راهنمای خرید بهترین روان نویس سال 2023

راهنمای خرید بهترین روان نویس سال 2023

در سال های مختلف زندگی برای نوشتن از وسایل نوشت افزاری مختلفی مانند مداد، خودکار، روان نویس و خودنویس استفاده می کنیم و به وسیله این نوشت افزارها اطلاعات مختلف را ثبت و ضبط می نماییم. لازم است که بدانید کمپانی های مختلفی در زمینه تولید نوشت افزار فعالیت دارند و با ایده پردازی های متنوع قلم های گوناگونی نیز تولید می کنند. همانطور که می دانید کمپانی ها با صرف خلاقیت توانسته اند تا مدادها، خودکارها و روان نویس های مختلفی را وارد بازار کنند. کمپانی های مختلف در تلاش هستند تا بتوانند با صرف خلاقیت های بیشتر کاربران را از خود راضی نگه دارند و توجه سلایق مختلف را به خود جلب نماید. در این مقاله تلاش شده است تا با بررسی روان نویس های مختلف به معرفی برترین روان نویس های موجود در بازار پردازیم؛ پس لازم است که ادامه مقاله را از دست ندهید. قیمت روز  انواع برندها و مدلهای روان نویس را از صفحه لیست قیمت روان نویس و خودکار در سایت ایمالز استعلام کنید.

 

اطلاعاتی در مورد انواع روان نویس های موجود در بازار

بسیاری از شرکت های مختلف برای ثبت و عقد قراردادهای گوناگون از خودنویس و روان نویس های موجود در بازار استفاده می کنند. اشخاصی که در شغل خود حرفه  ای هستند و به معروفیت دست پیدا کرده اند به جای استفاده از خودکار از روان نویس و یا خودنویس ها استفاده می کنند چرا که روان نویس ها به نسبت خودکار ها ماندگاری بالاتری دارد و همچنین همانند یک امضا برای آن شخص است.

با توجه به اینکه در بازار امروز خودنویس ها و روان نویس های مختلفی وجود دارد لازم است که شما در هنگام خرید با برندهای مختلف و مدل های گوناگونی که در بازار موجود می باشد؛ آشنا باشید تا بتوانید متناسب با نیازتان بهترین روان نویس را خریداری کنید؛ پس لازم است که ادامه مقاله را از دست ندهید و به نکاتی که در ادامه بیان می شود، توجه لازم و کافی را داشته باشید تا بتوانید متناسب با نیازتان بهترین روان نویس موجود در بازار را خریداری کنید.

۱- طراحی

لازم است هنگام خرید روان نویس به چگونگی طرح آن و خوش دست بودن آن توجه داشته باشید. درواقع هنگامی که روان نویسی را خریداری می کنید لازم است که به خوش ساخت بودن آن و راحتی روان نویس در دست های تان توجه داشته باشید تا در هنگام نوشتن مچ دست های تان خسته نشود و شما بتوانید مدت زمان طولانی روان نویس را در دست بگیرید و بنویسید.

۲-کیفیت جوهر

در رابطه با کیفیت جوهر لازم است به این نکته اشاره شود که شما باید در هنگام خریداری کردن روان نویس ها به این نکته مهم توجه داشته باشید که روان نویس، جوهر باکیفیتی داشته باشد. درواقع کیفیت جوهرها از این جهت مهم می باشد که لازم است جوهر بعد از نوشتن سریع خشک شود و همچنین از خود رنگ به جا نگذارد و پس ندهد و همچنین از ماندگاری بالایی نیز برخوردار باشد.

۳-مخرن جوهر

از مهمترین ویژگی هایی که باید به آن توجه داشته باشید مخزن جوهر است. درواقع امکان دارد مخزن جوهر مناسب نباشد و جوهر به روی لباس شما یا به روی کاغذ پخش شود در نهایت اتفاقی که می افتد این است که شما با حجمی از جوهر مواجه خواهید شد که سخت پاک می شود. پس لازم است در خرید روان نویس به مخزن جوهر آن توجه کافی داشته باشید.

۴-وزن

همانطور که اشاره کردیم روان نویس باید خوش دست و خوش ساخت باشد و همچنین لازم است که روان نویس سبک باشد تا شما بتوانید به آسانی آن را در دست بگیرید و به مدت طولانی بنویسید. درواقع خوش ساخت بودن روان نویس و سبک وزن بودن آن از آن جهت مهم است که دست شما را خسته نمی کند و به دست های تان آسیبی وارد نمی کند.

۵- قابلیت نگارش روان


راهنمای خرید بهترین روان نویس سال 2023

در هنگام خرید یک روان نویس باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که روان نویس دقیقاً همانند اسمش به طرز روان و آسانی بنویسد. درواقع لازم است شما به این نکته توجه داشته باشید که اگر روان نویس خود را برای امضای قرارداد ها استفاده می کنید؛ باید بسیار روان باشد و نیاز به چک کردن آن نباشد. پس روان بودن روان نویس از مهم ترین قابلیت هایی است که باید در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید.

مدل ها و برند های مختلف

از مهمترین برندهای موجود در بازار می توان به محصولات تولیدی کمپانی فابر کاستل اشاره کرد که درواقع کارخانه تولیدی این برند واقع در آلمان است و از سال ۱۳۶۰ میلادی به تولید محصولات نوشت افزاری پرداخته است. این کمپانی توسط فردی به نام کاستل فابر تاسیس شد. در ابتدا هدف این بود که به تولید مداد بپردازد اما در ادامه توانست به موفقیت های متعددی دست پیدا کند و به تولید محصولات دیگر نیز بپردازد. کمپانی فابل کاستر در طی سال های متمادی توانسته است که کیفیت خود را حفظ نماید و از این جهت میان خریداران مقبولیت دارد.

برند دیگری که در عرصه تولید لوازم التحریر سر آمده است کمپانی زبرا می باشد. این کمپانی در حدود ۱۰۰ سال است که در حوزه تولید نوشت افزار فعالیت دارد و فردی به نام ایشیکاوا این کمپانی را در کشور ژاپن تاسیس کرد. کمپانی زبرا در سال ۱۹۱۴ به عنوان یک برند تجاری به ثبت رسید. در حال حاضر محصولاتی که این کمپانی تولید می کند در بسیاری از کشورهای جهان در حدود ۳۰ کشور موجود می باشد.

وقتی صحبت از لوازم التحریر می شود برند پنتر نیز، نیاز به معرفی دارد چرا که این برند یک برند ایرانی است که توانسته استانداردهای جهانی را حفظ نماید و نوشت افزارهایی با کیفیت تولید نماید. همچنین این کمپانی توانسته با طراحی مدل های مختلف و خلاقانه جوایز گوناگون در سطح بین المللی  دریافت نماید.

 

در حوزه لوازم التحریر برند پارکر بسیار معروف می باشد. این برند یک برند بریتانیایی - آمریکایی است که از سال ۱۸۸۸ به تولید نوشت افزار ها پرداخته است. این برند از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و بسیار معروف می باشد.

از قدیمی ترین برندهای لوازم التحریر می توان به برند یونی بال اشاره کرد که درواقع این برند بیشتر از ۱۳۰ سال است که در حوزه تولید لوازم التحریر فعالیت دارد و در سال ۱۸۸۷ میلادی فردی به نام ماساکی این برند را تولید کرده است. این برند در ابتدا به تولید مداد های چوبی پرداخته بود و بعدها توانست با طراحی اتود های مختلف بپردازد و به معروفیت دست پیدا کند.

در میان سایر برند هایی که اشاره شد جای برند لامی که یک برند آلمانی است خالی می باشد. این کمپانی توسط فردی به نام جوزف لامی تاسیس شد. در ابتدا این کمپانی به فروشندگی نوشت افزارهایی می پرداخت که شرکت پارکر تولید کرده بود اما بعدها جوزف لامی تصمیم گرفت که برند خود را راه اندازی کند و توانست در این راه به موفقیت هایی نیز دست پیدا کند و امروزه به عنوان یک برند لوکس در حوزه لوازم التحریر شناخته می شود.


راهنمای خرید بهترین روان نویس سال 2023

بعد از صحبت کردن از برندهای مختلف نوبت به قدیمی ترین و با کیفیت ترین کمپانی تولیدی لوازم التحریر یعنی برند کراس می رسد. این برند توسط فردی به نام ریچارد کراس در سال ۱۸۴۶ تولید شد و لازم است که بدانیم کمپانی کراس بود که برای اولین بار مداد نوکی یا همان اتود را تولید کرد و به جای چوب از فلز برای ساخت بدنه استفاده کرد و توانست به موفقیتی عجیب و غریب دست پیدا کند.

اگر شما از طرفداران لوازم التحریر باشید برند استدلر برای تان نامی آشنا است البته لازم است که بدانید این برند معروف ابتدا یک کارگاه کوچک  ای بوده که تنها مداد تولید می کرده است و در گذر زمان تبدیل به یک کمپانی بزرگ و بین المللی شد این شرکت توسط فردی به نام جی اس استدلر بنیان گذاری شد و در سال ۱۸۳۵ کار خود را آغاز کرد. در عرصه نوشت افزار برند استدلر یک برند با کیفیت است.

راهنمای خرید روان نویس فابر کاستل مدل دیزاین امپیشن متال

همانطور که در مطالب بالاتر نیز اشاره شد برند فابرکاستل در عرصه تولید لوازم التحریر پیشتاز می باشد و همچنین جدا از زیبایی از کیفیت بالایی در ساخت محصولات خود به کار می گیرد. در رابطه با روان نویس فابر کاستل مدل امپیشن، لازم است به این نکته مهم اشاره شود که این محصول دارای بدنه استیل می باشد و همین ویژگی سبب شده تا میان سایر محصولات به یک روان نویس شیک تبدیل شود. برای آن دسته از اشخاصی که به داشتن روان نویس های شیک علاقه دارند، این مدل از روان نویس های فابرکاستل بسیار مناسب است چرا که دارای گیره و درپوش براق می باشد و همچنین بلافاصله بعد از نوشتن به سرعت خشک می شود.

راهنمای خرید روان نویس فابر کاستر سری سوپر ترک با قطر نوشتار 0.7

این روان نویس در میان سایر روان نویس های تولیدی کمپانی فابرکاستل بسیار معروف می باشد چرا که پرکاربرد است و در هنگام نوشتن از خستگی دست جلوگیری می کند. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به سبک بودن وزن آن و همچنین خوش دست بودن این محصول و طراحی منحصربه فرد آن اشاره کرد. همچنین جوهر این محصول بسیار با کیفیت است و بعد از نوشتن به روی کاغذ کمرنگ نخواهد شد. درواقع برای آن دسته از اشخاصی که از روان نویس برای عقد قرارداد ها استفاده می کنند، روان نویس سوپرترو فابرکاستل بسیار انتخاب مناسبی می باشد.

راهنمای خرید روان نویس زبرا سری سارسا کلیپ با قطر نوشتاری ۰. ۷

در ابتدا لازم است به این نکته مهم اشاره شود که آن دسته از محصولاتی که برند زبرا تولید می کند بسیار با کیفیت هستند و می توانند نیاز مشتری را به خوبی برطرف نماید چرا که محصولات کمپانی زبرا مطابق با تمامی سلایق تولید می شود. روان نویس زبرا ساراسا کلیپ بسیار خوش دست و خوش ساخت می باشد که با طراحی ساده و زیبایی که دارد توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب نمایند.

راهنمای خرید روان نویس پنتر سری fl101

این روان نویس از تولیدات برند پنتر می باشد و طراحی آن به گونه  ای است که از خستگی انگشتان دست جلوگیری می کند. درواقع این محصول در سری محصولات ارگونومیک قرار گرفته است چرا که به طراحی آن و خوش دست بودن آن توجه زیادی شده است. این محصول در رنگ های متنوعی تولید شده است.

راهنمای خرید روان نویس پارکر مدل سونت مت بلک

این روان نویس در دسته روان نویس های شیک قرار می گیرد چرا که کمپانی پارکر از ساخت این محصول این هدف را داشته که به تولید نوشت افزارهای لوکس بپردازد. این روان نویس پارکر دارای بدنه ایی از جنس فلز می باشد و روکش این بدنه نیز مشکی است و همچنین دارای روکشی از جنس طلای ۲۳ عیار نیز می باشد.

راهنمای خرید روان نویس یونی بال سری چشم


راهنمای خرید بهترین روان نویس سال 2023

با توجه به اینکه در بازار لوازم التحریر، نوشت افزار های مختلفی وجود دارد سری چشم کمپانی یونی بال توانسته توجهات زیادی را به خود جلب نماید چرا که طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است. از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به ضد آب بودن آن اشاره کرد.

راهنمای خرید روان نویس لامی سری اکسنت

همانطور که می دانید این کمپانی واقع در کشور آلمان است و در حوزه لوازم التحریر فعالیت دارد. روان نویس لامی از شیک ترین و در عین حال زیباترین محصولات تولیدی این کمپانی می باشد و به دلیل وزن کمی که دارد و خوش دست بودن آن توانسته مورد توجه همگان قرار گیرد و در عین حال توانسته که جوایز بین المللی زیادی نیز کسب نماید.

 

راهنمای خرید روان نویس استدلر سری تریپلاس فاین لاینر

در رابطه با این روان نویس لازم است به این نکته مهم اشاره شود که دارای طراحی آرگونومیک می باشد که شما می توانید در مدت زمان طولانی از این روان نویس استفاده کنید و در دست های تان احساس خستگی نداشته باشید. از مهم ترین قابلیت های این روان نویس می شود به این نکته مهم اشاره کرد که اگر نوک روان نویس با پارچه برخورد کند خط و خش و رد جوهری باقی نمی ماند و حتی اگر این اتفاق بیفتد به راحتی به وسیله آب از روی لباستان پاک می شود. مهمترین نکته دیگر در رابطه با این روان نویس این است که اگر شما در هنگام استفاده از روان نویس فراموش کنید و درب روان نویس را نبندید روان نویس شما خشک نمی شود.

راهنمای خرید روان نویس کراس سری سنتری

از با کیفیت ترین کمپانی های موجود در عرصه لوازم التحریر می توان به کمپانی و برند کراس اشاره کرد که در واقع این کمپانی محصولات خودش را به طور ارگونومیک تولید می کند و همین ویژگی سبب می شوند تا در هنگام استفاده از این روان نویس سنتری در دست های تان احساس خستگی نداشته باشید. در رابطه با طراحی ظاهری این روان نویس لازم است به این نکته مهم اشاره شود که بدنه آن به وسیله طلای ۱۸ عیار آبکاری شده و زیبایی این روان نویس را چند برابر کرده است.

راهنمای خرید خودنویس یوروپن سری وان


راهنمای خرید بهترین روان نویس سال 2023

این کمپانی دارای طراحی های بسیار ساده می باشد و اگر شما در مدت زمان طولانی مطلبی را می نویسید این خودنویس برای تان مناسب می باشد. درواقع این خود نویس ضخامت متوسطی دارد که سبب می شود نوشته های شما بسیار جذاب تر به نظر برسدو جنس بدنه این خودنویس از پلاستیک است و طراحی آن بسیار ساده و در عین حال شیک می باشد. همچنین شما می توانید این خودنویس را به شکل پمپی شارژ نمایید. این خودنویس دارای نوک متوسطی می باشد که می توانند انتظارات شما را برآورده نماید.

راهنمای خرید ست خوشنویسی یوروپن

اگر شما اهل خوشنویسی و خطاطی باشید به احتمال زیاد به دنبال پکیج های روان نویس و خودنویس هستید. پس لازم است که ما به این نکته اشاره کنیم که کمپانی یوروپن یک پکیجی از خوش نویس ها و روان نویس ها را ارائه کرده است که مورد توجه همگان نیز واقع شده است. محصولات این ست بسیار عالی می باشد و جنس بدنه خودنویس ها از پلاستیک است و همچنین طراحی این خودنویس ها به گونه  ای است که شما می توانید به آسانی دست های تان را در کنار خودنویس قرار دهید و ساعت ها بنویسید و خسته نشوید. همچنین در کنار این خودنویس سری های مختلفی ارائه شده است که شما می توانید متناسب با نیازتان از این سری های مختلف استفاده نمایید و ضخامت خودنویس را عوض کنید. اگر شما اهل خوش نویسی هستید و یا می خواهید به کسی که به خوشنویسی علاقه دارد، هدیه ای بدهید این ست یوروپن بسیار مناسب می باشد.

راهنمای خرید خودنویس پایلوت سری  mr

در رابطه با این خودنویس نیز لازم است به این نکته مهم اشاره شود که یک خودنویس بسیار ساده می باشد که شما می توانید در نوشتن های طولانی مدت از این خودنویس استفاده نمایید و دیگر لازم نیست نگران خسته شدن دست های تان باشید چرا که این خودنویس طراحی بسیار ساده  ای دارد. جنس بدنه این خودنویس از فلز می باشد که همین امر سبب شده تا این خودنویس مقاومت بالایی داشته باشد. این خودنویس برای تمام افراد مناسب است و همچنین به صورت دستی و به وسیله پمپ جوهری شارژ می شود. درباره این خودنویس لازم است به این نکته مهم اشاره شود که این خودنویس به وسیلهٔ شمال یا لباس تان وصل می شود. این خودنویس دارای یک جعبه بسیار مناسب می باشد که شما می توانید آن را به اشخاص مختلفی نیز هدیه دهید. قیمت خودنویس پایلوت سری  mr را از فروشندگان آنلاین معتبر در سایت ایمالز بخواهید!

راهنمای خرید خودنویس اشنایدر

برای اشخاصی که اهل خوشنویسی هستند نوشتن با خودنویس بسیار لذت بخش است و این افراد به دنبال خودنویس هایی هستند که خوش ساخت و خوش دست باشد. خودنویس اشنایدر برای اشخاصی که به نوشتن و خوشنویسی علاقه دارند، انتخاب بسیار مناسبی می باشد. جنس بدنه این دستگاه از پلاستیک است و وزن بسیار کمی دارد و همچنین مقاومت بالایی را نیز دارا می باشد. طراحی این خودنویس به حالت ارگونومیک است که یعنی برای استفاده کاربران بسیار خوش دست و خوش ساخت می باشد و به دست فشاری وارد نمی کند و شما می توانید به آسانی از این محصول استفاده نمایید.


راهنمای خرید بهترین روان نویس سال 2023

راهنمای خرید خودنویس دلار شفاف

این خودنویس بسیار خوش دست است و جوهر روانی دارد. همچنین این خودنویس در اندازه های گوناگونی موجود می باشد. نوع طراحی این خوشنویس به گونه  ای است که به آسانی در دسترس قرار می گیرد و شما می توانید بسیار راحت و خوش خط بنویسید.

همچنین این خودنویس وزن بسیار کمی دارد و بدنه آن نیز از جنس پلاستیک می باشد. این خودنویس به طور دستی شارژ می شود و شما از بابت تمام شدن جوهر خود نیز نگران نخواهید بود.

 

راهنمای خرید خودنویس پارکر فکتوراستاندارد

این محصول بسیار شیک و کلاسیک است. طراحی آن نیز به شکل ارگونومیک است و دارای ظاهر براق نیز می باشد. همچنین در آن گیره ای نیز دارد که شما می توانید این گیره را به لباس خود یا به کتاب و دفترهای تان متصل نمایید. جنس بدنه این خودنویس از پلاستیک است که بسیار سبک وزن می باشد. همانطور که می دانید کمپانی پارکر نوشت افزارهای با کیفیتی تولید می کند و این خودنویس فکتوراستاندارد نیز بسیار با کیفیت و با طراحی خاص می باشد.

راهنمای خرید خودنویس یوروپن سری کول

در رابطه با این خودنویس لازم است به این نکته مهم اشاره شود که خودنویس بسیار ساده است. اگر شما می خواهید مدت زمان طولانی از این خودنویس برای نوشتن استفاده کنید. جنس بدنه خودنویس کول از فلز می باشد که همین سبب شده تا دوام بسیار بالایی داشته باشد. شما می توانید این خودنویس را به دو صورت دستی و پمپی شارژ نمایید. همچنین خودنویس جعبه  ای بسیار شیک دارد که شما می توانید آن را به دوستان خود هدیه دهید. اگر شما به دنبال یک خودنویس زیبا و شیک هستید خودنویس کول برای شما مناسب است. از طریق فروشندگان معتبر در سایت ایمالز به قیمت خودنویس یوروپن سری کول در لحظه دسترسی خواهید داشت.


راهنمای خرید بهترین روان نویس سال 2023

راهنمای خرید خودنویس لامی سری سافاری

این خودنویس توسط کمپانی لامی و به وسیله فردی به نام جوزف لامی تولید شده است. در سال ۱۹۳۰ بود که جوزف لامی کمپانی لامیرا در آلمان تاسیس کرد و در طی سال ها این شرکت توانسته زیبایی و کیفیت خود را حفظ نماید و همواره نوشت افزارهایی که تولید کرده است مورد استقبال همگان قرار گرفته است و همچنین محصولات تولیدی کمپانی لامی  توانسته جوایز معتبر بین المللی را نیز دریافت کند.قیمت روان نویس لامی سری سافاری را از سایت ایمالز استلام کنید.


نظرات کاربران