بهترین کیبوردهای گیمینگ سال 2022

بهترین کیبوردهای گیمینگ سال 2022

صنعت بازیهای رایانه ای روز به روز در حال پیشرفت و توسعه است و لوازمات اجرای این بازی های نیز با همان سرعت در حال پیشرفت می باشند. گیمرها برای انجام بازی های رایانه ای به صورت حرفه ای به ابزارهای بسیاری نیاز دارند که از جمله آنها می توان به یک رایانه قدرتمند به همراه ماوس و کیبورد گیمینگ اشاره نمود. تهیه چنین لوازماتی مسلتزم تحمل هزینه ای بسیار زیاد است تا بتوان رایانه ای مخصوص انجام بازی های رایانه ای تهیه نمود. امروزه در سراسر دنیا گیمرهای بسیاری وجود دارند که بسیاری از زمان خود به انجام بازی های رایانه ای مشغول بوده و با یکدیگر به رقابت می پردازند. کیبورد مناسب بازی می تواند در انجام بازی به بهترین شکل ممکن به گیمر کمک کند و او را به اهدافش برساند.

کیبوردهای گیمینگ فقط برای انجام بهتر بازی طراحی و ساخته نشده اند. این نوع از کیبوردها به صورتی ساخته شده اند که امکان تغییراتی ارگونومیک را برای کاربران فراهم می کنند و همین ویژگی منحصربه فرد آنها موجب می شود تا گیمرها به راحتی بتوانند به انجام بازی بپردازند. کیبوردهای مخصوص بازی بسیار کاربردپذیر بوده و همین امر سبب می شود تا کاربران به راحتی در تمام امور از آنها استفاده نمایند. این کیبوردها از طراحی های بسیار خاص و زیبایی برخوردار هستند. کلیدهای این کیبوردها بسیار نرم بوده و فضای بسیار مناسبی را برای استراحت مچ دست کاربران فراهم می کنند. برخی از شرکت های تولید کننده کیبوردهای گیمینگ از نورهای RGB برای افزایش زیبایی کیبوردهای خود استفاده می کنند و در تلاش هستند تا توجه کاربران گیم را به خود جلب نمایند. کیبوردهای گیمینگ از قابلیت همگام سازی بسیار بالایی با محتوای صفحه نمایش برخوردار هستند و این امر موجب می شود تا گیمر به راحتی بتواند کنترل بازی را در دست داشته باشد. در این مطلب برآنیم تا به معرفی بهترین کیبوردهای گیمینگ بپردازیم. 

کیبورد SteelSeries Apex Pro

این کیبورد به صورتی طراحی و ساخته شده است که کلیدهای آن بر روی یک صفحه نمایش OLED زیبا و هوشمند قرار گرفته اند و این طراحی می تواند توجه کاربران بسیاری را به این کیبورد جلب نماید. بسیاری بر این باورند که این کیبورد گیمینگ از بهترین کیبوردها به شمار می آید و بهترین ویژگی آن را نوع طراحی و ساخت این کیبورد بیان می کنند. این کیبورد به صورتی ساخته شده است که استفاده از آن راحت است و از فعال سازی به صورت سفارشی برخوردار است و دارای کلیدهایی مغناطیسی می باشد. استفاده از کلیدهای مغناطیسی در ساخت این ابزار موجب شده است تا گیمرها بتوانند از واکنش های سریعی برخوردار باشند. این کیبورد یکی از بهترین کیبوردهای گیمینگ به شمار می آید و همین امر سبب شده است تا ارزش مادی آن در حدود 199 دلار باشد.

کیبورد Razer Huntsman Elite


بهترین کیبوردهای گیمینگ سال 2022

این کیبورد نیز از طراحی و کیفیت ساخت بسیار خوبی برخوردار است و برای گیمرهایی که به سرعت بالایی نیاز دارند گزینه ای مناسب می باشد. این کسبورد به صورتی ساخته شده است که از کلیدهایی از نوع نوری مکانیکی برخوردار است که در اصطلاح به آنها اپتومکانیکال نیز گفته می شود. این کیبورد یکی از سریعت ترین کیبوردهای معرفی شده تا به امروز است که گیمرها می توانند برای انجام بازی از آن استفاده نمایند. شرکت Razer در ساخت این کیبورد اقدام به ترکیب کلیدهای مکانیکی با سنسورهای اپتیکال نموده است تا سرعت این کیبورد را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. استفاده از این ترکیب موجب شده است تا این کیبورد برای تایپ با سرعت بالا نیز گزینه ای مناسب به شمار آید. همچنین در ساخت این کیبورد از نورهای RGB نیز استفاده شده است که زیبایی بسیار چشم نوازی برای این کیبورد به ارمغان آورده است و می تواند به خوبی توجه گیمرها را به خود جلب نماید. همچنین این کیبورد برای تأمین برق مورد نیاز خود به دو رابط USB تجهیز شده است.لطفا برای آگاهی از آخرین قیمت کیبورد ریزر HUNTSMn ELITE به سایت ایمالز مراجعه نمایید.

کیبورد ROCCAT Vulcan 120 Aimo

این کیبورد از طراحی بسیار چشم نواز برخوردار است و به راحتی می تواند توجه کاربرانی که ظاهر کیبورد برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است را به خود جلب کند. در ساخت این کیبورد زیبا از صفحه کلیدی از نوع Svelte استفاده شده است. این بدان معناست که در ساخت این کیبورد کلیدهای Titan جایگزین کلیدهای رایج Cherry MX شده اند. کلیدهای Titan مورد استفاده در ساخت این کیبورد مخصوص شرکت ROCCAT بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. کلیدهای این کیبورد با کوچکترین لمس واکنش نشان می دهند و با توجه به چنین ویژگی های می توان علت برتری آن را به راحتی دریافت.

کیبورد Alienware Pro GW AW768

این کیبورد گیمینگ نیز از طراحی بسیار چشم نواز و خیره کننده برخوردار است و به خوبی می تواند توجه گیمرها را به خود جلب نماید. در ساخت این کیبورد نیز از نورهای RGB استفاده شده است که زیبایی چشم نوازی را برای این کیبورد به ارمغان آورده است و حس خاص بودن را برای گیمر ایجاد خواهد نمود. در ساخت این کیبورد گیمینگ از کلیدهایی مکانیکی و کلان که مخصوص این کیبورد هستند، استفاده شده است و از طراحی زیبایی برخوردار می باشند. لازم به ذکر است که البته گیمرها چندان توجهی به این صفحه کلید ندارند اما این نکته نمی تواند خط باطلی بر ویژگی های این کیبورد باشد. این کیبورد از قیمتی در حدود 100 دلار و یا مقداری بیشتر برخوردار است و یکی از سخت ترین کیبوردهای گیمینگ به شمار می آید.


بهترین کیبوردهای گیمینگ سال 2022

کیبورد Cooler Master MasterSet MS120

این کیبورد نیز از کیفیت ساخت مطلوبی برخوردار است. این کیبورد از طراحی نسبتاً ساده ای برخوردار است و به نور RGB نیز تجهیز شده است که در عین سادگی ظاهری زیبا و چشم نواز را برای این ابزار به ارمغان آورده است. این کیبورد به صورت مجموعه ای از یک ماوس گیمینگ به همراه کیبورد عرضه شده است که هر دو از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند. طراحی و ظاهر ساده این کیبورد آن را در دسته کیبوردهای میان رده و مقرون به صرفه قرار داده است که از قیمتی کمتر از 100 دلار نیز برخوردار است. البته این کیبورد از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و به خوبی می تواند با کیبوردها قدرتمند موجود در بازار نیز رقابت نماید. کلیدهای این کیبور به صورتی ساخته شده اند که امکانات بسیار ویژه ای را برای کاربران به ارمغان می آورند و در هنگام استفاده هیچگونه صدایی از خود تولید نمی کنند که می تواند بزرگترین مزیت این کیبورد باشد. این کیبورد با برخورداری از ویژگی هایی کاربردی تواسنته است لقب یکی از بهترین کیبوردهای گیمینگ مقرون به صرفه که قیمتی کمتر از 100 دلار را داراست کسب نماید.لطفا برای آگاهی از آخرین قیمت کیبورد ام اس 120 به سایت ایمالز مراجعه نمایید.

کیبورد Corsair K63

طراحی این کیبورد نیز نسبتاً ساده و چشم نواز است و در ساخت آن از نورهای RGB استفاده شده است. این کیبورد در دسته کیبوردهای بی سیم قرار دارد که امکان استفاده از آنها در هر فاصله ای برای گیمرها وجود دارد. این کیبوردها انرژی مورد نیاز خود را از منایعی همچون باتری تأمین می کنند و همین امر سبب شده بود تا در گذشته چندان مورد استقبال گیمرها قرار نگیرند. از نقاط ضعف کیبوردهای بی سیم می توان به پایان انرژی مصرفی آنها در هنگام بازی اشاره نمود که می تواند گیمرها را با مشکلاتی روبرو سازد. البته شرکت Corsair از این کیبورد نسخه ای سیمی را نیز به بازار عرضه کرده است که موفقیت هایی را نیز کسب نمود. شرکت Corsair در ساخت این کیبورد از کلیدهای بسیار محکم Cherry MX Red استفاده کرده است که کنترل های مناسبی را برای کاربران به ارمغان می آورند و نور RGB آنها زیبایی مطلوبی دارد.


بهترین کیبوردهای گیمینگ سال 2022

کیبورد Corsair K95 RGB Platinum

این کیبورد نیز از طراحی حرفه ای و زیبایی برخوردار است و به راحتی می تواند توجه گیمرهای بسیاری را به خود جلب نماید. طراحی شیبدار این کیبورد سبب شده است تا استفاده از آن برای گیمرها بسیار راحت باشد. این کیبورد در هنگام معرفی و عرضه توانست توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب کند و در این راستا تقاضاهای بسیار زیادی برای تهیه آن وجود داشت. شرکت Corsair این کیبورد را به ویژگی های بسیار جذابی تجهیز کرده است که از جمله آنها می توان به نور RGB آن اشاره نمود. این کیبورد از نوری با نوار یکپارچه در 19 نقطه تعبیه شده است و در حدود 16.8 میلیون نور رنگی را برای ای کیبورد به ارمغان می آورد. از دیگر ویژگی های این کیبورد می توان به برخورداری آن از 6 کلید ماکرو به صورت اختصاصی و همچنین 8 مگابایت حافظه جهت ذخیره سازی تنظیمات اشاره نمود. همچنین در ساخت این کیبورد از قاب آلومینیومی آنودایز با سطح هواپیما استفاده شده است.لطفا برای آگاهی از آخرین قیمت کیبورد کورسیر K95 RGB به سایت ایمالز مراجعه نمایید.

کیبورد HAVIT

این صفحه کلید نیز از طراحی نسبتاً ساده ای برخوردار است و در عین حال استفاده از تکه های فلز و نورهای RGB در ساخت آن زیبایی خاصی را برای این کیبورد به ارمغان آورده است. این کیبورد از مشخصات چندان بارزی برخوردار نیست اما طراحی زیبای آن توجه کاربران عادی و حتی گیمرها را نیز به خود جلب خواهد کرد. این کیبورد به راحتی می تواند نیازهای کاربران را به خوبی برطرف نماید و برای انجام بازی و تایپ گزینه ای مناسب می باشد. البته لازم به ذکر است که این کیبورد مقرون به صرفه فاقد کلیدهای چند رسانه ای می باشد که همین امر سبب شده است تا از قیمت کمتری برخوردار باشد.


بهترین کیبوردهای گیمینگ سال 2022

کیبورد Razer Huntsman Tournament Edition

همانکونه که اط نام این کیبورد مشخص است توسط شرکت Razer ساخته شده است و مخصوص مسابقات می باشد. این کیبورد از طراحی بسیار زیبا و با کیفیتی برخوردار است و کاربران در هنگام استفاده از آن احساس راحتی بسیاری خواهند داشت. این کیبورد به صورتی طراحی شده است که می تواند توجه کاربران بخصوص گیمرهای بسیاری را به خود جلب نماید. این کیبورد از یک استراحتگاه بالشی برای استراحت مچ دست گیمرها برخوردار است که راحتی مثال زدنی برای کاربران در هنگام انجام بازی به ارمغان خواهد آورد. این صفحه کلید دارای کلیدهایی نرم و سریع می باشد و همین امر می تواند ویژگی بسیار کاربردی برای گیمرها باشد. این کیبورد از قیمتی در حدود بیش از 100 دلار برخوردار است و به خوبی می تواند نیازهای گیمرها را بر طرف نماید. البته لازم به ذکر است که این کیبورد نیز دارای رقبای بسیار قدرتمندتری نیز می باشد. همچنین این کیبورد به صورتی ساخته شده است که از وزنی سبک برخوردار است و دارای قابلیت جداشوندگی نیز می باشد که امکان حمل آن را بسیار راحت تر خواهد نمود.

کیبورد SteelSeries Apex 3

این کیبورد از طراحی بسیار چشم نواز و خیره کننده ای برخوردار است و می تواند توجه کاربران بسیاری را به خود جلب نماید. این کیبورد دارای کلیدهایی مکانیکی می باشد که برای افزایش جلوه های بصری آنها به نور RGB نیز تجهیز شده اند. این کیبورد به صورتی ساخته شده است که موفق به کسب استاندارد IP32 شده است و می تواند در برابر آب و هر نوع لکه ای از خود مقاومت نشان دهد. همچنین نور RGB مورد استفاده در این کیبورد دارای قابلیت تنظیم در 10 نقطه را دارا می باشد و می تواند در هنگام انجام بازی جلوه های بصری مطلوبی را برای گیرم ایجاد کند. کلیدهای مورد استفاده در ساخت این کیبورد از نوع مکانیکی هستند و هیچ صدایی تولید نمی کنند. همچنین این کیبورد دارای یک استراحتگاه برای قرارگیری مچ کاربران می باشد.

کیبورد Logitech K840


بهترین کیبوردهای گیمینگ سال 2022

این کیبورد نیز توسط شرکت لاجیتک طراحی و ساخته شده است که از طراحی بسیار ساده ای نیز برخوردار است. شرکت لاجیتک در گذشته از کیبوردهایی از نوع Omron استفاده می کرد که با پیشرفت هایی که در سال های اخیر داشته است توانسته است کلیدهایی مکانیکی از نوع Romer-G طراحی و تولید نماید. این کلیدها به صورت انحصاری در اختیار شرکت لاجیتک هستند و این شرکت اولین سری آنها را نیز در ساخت این کیبورد مورد استفاده قرار داده است. تولید کلیدهای این کیبورد توسط شرکت لاجیتک موجب شده است تا قیمت نهایی این کیبورد نیز با کاهش همراه شود. این کیبورد بسیار مقرون به صرفه است و می تواند نیاز کاربرانی را که از بودجه کمتری برخوردار هستند برطرف نماید. لازم به ذکر است که این کیبورد چندان توانایی رقابت با کیبوردهای بالارده برندهای دیگر را ندارد اما می تواند نیاز کاربران را برطرف کند. این کیبورد به صورتی ساخته شده است که فاقد کلیدهای ماکرو، مدیا، پورت Pass Through و استراحتگاهی برای مچ دست کاربران می باشد و همین موارد سبب شده است تا این کیبورد از قیمت کمتری برخوردار باشد.

کیبورد ASUS ROG Strix Scope

شرکت ایسوس در زمینه تولید محصولات گیمینگ بسیار فعال است و محصولات بسیار با کیفیتی را در این راستا روانه بازار کرده است و در این زمینه نیز بسیار موفق بوده است و توانسته است توجه گیمرهای بسیاری را نیز به سمت محصولات خود جلب نماید. این کیبورد نیز از محصولات گیمینگ این شرکت است که از طراحی بسیار ساده و در عین حال جذابی برخوردار است و کارایی بسیار بهینه ای را برای کاربران به ارمغان می آورد. شرکت ایسوس از فلز به منظور ساختن قاب زیر کلیدهای این کیبورد استفاده کرده است و در زیر آن قاب شاهد تعبیه نورهای RGB نیز هستیم. این طراحی بسیار چشم نواز بوده و می تواند جلوه های بصری بسیار زیبایی را برای کاربران ایجاد نماید. این کیبورد از بدنه ای بسیار مستحکم و مقاوم ساخته شده است و از عملکردی بسیار مطلوب برخوردار است. شرکت ایسوس برای ساخت کلیدهای این کیبورد از سوئیچ هایی از جنس رایجی به نام Cherry MX استفادع کرده است که از انطباق پذیری بسیار بالایی برخوردار می باشند و به خوبی نیازهای کاربران را برطرف می کنند. شرکت ایسوس سوئیچ های این کیبورد را به LED با ابعاد 3 میلی متر تجهیز کرده است که دارای عملکردهایی با قابلیت برنامه ریزی می باشند.


بهترین کیبوردهای گیمینگ سال 2022

این کیبورد به صورتی ساخته شده است که دارای ویژگی های بسیار کاربردی برای کاربرانی که علاقه مند به بازی های تیراندازی هستند، می باشد برای این دسته از کاربران دارای جذابیت است. این کیبورد به صورتی طراحی شده است که دارای کلیدهای ماکرو بوده و کلید Ctrl آن نیز دارای ابعادی مناسبی است و در سمت چپ تعبیه شده است و گیمرها برای انجام بازی تیراندازی به خوبی می توانند از آن استفاده کنند. این کیبورد به صورتی طراحی شده است که از ابعادی مناسب و باریک برخوردار است و همین ویژگی سبب شده است تا فضای زیادی را تحت اشغال خود درنیاورد. همچنین این کیبورد از کلیدهایی با تاج کوتاه برخوردار است که این ابزار را برای گیمرهای FPS به گزینه ای مناسب تبدیل کرده است.

کیبورد Razer Blackwidow Tournament Edition

این کیبورد که از خانواده Blackwidow است به صورتی طراحی و ساخته شده است که مخصوص مسابقات می باشد. این کیبورد از امکانات بسیار ویژه ای برخوردار است و دارای سه نوع سوئیچ می باشد که هر نوع از آنها بخشی از نیازهای کاربران به پوشش می دهند و به نورهای RGB بسیار زیبایی نیز تجهیز شده است که جلوه های بصری مطلوبی را برای این ابزار به ارمغان آورده است. این کیبورد به صورتی ساخته


بهترین کیبوردهای گیمینگ سال 2022

شده است که از ابعاد کوچکی برخوردار است و همین امر موجب می شود تا فضای کمتری را اشغال کند و با توجه به این نکته گیمرها به راحتی می توانند اقدام به حمل این کیبورد نمایند. طراحی این کیبورد از نوع Ten Keyless بوده که همین امر موجب شده است تا در حدود 40% از ابعاد کوچکتری برخوردار باشد. همچنین این کیبورد از یک استراحتگاه بالشی برای استراحت مچ دست کاربران برخوردار است که دارای قابلیت جدا شوندگی نیز می باشد. این بالش از جنس چرم ضد آب ساخته شده است و کاربران به راحتی می توانند اقدام به نظافت آن نمایند. قرار گرفتن مچ دست گیمرها در هنگام بازی بر روی این بالش موجب می شود تا با آسایش و راحتی بتوانند ساعت ها به انجام بازی بپردازند. کلیدهای این کیبورد به صورتی ساخته شده اند که نسبتاً بدون صدا هستند. این کیبورد که به Blackwidow TE نیز معروف است از بهترین کیبوردهای گیمینگ موجود در بازار جهان به شمار می آید که امکانات بسیار قابل توجهی را برای کاربران به ارمغان می آورد و به همین جهت می تواند توجه گیمرهای بسیار زیادی را به خود جلب نماید. کلیدهای این کیبورد از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار هستند و سرعت مطلوبی را برای گیمرها به ارمغان می آورند. کلیدهای این کیبورد می توانند نیازهای طیف وسیعی از کاربران را تحت پوشش قرار دهند. این کیبورد از عملکردی بسیار مطلوب برخوردار است و برای گیمرهای بسیار دقیق و حساس گزینه ای مناسب می باشد و به بهترین شکل ممکن نیاز آنها را برطرف خواهد نمود.  


نظرات کاربران