;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت

راهنمایی خرید برترین بخاری برقی فن دار 2020

1399/10/20 - 2:21 بعد از ظهر

در فصول سرد سال بسیاری از افراد برای گرم کردن محیط از بخاری برقی استفاده می کنند. درواقع از وسایل کمک گرمایشی که به افزایش دمای محیط کمک می کند می توان به بخاری برقی اشاره کرد. در رابطه با ویژگی های بخاری برقی لازم است که اشاره کنیم دارای نوسانات خودکار، کنترل های دیجیتالی، وجود فن و تنظیم دمای خاص و سایر موارد است که همه این موارد در کنار همدیگر به گرمایش محیط کمک می کند. مانند خرید سایر لوازم برقی و الکترونیکی لازم است که شما از یکسری نکات اطلاع داشته باشید تا بتوانید متناسب با نیازتان برترین بخاری برقی موجود در بازار را خریداری کنید. پس لازم است که در هنگام خرید به نکاتی که باید در خرید انتخاب بخاری برقی مد نظر قرار داد توجه داشته باشید. در این مقاله تلاش شده است تا نکاتی که باید به آن توجه کنید مطرح شود پس ادامه مقاله را از دست ندهید تا با بهترین بخاری برقی های موجود در بازار آشنا شوید. بعلاوه سایت ایمالز در صفحه لیست قیمت بخاری برقی امکان مشاهده انواع مدلهای این محصول را برای شما فراهم کرده است.

 

اطلاعاتی در رابطه با انواع بخاری برقی

از مهم ترین نکاتی که باید به آن در هنگام خرید توجه داشته باشید؛ نوع بخاری برقی است که انتخاب می کنید. البته لازم است که بدانید در بازار انواع گوناگونی از بخاری های برقی موجود می باشد که شما می توانید متناسب با نیازتان بخاری برقی مد نظرتان را خریداری نمایید. دررابطه با بخاری های برقی لازم است که اشاره شوند این بخاری ها دارای ۳ مدل گرمایشی هستند که شامل تابشی، همرفتی و فن دار می-شود. هر یک از این مدل ها انواع مختلفی از گرما را در محیط پخش می کنند به عنوان مثال بخاری های برقی هم رفت به طور معمول در کل محیط یک گرمایش یکنواخت ایجاد می کنند و در رابطه با بخاری های برقی تابشی لازم است که بدانید این دسته از بخاری ها دارای گرمایش سریع و نقطه ایی هستند. همچنین بخاری های فن دار نیز می توانند هوای گرم را توسط رد شدن از یک گرم کننده به محیط انتقال دهند. در رابطه با بخاری های میکاترونیک لازم است اشاره شود این دسته از بخاری ها بسیار بهینه هستند و در عین حال گرمایش قوی نیز ایجاد می کنند. در هنگام خرید بخاری لازم است به نوع محیط تان توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین بخاری موجود در بازار را خریداری کنید.


اطلاعاتی در رابطه با ظرفیت گرمایشی بخاری های برقی

هنگام خرید بخاری برقی باید به ظرفیت گرمایشی آن توجه داشته باشید چرا که این مورد از مهمترین نکاتی است که باید در هنگام خرید به آن توجه کرد. البته برای آنکه بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید لازم است که بدانید بخاری را قرار است برای چه محدوده  ای استفاده کنید با داشتن این اطلاعات شما می توانید متناسب با محیط تان یک بخاری خریداری کنید که دارای ظرفیت گرمایشی مناسب است. البته در عین حال شما باید به درجه ولتاژ بخاری نیز توجه داشته باشید. درواقع هر بخاری برقی برای گرم کردن هر فوت مربع در حدود ۱۰ وات قدرت گرمایشی مصرف می کند اما در عین حال بنا به نوع فناوری گرمایشی و همچنین فضای مورد نظر استثناهایی وجود دارد.

پس شما باید با توجه به نوع محیط تان بخرید بخاری برقی بپردازید.

 

اطلاعاتی در رابطه با بهره وری و کارایی انرژی

هنگام خرید بخاری برقی باید به میزان بهره وری آن توجه داشت چرا که بهره وری و کارایی انرژی در خرید بخاری برقی نقش موثری دارد. در واقع هرچقدر که بخاری برقی دارای مصرف بهینه باشد انتخاب مناسبی برای خریداران محسوب می شود چرا که اگر شما از آن دسته افرادی هستید که نگران هزینه های مصرفی برق هستید با انتخاب مدل های که مصرف بهینه دارند می توانید از بخاری که دارای گرمایش مناسب است و در عین حال مصرف مناسبی نیز دارد بهره مند شوید. همچنین شما می توانید به سراغ آن دسته از بخاری هایی که دارای ویژگی هایی از جمله قابلیت تنظیم انرژی، ولتاژ کم و تایمر های خودکار هستند، بروید تا شما بتوانید متناسب با نیازتان بهترین بخاری موجود در بازار را خریداری کنید.


اطلاعاتی در رابطه با ایمنی بخاری برقی

از مهمترین نکاتی که باید در هنگام خرید هر نوع وسیله  ای به آن توجه داشته باشید ایمنی بخاری برقی است. درواقع عدم توجه به ایمنی بخاری در هنگام خرید یا عدم رعایت نکات استاندارد در بخاری برقی باعث می شود که در هنگام استفاده شما با خسارات غیرقابل جبران روبه رو شوید. پس لازم است که برای حفظ سلامت جانی و مالی خود در هنگام خرید به این نکات توجه داشته باشید تا از ایمنی بخاری برقی اطمینان لازم را داشته باشید. بسیاری از کمپانی های بخاری های برقی از قابلیت ضد حریق استفاده می کند تا با این مورد بتوانند ایمنی دستگاه را تامین نمایند. البته بعضی دیگر از کمپانی ها نیز در محصولات خود از قطع خودکار استفاده می کنند و قطع خودکار به این شکل کار می کند که اگر دمای بخاری یا محیط بیشتر از حد شد بخاری به طور خودکار قطع می شود پس لازم است که شما برای حفظ امنیت جانی و مالی خود به سراغ آن دسته از بخاری هایی بروید که ایمنی به طور کامل در آنها رعایت شده باشد.


نکاتی در رابطه با آلودگی صوتی ناشی از بخاری برقی

لازم است به این نکته مهم اشاره شود که بخاری برقی نیز مانند سایر لوازم برقی در هنگام کار کردن صدای تولید می کند. البته در هر مدل میزان صدای تولیدی بخاری برقی متفاوت است و شما می توانید به سراغ آن دسته از مدل هایی بروید که نسبت به سایر مدل ها دارای سر و صدای کمتری می باشد. البته لازم است که بدانید آن دسته از بخاری هایی که فن ندارند میزان صدای تولیدی آنان نیز کمتر است و اگر شما به آرامش احتیاج دارید بهتر است که از مدلی استفاده کنید که بدون فن باشد تا بتوانید از گرمایی که بخاری برقی تولید می کند لذت ببرید.


 

اطلاعاتی در رابطه با بهترین کمپانی های تولید کننده بخاری برقی

بخاری برقی از آن دست وسایلی است که دارای تولید کنندگان بسیاری می باشد و در سراسر جهان شرکت های مختلفی به تولید این محصول پرداخته  اند اما در رابطه با بازار ایران لازم است که اشاره کنیم کمپانی دلونگی، کمپانی هاردستون، پارس خزر و برفاب از آن دست کمپانی هایی هستند که بخاری برقی تولید می کند و محصولات شان در بازار ایران نیز وجود دارد که شما می توانید با خریداری کردن هر یک از این محصولات از بخاری برقی خود نهایت استفاده را ببرید.

 

راهنمای خرید بخاری برقی مایدیا سری  nth

در رابطه با این محصول لازم است به این نکته مهم اشاره شود که بسیار با کیفیت می باشد و در تولید آن از جدیدترین فناوری های روز استفاده شده است چرا که دارای کارکرد بسیار عالی می باشد و صدای آن بسیار بسیار کم است. این دستگاه دارای توان ۲۰۰۰ وات می باشد و به روی بدنه آن دو دکمه قرار دارد که شما می توانید جهت کنترل دما را با آن مشخص نمایید. این بخاری برقی دارای فیوز حرارتی می باشد که سبب می شود هنگامی که دستگاه بیش از اندازه داغ شده است خاموش شود. این محصول اندازه مناسبی دارد و شما می توانید به آسانی آن را حل کنید.قیمت بخاری برقی مایدیا سری  nthرا از سایت ایمالز اتعلام کنید.


راهنمای خرید فن هیتر هاردستون  hep

این محصول از سری تولیدات جدید و با کیفیت کمپانی هاردستون است. شما با استفاده از این دستگاه می توانید از یک بخاری برقی که امکانات زیادی دارد و در عین حال بهینه میباشد استفاده نمایید این دستگاه دارای قابلیت هایی چون گرمایش بالا چرخش تغییر مسیر جریان هوای گرم کنترل دما است همچنین دستگاه صدای بسیار کمی دارد از برترین ویژگی این بخاری برقی می توان به این نکته اشاره کرد که در هنگام و خارج شدن فن هیتر از حالت عمودی خاموش می شود که همین مورد سبب شده تا این دستگاه به یک دستگاه امن تبدیل شود.


راهنمای خرید بخاری برقی فن دار برفاب سری  qh2008

دررابطه این بخاری لازم است که به این نکته مهم اشاره شود که این مدل دارای توان هر حالتی ۲۶۰۰ وات است. همچنین این بخاری برقی مجهز به شش المنت شیشه  ای می باشد که با بهره گیری از فناوری جابه جایی تابشی حرارت ایجاد می نماید. همچنین شما می توانید از این مدل بدون هیچ نگرانی از کمبود اکسیژن در محیط های بسته استفاده نمایید. این مدل دارای سیستم عملکرد ایمنی فنی طرح برفاب است اگر به طور ناگهانی بخاری برعکس شود با استفاده از این قابلیت و به طور خودکار بخاری خاموش می شود این دستگاه بسیار خوش ساخت می باشد و طراحی آن منحصربه فرد است. همچنین دارای بازده حرارتی بالا و ایمنی مناسب می باشد که همین عامل سبب شده تا در میان عموم با استقبال بالایی مواجه شود و طرفداران طرفدار زیادی داشته باشد.

راهنمای خرید فن هیتر پارس خزر سری  sh۲۰۰۰p

لازم است به این نکته مهم اشاره شود که لازم است به این نکته مهم اشاره شود که این مدل بسیار با کیفیت است و از تولیدات کمپانی پارس خزر می باشد. این دستگاه دارای قابلیت هایی چون چرخش اتوماتیک دکمه ثابت جمع کننده سیم برق تایمر ۲۴ ساعته است. همچنین این مدل دارای پدال روشن و خاموش می-باشد. قیمت فن هیتر پارس خزر سری sh2000p  را از سایت ایمالز استعلام قیمت کنید.

اطلاعاتی در رابطه با فن هیتر پارس خزر سری  fh۲۰۰۰p


کمپانی پارس خزر در تولید بخاری های برقی سرآمد است و در بازار ایران طرفداران مخصوص به خود را دارد. در رابطه با این دستگاه لازم است که اشاره کنید اندازه آن بسیار مناسب است و قابل حمل می باشد. جنس بدنه این دستگاه از پلاستیک با کیفیت است که شما می توانید به شکل دوکاره از این هیتر استفاده نمایید. در واقع علاوه بر گرم کردن محیط از سرد شما می توانید در هوای گرم نیز به عنوان خنک-کننده و پنکه از این محصول استفاده نمایید از مهم ترین قابلیت این دستگاه می توان به این نکته اشاره کرد که المنت های آن ضد یخ هستند و در هنگام افزایش دما نیز فن دستگاه روشن می شود. اگر شما به دنبال یک محصول مناسب هستید این مدل از هیتر پارس خزر را از دست ندهید. قیمت فن هیتر پارس خزر سری fh2000p  را از ایمالز بپرسید!

 

راهنمای خرید بخاری برقی سیماران سری sh ۰۴

در رابطه با این مدل بخاری برقی لازم است به این نکته مهم اشاره شود که دارای توان ۲۳۰۰ وات   است و در هنگام کار کردن صدای آن کم می باشد و مطابق با استاندارد های ایمنی تولید شده است. کارکرد این بخاری برای گرم کردن محیط است پس در فصول سرد سال شما می توانید از این بخاری استفاده نمایید. جریان گرما در این بخاری از قسمت پایین به سمت بالا منتقل می شود و به دلیل اینکه این دستگاه مجهز به فن پرقدرت است فضای شما را گرم می کند. همچنین این دستگاه دارای دستگیره پلاستیکی عایق و بدنه فلزی مستحکم است. همچنین محافظ ضد یخ نیز دارد پس اگر شما به دنبال یک محصول ایمن و با قابلیت های بالا هستید بهتر است که این محصول را خریداری نمایید.

 

راهنمای خرید هیتر برقی سایا سری ۲۰۲۰

کمپانی سایا یک هیتر برقی به نام مدل fh۲۰۲۰ تولید کرده است. این دستگاه دارای قیمت مناسبی می باشد و بسیار با کیفیت است. در رابطه با این محصول لازم است که بدانید دارای توان ۲۰۰۰ وات می باشد و دو دکمه برای کنترل دما و میزان توان باد دارد.

 

راهنمای خرید بخاری برقی طرح شومینه جیسان مدل  f۳

این کمپانی بخاری برقی را به شکل شومینه مانند تولید کرده است که بسیار زیبا می باشد. همچنین لازم است که بدانید این محصول بسیار سبک و کارآمد می باشد.

شما می توانید در فصول سرد سال برای گرمایش محیط از این بخاری برقی استفاده نمایید. این مدل دارای توان مصرفی ۱۵۰۰ وات است که سطح گرمایی که تولید می کند بسیار مناسب و مطبوع می باشد. همچنین این دستگاه دارای قابلیت تنظیم دما و سیستم محافظ است. اگر شما به دنبال یک محصول زیبا و جمع و جور هستید این بخاری برقی را از دست ندهید. جهت اطلاع از قیمت بخاری برقی جیسان مدل f3  به سایت ایمالز مراجعه کنید.

 

راهنمای خرید کرسی برقی مهسان سری فایو

در رابطه با این محصول لازم است که بدانید طراحی بسیار منحصر به فردی دارد و قیمت آن نیز مناسب می باشد. همچنین این دستگاه دارای مصرف بهینه است و حداکثر توان گرمایشی آن ۵۰۰ وات می باشد. از دیگر قابلیت های این محصول می توان به اتوماتیک دمایی اشاره کرد که سبب می شود دستگاه به طور درست عمل کند و ایمن باشد.

 

راهنمای خرید بخاری برقی ابر استاره

این بخاری برقی بسیار با کیفیت است و مطابق با استانداردهای کمپانی های ایرانی تولید شده است. در رابطه با کمپانی ابر استاره لازم است که بدانید این شرکت از برترین و اولین تولید کنندگان محصولات گرمایشی می باشد که در طی سال ها توانسته کالاهایی با کیفیت تولید نماید. این بخاری نیز دارای توان مصرفی ۱۵۰۰ وات است و دارای سه شعله می باشد که بسیار قیمت مناسبی دارد و مصرف آن نیز بهینه می باشد. از دیگر قابلیت های این دستگاه می توان به کلید خودکار ایمنی اشاره کرد که در صورت افزایش دمای بی رویه دستگاه به طور خودکار خاموش می شود. اگر شما به دنبال یک محصول مناسب با مصرف بهینه هستید این دستگاه انتخاب بسیار مناسبی است.


راهنمای خرید بخاری سیماران سری  sh

شما می توانید در فصول سرد سال برای گرم کردن محیط تان از این محصول استفاده نمایید. این دستگاه کارکرد بسیار مناسبی دارد و مصرف آن نیز بهینه می باشد. همچنین این محصول بسیار با کیفیت است و قیمت مناسبی نیز دارد. از دیگر ویژگی های مهم این کالا می توان به سر و صدای کم آن اشاره کرد. همچنین این محصول در دو رنگ سفید و مشکی در بازار موجود می باشد و دستگیره های آن مجهز به عایق پلاستیکی است و شما می توانید برای گرم کردن محیط های مختلف از این دستگاه استفاده کنید و از گرما  یی که تولید می کند لذت ببرید.

 

راهنمای خرید فن هیتر تکنو سری ۱۴۰۴

این هیتر به شکل رومیزی می باشد و اندازه آن بسیار کوچک است که شما می توانید در فصول سرد سال برای گرمایش محیط از این هیتر استفاده نمایید. لازم است که بدانید نسبت به سایر وسایل برقی مصرف انرژی این دستگاه بسیار کمتر می باشد و شما می توانید برای گرم کردن اتاق به خوبی از آن استفاده کنید.

توان این دستگاه در حدود ۲۰۰۰ وات می باشد و شما می توانید از دو دکمه  ای که به روی این هیتر قرار دارد برای کنترل دما و میزان توان باد استفاده نمایید. همچنین این دستگاه دارای سیستم ایمنی قطع خودکار می باشد که اگر بخاری به روی زمین افتاد یا دمای آن بیش از اندازه شود به طور خودکار خاموش می شود. اگر شما به دنبال یک محصول ایمن که قابلیت بالایی نیست داشته باشد هستید این مدل برای تان بسیار مناسب می باشد.

 

راهنمای خرید بخاری برقی گرما گستر مهر سری تویوست

این بخاری برقی دارای یک توان حداکثری در حدود ۱۵۰۰ وات است اما در عین حال مصرف انرژی پایینی دارد و از نوع ایستاده می باشد که شما می توانید در فصل های سرد سال برای گرم کردن محیط از این بخاری برقی استفاده نمایید. این دستگاه دارای سه کلید کنترلی می باشد همچنین دارای سیستم خاموشی خودکار نیز است. اگر شما به دنبال یک محصول ایمن هستید و طراحی و همچنین قابلیت های دستگاه نیز برای تان اهمیت دارد این بخاری برقی گرما گستر مهر برای شما انتخاب مناسبی است.