از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت

بهترین ماگ های بازار 2022

بهترین ماگ های بازار 2022

با توجه به این که افراد بسیاری ساعت زیادی را در خانه ها در محل کار مشغول کار کردن هستند به نوشیدنی ها یکدیگر و کافئین دار علاقه مند می باشند چرا که به طور علمی نیز نوشیدنی های گرم سبب رفع خستگی می شود و سطح انرژی را افزایش می دهد و به همین جهت است که نوشیدنی های گرم در محیط کار و یا در خانه طرفداران زیادی دارند چرا که سبب نشاط می شود البته اگر شما علاقه مند به نوشیدنی های گرم و کافئین دار باشید به احتمال زیاد هنگام خوردن این دسته از نوشیدنی ها از ماگ استفاده می کنید که لازم است که بدانید ما گر شما باید کیفیت خوبی داشته باشد تا شما بتوانید در مدت زمان طولانی از ماسک استفاده کنید.

همانطور که می دانید ماگ ها در مدل ها و طرح های مختلفی موجود می باشند که شما می توانید مطابق با سلیقه خود ماگ مخصوص به خود را خریداری کنید. در رابطه با جنس ماگ لازم است که بدانید نوعی شیشه است که حجم آن بیشتر از لیوان های معمولی می باشد و دارای روکش های متنوع و مختلف می باشد البته همان طورکه می دانید بهترین پوشش برای ماگ ها سرامیک است و ماگ های سرامیکی در طرح ها و نقش های مختلفی موجود می باشد و تنوع زیادی دارند. در واقع جنس ماگ به این دلیل مهم است که توانایی حفظ گرما در مدل های سرامیکی نسبت به سایر مدل ها بسیار بیشتر است. قیمت انواع طرحهای ماگ های زیبا را از صفحه لیست قیمت ماگ در سایت ایمالز ببینید.

در ادامه این مقاله تلاش شده است تا شما با بهترین و پرفروش ترین ماگ های موجود در بازار آشنا شوید و در رابطه با نکاتی که در هنگام خرید ماگ نیز باید به آن توجه شود نیز اطلاعاتی کسب کنید. پس ادامه این مقاله را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

 

راهنمای خرید ماگ


بهترین ماگ های بازار 2022

در ابتدا لازم است که بدانید ماگ ها همان فنجان های سرامیکی هستند که برای نوشیدنی های گرم استفاده می شوند. همانطور که در مطالب بالاتر نیز اشاره شد ماگ ها در طرح ها و نقش های مختلف موجود می باشند که هر فرد می تواند متناسب با نوع سلیقه خود ماگ مورد نظر خود را خریداری کند چرا که ماگ ها در اندازه ها و حجم های مختلف نیز عرضه می شوند اما حجم اکثر ماگ ها در حدود ۳۵۰ میلی لیتر است که دو برابر یک فنجان چای می باشد جدا از جنبه کاربری که ماگ دارد بسیاری از ماگ ها دارای جنبه تزیینی نیز می باشند. همان طورکه اشاره شد بیشترین کارکرد ماگ برای آشامیدن نوشیدنی های گرم است البته بیشتر کاربری خانگی و اداری دارند و برای محیط کاری و خانگی مناسب می باشد اما برای مهمانی ها و مجالس مختلف انتخاب خوبی نیستند.

ماگ های حرارتی یا لیوان های جادویی

همانطور که اشاره کردیم ماگ ها جنبه تزیینی نیز دارند که ماده ای حرارتی بسیار جذاب هستند و هنگامی که نوشیدنی گرم در داخل آن قرار می گیرد تغییر رنگ می دهد. درواقع لیوان های حرارتی از سرامیک ساخته شده اند و سطح خارجی آن با جوهر اکسیژن شده مخصوص آغشته شده است که هنگامی که لیوان در دمای معمولی قرار می گیرد نقش آن و طرح آن کاملاً سیاه است.

هنگامی که شما مایع داغ را در فنجان می ریزید به تدریج رنگ سیاه لیوان تغییر پیدا می کند و نقش مورد نظر شما به روی آن پدیدار می شود به همین جهت ما گی حرارتی به ماگ های جادویی نیز معروف شده  اند. درواقع اگر شما علاقه مند هستید که به شخصی ماگ هدیه بدهید ماگ های حرارتی می توانند انتخاب خوبی باشند.

جنس ماگ ها


بهترین ماگ های بازار 2022

همانطور که می دانید ماگ ها دارای جنس ها و طرح ها و نقش ها اندازه های متفاوت هستند که در ادامه این مقاله به انواع مختلف ماگ بر اساس نوع جنس اشاره خواهدشد پس ادامه مقاله را از دست ندهید و با ما همراه باشید تا با انواع مختلف جنس ماگ ها آشنا شوید.

۱. ماگ سرامیکی

از معروف ترین پرفروش ترین و کاربردی ترین ماگ ها  می توان به ماگ سرامیکی اشاره کرد. در میان سایر ماگ های موجود در بازار ماگهای سرامیکی بسیار با دوام هستند و به خوبی گرمای نوشیدنی را حفظ می کند.

۲. ماگ شیشه ای

در رابطه با ماگ های شیشه ای لازم است که بدانید ظاهری این ماگ ها بسیار واضح و براق می باشد. البته ما گ های شیشه های بسیاری وجود دارند که نمی توانند گرما را به خوبی ماگ های سرامیکی حفظ کنند. البته مزیت خوب این ماگ های شیشه ای در این است که قابل بازیافت هستند و دوباره به محیط  زیست بازمی گردند. البته اگر شما در طی روز از نوشیدنی های گرم استفاده می کنید بهتر است به سراغ ماگ های شیشه  ای نروید چرا که در برابر حرارت آسیب پذیر هستند.


بهترین ماگ های بازار 2022

۳. ماگ پلاستیک فشرده

اگر شما اهل سفر کردن و کمپینگ هستید ماگ های پلاستیکی می تواند برای شما انتخاب بسیار مناسبی باشد. تنها عیب ماگ پلاستیکی این است که به دلیل ریختن نوشیدنی های گرم در آنها بوی نامطبوع پلاستیک به مشام می رسد.

۴. ماگ استیل

از دیگر انتخاب های خوب ماگ برای آن دسته از اشخاصی که اهل سفر و کمپینگ هستند ماگ استیل است. این ماگ ها به خوبی گرما را حفظ می کند و تمیز کردن آن نیز بسیار ساده و آسان می باشد و انتخاب خوبی است. اگر شما احساس می کنید که در خرید مارک ها با سردرگمی مواجه شده  اید لازم است که بدانید لیوان ها و ماگ های سرامیکی و شیشه  ای برای استفاده روزمره در محیط خانه و محل کار بسیار مناسب می باشد.

اما اگر شما اهل سفر و کمپینگ هستید لازم است که به سراغ ماگ های پلاستیکی و استیل بروید. همچنین در ادامه این مقاله به سایر نکاتی که باید در هنگام خرید ماک به آن توجه داشت اشاره خواهد شد پس ادامه مقاله را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

 

جنس ماگ

همانطور که در مطالب بالاتر نیز اشاره شد ماگ ها دارای جنس های متفاوتی می باشند که شما با توجه به نوع کارکردتان و سلیقه خودتان می توانید در میان سایر جنس های مختلف ماگ مخصوص به خود را خریداری کنید.

میزان گنجایش و اندازه ماگ ها

در این رابطه لازم است که بدانید ماگ ها در اندازه ها و حجم های مختلفی موجود می باشد که در نهایت شما باید متناسب با نوع نیازتان اندازه ماگ را مشخص کنید.

 ماگ دسته دار و ماگ بدون دسته

در هنگام خرید ماگ ها لازم است که توجه داشته باشید ماگی که قرار است بخرید دسته دار است و یا از نوع بدون دست می باشد. همچنین لازم است که بدانید ماگ هایی که دست ندارند دارای طراحی آرگونومیک هستند که استفاده از این ماگ ها بسیار آسان تر و ساده تر از ماگ های دسته دار است.

 ماگ های در دار یا فلاسکی

اگر شما به نوشیدنی های گرم علاقه مند هستید بهتر است به سراغ آن دسته از ماگ هایی بروید که می توانند در مدت زمان زیادی دمای نوشیدنی را حفظ کنند. همچنین اگر شما ماگ دردار یا فلاسکی خریداری کنید در هنگام افتادن ماگ از دست تان نوشیدنی در محیط پخش نمی شود.

 طراحی ظاهری ماگ ها

در هنگام خرید ماگ  باید به ظاهر آن نیز توجه داشته باشید چرا که ماگ های سرامیکی یا حرارتی و ماگ های استیل یا شیشه  ای هرکدام در طرح ها و نقش های مختلفی موجود می باشد که شما می توانید متناسب با سلیقه تان ماگ مورد علاقه خود را خریداری کنید.


بهترین ماگ های بازار 2022

 شست و شوی ماگ ها

لازم است که در هنگام خرید ماگ بهتر است به سراغ آن دسته از ماگ هایی بروید که به آسانی قابل تمیز کردن هستند و قابلیت شوستشو دارند.

 قیمت ماگ های موجود در بازار

همانطور که می دانید عوامل بسیار زیادی در قیمت یک محصول تاثیرگذار هستند که می توان به جنس ماگ اندازه آن شکل و طرح آن توجه کرد و همین سبب می شود که ماگ ها دارای قیمت های بسیار متفاوتی باشند که لازم است شما در هنگام خرید ماگ با توجه به بودجه مورد نظرتان سلیقه تان و نوع نیازتان بهترین ماگ موجود در بازار را خریداری کنید.

ماگ استارباکس سری اس ۱۰۵۵

همانطور که می دانید ماگ وسیله ایی است برای نوشیدن دمنوش ها و یا چای و قهوه و شما می توانید به وسیله ماگ و نوشیدنی های گرم خود را به آسانی میل نمایید. در رابطه با این ماگ لازم است که بدانید از جنس سرامیک می باشد و دارای روکش سیلیکونی است. این مایع بدون دسته می باشد و دارای طراحی آرگونومیک است که شما می توانید به آسانی چای دمنوش و یا قهوه  ای خود را میل کنید. این ماگ در طرح ها نقشه ها و مدل های مختلف موجود می باشد و ابعاد آن در حدود ۱۶ در شش در هشت است. این ماگ مقاوم می باشد و شما می توانید آن را در ماشین ظرف شویی و یا مایکروفر قرار دهید. این ماگی دارای روکش لعابی است که سبب شده تا در برابر خط و خش مقاوم باشد. اگر شما می خواهید ماگی به دوستان تان هدیه دهید ما  گ های سرامیکی استارباکس می تواند برای هدیه دادن انتخاب بسیار مناسبی باشد.

استارباکس سری اکولایف با ظرفیت ۴۰۰ میلی لیتر

این ماگ از جنس سرامیک می باشد و همانطور که می دانید ماگ های سرامیکی با طرح ها و نقش های زیبایی که دارند جذابیت منحصر به فردی ایجاد می کند. این ماگ دارای درپوش سیلیکونی می باشد که سبب می شود تا دمای نوشیدنی به خوبی حفظ شود. اگر شما به دنبال ماگی هستید که ظرفیت بالایی داشته باشد و بتواند دمای نوشیدنی را تا مدت زمان طولانی حفظ نماید این ماگ را از دست ندهید. جهت اطلاع از قیمت استارباکس سری اکولایف سایت ایمالز مراجعه کنید.

ماگ سرامیکی راسپینا سری mb ۲۶۶


بهترین ماگ های بازار 2022

این ماگ از تولیدات گروه تولیدی راسپینا می باشد که با شعار ایده های خود را لمس کنید توانسته   است میان مشتریان جای خود را باز کنند و به عنوان نماد های دکوری و تزیینی توانسته  اند های سنتی و مدرن را تولید کنند که کیفیت چاپ بالایی دارد و در برابر شوستشو نیز مقاوم می باشد.

ماگ یزدگل با کد ۱۶۴

لازم است که بدانید این ماگ از نوع پلاستیکی می باشد و مقاومت آن نسبت به انواع مدل های ماگ های دیگر بیشتر است و این ماگ دارای بدنه دوجداره می باشد و می تواند نوشیدنی های گرم و سرد را به خوبی نگهداری کند. این ماگ دارای درپوش می باشد که به خوبی به روی بدنه ماگ سفت می شود و از خارج شدن نوشیدنی جلوگیری می نماید. شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان و نوع نیازتان ماگی در رنگ بندی های متنوع خریداری کنید. قیمت ماگ یزدگل کد 164 را از سایت ایمالز استعلام کنید.

ماگ طرح لنز دوربین

همان طور که اشاره کردیم بعضی از ماگ ها جنبه تزیینی دارند. ماگ طرح لنز دوربین نیز جدا از کاربری که دارد بیشتر جنبه تزئینی و زیبایی دارد اما شما می توانید از جنبه تزئینی این ماگ استفاده نمایید. این ماگ دارای گنجایش ۲۸۰ میلی لیتر است و در ضامن دار آن بسیار مناسب می باشد. این ماگ بسیار زیبا از و دارای بدنه داخلی استیل می باشد که و می تواند مایعات را تا مدت زمان بسیار زیادی حفظ نماید.

ماگ وینتج تک سری ۰۱

همانطور که می دانید ماگ ها در طرح ها و مدل های گوناگونی وجود دارد که شما می توانید متناسب با نوع نیازتان ماگ مناسبی را خریداری کنید. این ماگ نسبت به لیوان های معمولی حجم زیادی دارد و طراحی آن متفاوت می باشد که شما می توانید برای نگهداری نوشیدنی های گرم در مدت زمان طولانی از این ماگ استفاده نمایید.

ماگ استار

این ماگ دارای طراحی بسیار زیبایی می باشد و خوش دست است و همچنین در رنگ های متفاوتی موجود می باشد. این ماگ دارای یک روکش لاستیکی است و بدنه آن سرامیکی می باشد که شما می توانید مایعات داغ را به وسیله این ماگ میل کنید. همچنین ارتفاع این ماگ بدون در در حدود ۱۴ سانتیمتر می باشد و شما می توانید به آسانی آن را حمل نمایید. اگر شما به دنبال یک ماگ حجیم هستید که برای نوشیدنی های گرم در طی روز مناسب باشد و طراحی زیبایی نیز داشته باشد این ماگ را از دست ندهید چرا که می تواند برای شما انتخاب بسیار مناسبی باشد.


بهترین ماگ های بازار 2022

لیوان چینی زرین ایران با گنجایش ۲۵۰ میلی لیتر

بهتر است که به سراغ آن دسته از ماگ هایی بروید که علاوه بر کاربرد مناسبی که دارند وجهه زیبایی و تزیینی آنان نیز جذاب باشد تا شما بتوانید از این ماگ در محل کار خود برای نوشیدنی های گرم استفاده کنید. البته لازم است که در هنگام خرید ماگ و انتخاب طرح ها با توجه به سلیقه خود و نوع کار نیازتان ماگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید. این ماگ استحکام بسیار بالایی دارد و لایه لعاب آن سبب می شود که نوشیدنی تا مدت زمان زیادی گرم بماند. همانطور که اشاره کرد اشاره کردیم این مدل دارای گنجایش ۲۵۰ میلی لیتر می باشد و در رنگ های متنوعی موجود می باشد همچنین وجود یک عایق سیلیکونی به عنوان درپوش کمک می کند تا گرمای مایعات به خوبی حفظ شود.

ماگ هیدورا مدل شازده کوچولو

ماگ هیدورا مدل شازده کوچولو از کارهای گروه تولیدی هیدورا می باشد که بسیار تلاش کرده اند کارهای خلاقانه  ای تولید کنند و توجه مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کرده  اند که جدا از کاربری که ماگ دارد طراحی آن نیز بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشد.

شما میتوانید تصویرگری هایی که متناسب با نوع علاقه و سلیقه تان است را انتخاب نمایید. این ماگ-های هیدروا دارای دو نوع با دسته و بدون دست است که هر دو قابل سفارش هستند و شما می توانید متناسب با نوع سلیقه تان ماگ مورد علاقه خود را انتخاب نمایید. همچنین لازم است که بدانید ماگ های هیدورا دارای جعبه اختصاصی هستند که اگر شما می خواهید به دوستان خود ماگ هدیه بدهید ماگ های هیدورا می تواند برای شما انتخاب بسیار مناسبی باشد چرا که علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد دارای بسته بندی مناسبی نیز می باشد و انتخاب خوبی برای هدیه دادن محسوب می شود.جهت اطلاع از قیمت ماگ هیدورا مدل شازده کوچولو به سایت ایمالز مراجعه کنید.

 

بهترین ماگ های بازار 2022

نظرات کاربران