;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه وبلاگ درباره ایمالز تماس با ما

راهنمای خرید کیف زنانه

1399/1/9 - 12:06 بعد از ظهر

در حال حاضر یکی از قسمت های مهم تشکیل دهنده سبک پوشش خانم ها کیف آن ها است و دیگر از کیف ها صرفا برای قرار دادن وسایل شخصی در موقع خارج شدن از خانه استفاده نمی شود  چون کیف قسمتی از مدل پوشش افراد به شمار می رود. به طور کلی اشخاصی که طراح لباس ها هستند اعتقاد دارند که کیف ها قسمت اصلی پوشش خانم هایی است که لباس های مرتب و خوش دوخت می پوشند. به همین دلیل در بازار امروز انواع متنوعی از کیف ها دیده می شود. در زمان های قدیم بیشتر کیف ها با تعدادی مدل کم و فقط رنگ های مشکی و قهوه ای ساخته می شده اند. در جامعه امروزی آنقدر انواع مختلفی از کیف های زنانه وجود ‌دارد که در زمان انتخاب آن ها دچار سردرگمی می شوید. از انواع مختلف کیف های زنانه می توان به کیف های زنانه مناسب مجالس خاص، کیف های زنانه از جنس چرمی، کیف های زنانه به صورت دستی، کیف های زنانه به شکل غیررسمی و ساده، کیف های مدل نامه رسان ها و.... اشاره کرد. خوب است تا شما پیش از تهیه کیف مورد نظر خود ابتدا انواع مختلف این کیف ها را بشناسید و درباره روش به کاربردن هرکدام از آن ها اطلاعات لازم را به دست آورید. در صورتی که شما میخواهید یک کیف زنانه را تهیه نمایید لطفا با ما تا پایان این مقاله همراه باشید چون میخواهیم مدل های مختلف کیف های زنانه را بررسی نماییم.

موارد مهم در هنگام خرید کیف زنانه

پیش از اینکه مدل هایی از کیف های زنانه را برایتان معرفی کنیم باید نکاتی را بیان نماییم. در صورتی که شما میخواهید کیفی را که تهیه می کنید به طور روزمره از آن استفاده کنید و با تمام پوشش شما همخوانی داشته باشد پس مطمئنا باید رنگ کیف انتخابی شما خنثی باشد. اگر شما دوست دارید تا لباسی که می پوشید تنگ بوده و از رنگ های مشکی و یا قهوه ای باشد پس برای شما تهیه کیف هایی که رنگی هستند و یا قسمت های کوچک رنگی دارند مناسب است. افراد با قامت بلند نیاز به کیف با اندازه خاصی ندارند و هر مدل کیفی را می توانند تهیه کنند ولی در صورتی که قامت کوچکی دارید نباید کیف خیلی بزرگ تهیه نمایید چون کیف بزرگ با قامت ایشان هماهنگ نیست. مناسب ترین کیف برای افراد با قامت کوچک مدل های مینیاتوری می باشد. توصیه ما به شما این است که در عوض تهیه یک کیف با قیمت بالا که فقط برای یک مناسبت به کارتان میاید بهتر است تا تعدادی کیف با قیمت های مناسب تهیه کنید تا بتوانید از هر یک ازآن ها در یک جای مناسب بهره ببرید. 

 خرید کیف زنانه متناسب با قد

 


هر شخصی با هر قامتی باید مدل کیف مناسب خودش را تهیه نماید پس باید قبل از تهیه کیف خود ابتدا قامت خود را در نظر داشته باشید و سپس متناسب با آن اقدام به خرید کنید. در صورتی که شما بانوی بلند قامتی هستید تهیه انواع مدل های کیف برای شما آزاد است پس اصلا نباید نگران این موضوع باشید. تنها بانوانی که بلند قامت و لاغر اندام هستند باید بدانند که اصلا کیف های سایز کوچک برایشان مناسب نیست چون سبب می شود قامتشان بلندتر به نظر آید. بانوان با قامت کوتاه و کوچک با این عذر که لوازم زیادی دارند پس باید کیف بزرگی داشته باشند به هیچ وجه نباید کیف های بزرگ بخرند چون با این کارشان به پوشش خود لطمه می زند. توصیه ما به این افراد تهیه کیف های سایز کوچک است. از نکات مهم  در تهیه کیف بند آن است که نباید زیاد بلند باشد که کیف پایین تر از لگن شما بیاید.

افراد با بالاتنه ی بزرگ که شانه های پهنی دارند و شکل بدنشان در اصطلاح سیب مانند است نباید کیف های سایز کوچک و با دسته های کوتاه را به کار ببرند ایشان در کل می توانند از کیف های مدل روی شانه ای و مدل نامه رسان ها استفاده کنند. افراد با بدن به شکل گلابی که قسمت پایین بدن آن ها بزرگ است باید کیفی را انتخاب کنند که حواس بیننده را به سمت بالای بدن ببرد یعنی باید کیف هایشان دارای رنگ های روشن و شاد باشد و بند کیف این بانوان باید کوتاه باشد چون در صورت بلند بودن بند باعث می شود کیف تا روی لگن آمده و این امر باعث بزرگ تر به چشم آمدن پایین تنه می شود. بانوان ورزشکار که اندامی زاویه دار دارند کیف های به شکل مربع و مستطیل مناسب شما نیست وتوصیه ما به شما تهیه کیف های به شکل گرد و بیضی است. برای بانوان با اندام بزرگ هم کیف های بزرگ مناسب است.

خرید کیف زنانه با توجه به مکان ها و مناسبت های متفاوت

در صورتی که شما از آن دسته بانوان کارمندی هستید که در بعضی اوقات باید به جلسه و یا همایش بروید پس باید به دنبال کیفی باشید که ظاهر آن خوب و زیبا بوده و دارای جای کافی برای وسایل ضروری شما باشد و همچنین برای حضور شما در جلسه های کاری نیز مناسب باشد پس در واقع کیفی که تهیه می کنید باید شکلی رسمی داشته باشد. اگر شما قصد دارید که به دیدار دوستان خود رفته یا برای خرید به بازار بروید در اینجا به یک کیف جادار‌نیاز دارید نه یک کیف رسمی چون باید وسایل زیادی در آن قرار دهید. این موضوع را در نظر بگیرید که کیفی که تهیه می کنید نباید اندازه بزرگی داشته باشد یعنی مثل یک کیف سفری نباشد و همچنین  آنقدر هم کوچک نباشد که انگار قرار است در یک مراسم عروسی حاضر شوید. در صورتی که میخواهید یک کیف برای مراسم عروسی یا رفتن به مهمانی تهیه کنید کیف انتخابی شما باید اندازه مناسبی داشته باشد یعنی فقط به اندازه قرار دادن کیف پول، تلفن همراه و تعدادی لوازم آرایشی جا داشته باشد کافی است. به شما توصیه می کنیم که کیف هایی که برای این نوع مراسم تهیه میکنید خیلی بزرگ نباشد چون در یک مراسم عروسی که شما دائما در حال رفت و آمد هستید داشتن چنین کیفی تنها سبب اذیت شدن شما می شود پس برای چنین مراسمی تهیه کیف سایز کوچک مناسب ترین انتخاب است.

افرادی نیز هستند که زیاد متنوع بودن را دوست ندارند و فقط داشتن یک کیف خوب و با ماندگاری بالا  را ترجیح می دهند پس برای این افراد کیف های دستی دارای بند بهترین انتخاب است. این کیف ها به گونه ای طراحی شده اند که برای اکثر مکان ها مثل  رفتن به محیط کارو میهمانی و خارج از خانه به کار می روند. در صورتی که شما قصد دارید که تنها چند چیز کوچک ‌را در روز با خود همراه داشته باشید داشتن کیف دستی برایتان مناسب است ولی اگر از دسته بانوانی هستید که باید وسایل زیادی را با خود جابه جا کنید و نمی خواهید وسایلتان جلو چشم دیگران باشد پس پیشنهاد ما به شما یک کیف جادار و بزرگ با بند بلند است. برای آن دسته از بانوانی که می خواهند در موقع راه رفتن دست هایشان راحت باشد و علاوه براین ایمنی کیفشان نیز برایشان اهمیت دارد کیف های مدل نامه رسان ها برای ایشان مناسب ترین انتخاب است. بانوانی که وسایل بسیار زیاد دارند و وسایلشان جای زیاد میگیرد و نمی خواهند از دست هایشان برای جا به جایی کیف استفاده کنند باید کوله پشتی تهیه نمایند. برای زمان های که می خواهید خیلی سریع لوازم ضروری را داخل کیف ریخته و خارج شوید و یا برای سفر، کیف های دستی با بند کوتاه مناسب ترین انتخاب است.

کیف زنانه برای مراسم لوکس


در صورتی که شما برای حضور در مجالس زنانه همه شرایط یک پوشش خوب را داشته باشید ولی یک کیف خوب همراه خود نداشته باشید در این شرایط کل زحمت شما از دست رفته است. شما باید برای تهیه یک کیف زنانه لوکس به نکاتی توجه کنید. نکته اول اینکه در هنگام تهیه کیف برای میهمانی باید به مدل لباستان توجه نمایید در صورتی که لباس شما دارای طرح است پس باید کیفی که انتخاب می کنید ساده باشد و بالعکس اگر لباسی ساده دارید پس کیف انتخابی شما باید طرح دار باشد. در صورتی که می خواهید لباس با رنگ مشکی بپوشید پس باید کیفی را انتخاب کنید که یا به طور کل رنگ آن مشکی باشد و یا اینکه رنگ مشکی به کار رفته در آن زیاد باشد مثلا کیف دارای رنگ مشکی با ترکیب طلایی و یا نقره ای باشد. به افرادی که دوست دارند تا لباسشان رنگین باشد توصیه می شود از کیفی استفاده کنند که رنگ آن یک یا دو درصد از رنگ لباس مهمانیشان تیره تر باشد. نکته دوم در باره تهیه کیف میهمانی این که باید دارای چه سایز و حجمی باشد. شما ابتدا باید حجم لوازمی که میخواهید برای خودتان بردارید را در نظر گرفته و سپس اقدام به تهیه کیف مناسب نمایید. اگر شما لوازم زیادی ندارید می توانید کیف های مدل دستی یا Clutch Bag با اندازه های کوچک و یا مدل های دوشی سایز کوچک را انتخاب کنید.

مدل های مختلف کیف موجود در بازار

کیف های مدل دستی: این مدل کیف ها دارای اندازه کوچک هستند و به آسانی می توانید آن ها را در دستتان بگیرید و جا به جا کنید. به خاطر کوچک بودن سایز این کیف ها از آن ها برای جا به جایی کارت های اعتباری، کلید ها، پول ها و تعدادی از لوازم آرایشی کوچک استفاده می شود. کیف های دستی مناسب میهمانی ها و مراسم خاص بوده و برای هماهنگ کردن آن با لباس خاص آن میهمانی مناسب است. 

کیف های دارای دسته‌: این مدل کیف ها دارای سایزی متوسط یا بزرگ هستند و با دسته ای که روی کیف تعبیه شده جا به جا می شوند. چون این کیف ها بسیار جادار هستند داخل آن می توانید کلیه وسایل خود از کیف کوچک پولی گرفته تا کتاب قرار دهید. از این کیف برای محل کار و اداره، مهمانی های خودمانی و به طور روزمره استفاده می شود و می توانید آن را با هر نوع پوششی که دارید هماهنگ کنید.

کیف های روی شانه ای: این مدل کیف ها اصولا سایز متوسط یا بزرگ دارند و آن ها را با بند هایی که دارند می توانید جا به جا کنید. این کیف در دو مدل یعنی کیف روی شانه ای دانشجویی و کیف روی شانه ای مجلسی موجود است. کیف مدل دانشجویی مناسب محل های آموزشی است و کیف مدل مجلسی نیز علاوه بر بندی که دارد دارای دسته نیز هست.

کیف های دستی از جمله تزئینات دوست داشتنی دختر ها و خانم ها با هر سن و سالی هستند پس در صورتی که می خواهید حواس اطرافیان را نسبت به خودتان جمع کنید باید کیفی که تهیه کرده اید دارای جنسی با کیفیت و ظاهری زیبا باشد. اگر قرار است کیفی که تهیه می کنید را برای طولانی مدت به کار ببرید توصیه ما به شما این است که به دنبال کیف های با قیمت پایین نباشید چون این مدل کیف ها در ابتدا که به چشم می آیند ظاهری گول زننده دارند در صورتی که اصلا از مواد اولیه ی باکیفیت و مناسبی ساخته نشده اند و پس از مدت زمان کمی که گذشت دیگر قابل استفاده نیستند پس به این نکته توجه کنید و پول خود را برای یک محصول بی کیفیت خرج نکنید. چنانکه می خواهید یک کیفی تهیه کنید که بدون توجه به رنگ آن با کلیه ی پوشش شما هماهنگ باشد و قادر باشید تا در همه مناسبت ها آن را به کار ببرید باید کیف خود را با رنگ های خنثی انتخاب کنید. در صورتی که شما از گروه هایی هستید که به طور معمول پوشش با رنگ های تماما مشکی یا تماما قهوه ای دارید به شما پیشنهاد می دهیم که کیف های ساده که در یک قسمت رنگی هستند و یا کیف های کلا رنگی به کار ببرید. برای نمونه کیف به رنگ های زرد یا آبی و یا قرمز از موارد انتخابی خوبی هستند که خیلی خوب با سبک پوشش شما هماهنگ می شوند.

جنس کیف های زنانه


از انواع جنس ها و تزئینات به کار رفته در کیف ها می توان به جنس جیر، جنس چرم، جنس ساتن، جنس ابریشم و همچنین تزئیناتی مثل کار های پولک دوزی و مروارید دوزی اشاره کرد که شما می توانید مطابق سلیقه خودتان هر نوعی را که می پسندید تهیه نمایید. لازم به ذکر است که باید همیشه این موضوع مهم را در ذهن داشته باشید که جنس ساتن و جنس ابریشم خیلی سریع تر از جنس های جیر و چرم کثیف شده و خیلی سخت تمیز می شوند. همچنین کیف هایی که روی آن ها کار پولک و یا مرواید شده است نیز به دلیل لبه های تیزی که دارند به پارچه لباسی شما گیر کرده و سبب پارگی لباس می شوند پس در صورتی که حواستان جمع است می توانید این مدل کیف ها را خریداری نمایید. از خوب ترین جنس های کیف زنانه کیف های جنس چرمی است. در زمان تهیه یک کیف چرمی هر فرد مدلی را انتخاب می کند که آن را دوست داشته باشد اما سوالی که برای همه وجود دارد این است که با توجه به بازار امروز که کیف های چرمی غیرطبیعی و نا مرغوب در آن زیاد است آیا کیف چرمی که میخواهیم تهیه کنیم از جنس چرم طبیعی است یا خیر؟ در کل کیف چرم خوب و مناسب باید دارای سطح لطیف و طبیعی باشد و داخل آن رشته های مصنوعی به کار نرفته باشد. در صورتی که کیف چرمی مورد نظر از نوع پلاستیک است اصلا آن را تهیه نکنید چون دارای ماندگاری کوتاهی هستند. از نکات دیگر برای تهیه کیف چرمی اینکه باید کیفتان دارای یک چرم یکپارچه باشد که ارزش این مدل کیف نسبت به کیفی که چرم را به صورت تکه ای روی کیف دوخته باشند خیلی زیاد است. هرچه میزان دوخت روی کیف چرم مورد نظر زیاد باشد یعنی چرمی که در تولید این کیف استفاده شده تکه ای بوده است  ولی هرچه میزان دوخت روی کیف کم تر باشد یعنی کیف مورد نظر از یک چرم یک پارچه تولید شده است.

مدل کیف های دست دوز چرمی زنانه


یکی از کیف هایی که به شدت مورد توجه بوده و ظاهری دوست داشتنی دارند کیف های دست دوز چرمی هستند. امروزه این مدل کیف بسیار گسترش یافته و روزانه حجم وسیعی از انواع آن ساخته می شود و شما می توانید با توجه به سلیقه خودتان کیف  مورد نظر را تهیه نمایید.

خرید کیف بر حسب سن و سال

برای دختر های جوان که می خواهند لوازم زیادی را همراه با خودشان داشته باشند تهیه کیف های سایز بزرگ ‌با رنگ بندی شاد مناسب است. بانوان با سن بالا باید یک کیف با سایز کوچک یا متوسط را تهیه نمایند البته نباید رنگ بندی آن تند و نامناسب سن ایشان باشد. بانوانی که سن آن ها سی و یا چهل سال است و کارمند یا خانه دار هستند برای ایشان کیف با سایزی بزرگ مناسب است همچنین این بانوان می توانند از کیف های زنانه مدل دستی، کیف های روی شانه ای، کیف های دانشگاهی و کیف های کارمندی را نیز به کار ببرند.

مدل کیف های مجلسی و کیف های مدل گذرنامه ای جدید نیز مناسب هر خانمی  با هر سن و سالی است که به نوع پوشش خود اهمیت می دهد و سلیقه خوبی دارد. برای بانوان با سن پنجاه سال که نیازی ندارند تا لوازم زیادی را با خود داشته باشند کیف های سبک و با ظرافت مثل کیف های مدل گذرنامه ای و کیف های مدل مجلسی مناسب است. بانوان با سن شصت سال که دارای وقت آزاد هستند و کار خاصی نداشته و بیشتر در حال سفراند خوب است تا کیف های سایز بزرگ و محکم و زیبا را به کار ببرند. برای بانوانی که دارای سن هفتاد سال هستند و کم تر سفر می روند کیف های ساده و یا سنتی در مدل های متنوع مناسب است.

 بند

مدل جدید کیف های لوکس، کیف بدون بند است. بانوانی که این مدل کیف ها را به کار می برند درواقع فقط در یک دستشان کیف قرار دارد و دست دیگر آن ها خالی است ولی به کار گیری کیف هایی که روی شانه قرار می گیرند بهتر است چون هر دودست آزاد است و دیگر امکان این وجود ندارد که کیفشان را گم کنند یا آن را جا بگذارند. اگر بند کیفی که تهیه می کنید زنجیری یا ترکیب چرم و زنجیر باشد خیلی خوب است. در مدل های کیف جدید روی کیف ها یک بند کوچک قرار دارد که دور مچ می افتد.

حجم و سایز کیف ها


پیش از تهیه کیف مورد نظر ابتدا باید به سایز و حجم آن دقت نمایید. طراحان مد عموما توصیه می کنند که کیف را متناسب با اندام خود و اینکه در چه زمینه ای می خواهید به کار ببرید انتخاب کنید. باید در نظر داشته باشید که اگر کیفی که تهیه کرده اید بسیار زیبا و جدید باشد اما جای لازم برای گذاشتن لوازم در آن وجود نداشته باشد پس عملا نمی توان آن را به کار برد.

انتخاب رنگ کیف

پس از اینکه سایز و مدل کیف خود را انتخاب نمودید حالا نوبت این است که رنگ کیفتان را تعیین نمایید. برای اینکه یک هماهنگی رنگ در پوششتان ایجاد کنید پس باید حتما رنگ کیف شما با رنگ پوشاک و کفش هایتان همخوانی داشته باشد و باید در هنگام تهیه کیف حتما به هماهنگ بودن آن ها دقت داشته باشید. به شما پیشنهاد می دهیم تا رنگ های متداول خنثی مانند رنگ های مشکی، خاکستری، نوک مدادی و... را انتخاب نمایید. رنگ مشکی چون یک رنگ خنثی است از جمله رنگ هایی است که با هر سبک پوششی همخوانی دارد و در کل یک رنگ کاملا جدید و به روز است. شما می توانید برای ست کردن پوششتان رنگ های مکمل را به کار ببرید برای نمونه در صورتی که مانتو شما به رنگ سرمه ای و یا آبی است شما میتوانید برای آن یک کیف به رنگ نارنجی تهیه کنید. در کل تعیین رنگ کیف یک موضوع کاملا شخصی است و به علایق افراد مربوط می شود و اصلا دارای یک روال مشخصی نیست که حتما لازم باشد تا از آن پیروی کنید.

مکان استفاده کیف


شما قبل از خریداری کیف باید در نظر داشته باشید که دلیل شما از این خرید چیست؟ شما باید مواردی را درباره کاربرد های یک کیف مدنظر قرار دهید چون هر زمان و مکانی و هر شرایط جوی کیف مناسب خود را می خواهد. در نتیجه علاوه بر اینکه کیف شما باید با لباس هایتان همخوانی داشته باشد این که از آن در چه شرایط و مکانی می خواهید استفاده کنید نیز اهمیت دارد. برای شرکت کردن در مراسم خاص مانند عروسی که باید لباس مدل شب بپوشید پس باید کیف شما نیز یک کیف مدل دستی و یا یک کیف دارای دسته کوتاه باشد. جهت حضور در مهمانی خودمانی و محل کار بهتر است تا کیف های دسته دار و روی شانه ای تهیه نمایید. در کل کیف های مخصوص مراسم دارای ظاهر بسیار شیک و لوکس هستند و کیف های فانتزی که برای پوشش روزانه به کار می روند ظاهری ساده و غیر رسمی دارند.

مارک های معروف کیف های زنانه

گوچی (Gucci): کوچی یک مارک ایتالیایی است و کیف های آن به خاطر داشتن نوارهای به رنگ قرمز و سبز آن را از دیگر مارک ها جدا کرده است. این مارک در تولید محصولاتش شدیدا مبتکر است و برای خانم های شیک پوش و زیبا پسند مناسب است.

شنل (Chanel): مارک شنل فرانسوی بوده و اول به دلیل مدل لباس هایش و دوم به دلیل کیف های بسیار جذاب و مبتکرانه ای که تولید کرده شناخته شده است. سبکی و مرغوبیت محصولات این مارک قابل توصیف نیست و شما حتما باید تولیدات آن را تهیه کرده و به کار ببرید تا متوجه شوید که چه مارک عالی است.

آنیما (Anima): آنیما یک مارک ایتالیایی است که به دلیل ساخت کیف های زنانه چرمی و براساس به روزترین روش های طراحی طرفداران بسیار زیادی را در کوتاه ترین زمان ممکن به خود جذب کرده است. شما با تهیه کیف های مارک آنیما در واقع یک کیفی را تهیه کرده اید که تمامی خصوصیات یک کیف مناسب را دارد.

ریبل (Rebelle): ریبل مارک ایتالیایی کیف زنانه است که برای تولیدات خود جدیدترین فناوری را به کار گرفته است. این مارک به دلیل استفاده از چرم طبیعی در محصولات خود به عنوان مرغوب ترین مارک در دنیا شناخته شده است. از خصوصیات مارک ریبل میتوان به طراحی خاص و بالابودن کارایی و کیفیت آن اشاره کرد.

لویی ویتون (Louis Vuitton): ساختار و مدل طراحی مارک لویی ویتون به گونه ای است که این مارک فرانسوی را به عنوان بزرگترین سازنده کیف های زنانه و دخترانه در دنیا شناسانده است. بدون شک اکثر خانم ها در بین کیف های خود دارای یک نمونه از کیف مارک لویی ویتون هستند.

کشیا (Keshia): کشیا مارک ایتالیایی است که کیف هایش را در شهر ونیز این کشور می سازد. هرچند که مارک کشیا مانند سایر مارک های دنیای مد مشهور نیست اما دارای محصولاتی مرغوب و شکیل است.

جمع بندی

در حال حاظر کیف های زنانه با مدل های متنوعی ساخته شده و وارد بازار می شود. آنقدر این کیف ها متنوع هستند که در زمان تهیه آن ها دچار سردر گمی می شوید. از انواع کیف های زنانه می توان به کیف های زنانه مناسب مجالس رسمی، کیف های زنانه از جنس چرم، کیف های دستی زنانه، کیف های زنانه به شکل غیر رسمی و ساده، کیف های زنانه مدل نامه رسان ها و... اشاره کرد. پیشنهاد ما به شما این است که در زمان تهیه کیف مورد نظرتان حتما به موارد زیر توجه کنید. در صورتی که شما سرتان شلوغ است و در کل روز برای تعویض کیفتان زمان ندارید بهتر است تا از کیف هایی استفاده کنید که چند کاره هستند یعنی به چندین روش می توانید آن ها را جا به جا کنید. اگر قصد شما از تهیه کیف تنها برای نگه داری تعدادی وسیله کم حجم مثل تلفن همراه و کلید است پس تهیه کیف های مدل کوچک زنانه برایتان مناسب است. چنانکه از دسته بانوانی هستید که باید دائم وسایل زیادی را با خود به همراه داشته باشند و اصلا نمی خواهید که وسایل داخل آن را کسی ببیند و هم چنین نمی خواهید کیفتان نا منظم باشد بهتر است تا کیف های مدل کیسه ای را تهیه نمایید. در صورتی که می خواهید زمانی که بیرون هستید دست های شما راحت باشد تهیه کیف های دارای بند برای شما مناسب است. از موارد مهمی که باید در زمان تهیه محصول به آن توجه کنید همخوانی میان رنگ کیف و رنگ کفش هایتان است و اگر این همخوانی وجود نداشته باشد می توانید روش های دیگری مثل تنظیم کردن رنگ بند کفشتان با رنگ کیف و موارد مبتکرانه دیگر را به کار ببرید.