;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت

بهترین خط چشم های بازار

1398/7/14 - 7:43 بعد از ظهر

خط چشم از لذت بخش ترین مدل های آرایشی می باشد که اخیرا در جهان مدل و جذابیت بسیاراز اقسام رنگی و مدادی ان تا همان خط چشم های سیاه مخملی و سنتی خودمان روی بورس آمده است. چشم ها در حقیقت از با اهمیت ترین اعضای چهره هستند. چشم ها در واقع همان زبان هایی می باشند که در سکوت حرف می زنند. چشمان به ما می گویند که عاشق شده ایم، ناراحتیم،خیلی خوشحالیم، بدمان می آید، بسیار ذوق زده ایم و بسیاری از احساسات قلبی دیگر که بازگو کردن آنها با دهان ممکن است قابل باور نباشد ولی با چشم می شود. اکنون همین چشمان گیرا بااهمیت ترین بخشی می باشند که موقع آرایش روی آن ها تاکید و دقت بیشتری داریم. یک آرایش کم و زیاد در حقیقت بر چشم ها تاکید دارد، اقسام متفاوت سایه، ریمل های رنگی و برندهای متفاوت خط چشم؛ تماما برای این می باشند تا دارای چشمانی گیرا باشیم چرا که عملهایی که بر چشم انجام می شود بسیار روی صورت موثر می باشند. مانند خط چشم یا مژه مصنوعی بطور کل قادر است شکل چشم ها را عوض کند، آن ها را درشت یا ریز جلوه دهد.

این روزها دارا بودن یک خط چشم خوب به یکی از لوازم بااهمیت برای همه ی آرایشگران در همه ی جهان می باشد. برای کاربرد این ابزار که با یکی از برجسته ترین بخش های صورت یعنی چشم دارای ارتباط مستقیم می باشد خوب است که اولا خط چشم های باکیفیت را شناسایی کنیم بعد به مدل نوکشان دقت کنیم تا به این شکل هم از ضررات محتمل که امکان دارد به خاطر کاربرد خط چشم های بی کیفیت به چشمانمان برسد، جلوگیر کنیم و هم اینکه ایده آل ترین خط چشم را برای خود بگذاریم. خط چشم از مهم ترین و اصلی ترین و پر استفاده ترین وسایل آرایش محسوب می شود و سبب فرم بخشیدن به چشم ها خواهد شد به گونه ای که قادر است به آسانی چشم ها درشت تر یا ریز تر نشان داده شوند پس بکار بردن آن خواهد توانست سبب ایجاد تغییرات بسیاری در صورت شود، بعلاوه باید در تهیه خط چشم ایده آل و فرمی که برای گذاشتن خط چشم برای چشمها مد نظر دارید، بسیار دقیق کنید. از این رو در تلاشیم تا در این متن با هم اقسام متفاوتی از ایده آل ترین خط چشم های بازار را معرفی کنیم تا در موقع انتخاب، جنس مرغوبی را بخریم و چشمان گیرایی برای آرایش در طول روز یا حتی شرکت در مراسمات را دارا باشیم. پس در این متن برای شناسایی ایده آل ترین خط چشم با ما همراه باشید.بعلاوه جهت اطلاع از قیمت خط چشم برندهای مختلف  مانند قیمت خط چشم اسنس ،فلورمار ،لانکوم ، شون و ... لطفا به صفحه لیست قیمت سایت ایمالز مراجعه کنید.

 

بسیاری از ما افراد در تهیه خط چشم ایده آل دارای پرسش هایی می باشیم؛ سوالاتی از این دست که در حقیقت بهترین خط چشم چه مارکی می باشد؟ چه خط چشم هایی پخش نخواهند شد؟ کدام مارک آرایشی ایده آل موهای حساس هستند؟ خط چشم های مویی ایده آل هستند یا محصولات ماژیکی؟ آیا خط چشم باید ضد آب باشد؟ خط چشم های آبکی بهتر می باشند یا آنها که مدادی اند و از این قبیل پرسش ها که ممکن است برای همه تا اکنون اتفاق افتاده باشد. با آزاد تر شدن مدل های جذاب و پیشرفت به سمت معمولی بودن، دستان به طور کامل در تهیه این عمل ها آزادتر می باشد قادریم به طور کامل مطابق سلیقه خود آرایش انجام دهیم. دوست دارید خط چشم سیاه بزنید یا رنگی یا هر دوی آن ها را روی چشم با هم مخلوط کنید. خط چشم مدادی برایتان راحت تر است یا مایع هر کدام که برایت راحت است را انتخاب کن. ولی موقع تهیه و کاربرد آن ها مطابق با آرایش خود چند مورد مهم هست کهبه بررسی آن ها با هم می پردازیم.

ابتدا باید بدانیم که کلا  تا بحال سه شکل خط چشم در محصولات آرایشی تولید شده است. خط چشم مایع، خط چشم مدادی و خط چشم ژله ای که هر کدام از آنها را بررسی خواهیم کرد.

بهترین خط چشم های که در بازار هستند کدام هستند؟

آرت دکو

خط چشم مایع آرت دکو، از مدرن ترین خط چشم ‌های می باشد که در بازار موجود می باشد که دارای مواد معدنی می باشد و باعث تغذیه پوست پلک نیز خواهد بود. این مارک به خاطر اینکه دارای بافتی لطیف می باشد خیلی راحت بکار برده می شود. خط چشم آرت دکو اسانس ندارد و به این خاطر برای چشم‌ های حساس نیز توصیه خواهد شد.برای اطلاع از قیمت خط چشم آرت دکو به ایمالز مراجعه کنید واز قیمت آن در فروشگاههای معتبر مطلع شوید.

بورژوا

بورژوا یک مارک فرانسوی می باشد که مورد پسند بسیاری از افراد می باشد. این مارک خط چشم هم اخیرا از روی بورس ترین های وسایل آرایش می باشد.

میبیلین

میبلین در حیقییت مارکی با قیمتی ارزان و با کیفیت می باشد. هم دارای کرم پودرهای مرغوب و هم ریمل و خط چشم می باشد. خود من خیلی زیاد تولیدات متفاوت آن را بکار برده ام و از وسایلی که من بسیار می پسندم خط چشم مدادی میبلین با در زرد رنگ و تنه سیاه رنگ می باشد که به نام “اکسترا بلک” عرضه خواهد شد. به قدری این خط چشم مرغوب و سیاه می باشد و خیلی آسان و راحت روی پلک گذاشتخواهد شد که اگر بتوان آن را یافت و تهیه کرد بی شک مورد پسند واقع خواهد شد. این مارک توسط کمپانی لورآل تهیه شده و اکنون زیر گروه این مارک می باشد.

کاپریس

کاپریس مارکی فرانسوی و مورد پسند در ایران می باشد که اقسام وسایل آرایش آن در بازارهای وسایل آرایش وجود دارد، دارای کیفیت خوبی می باشد ولی نه تولیدات آن. اکنون خط چشم های این مارک از پر بازارترین خط چشم ها محسوب می شود.

بی یو

این مارک ارزان آلمانی که در ایران نیز خیلی راحت تهیه می شود از خط چشم های پر بازار با ارزان در فروشگاه وسایل آرایش ایران می باشند. بیو دارای خط چشم با اپلیکاتور مدرن نیز می باشد که در دو شکل طبیعی و ضد آب در فروشگاه وجود دارند. خط چشم بی ‌یو با دوام زیاد، پوششی هموار و سیاه به چشم می بخشد. این تولید از مارک بی ‌یو بی رایحه و پارابن می باشد و پوست ‌های حساس خلیلی راحت قادرند آن را بکار ببرند.

خط چشم بابی براون Boby Brown

این برند خط چشم دارای شکلی ژل مانند است و نه فقط ضد آب می باشد حتی دربرابر عرق و رطوبت هوا هم بادوام می باشد و کمرنگ یا محو نخواهد شد و تا دوازده ساعت دوام می آورد. فقط از معایب این خط چشم خرید مجزای برس آن مس باشد. این خط چشم در رتبه 5 از 8/4 است. 

خط چشم لورآل L’oreal

از ایده آل ترین برند خط چشم ها، مارک لورال است که به شکل های متفاوت کاربرد دارد و دلیل آن هم زمینه ژله ای آن می باشد. کاربرد این خط چشم خیلی راحت می باشد و مخلوط آن با سایه چشم خیلی راحت خواهد بود. این خط چشم ضد عرق و ضد ریزش می باشد و از چروک شدن پلک هم ممانعت خواهد کرد. این برند خط چشم با فرچه همراه آن به فروش می رشد. خط چشم های لورآل تا 36 ساعت دارا یدوام هستند و احتمال دارد در برایر در معرض آب قرار گرفتن یا رطوبت ریزش کند. این خط چشم در رتبه 5 از 7/4 قرار دارد.

خط چشم رِولُن Revlon

ایده ال ترین برند خط چشم رِولُن خواهدبود که ضد آب و ضد ریزش می باشد، دارای دوام زیادی می باشد. علاوه بر این می توان خط چشم را ظریف و ملایم گذاشته و یا آن را غلیظ و گیرا کشید.  توجه کنید این خط چشم  به راحتی تمیز نخواهد شد و رتبه  ی 5 از 7/4 را دارد.

 خط چشم مَک MAC

مَک از ایده آل ترین برند خط چشم می باشد که به معرفی زیادی احتیاج ندارد. خط چشم این مارک هم موردپسند بسیاری بوده و دوام آن تا 6 ساعت خواهد بود.  خط چشم  مَک ضد ریزش می باشد و دارای رنگهای متفاوتی نیز میباشد. این برند خط چشم گرانقیمت می باشد و رتبه  5 از 5/4 دارد.

 خط چشم های مدادی استیلا Stila

از برندهای خوب خط چشم، مدادی استیلا می باشد که بی نگرانی از پاک شدن و ریزش در کل روز دارای خط چشم بود و به خاطر مداد بودن آن، هر فردی قادر است خیلی راحت آرا را بکار برد علاوه براین خط چشم سریعا خشک شده و ضدآب و بادوام می باشد و رتبه  4/4 از 5 را دارد.

خط چشم های مدادی نارس NARS

مداد چشم های نارس کاربرد خیلی راحتی دارد.  این خط چشم خیلی پررنگ است و تا 24 ساعت دارای دوام دارد و رتبه  4/4 از 5دارد.

 خط چشم های NYX

خط چشم های NYX  به خاطر  فرم خلاقانه و مورد توجهی که دارا هستند کاربردشان خیلی آسان می باشد. هر شخصی چه ماهر و چه تازه کار به راحتی قادر خواهد بود خط چشم زیبایی روی چشم ها ایجاد کند. خشک شدن خط چشم NYX  مقداری زمان می برد. ولی محو نخواهد شد و یا نمی ریزد و رتبه  4/4 از 5 را دارا است.

مداد چشم روان اربن دیکی

اوربان دیکی  بیست  و چهار ساعته، از ایده آل ترین مداد چشم های دنیا می باشد که مورد پسند افراد بسیاری می باشد. اگر  مارک شیک و معروف URBAN DECAY به گوشتان خورده باشد، در می یابید که تا چه حد مرغوبیت  و کیفیت در تولید و طراحی  این جنس بکار رفته است.

خیلی کم خبرهایی در مورد نامرغوبیت این خط چشم به گوش می خورد. اگر به مارکی ساده مداد چشم می خواهید اکتفا کنید، پیشنهاد ما URBAN DECAY می باشد. خط چشمی که روان و نرم  روی چشمها حرکت می کند و خطی مرغوب را می کشد و دوام و نفوذ خوبی را به جا می گذارد.

این محصول  از شرکت  CHARLOTTE TIBURY بوده  و سرشار از مرواریدهای فشرده شده می باشد که به بانوان مشکل پسند، ظاهر فوق العاده لطیف را  اعطا می کند.  این محصول، به آرامی سر می خورد و سبب می شود تا شما در استفاده از این خط  چشم ،  لذت ببرید. بافت ROCK N KOHL  بسیار لطیف و محوکننده می باشد که شما حس زدن سرمه را احساس می کنید.

مداد چشم مایع شارلوت تیلبری راک

از قیمتی ترین تولیدات مداد چشم می باشد که ارزنده ی گرانی آن می باشد. اگر محصولی م خواهید که همواره می خواهید داشته باشید، این مارک بسیار مناسب می باشد. یک تولید ایده ال و عالی برای افرادی که مرغوبیت جنس  بسیار برای آنها مهم تر از قیمت می باشد.

مداد وای اس ال کجال

مداد YSL COUTURE KAJAL مدادی با فرمولاسیون عالی کرمی می باشد که مواد آن توانایی مخلوط شدن را دارد و خیلی لطیف می زند تا چهره ای فوق العاده با ۱۲ ساعت ماندگاری را به شما هدیه کند. شما هر طور که می پسندید، با توجه به علاقه تان قادرید آن را بکار ببرید. در باره خط  چشم های ظریف یا ضخیم، خطی بسیار ایده آل برای افراد شیک را دارا می باشند.

خط چشم لوراک

این خط چشمی ضد آب می باشد که زمان زیادی ماندگار است  و در رنگهای گسترده ای از مات تا برق دارا میباشد.  این جنس، با یک تراش به همراهش ارائه خواهد شد. پس لزومی ندارد دنبال تراش در جایی دیگر باشید. هرچه برایتان ضروری است، در این پک وجود دارد.

در کل، این محصولی ایده آل می باشد. افرادی که لنز تماسی بکار می برند، این حقیقت را می دانند که کاربرد آن بدون آسیب می باشد. انها به هیچ وجه در کاربرد این وسیله مسئله نداشته و همچنین از  رده های گسترده ی رنگ ها که با این  وسیله ارائه می شود، خیلی راضی می باشند.

خط چشم خودکاری تام فورد

با این خط چشم که از عالی ترین خط چشم های مایع دنیا محسوب می شود،  صورتی عالی را به شما هدیه می دهد و چهره ای بی نظیر محو و مشکی به چشمها خواهد داد که این چیزی می باشد که بسیاری افراد می پسندند. حرکات نرم و آرام را با تمرکز زیادی که سر دوتایی ان  بوجود می آورد دارا باشید. شما خواهید توانست مقدار مختلفی از فرمهای چشم گربه ای سنتی تا فرمهای معمولی خرگوشی را بسازید.

از  وسایل گران خط چشم در دنیا می باشد. ولی اگر شما از کسانی می باشید که هزینه کردن برای مرغوبیت را نکته ای باهمیت می دانید، پس برای شما اهمیت زیادی ندارد! بنابراین این وسیله را در موارد خریدتان بگنجانید. بعضی افراد حتی می گویند این عالی ترین  خط  چشمی می باشد  که در  عمر خودشان برگزیده اند! چیزی که بیشتر از چیزهای یگر می پسندند، نکته دوسربودن ان می باشد. دریک سر، قادرید سر خیلی نازکی را می بینید که برای کشیدن خطی ظریف مرد استفاده می باشد و درسر دیگر آن، سر ضخیم تر را که برای گذاشتن خطوط ضخیم کاربرد دارد، دارا می باشید.

خط  چشم مایع ضد آب اور گلاس

خط چشم مایع ضد آب با فرمولاسیون عالی و بادوامی که دارا می باشد، با  رنگدانه های بسیار مشکی پر شده است تا کاربرد عمیق و غلیظ را بوجود آورد. این حقیقت که سر این خط  چشم نرم می باشد به این معناکه شما کاملا بر روی خط گذاشتنتان کنترل دارید، بسیار مهم می باشد.  پس قادرید این وسیله  را به  آرامی  روی خط  مژه ها کشیده و یا حتی با ضربه استفاده کنید.

کاربران، کلا سر این محصول را می پسندندبه گفته ی آنها کاربرد آن، بسیار راحت می باشد و در طول روز ماندگار است. بعضی از مردم، حتی آن را در  مدت ورزش نیز آن را بکار می برندو حتی بعد از ان نیزریزش نمی کند.  همه ی نکاتی که از محصولی اید آل می خواهید، از هاور گلس بخواهید. این وسیله، مارکی عالی در صنعت فوق العاده خط  چشم های مایع ضد آب می باشد.

جهت یادگیری نحوه ی کشیدن چشم مقاله ی "چگونگی کشیدن خط چشم مناسب" ایمالز را از دست ندهید.

 

خط چشم مایع تو فیس اسماج مارکر

کاربرد این خط  چشم بسیار راحت می باشد، و نیز برای تازه کارها و هم  ماهران انتخاب خوبی می باشد سر این محصول، به رنگ ، اجازه خواهد داد که به راحتی خارج شده وبی هیچ استراحتی تا وقتی به آن  شکلی که می پسندید برسید، ان را بر پوست خود بزنید. البته بعضا برای داشتن یک چهره ی  گیرا و درخشان، به چند بار تکرار نیاز خواهید داشت.  در کل، وسیله ای عالی می باشد.

خط چشم مایع ضد آب استیلا، این اجازه را به شما خواهد داد که شکل  خط  چشمی که می خواهید بوجود آورید. سر بی نهایت نازک آن در گذاشتن خطوط  ظریف، بسیار دقیق می باشد. ولی به شما اجازه خواهد داد که چشمانی شبیه چشمان خیلی مشکی گربه ای را دارا باشید..

این  خط چشمدارای کاربردی بسیار راحت می باشد و خیلی سریع خشک خواهد شد. پس جای لکه نمی اندازد. با توجه به ضد آب بودن آن، روزانه به طور کامل باقی می ماند. هرچند درگرما، مقداری رنگ میریزد وسیاه خواهد کرد. عالی ترین قسمت این مارک ان می باشدکه سر ظریفی  داراست و خواهید توانست آن را برای گذاشتن خط  ظریف و یا ضخیم بکار برد.

خط چشم مایع بسیار ظریف لورال پاریس

بخاطر خط چشم مایع بسیارظریف L’OREAL، شما میتوانید که خط  چشمی شفاف و دقیق داشته باشید. سر بسیار ظریف نیم میلی متری ان برای شما که همواره در تلاشید تا دارای خطوط دنباله دار و تیز باشید، بسیار ایده ال می باشد. این وسیله، برای این ساخته شده تا کنترل دقیقی برای تمرکز در کاربردتان بدهد.

کاربران آن، بدلیل این مورد که این خط چشم هم  برای  ماهران و نیز مبتدیان ایده آل می باشد، ان را بکار می برند. کاربرد بسیار راحتی دارا می باشد. اگر تازه کار می باشید و دوست دارید خط ی دنباله دار بزنید، بنابراین باید این وسیله راتهیه نمایید. بسیار نرم می کشد و کاربرد  آن خیلی راحت است. فقط مسئله این می باشد که اگر هوا گرم باشدد، کمی رنگ پس خواهد داد و سیاه می کند اگر  از این مشکل بگذریم، قیمتی که برای این وسیله هزینه خواهید کرد ارزش دارد.

خط چشم KAY VOND TATTOO

این خط چشم KAT  VOND  دارای رنگدانه های بسیار بالا و خط  چشمی با رنگ غنی است  که برای افرادی که می خواهند خط چشم به شکل بی نظیری داشته باشند، عالی به نظر می رسد. این مدل ، حتی پس از یک روز کاری سخت هم محکم بر سر جایش ایستاده و دیگر نیاز به  تحقیق و بررسی بیشتر نیست! سر  این خط چشم ، کنترل کاملی را برای یک خط متمایز به شما می دهد.

اگر  به دنبال  خرید یک خط  چشم هستید، بنابراین خریدن این محصول ارزش دارد. سر آن  نه تنها فوق نازک است، بلکه منعطف بوده و شما می  توانید برای ایجاد هر زاویه ای که نیاز داشته باشید، برای  ایجاد دم های عالی  آن را خم کنید.  تنها اشکال این است  که به حد کافی سیاه نیست.  اما اگر لایه دیگری روی آن اضافه  کنید، فوق سیاه خواهد بود.  MAX  MAX BROWN و TROPPER  از  انواع این مداد چشم  می باشد.

خط چشم مایع لانکوم گرندیوس

با حفظ  چشم مایع  LANCOME GRANDIOSE  قادرید به فرم لخواه نزدیک شوید. زاویه ۳۵ درجه ای، گرفتن  آن را برای کاربرد و بوجود آوردن یک خط خیلی آسان کرده است. فرمولاسیون آن حاوی رنگ دانه ها می باشد و به  حال محو جذابی خشک خواهد شد.

مهمترین مورد درباره این خط چشم این می باشد که این وسیله زاویه دار می باشد. با این خصوصیت  دستیابی به فرم مورد نظر در حداقل مدت خیلی راحت می باشد. کاربران آن،سر ظریف این وسیله را می پسندند. آنها می گویند که زاویه ۳۵ درجه ای آن سبب می شود که دنباله خط چشم و دمشان به هیچ وجه تا این حد دقیق و تیز شده است.

خط چشم ژله ای بابی براون

هنگامی که بحث از BOBBI BROWN باشد، خواهید دانست که حتما علی می باشد. بدون کمی زحمت یا اختلال در روان بودن روی پوست کشیده می شود. خط  چشم  ژلی  LONG WEAR توسط BOBBI  BROWN  هم شکلی غلیظ  وهم نازک مطابق میل شما به وجود خواهد آورد که کاربرد آن بسیار راحتمی باشد و روزانه ماندگار خواهد بود.

خط چشم بنفیت

این  خط  چشم، دارای فرمولاسیون مات می باشد که ضد آب می باشد. به هیچ وجه لکه و سیاهی نمی اندازد و کمرنگ نخواهد شد. زیرا که حتی پس از هشت  ساعت به این شکل نشان می دهد که انگار تازه استفاده شده است. دارای سری نرم می باشد که از زاوه ای به زاویه دیگربه نرمی و خیلی اسان کشیده می شود.

این خط  چشم، ژله ای می باشد  و به فرچه احتیاج نخواهد داشت و کاربران زیادی را ذوق زده خواهد کرد. اوایل کاربرد آن مقداری مشکل است. ولی هنگامی که بطور دقیق دستورالعمل کاربرد آن را انجام دادید، خواهید فهمید که دارا بودن چشمانی به حالت گربه، خیلی هم مشکل نیست. این وسیله، گوشه دار می باشد. پس گذاشتن خط چشم دنباله دار خیلی راحت می باشد. کمتر از یک دقیقه زمان میبرد و ارزش هزینه ای که بابت آن پرداخت می کنید را داراست. زیرا که جعبه آن،  دوامی طولانی دارد.

خط چشم  ژله ای رولون

اگر جزء افرادی می باشید که بی خط چشم قادر به زندگی کردن نیستید، پس بررس نکنید. این عالی ترین گزینه برایتان می باشد. خط چشم  ژله ای REVELON COLOR  STAY از صبح  زود تا آخر شب ماندگار می باشد. فرچه نامشترک خودتان را بکار ببرید تا حرکت رفت و آمد را در صیح  آن مکان امتحان کنید و آن را روزانه در روی چشم خود دارا باشید.

این از عالی ترین خط چشم های ژله ای مقرون به صرفه و موجود خواهد بود. اگر چیزی می خواهید که در طول روز ماندگار باشد  و همچنین دوست ندارید هزینه ی زیادی را برای آن بدهید، این وسیله ایده آل برای شما می باشد. بعلاوه دارای ماندگاری بالایی می باشد.  مصرف کنندگان می گویند که همیشه برای  آرایش آن را بکار می برند و برای پنج ماه  هم کاربرد خوبی خواهد داشت.

خط چشم ژله ای میبلین نیویورک

خط  چشم ژله ای MAYBELLINE نیویورک استودیو دراما، یک وسیله ضد آب با  با دوام زیاد که برای دارا بودن فرم چشم های غلیظ کمکتان خواهد کرد. فرمولاسیون آن فاقد می باشد و بسیار در رنگدهی ایده ال می باشد.

تهیه این خط  چشم ، بردی کامل خواهد بود. فقط یک محصول عالی نمی باشد.  بلکه بسیار  قیمت آن  مناسب است و در برابر هزینه که می پردازید، بنظر معامله خوبی می آید.  کاربران آن، خواهان ساختار این  وسیله می باشند.  آن ها ادعا می گویند که خیلینرم روی پوست می کشد و به آن ها در  ایجاد دنباله های جذاب یاری خواهد کرد. اکثر معتقدند که فرچه ای که با وسیله ارائه می شود، عالی نمی باشد زیرا که با آن  نمی شود دنباله ی نازک گذاشت. ولی این موضوع مهم نیست! فرچه خودتان را بکار ببرید. زیرا که خو مواد خط چشم مناسب می باشد.

خط  چشم ژله ای اسماش باکس

خط چشم ژله ای  «اسمش فوتو  انگل»، با رنگ غلیظ، مدادی ژله  ای دارای باکس است که مانند ماژیکی، دارای ظرافت زیاد است. شما قادرید خیلی از شکلهای خط چشم  خیلی راحت بگذارید. اگر کاربرد یک فرچه مجزا برای کاربرد خط چشم ژله ای را قادر نمی باشید، پس  از این فرم بکار ببرید که باعث شادیتان خواهد شد.