سنسور القایی آتونیکس مدل PRL18-8DP
خرید از برق و صنعت پارسه
ارزان‌ترین۲,۶۰۰,۰۰۰
هیچ فروشگاهی با فیلترهای منتخب شما وجود ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم فیلترها را تغییر دهید
برق و صنعت پارسه
تهران
۱۰ ماه گزارش
سنسور القایی مدل PRL18-8DP
گزارش
۲,۶۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۱ روز پیش
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۱ روز پیش
پیشنهاد ویژه فروشندگان
مشخصات فنی
مشخصات
سنسور - فرکانس سوئیچ 350Hz
سنسور - قطر 18mm
سنسور - نوع اتصال اتصال سیمی
سنسور - ولتاژ تغذیه 10-30V DC
فاصله عملکرد 8mm