;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت

راهنمای خرید بهترین اپیلاتور یا اپلیدی

1399/7/20 - 11:57 صبح

وجود موهای زائد در قسمت‌های مختلف بدن، ظاهر نازیبایی به وجود می آورد که علی الخصوص برای بانوان بسیار ناخوشایند بوده و موجب ناراحتی آنها می‌شود. از قدیم الایام تاکنون شیوه های گوناگونی برای نابودی و از بین بردن این موها به کار گرفته شده است و همچنان نیز به کار گرفته می شود. یکی از این وسیله ها که شما را در این امر یاری می کند دستگاهی به نام اپیلاتور یا اپلیدی میباشد که به آسانی می تواند موهای اضافی در دست، پا و صورت که عضو مهمی است از بین ببرند و نابود کند. خانم ها همیشه دوست داشتند که بدنشان کاملاً بدون مو بوده و وجود موی زائد باعث اذیت آنها می شود به همین سبب از مواد مختلفی مثل تیغ، موم، کرم ها و پودرهای موبر و اسپری های موبر به کار می برند که این شیوه‌ها برای مدت کوتاهی فایده دارد و بعد از مدت کمی دوباره موها به سرعت رشد می کنند. همچنین ممکن است این مواد عوارضی برای مصرف کننده داشته باشند اما در کل بدون خطر هستند، ولی استفاده از این دستگاه هیچ گونه خطری نداشته و بدون هیچ مشکلی می توان از آن بهره برد. اگر مایل هستید دستگاه اپلیدی را تهیه و خریداری کنید اما اطلاعات کامل و لازم در این باره ندارید می توانید این مقاله را مطالعه کنید تا با موارد حائز اهمیت در زمان خرید اپیلاتور آشنا شوید و نسبت به آن آگاهی پیدا کنید.برای اطلاع از قیمت انواع برندهای اپیلاتور در فروشگاههای معتبر به صفحه لیست قیمت اپیلاتور در سایت ایمالز مزاجعه کنید.

اپیلاتور یا اپلیدی چیست؟

این دستگاه ها کاملاً مانند یک ماشین اصلاح مردانه کار می کنند و چند سری گوناگون دارند که هر یک از آنها برای از بین بردن موهای اضافی در یک قسمت از بدن بانوان به کار گیری میشود. بعضی از این سری ها موها را از ریشه کنده و باعث می‌شود تا موها تا زمان زیادی رشد نکنند. می توان گفت که این دستگاه یک دستگاه بند انداز بدون خطر و برقی است که با وجود آن امکان اپیلاسیون همه‌ی قسمت های بدن وجود دارد.

مزایای استفاده از اپلیدی یا اپیلاتور:

همانطور که گفتیم دستگاه اپیلاتور سری های گوناگون دارد که نسبت به اندازه و کلفتی موها می توانید از آن استفاده کنید و موها را اصلاح کنید. کار کردن با این دستگاه کاملا آسان بوده و تنها باید با استفاده از برق مستقیم یا شارژ باتری، کاملاً سریع و آسان در هر جا که باشید از این دستگاه به کار ببرید. استفاده از آن باعث می‌شود سرعت رشد موها کمتر شده و یا کاملاً متوقف شود و بعد از ۲ تا ۴ هفته که از دستگاه استفاده کردید تا مدت زیادی موی زائد در بدنتان نبینید. جالب است که بدانید در صورت استفاده از این دستگاه موهایی که در قسمت های اصلاح شده رشد می کنند بسیار نرم تر و کم ضخامت تر از گذشته می باشند.

کار این دستگاه ها کاملاً شبیه موم و وکس می باشد و موها را کاملا بیرون می آورد و از ریشه خارج می کند. اما نسبت به آن مواد خیلی درد کمتری دارد و کمتر متوجه درد و سوزش می شوید.

خرید یک دفعه این دستگاه باعث می شود که همیشه از آن استفاده کنید‌، برعکس دیگر مواد که باید بعد از هر بار مصرف دوباره آن را خریداری کنید.

اپلیدی یا اپیلاسیون کدام یک بهتر است؟

هر دو شیوه ی اپیلاسیون و استفاده از دستگاه اپلیدی مانند هم کار می‌کنند و موها را از ریشه بیرون می کشند ولی از لحاظ کاری تا حدودی با هم تمایز دارند. روش اپیلاسیون باید موم  داشته باشید و فردی این کار را برای شما انجام دهد و هر بار هزینه پرداخت کنید اما با خرید دستگاه اپیلیدی تنها یک دفعه هزینه میکنید و نیاز به شخصی دیگر ندارید و برای از بین بردن موها فقط خودتان می توانید با زدن یک دکمه این کار را انجام دهید و نیز استفاده از این دستگاه ها هیچگونه کثیف کاری ندارد درصورتیکه وکس و موم ممکن است کثیف کاری داشته باشد. پس اپلیدی در مقایسه با اپیلاسیون بهتر عمل می کند.

آیا استفاده از اپلیدی عوارض دارد؟ آیا اپلیدی باعث تیره شدن پوست می شود؟


هر روشی معایب و مزایای خاص خود را دارد و هیچکدام کاملاً بدون خطر و بدون ایراد نیست. دستگاه اپلیدی نیز مانند دیگر وسایل ممکن است عوارضی داشته باشد اما نسبت به دیگر وسایل کم خطر تر است اما ممکن است گاهی افرادی که رنگ پوست تیره تری دارند، در اثر استفاده از این دستگاه پوستشان تیره تر شود به دلیل اینکه رنگدانه های مو در ناحیه ای که مو ها از بین رفته جمع می شوند و موجب می شوند پوست تیره تر نشان داده شود اما اگر  به نحو صحیح از این دستگاه استفاده کنید این عوارض می تواند خیلی کمتر شود.

روش استفاده از دستگاه اپیلاتور یا اپلیدی:

توصیه می شود ابتدا حمام کنید و سپس از دستگاه استفاده کنید زیرا موجب می شود پوست مرطوب شده و آسیب کمتری به آن برسد اما اگر استحمام برای تان ممکن نبود، استفاده از کرم و ژل های مرطوب کننده نیز می تواند موثر باشد. دستگاه را به برق متصل کرده و با توجه به دفترچه راهنما سری مخصوص هر ناحیه ای که می‌خواهید اصلاح کنید را روی آن قرار دهید و دستگاه را برخلاف جهت رشد مو آهسته روی موها بکشید. این کار موجب کم شدن درد و کم شدن تیرگی پوست در آینده خواهد شد. بعضی از این دستگاه ها دارای شارژر می باشند که می‌توانید از حالت باتری استفاده کنید نیازی نیست آن را به برق بزنید.

نکات مهمی که هنگام خرید اپلیدی باید به آن‌ها توجه کنید:

قیمت اپلیدی: قبل از خرید هر محصولی باید توجه داشته باشید که چه مقدار بودجه میخواهید هزینه کنید، زمانی که این مقدار مشخص شد انتخاب و خرید برای شما آسان تر می شود و محصولاتی که در توان خریدن آن نیستید از لیست انتخاب کنار می روند.

نوع اپلیدی:

اپلیدی ها کلاً یک وظیفه را انجام می دهند و در حذف کردن موهای اضافی بدن، به ما کمک می‌کنند اما در قابلیت ها متفاوت می باشند. برای مثال بعضی از آن ها چند سری دارند که هر کدام برای استفاده بخش مخصوصی از بدن تولید شده‌اند و در تعداد سری اصلاح متفاوت است و در برخی از آنها یک چراغ در قسمت جلوی آن وجود دارد که با کمک آن می توان موهای خیلی کوچک را موقع اصلاح دید و از بین برد.

نوع تغذیه: این دستگاه ها از نظر برقی بودن به دو دسته تقسیم می شوند بعضی با جریان برق کار میکند و بعضی دیگر باتری هایی دارند که شارژ می شود و با آن کار می کند و این مدل را می توان در همه جا به آسانی بکار برد.

طول سیم: طول سیم برق دستگاه بیشتر برای مدل هایی که  شارژی نیستند، مورد بررسی قرار می گیرد. اگر سیم دستگاه شما خیلی طول کمی داشته باشد، موقع استفاده دچار مشکل خواهید شد، حتی اگر طول سیم خیلی بلند باشد دائما سیم گره می خورد و امکان دارد بعد از مدتی قطع شود.

تجهیزات همراه: بعضی از این دستگاه ها یک کیف برای نگهداری دارند که برای نگهداری آسان تر کاربرد دارد و و همچنین جلوی ضربه به دستگاه را می گیرد و برای حمل و نقل نیز آسان تر است.

برند اپلیدی: سعی داشته باشید همیشه کالاهای برند دار خریداری کنید. هر چند که شاید قیمت بالاتری داشته باشند اما در کیفیت مطمئن تر می باشند و نسبت به دیگر محصولات کارایی بهتری دارند.

گارانتی: در صورتی که نتوانستید اجناس برند تهیه کنید می توانید دستگاهی را بخرید که دارای گارانتی باشد زیرا کیفیت بالاتری دارند و هیچ وقت هیچ برندی اجناس بی کیفیت را ضمانت نخواهد کرد و متحمل هزینه ی سنگین نخواهد شد پس کیفیت این محصولات تضمین شده است.


از فروشگاه معتبر و قابل اطمینان تهیه کنید: در حال حاضر کالاهای فیک و جعلی بسیاری وارد بازار می شود، این کالاها از لحاظ ظاهری کاملا مثل محصولات اصلی هستند پس اگر می خواهید جنس جعلی را با قیمت زیاد به شما نفروشند حتما از فروشگاه معتبر تهیه کنید.

اپیلاتور پاناسونیک مدل ES-WD74

ایپلاتور پاناسونیک مدل ES-WD74 که برای بانوان امروزی تولید شده، دستگاهی خوش ترکیب و خوش ظاهر است که شیوه ای جدید برای به دست آوردن زیبایی طبیعی به خانم‌ها هدیه خواهد کرد. این مدل که با کمک شارژر شارژ می شود، به گونه ای ساخته شده که در یک کیف دستی جا  میگیرد. در این اپیلاتور از فناوری Dual Disc با ۴۸ موچین بکارگیری شده که کار از بین بردن موهای بلند و نازک را هم انجام خواهد داد. و نیز این فناوری موجب  می‌شود درد استفاده از ایپلاتور تا حد زیادی کمتر شود.قیمت اپیلاتور پاناسونیک مدل ES-WD74 را از فروشگاههای معتبر ایمالز استعلام کنید.

اپیلاتور رمینگتون مدل EP7020

بیشتر بانوان به ابزاری برای نابود ساختن موهای زائد بدن نیاز دارند که امکان این را داشته باشد که موهای اضافی بدن را در حداقل زمان ممکن نابود کرده و از بین ببرد. اپیلاتور EP7020 که تولید شده از  کمپانی «رمینگتون» (Remington)  می باشد می‌تواند این مشکل را برای بانوانی که از بابت موهای زائد نگرانی دارند، برطرف سازد. این کالا ۴۰ عدد موچین دارد که با هر بار استفاده آن روی پوست بدن قادر است مقدار بسیاری از موها را از ریشه جدا کند. سری های این محصول را میتوان بعد از هر بار مصرف شستشو داد و دوباره استفاده کرد.قیمت اپیلاتور رمینگتون 7020 را به صورت لحظه ای از فروشگاههای ایمالز استعلام کنید.

 

اپیلاتور براون مدل 9961 Silk Epil

 اپیلاتور براون مدل ۹۹۶۱، 40 تا موچین دارد که از جنس استیل با کیفیت و ضد زنگ زدگی می باشند و قادر هستند ریزترین موها را از ریشه خارج کنند.این مدل باتری دارد که در صورت استفاده به مدت 40دقیقه، باید حدود 60 دقیقه آن را به شارژر متصل کنید. ویژگی منحصر به فرد این مدل اپیلاتور این است که ضد آب است یعنی امکان استفاده از آن در حمام و زیر دوش نیز وجود دارد و آسیبی به دستگاه نخواهد رسید. بنابراین این محصول می تواند موهای زائد را به تدریج ضعیف تر و نازک تر کرده و پس از مدتی استفاده، کاملاً موها را از بین می ‌برد. پس اگر می خواهید به طور تدریجی مو های اضافی را نابود کنید توصیه می شود این دستگاه را خریداری کنید.قیمت اپیلاتور براون مدل 9961 را از ایمالز استعلام کنید.

اپیلاتور لیمکس مدل MAX-599

این مدل اپیلاتور، اپیلاتور لیمکس مدل ۵۹۹ ، به چهار صورت گوناگون کار می کند. کاربرد اول به این صورت است که سری اپیلاتور مو چین هایی استیل و ضد زنگ و دیسک های سرامیکی  دارد که می تواند موها را از ریشه بکند و تا مدت ها پوست شما صاف و بدون مو باقی خواهد ماند. کاربرد دوم، سری شیور برای از بین بردن موهای صورت و ناحیه های حساس تر تولید شده است که از آن، برای ناحیه هایی که امکان استفاده از اپیلاتور نیست می توانید بهره بگیرید.


اپیلاتور فیلیپس مدل HP6517

اپیلاتور فیلیپس اچ پی Philips HP6517 تیغه های اپیلاتور فیلیپس  جنس سرامیکی مخصوص را دارد  که سرعت اپیلاسیون را تا ۲۰ درصد افزایش می دهد . طراحی این تیغه ها به صورت منحنی بوده و کوچکترین موهارا از ریشه خارج می کنند. تیغه های دستگاه اپیلاتور فیلیپس  را می‌توان خیلی راحت و آسان شست و همچنین ضد آلرژی می باشند و با روکشی بهداشتی برای پوست هایی که حساسیت بیشتری دارند ساخته شده اند همچنین با خنک کننده Premium ice تجهیز شده‌اند.

اپیلاتور لیمکس مدل MAX-605

اپیلاتور لیمکس ، به گونه ای تولید شده است که می‌تواند از فاصله‌ی نزدیک موها را از ریشه جدا کند و همچنین موهای خیلی کوتاه و تازه درآمده، و پوست شما را کاملاً صاف و خالی از مو بسازد.همچنین موچین هایی دارد که دو ردیف جدا از هم دارند و هر یک از آنها در جهت های متفاوت و به صورت جداگانه می چرخند. این خصوصیت دستگاه باعث شده تا همه‌ی موها با جهت های رشد مختلف بدین وسیله از ریشه خارج شوند و مویی روی پوست نماند و این دستگاه به دلیل حالت موجی خود پوست را کمی ماساژ داده که باعث می شود میزان درد در زمان اصلاح، خیلی کمتر شود.

اپیلاتور سورکر مدل RF-501

«RF-501»  موچین‌هایی از جنس استیل ضدزنگ دارند و بین زائده‌های پلاستیکی تعبیه شده اند. و نیز دارای طراحی ارگونومیک برای بکارگیری راحت در دست است که سر اپیلاتور با دیزاین منحنی  که دارد، خیلی روان و ساده روی پوست به حرکت در خواهد آمد. به وسیله ی دو دکمه‌ی آزادکننده که در دو سمت دستگاه قرار گرفته است، امکان جدا کردن سر آن وجود دارد و می توان آن را پاکسازی کرد. سرعت موتور دستگاه در دو شکل می تواند تغییر کند که این کار به دست دکمه‌ی دو وضعیتی روی قسمت بدنه انجام می‌شود.قیمت اپیلاتور سورکر مدل RF-501 را به  صورت لحظه در سایت ایمالز استعلام قیمت بگیرید.

اپیلاتور پاناسونیک مدل ES-EU20

اپیلاتور ES-EU20 ،تولید شده از کمپانی پاناسونیک Panasonic می باشد که امکان این را دارد که در زیر دوش و زمان استحمام از آن  استفاده کرد و خیلی آسان می توان مو های بدن را از بین برد و بدن را شستشو داد و  آسیبی به آن نخواهد رسید. و نیز سری های دستگاه را می توان با آب شستشو داد و تمیز کرد. از این دستگاه هم برای پوست های خشک و هم پوست های مرطوب می توان استفاده کرد و همچنین می توان پوست را با مرطوب کننده مرطوب کرد و سپس به اصلاح آن  پرداخت.

اپیلاتور Gemei سری 4 کاره مدل GM7006

اپیلاتور Gemei سری 4 کاره مدل GM7006، یک سوپر محصول مدرن از کمپانی gemei می باشد که افزون بر سری موکن، سری شیور نیز دارد. اضافه بر آن‌ها، سری مانیکور و پدیکور  و سری سنگ پا نیز دارا می باشد که کاربرد این محصول را بیشتر کرده و آن را در بین سایر دستگاه ها متمایز و برجسته ساخته است.


اپیلاتور وی جی ار مدل V-700

بسیاری از بانوان دوست دارند که بتوانند خیلی سریع و راحت موهای زائد بدن را از بین ببرند و از ریشه جدا کنند. این مدل دستگاه اپیلاتور ساخته شده شرکت وی جی آر می باشد که با یک بار گذاشتن در سطح پوست مقدار زیادی از موها را از  ریشه خارج کرده و از بین میبرد. این دستگاه باتری قابل شارژ دارد و با کمک آن کار می کند. افزون بر این، یک سری کوچک برای کندن موهای ناحیه های محدود بدن را دارد که شخص را از خریدن دستگاهی مستقل برای اصلاح این ناحیه ها بی نیاز ساخته است.

اپیلاتور جیمی مدل  GM 7002

گاهی موهای اضافی در قسمت های مختلف بدن باعث آزاده خاطر شدن و ظاهر نازیبایی در بدن پدیدار میشود که باید برای از بین بردن آنها چاره‌ای اندیشید. برای کوتاه کردن مو ها میتوان از دستگاه های شیو به کار برد و برای از ریشه درآوردن نیز می توان از اپیلاتور هایی که موچین دارند به کار گیری کرد.  اپیلاتور جیمی مدل  GM 7002 مورد تایید استاندارد اروپا CE می باشد و به شما توصیه می‌کنیم که این دستگاه را خریداری کنید. این مدل قابلیت هایی دارد از جمله داشتن سه سری متفاوت که هر یک از آنها کارایی مخصوصی دارند و سری موکن 30مو چین با جنس استیل ضد زنگ زدگی دارد که بر روی غلطکی چرخان تعبیه شده اند.

اپیلاتور براون سری 7 مدل 561-7

 موهای اضافی و زائد در قسمت های مختلف بدن باید از بین بروند و اصلاح شوند. بعضی از ناحیه های بدن مانند زیر بغل حساسیت بیشتری دارند بنابراین برای اصلاح باید از دستگاه مخصوص و مناسب به کار برد. دستگاه اپیلاتور براون سری 7 مدل 561-7، ساخته شده توسط کمپانی براون، سری های گوناگون دارد که هر کدام کارایی خاص خودش را دارد و افزون بر سری موکن، 5 سری مختلف دیگر هم دارد.

اپیلاتور فیلیپس مدل BRE605

اپیلاتور فیلیپس مدل BRE605  موچین‌های از جنس سرامیک دارد که امکان ‌استفاده از آن به گونه ی خشک و مرطوب وجود دارد. دیزاین و تولید اپیلاتورهای شرکت فیلیپس مانند حرف T لاتین است که قسمت سر اپیلاتور پهن می باشد و دسته‌ی آن حالت کم پهنایی دارد که در اصلاح کردن  و کار کردن با دستگاه را راحت تر می کند. سری اپیلاتور با پهنای ۳۰ میلی‌متری، سریع تر کار کندن موها را انجام می دهد.  دیسک و موچین‌های اپیلاتور سرامیکی می باشند و کوتاهترین و ریز ترین موها را از ریشه می کنند.در سایت ایمالز میتوانید از قیمت اپیلاتور فیلیپس مدل BRE605  در فروشگاههای معتبر آنلاین مطلع شوید.

اپیلاتور فیلیپس مدل BRE610/00

اپیلاتور «فیلیپس» (Philips) مدل «BRE610/00» موچین‌های از جنس سرامیک دارد که امکان ‌استفاده از آن به گونه ی خشک و مرطوب وجود دارد. دیزاین و تولید اپیلاتورهای شرکت فیلیپس مانند حرف T لاتین است که قسمت سر اپیلاتور پهن می باشد و دسته‌ی آن حالت کم پهنایی دارد که در اصلاح کردن  و کار کردن با دستگاه را راحت تر می کند. سری اپیلاتور با پهنای ۳۰ میلی‌متری، سریع تر کار کندن موها را انجام می دهد.  دیسک و موچین‌های اپیلاتور سرامیکی می باشند و کوتاهترین و ریز ترین موها را از ریشه می کنند.


اپیلاتور فیلیپس مدل HP6423

بیشتر بانوان دستگاه اپیلاتوری می خواهند که هم قیمت خوب داشته باشد و هم قابلیت های مختلف و مناسب. دستگاه اپیلاتور «HP6423» تولید شده کمپانی «فیلیپس» (Philips)، قادر است افزون بر اصلاح کردن موهای زاید آنها را از ریشه خارج کند و دارای دو سری گوناگون می باشد که این سری ها موها را از ریشه جدا میکند ونیز با کمک سری تریمر و فویلی، امکان این وجود دارد که موها را با اندازه‌ی معین از ریشه کوتاه ساخت.

اپیلاتور فیلیپس سری مدل BRE275/00

گاهی موهای اضافی در قسمت های مختلف بدن باعث آزاده خاطر شدن و ظاهر نازیبایی در بدن پدیدار میشود که باید برای از بین بردن آنها چاره‌ای اندیشید. یکی از این راه حل ها استفاده از اپیلاتور است. یکی از مطرح ترین کمپانی های تولیدکننده‌ی ماشین‌های اصلاح مردانه و زنانه «فیلیپس»  است که در این زمینه موفق عمل کرده است. محصولات این کمپانی در شکل ها و بسته بندی های گوناگون به بازار عرضه شده اند . اپیلاتور فیلیپس سری مدل BRE275/00، یکی از انواع آنها می باشد که دسته ای با دیزاین ارگونومیک دارد.

اپیلاتور لیمکس مدل 602

اپیلاتور لیمکس مدل ۶۰۲، دو سری مختلف برای از بین بردن موهای زائد دارد، سری اول موکن هایی دارد که از استیل ضد زنگ زدگی و دیسک های سرامیکی ساخته شده اند که مو ها را از ریشه خارج کرده و تا یک ماه پوستی صاف و بدون مو دارید و نیازی نیست که دوباره اپیلاسیون انجام داد. سری دوم سری شیور هستند که برای استفاده صورت و ناحیه های حساس تر تولید شده و برای ناحیه هایی که نمی‌توان در آن ها از دستگاه استفاده کرد مناسب می باشند.

اپیلاتور رمینگتون مدل& Silky Smooth

این محصول موجب می شود که در زمان پلاسیون درد زیادی را متحمل نشوید، به دلیل ماساژور های کوچک که برای دستگاه ساخته شده اند. این محصول با ۴۲ عدد موچین سرعت عمل زیادی دارد و در مقایسه با دیگر محصولات کیفیت و کارایی بیشتری دارد و موهای بیشتری را می زند و نیز سری آن جدا میشود و قابل شستشو می باشد و در هنگام کثیف شدن می توان آن را تمیز کرد.

اپیلاتور دی اس پی مدل 70019 به همراه موزن گوش، ابرو و بینی

اپیلاتور دی اس پی مدل 70019 با فناوری برش اپیلاتور کار اپیلاسیون و نابود کردن موهای اضافی را به خوبی انجام می دهد.این مدل اپیلاتور شش کاره می باشد و شامل یک سری برای کندن موها است که بر روی آن تعبیه شده است.سری دیگر فرچه ای است و بیشتر برای استفاده در صورت آرایش شده مناسب می باشد. سری دیگر برای تمیز کردن ابرو بوده و سری بعدی برای ماساژ دادن کل بدن طراحی شده است.سری شیور نیز دارد که برای شیو کردن می باشد و سری آخر هم سوهان یا سنگ پا بوده. شایان ذکر است که دستگاه اپیلاتور دی اس پی ۷۰۰۱۹، تیغه هایی استیلی ضد زنگ و ضد رطوبت دارد و از کیفیت بالایی بهره مند می باشد.


هدیه هایی که در کنار این محصول ارائه می شود شامل این موارد می باشد؛ یک موکن گوش، بینی و ابرو، با پنج سری مختلف از جمله: ۱- سری اپیلاتور ۲- سری ماساژور ۳- سری براش پوست( فیس براش) ۴- سری سوهان پا و دست ۵- سری شیور. سری اپیلاتور دیسک‌ها و موچین‌هایی  سرامیکی را دارا است که خیلی خوب کار اپیلاسیون را انجام خواهد داد. سری شیور نیز یک تیغه‌ی فویلی در میانه و دو تریمر در کناره ها دارد که موها با برخورد به تریمرها اول  کوتاه می شوند و بعد از ورود به سوراخ‌های تیغه‌ی فویلی از ریشه قطع می‌شوند. سری ماساژ و براش، بعد از اپیلاسیون به منظور صاف و براق ساختن پوست بکار می رود. سری سوهان نیز برای پشت پا و قسمت هایی از پوست که لازم است  سوهان کشیده شوند، بکارگیری می شود و کار سنگ پا را انجام می دهد.

اپیلاتور لیمکس مدل MAX-505

اپیلاتور لیمکس مدل Max-505 موهای اضافی را از ریشه کوتاه می کند و به گونه ای کار تیغ های خودتراش را انجام می دهد اما امنیت و سلامت بیشتری دارد و آلرژی و عوارضی به وجود نمی آورد در صورتی که خودتراش ها ممکن دارای این مشکلات را داشته باشند. سری آن بر خلاف دیگر سری های دستگاه خیلی راحت و و بدون درد موها را از بین می برد و می توان از آن برای صورت هم استفاده کرد.و نیز این دستگاه دو سرعت مختلف برای اصلاح کردن دارد.

اپیلاتور آ ا گ مدل LBS 5676 WHI

این محصول مجموعه ای از دستگاه اپیلاتور و ست مانیکور پدیکور  « LBS 5676 » می باشد که برای بانوانی که برای ظاهر خود ارزش زیادی قائل می شوند، اهمیت زیادی دارد و برای زیبایی و جذابیت بیشتر، از آن استفاده می کنند. بانوان از وجود مو اضافی در بدن شان و وجود اختلال و نازیبایی، ناراحت و متاثر شده و این دستگاه برای رفع نگرانی آنها ضروری است.

اپیلاتور بیورر مدل HLE50

ایپلاتور بیورر مدل HLE50 ۲۰ موکن و سری دارد که می توان آن ها را از دستگاه جدا کرد و زیر آب  شستشو داد. از این دستگاه می توان به صورت خشک و مرطوب بکارگیری کرد که این توانایی بسیار مطلوب می باشد. از این دستگاه هم برای پوست های خشک و هم پوست های مرطوب می توان استفاده کرد و همچنین می توان پوست را با مرطوب کننده مرطوب کرد و سپس به اصلاح آن  پرداخت. این دستگاه تولید شده از کمپانی بیورر می باشد که به دلیل کارایی خوب مورد توجه قرار گرفته است.


اپیلاتور پاناسونیک مدل ES-EU10

اپیلاتور «ES-EU10»، تولید شده از کمپانی پاناسونیک Panasonic می باشد که امکان این را دارد که در زیر دوش و زمان استحمام از آن  استفاده کرد و خیلی آسان می توان مو های بدن را از بین برد و بدن را شستشو داد و  آسیبی به آن نخواهد رسید. و این امر، کار کردن با آن را آسان تر می سازد. و نیز سری های دستگاه را می توان با آب شستشو داد و تمیز کرد. این مدل نسبت به سایر دستگاه های اپیلاتور، تعداد کمتری موچین دارد و به عدد۲۴ موچین را دارا می باشد.