;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت

بهترین کفپوش های خودرو برای انواع خودروها

1400/1/17 - 5:23 بعد از ظهر

اگر می خواهید از قسمت داخلی کف اتومبیل خود محافظت نمایید بهترین راه خرید یک کفپوش خودرو می باشد. با بهره گیری از کفپوش خودرو و قرار دادن آن در کف خودرو می توانید مانع کثیف شدن و حتی خوردگی آن شوید زیرا کفپوش می تواند همانند یک پوشش محافظتی برای کف خودرو باشد. تولیدکنندگان بسیاری به تولید انواع کفپوش های خودرو می پردازند و در ادامه ما قرار است برایتان کفپوش های مناسب برای خودروهای داخلی و خارجی را بررسی نماییم. می توانید با خرید کفپوش برای خودروی خود داخل خودرو را زیباتر و چشمگیرتر نمایید. هنگام انتخاب رنگ می توانید رنگی را انتخاب نمایید که با فضای داخلی خودرو متناسب باشد و سبب زیباتر شدن خودرو گردد. یک کفپوش علاوه بر آنکه یک وسیله ی حفاظتی برای کف خودرو می باشد در زیباتر شدن بخش داخلی خودرو نیز تاثیر بسزایی دارد و همانند یک وسیله ی تزئینی بکار برده می شود. در صفحه لیست قیمت کفپوش خودرو به قیمت انواع این محصول در فروشگاههای اینترنتی مختلف دسترسی خواهید داشت.

 

بررسی کفپوش خودرو


کفپوش خودرو دارای چند دسته می باشد که شامل کفی سه بعدی، کفی ساده، کفی سرتاسری است. اگر به خرید کفی های سرتاسری می پردازید جهت استفاده و نصب نیاز به یک فرد ماهر در این زمینه دارید. جهت استفاده از این دسته از کفپوش ها باید ابتدا صندلی های خودرو باز شوند و سپس کفپوش به کف خودرو نصب گردد. لازم به ذکر است که کفپوش های سرتاسری در سه مدل به تولید می رسند که این سه مدل از جنس های موکت، پلاستیک و چرم هستند. با بهره گیری از این کفپوش ها دیگر نیازی نیست نگران نفوذ آب به کابین و کف خودرو باشید. کفپوش های دیگری نیز وحود دارند که بسیاری از افراد شناخت کامل را در مورد آن دارند. این مدل به این صورت است که پس از کفپوش های سراسری قرار گرفته می شود. این نوع کفپوش ها تولید شده از پلاستیک هستند و از سادگی بسیاری برخوردار می باشند. از اصلی ترین معایبی که این مدل از کفپوش ها دارا هستند لغزش آنها می باشد که حتی راننده را نیز با مشکل  مواجه می نماید. امروزه شاهد تولید کفپوش های سه بعدی هستیم که این مدل از کفی ها توسط دستگاه هایی که کف خودرو را آنالیز می نمایند به تولید می رسند. طراحی این کفپوش ها به صورت لبه دار انجام گرفته است تا کناره های کابین خودرو را نیز تحت پوشش قرار دهد. این مدل از کفپوش ها بخاطر این لبه ها همانند یک ظرف درون خودرو قرار گرفته اند و زمانی که چند لیتر آب بر روی آن ریخته شود به کف خودرو نفوذ نخواهد کرد زیرا این لبه ها مانع اینکار می گردد و تا زمانی که میزان آب بیشتر نباشد همانند یک ظرف عمل می کند و آب را درون خود نگه می دارد. در تولید این دسته از کفپوش ها از دو جنس چرم و لاستیک بهره گرفته می شود که امکان شستشوی آن نیز وجود دارد و در صورت تمایل کافیست اقدام به خارج نمودن کفپوش نموده و آن را شستشو دهید.

کفپوش سه بعدی بابل 206


شرکت بابل یکی از بهترین تولیدکنندگان کفپوش خودرو به شمار می رود. این کفپوش نیز یکی از تولیدات این برند می باشد که مختص پژو 206 طراحی و تولید شده است. در تولید این کفپوش از چرم بهره گرفته شده است که نشان از کیفیت بسیار بالای آن دارد. این محصول بصورت سه بعدی طراحی و تولید شده است یعنی می توان گفت طراحی آن شکل سه بعدی به آن داده است. این کفپوش با سه تکه به بازار عرضه می گردد که دو تکه ی آن مخصوص قسمت جلوی خودرو و تکه ی دیگر آن نیز که بزرگ می باشد برای قسمت عقب خودرو باید مورد استفاده قرار گیرد. زمانی که به خرید این کفپوش می پردازید خواهید دید میان کفپوش و روکش های چرم خودرو همخوانی بسیاری وجود دارد و زیبایی خاصی را به داخل خودرو می بخشد. اگر دوست دارید مانع خوردگی و ساییدگی کف خودرو شوید استفاده از این کفپوش پیشنهاد می گردد که انتخاب بسیار مناسبی است. از اصلی ترین مزیت های این کفپوش عدم لغزش آن می باشد و حتی اگر لغزشی صورت گیرد بسیار اندک می باشد و کاملا ثابت می ماند.


کفپوش سه بعدی خودرو بابل مناسب برای پژو 405

این کفپوش یکی دیگر از بهترین تولیدات برند بابل محسوب می گردد که برای خودروی پژو 405 به تولید رسیده است. البته استفاده از این کفپوش برای سمند نیز امکان پذیر می باشد. در تولید این کفپوش از چرم باکیفیت بهره گرفته شده است که هنگام استفاده متوجه متناسب بودن آن با روکش های چرم خودرو خواهید شد و زیباتر شدن کابین خودرو را به خوبی خواهید دید. این محصول می تواند مانع ساییدگی و خوردگی و کثیف شدن کف خودرو گردد. این کفپوش بطور ثابت درجای خود باقی می ماند و لغزش بسیار اندکی امکان دارد برای آن اتفاق بیفتد.

کفپوش سه بعدی خودرو بابل مناسب برای تیبا

اگر خودروی شما تیبا 1 و یا تیبا 2 می باشد این کفپوش می تواند بهترین انتخاب برایتان باشد. این کفپوش نیز توسط برند بابل به تولید رسیده است. طراحی این کفپوش به خوبی انجام گرفته و دارای کیفیت مطلوبی است و برای خودروی تیبا می تواند بسیار مناسب باشد. از اصلی ترین ویژگی های این کفپوش می توان به عدم لغزش و ثابت قرارگرفتن آن اشاره نمود که این ویژگی در استفاده ی راحت شما از پدال کمک شایانی خواهد نمود.

کفپوش سه بعدی خودرو بابل مناسب برای ساینا


این کفپوش سه بعدی از دیگر تولیدات شرکت بابل می باشد که مختص خودروی ساینا طراحی و تولید شده است. طراحی این کفپوش به صورتی انجام گرفته است که برای جلوگیری از لغزش و سرخوردن بر روی آن برجستگی هایی قرار داده شده است. در تولید این محصول از چرم بهره گرفته شده است که امکان شستشوی آن وجود دارد. این محصول یک کفپوش سه تکه ای می باشد که دو تکه ی آن مختص قسمت جلوی خودرو بوده و تکه ی دیگر آن مخصوص قسمت عقب به تولید رسیده است. کیفیت این محصول بالا می باشد و خرید مناسبی به شمار خواهد آمد. امکان بهره مندی از این کفپوش برای خودروی سایپا کوییک نیز وجود دارد.

کفپوش سه بعدی خودرو بابل مناسب برای پراید

این کفپوش تولیدی برند بابل طراحی و تولید شده برای خودروی پراید می باشد که از کیفیت ساخت مطلوبی بهره مند است. طراحی این کفپوش نیز بصورت سه تکه انجام گرفته است که دو تکه آن برای قسمت جلوی خود و تکه ی دیگر برای قسمت پشتی خودرو در نظر گرفته شده است. این محصول نیز از محصولات سه بعدی این برند می باشد که جهت تولید آن از چرم بهره گرفته شده است که به کابین خودروی شما زیبایی خاصی را می بخشد و مانع لغزش و ساییدگی می گردد. امکان شستشوی این کفی وجود دارد که قادر هستید زمانی که این کفپوش کثیف می گردد آن را بشویید.

کفپوش خودرو بابل ال 90


این محصول مخصوص خودروی ال 90 می باشد که توسط برند بابل به تولید رسیده است. در تولید این کفپوش از لاستیک استفاده شده است که می تواند خرید مطلوبی برای خودروی ال 90 شما به شمار رود. این کفپوش نیز جز کفپوش های سه بعدی به شمار می رود که قرارگیری آن در کف خودرو به خوبی انجام می گیرد و مانع نفوذ آب و دیگر مایعات به کف خودرو می شود. در صورت کثیف شدن این کفپوش می توانید آن را خارج نموده و بشویید.

کفپوش سه بعدی خودرو Sport Car مدل PR2 مناسب برای پراید، تیبا، تیبا 2 و ساینا

با خرید کفپوش می توانید از موکت خودروی خود محافظت نمایید و با قرارگیری در کف خودرو به زیبایی و جلوه ی خودرو می افزاید. اگر قصد خرید کفپوش برای خودروی خود را دارید حتما به جنس و نوع طراحی آن دقت نمایید و بهترین نوع را انتخاب کنید تا طول عمر بیشتری داشته باشد زیرا این کفپوش با قرارگیری در کف خودرو بصورت مداوم با پای سرنشینان برخورد دارد و با مرور زمان با فرسایش مواجه می گردد. کفپوش مدل PR2 را می توان از بهترین کفپوش های عرضه شده به بازار معرفی نمود. در تولید این کفپوش از چرم باکیفیت بهره گرفته شده است که مانع سایش و خوردگی می گردد. طراحی این کفپوش در سه تکه انجام گرفته است که دو تکه ی آن برای قسمت جلو تولید شده و تکه ی دیگر نیز مخصوص قسمت پشتی خودرو می باشد. از مهمترین ویژگی های این کفپوش عدم لغزش آن می باشد.

کفپوش سه بعدی خودرو مکس مدل K001 مناسب برای پراید صبا


کفپوش مدل K001 یکی از بهترین کفپوش های عرضه شده به بازار می باشد که بصورت سه بعدی طراحی و تولید شده است. مزیت هایی که یک کفپوش سه بعدی دارا است از یک کفپوش ژلی بسیار بیشتر می باشد که اصلی ترین و مهمترین مزیت عدم نفوذ آب و مایعات به کف خودرو است. برخی از تولیدکنندگان در تولید کفپوش هایی از این نوع مدل های مختلفی را به تولید رسانده اند که دارای رویه چرم و پلی اورتان می باشد که هر یک مزیت های مخصوص به خود را دارند. در قیاس این دو جنس می توان گفت که مزایایی که جنس پلی اورتان بهره مند می باشد بیشتر است که شامل ضد خش بودن و نشکن بودن قالب کفی می باشد. برای اطلاع از قیمت کفپوش خودرو مکس مدل K001  برای پراید صبا را از فروشگاههای آنلاین معتبر حاضر در ایمالز استعلام کنید.

 

اگر برای خودروی کوییک خود به دنبال خرید یک کفپوش مناسب هستید این کفپوش می تواند بهترین گزینه محسوب گردد. طراحی این کفپوش ها بصورتی انجام گرفته است که به خوبی قادر به پوشش کف خودرو هستند و تمامی لبه ها و حتی کناره های صندلی های جلو را تا عقب می پوشاند و پس از قرارگیری خواهید دید کف خودرو بطور کامل پوشانده شده است. با خرید این نوع کفپوش تمامی قسمت هایی که پا با آن برخورد می کند پوشش داده خواهد شد. از اصلی ترین مزیت های این کفپوش می توان به کیفیت بالای آن اشاره نمود و از هیچگونه لغزشی برخوردار نمی باشد. در تولید رویه این کفپوش از چرم ضد سایش و جنس خارجی آن از چسب پارچه ای بهره گرفته شده است و در نتیجه کفپوشی که خریداری می کنید ضد آب و ضد بو می باشد. برای قسمت زیر پدال از یک استیل باکیفیت و مقاوم استفاده شده است تا مانع سوراخ شدن کفپوش گردد. زمانی که مقداری مایعات بر روی کفپوش می ریزد این مایعات در داخل شیارهایی که بر روی کفپوش قرار دارد جمع می گردد و به هیچ عنوان موجب لغزش پا نخواهد شد. این کفپوش با ضخامتی به اندازه 10 میلی متر به تولید می رسد و دارای مقاومت بالا و وزن کم می باشد و علاوه بر این موارد از انعطاف پذیری زیادی بهره مند است.

کفپوش سه بعدی خودرو (پلی اورتان) مناسب برای پژو 405 و سمند


آخرین کفپوشی که برایتان معرفی خواهیم نمود کفپوش سه بعدی پلی اورتان می باشد که مختص خودروی پژو 405 و سمند به تولید رسیده است. در تولید این محصول از بهترین مواد پلی اورتان که از کیفیت بالایی نیز برخوردار استفاده شده است. طراحی این کفپوش از ظاهر سه بعدی برخوردار است. این کفپوش دارای سه تکه می باشد که دو تکه آن مخصوص قسمت جلوی خودرو به تولید رسیده است و تکه ی دیگر نیز مختص قسمت پشتی خودرو می باشد. پس از قرارگیری این کفپوش به همخوانی بالای روکش های داشبورد خودرو و جنس این کفپوش پی خواهید برد که سبب زیباتر شدن خودرو می گردد. این کفپوش به خوبی قادر است از ساییدگی و خوردگی کف خودرو جلوگیری نماید و علاوه بر این موارد هیچگونه لغزشی با این کفپوش مشاهده نخواهد شد.