطور قیمت مناسب کالاها، از مزیت های بخصوص تولیدات متئو به شمار می روند.

خردکن برقی  بوش مدل  MMR 15A1

این مارک خردکن برقی از کمپانی بوش دارای قدرت زیاد و ساختاری زیبا می باشد. این خردکن برقی تیغه های برنده و کاسه ای با حجم ایده آل را دارا می باشد. پس بعلاوه ریز کردن مقدار بسیار ریز نموده از مرغ و صیفی جات و…، قادر است شما رغ در ترکیب یا مخلوط کردن موادی مانند خمیر کیک و یا ریز نمودن یخ یاری دهد. تیغه‌ی یدک و خاص جهت خرد نمودن یخ از کارایی های دیگر قابل توجه این قسم خردکن برقی می باشد که به عال ترین شکل یخ را خرد خواهد نمود. یک سر دیگر که در جعبه ی خردکن برقی  موجود است، یک دیسک با ساختار بخصوص برای هم زدن موادی مانند تخم‌مرغ یا مایه ی شیرینی می باشد که به جای تیغه ی اصلی قرار گرفته و سپس آن را میتوان بکار گرفت. بطور کلی این وسیله از محصولات پرکاربرد شرکت معروف بوش می باشد، بعلاوه استفاده از مرغوبیت کالاهای این شرکت، توصیه ی ایده آلی برای مصرف کنندگان گوناگون می تواند محسوب شود.

خردکن برقی  تفال مدل روندو  MB502B

از کالاهای مرغوب کمپانی تفال خردکن برقی  مارک روندو MB502B است. این خردکن برقی  دو تیغ با ساختار و عملکردی عالی را دارا می باشد که می تواند سریعا مواد غذایی مصرفیتان را ریز نماید. جنس این تیغه‌های برنده استیل می باشد و در مقابل  در ریز نمودن گوشت و سبزی و هر نوع مواد سفتی قدرتمند می باشد. جنس مخزن این خردکن پیرکس می باشد که دارای درجه بندی نیز می باشد. همچنین این مخزن دارای ظرفیت زیادی می باشد و به شما در هم زدن مواد غذایی یا مخلوط کردن خامه و… یاری خواهد کرد. از سمتی در مقابل گرما نیز مقاومت دارد پس خواهید توانست مواد مورد نظر را پس از آماده کردن حرارت دهید. با توجه به اینکه خیلی آسان قابلیت مجزا شدن را دارد پس از مصرف آن را  می توانید ظرفشویی قرار دهید. طریقه عملکرد این وسیله خیلی راحت و ساده می باشد، هنگامی که مواد را داخل دیس قرار دادید، درب آن را گذاشته و با کلید فشاری راه بیاندازید تا وقتی که در سایز دلخواه خرد شوند. این خردکن دارای ایمنی زیادی را دارا می باشد که هنگام کار باز نشود. جهت کاربرد اسان یک دیسک پلاستیکی در در جعبه ی وسیله موجود است که پایین ظرف قرار دهید که هنگم کار حرکت نکند و باعت کثیفی نشود.

خردکن برقی  سایا  QMC-20

این خردکن برقی، وسیله ای کوچک با کارایی بسیار می باشد که کمکی عالی در آشپزخانه بشمار می آیدد. سایا تولید کننده وسایل درجه یک و به صرفه در زمینه لوازن برقی منزل می باشد که مشتریان زیادی را به طرفداران خود افزوده است. جنس تنه ی این خردکن برقی می باشد، کم وزنی و موتور پرتوان آن، سبب قدرتمندی آن می باشد. موتور وسیله که قسمت گرداننده آن محسوب می شود بالای ظرف جای گرفته و بعد ارتباطش با تیغه‌ها به کار می افتد. با زدن دکمه بالای خردکن برقی کار گردش تیغه‌ها تمام خواهد شد. تیغه ‌های دوطرفه داخل کاسه به گردش درمی آیند و با همه ی قدرت و با بهره گیری از لبه های برنده خود قطعات مواد مورد نشر را ریز می نمایند و هنگامی که دست از روی دکمه برداشتنه شود، موتور از حرکت می ایستد. بعلاوه جهت ایمنی بالاتر خردکن برقی، سیستم امنیت جهت جلوگیری از در دسترس بودن تیغه در حال کار وجود دارد خردکن برقی  سایا مارک QMC-20  با ساختار خاص و برجسته اش در اوج شیکی، دارای کارایی عالی می باشد.

خردکن برقی  هاردستون مدل  CHS2551

این خردکن برقی  از محصولات پرکاربرد و مرغوب این شرکت می باشد که علیرغم اندازه ی ریز و وزن کمش، کی تواند در کارهای آشپزی شما را یاری دهد. این خردکن برقی  با ساختار ظاهری ساده، دارای یک موتور داخلی با قدرت ۳۰۰ وات می باشد که در بخش در خردکن قرار داده شده است. این وسیله یک تیغه ۴ پره دارد و بلندی نامنظمی که برای این پره‌ ها قرار گرفته سبب مطلوبیت کارایی این نوع خردکن می باشد و در نتیجه، کار ریز کردن به سرعت و منظم انجام خواهد گرفت. ظرف این وسیله ز جنس پیرکس است که در برابر ضربه استوار و محکم می باشد و به اسانی شکسته نیم شود. ظرفیت این ظرف ۱.۵ لیتر است و در هر بار کاربرد مقدار بسیاری از مواد غذایی را خرد و مهیا خواهد نمود. این وسیله از دسته خردکن‌ های فشاری بشمار می آید و جهت کاربرد آن باید دکمه ی روی در خردکن را بزنید. شرکت هاردستون از سال ۲۰۰۱ میلادی در زمینه وسایل منزل گام نهاده و کار خود را شروع کرد و با تولید لوازم بزرگ  کوچک منزل مثل آبمیوه گیری، مخلوط کن، آسیاب، چای ساز، ماشین ظرف‌شویی وغیره علاوه بر آسان و راحت کردن زندگی در منزل، وقت و توان بالاتری را به شما هیده کرده است.

خردکن برقی هاردستون مدل  GCS2701

این خردکن برقی در واقع یک ست دو کاربردی پر کاربرد است و به وسیله ی ان تجربه‌ی آشپزی آسان و دل چسب را می توان به افراد خانه هدیه داد. این وسیله دارای یک کاسه خردکن و یک بخش آسیاب مجزا می باشد که به فرم مستقل می توان بالای موتور قرار داده و استفاده کرد. بخش های خردکن و آسیاب به فرم چرخشی بالای تنه خردکن تعبیه شده و محکم و قفل خواهند شد. این خردکن برقی و وسایل آن از جنس فلز می باشد و دارای مقاوت بسیار زیادی می باشد. تیغه‌ی وسیله چهار پره و دارای کناره است تا به شکل صحیح هر نوع مواد غذایی مد نظر را ریز نماید. بعلاوه، تیغه‌ی دو لبه ی آسیاب به فرم یک دست ساخته شده و طراحی شده و جهت له کردن مواد مصرفی دارای سیستم خوبی می باشد. برای جلوگیری از پخش مواد مصرفی درپوش مربعی ریزی برای آن قرار داده شده است. قدرت موتور خردکن ۲۰۰ وات است که توان متوسطی را دارا است. کلا این خردکن یک وسیله کوچک و در دسترس جهت استفاده روزمره در منزل می باشد. ظرفیت خردکن برقی  جهت آسیاب کافی می باشد، برای کاسه خردکن حدودا پایین می باشد مگر اینکه اندازه کمی از مواد را به وسیله ی این ومحصول ریز نمایید.

 


نظرات کاربران