کیس گیمینگ G402-14100F-3060
خرید از دیجی کالا
ارزان‌ترین۲۲۸,۰۰۰,۰۰۰
هیچ فروشگاهی با فیلترهای منتخب شما وجود ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم فیلترها را تغییر دهید
دیجی کالا
تهران ۳.۰
۱۳ سال و ۹ ماه گزارش
کامپیوتر دسکتاپ فاطر مدل Rtx3060ti
امکان پرداخت اقساطی
گزارش
۲۲۸,۰۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۲ ساعت پیش
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۲ ساعت پیش
دیجی کالاویژه
تهران ۳.۰
۱۳ سال و ۹ ماه گزارش
کامپیوتر دسکتاپ فاطر مدل 14100f rtx3060ti
امکان پرداخت اقساطی
وضعیت: ناموجود
گزارش
بروزشده در ۱۴۰۴/۱۲/۲۷
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۱۴۰۴/۱۲/۲۷
پیشنهاد ویژه فروشندگان
مشخصات فنی
مشخصات
PCIe 4.0 x16 1
اسلات M.2 2
اسلات RAM 2
اسلات SATA 6
برند فن DeepCool
تراشه گرافیک Nvidia
تعداد رشته 8
تعداد هسته 4
توان پردازنده 58W
چیپست مادربرد H610
حافظه کش 12MB
حافظه گرافیکی 8GB
رابط حافظه 192bit
سازنده پردازنده Intel
سری پردازنده Core i3
سوکت مادربرد LGA1700
فرکانس افزایشی 4.7GHz
فرکانس پایه 3.5GHz
مدل پردازنده 14100F