شارژر لپ تاپ 20 ولت 3.25 آمپر مدل ADLX65CCGK2A
Lenovo ADLX65CCGK2A 20V 3.25A Laptop Charger
خرید از اسنپ شاپ
ویژه۲,۹۵۰,۰۰۰
شروع قیمت از ۱,۵۰۰,۰۰۰
انتخاب استان
هیچ فروشگاهی با فیلترهای منتخب شما وجود ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم فیلترها را تغییر دهید
اسنپ شاپویژه
تهران ۵.۰
۱ سال و ۹ ماه گزارش
گارانتی سلامت فیزیکی کالاامکان پرداخت اقساطی
گزارش
۲,۹۵۰,۰۰۰
بروزشده در ۱ روز پیش
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۱ روز پیش
پارس گسترویژه
یزد ۵.۰
۳ سال و ۹ ماه گزارش
آداپتور لپ تاپ لنوو سرریز مدل LENOVO 20v 3.25a 65w اورجینال
گزارش
۲,۰۹۹,۰۰۰
۲,۴۰۰,۰۰۰
٪۱۳
بروزشده در ۱۵ ساعت پیش
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۱۵ ساعت پیش
دیجی کالاویژه
تهران ۳.۰
۱۳ سال و ۹ ماه گزارش
شارژر لپ تاپ 20 ولت 3.25 آمپر لنوو مدل ADLX65CCGC2A
امکان پرداخت اقساطی
۲,۷۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۶ روز پیش
بروزشده در ۶ روز پیش
پارسا سیستم
اصفهان
۲ سال گزارش
آداپتور شارژر لپ تاپ لنوو 20 ولت 3.25 آمپر 65 وات سوزنی
۱,۵۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۲ روز پیش
بروزشده در ۲ روز پیش
هایکوسیستم
تهران
۶ ماه گزارش