منبع تعذیه کامپیوتر مدل GP350A ECO
Green GP350A ECO 80Plus Power Supply
خرید از تاپ رایان
ویژه۵,۶۵۰,۰۰۰
شروع قیمت از ۲,۸۰۰,۰۰۰
انتخاب استان
هیچ فروشگاهی با فیلترهای منتخب شما وجود ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم فیلترها را تغییر دهید
تاپ رایانویژه
تهران ۴.۰
۷ سال و ۱ ماه گزارش
گرین(سیاره سبز)امکان پرداخت اقساطی
گزارش
۵,۶۵۰,۰۰۰
۶,۰۰۰,۰۰۰
٪۶
بروزشده در ۸ ساعت پیش
خرید حضوری مشاهده فروشنده
بروزشده در ۸ ساعت پیش
مرکز کامپیوتر پارسیانویژه
تهران ۳.۰
۴ سال و ۱۰ ماه گزارش
منبع تغذیه گرین مدل GP350A-ECO Rev3.1
۳۶ ماهه گرین
گزارش
۶,۰۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۲ روز پیش
خرید حضوری مشاهده فروشنده
بروزشده در ۲ روز پیش
آرکا 90ویژه
البرز ۴.۰
۷ سال و ۳ ماه گزارش
پاور کامپیوتر گرین GP350A-ECO
گارانتی سیاره سبز گرینامکان پرداخت اقساطی
۵,۵۱۱,۱۰۰
بروزشده در ۱ روز پیش
بروزشده در ۱ روز پیش
اسنپ شاپویژه
تهران ۵.۰
۱ سال و ۹ ماه گزارش
گارانتی 36 ماهه گرینامکان پرداخت اقساطی
۶,۲۹۰,۰۰۰
۷,۰۰۰,۰۰۰
٪۱۰
مشاهده فروشنده
اسنپ شاپویژه
تهران ۵.۰
۱ سال و ۹ ماه گزارش
پاور گرین (Green) مدل GP350A ECO ظرفیت 350 وات
۶,۳۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۴ روز پیش
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۴ روز پیش
پاور گرین (Green) مدل GP350A ECO REV3.1 ظرفیت 350 وات
۶,۳۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۷ ساعت پیش
بروزشده در ۷ ساعت پیش
ادبازارویژه
اصفهان ۳.۰
۸ سال گزارش
پاور GP350A-ECO Rev3.1 گرین 350 وات
گارانتی سبز (Green) : 36 ماهه
۶,۴۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۵ روز پیش
بروزشده در ۵ روز پیش
پلازا دیجیتالویژه
تهران ۴.۰
۶ سال و ۳ ماه گزارش
37 ماه گرینامکان پرداخت اقساطی
۵,۸۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۲۳ ساعت پیش
بروزشده در ۲۳ ساعت پیش
دیجی کالاویژه
تهران ۳.۰
۱۳ سال و ۹ ماه گزارش
۵,۹۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۴ ساعت پیش
بروزشده در ۴ ساعت پیش
ویراک کالا
۱ سال گزارش
۲,۸۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۲۲ ساعت پیش
بروزشده در ۲۲ ساعت پیش
ایسام
تهران ۲.۰
۶ سال و ۱۰ ماه گزارش
۲,۸۵۰,۰۰۰
۳,۰۰۰,۰۰۰
٪۵
بروزشده در ۳ روز پیش
بروزشده در ۳ روز پیش
پیشنهاد ویژه فروشندگان
مشخصات فنی
مشخصات
توان حقیقی خروجی 350W
توپولوژی بخش اولیه Double-Forward
توپولوژی بخش ثانویه Group Regulation
جنس بدنه SGCC
حداکثر جریان خروجی شاخه 12V+ 26A
حداکثر جریان شاخه 12V- 0.3A
حداکثر جریان شاخه 3.3V+ 21A
حداکثر جریان شاخه 5V/SB+ 2.5A
حداکثر جریان شاخه 5V+ 15A
حداکثر جریان ورودی 3.5A
دامنه دمای کاری 0C – 40C
دامنه راندمان مصرف انرژی ( 230V AC) 85% – 82%
دامنه فرکانس کاری 47Hz – 63Hz
سری محصول ECO
محدوده رطوبت کاری 90% – 20%
محدوده زمانبندی سیگنال P.G 100ms – 500ms
مدل GP350A-ECO Rev3.1
مشخصات خازن های خروجی الکترولیت از نوع 105C
مشخصات خازن های ورودی الکترولیت (SamXon) از نوع 85C
مصرف انرژی در حالت آماده به کار (ErP Ready (< 0.5W at Standby Mode
میانگین راندمان مصرف انرژی (230V AC) 82.5%
میزان اصلاح ضریب توان بیشتر از 0.9
میزان تحمل وقفه انرژی در ورودی (Hold-Up Time) 16ms @ 80% Load
نوع کابل کشی خروجی ثابت
نوع کابل های خروجی دارای روکش بافته شده
نوع مدار اصلاح ضریب توان (PFC) Active PFC
نوع و ابعاد فن 120mm – Sleeve Bearings Fan