مانیتور ال جی سایز 24 اینچ مدل 24MK600M-B بسیار عریض FHD
LG 24MK600M 24 inch IPS Full HD Monitor
خرید از تلکام
آخرین فروشنده(قیمت قدیمی)
انتخاب استان
هیچ فروشگاهی با فیلترهای منتخب شما وجود ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم فیلترها را تغییر دهید
مرکز کامپیوتر پارسیانویژه
تهران ۳.۱
۴ سال و ۱۰ ماه گزارش
مانیتور ال جی 24 اینچ MONITOR LG 24MK600M 24 inch IPS
۱۸ ماهه ام ای تی
وضعیت: ناموجود
گزارش
۵,۹۴۸,۰۰۰
بروزشده در ۶ ساعت پیش
خرید حضوری مشاهده فروشنده
بروزشده در ۶ ساعت پیش
رایان سیستم
تهران ۵.۰
۵ سال و ۹ ماه گزارش
مانیتور ال جی مدل 24MK600M سایز 23.8 اینچ
وضعیت: ناموجود
گزارش
۶,۸۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۱۴ ساعت پیش
خرید حضوری مشاهده فروشنده
بروزشده در ۱۴ ساعت پیش
بانی نو
تهران ۳.۱
۵ سال و ۷ ماه گزارش
مانیتور 24 اینچ ال جی 24MK600M
امکان پرداخت اقساطی
۱۶,۲۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۲۳ ساعت پیش
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۲۳ ساعت پیش
کیومیتاویژه
تهران ۴.۶
۶ سال و ۷ ماه گزارش
مانیتور ال جی 24MK600M-B سایز 24 اینچ
18 ماهه مادیران
بروزشده در ۳ روز پیش
بروزشده در ۳ روز پیش
دراگون شاپ
تهران ۴.۲
۶ سال و ۳ ماه گزارش
مانیتور ال جی 23.8 اینچ LG 24MK600M
امکان پرداخت اقساطی
خانه پرینتر
تهران ۳.۷
۶ سال گزارش
بروزشده در ۱ روز پیش
بروزشده در ۱ روز پیش
داستل
تهران ۴.۴
۳ سال و ۲ ماه گزارش
مانیتور ال جی Lg 24MK600M-B سایز 24 اینچ
کامپیوتر صدف
تهران
۴ سال و ۸ ماه گزارش
مانیتور ال جی مدل 24MK600M_B سایز 23.8 اینچ
مشاهده فروشنده
آی تی هوم
تهران ۳.۵
۴ سال و ۱۰ ماه گزارش
پروژکتور استور
تهران
۴ سال و ۳ ماه گزارش
مانیتور ال جی LG 24MK600M
بروزشده در ۲ روز پیش
بروزشده در ۲ روز پیش
صدا استور
تهران ۴.۴
۷ سال و ۳ ماه گزارش
پیشنهاد ویژه فروشندگان
مشخصات فنی
مشخصات
اتصالات خروجی هدفون
تعداد پورت HDMI دو عدد
تعداد پورت VGA یا D-Sub یک عدد
درگاههای ارتباطی HDMI
رزولوشن صفحه نمایش 1080 × 1920 پیکسل - Full HD
زاویه دید (افقی/عمودی) 178°/178° (CR≥10)
شدت روشنایی 250cd/m2(Typ.) 200cd/m2(Min.)
شناسه کالا 2800001486524
محدوده زمان پاسخ‌گویی 3 تا 6 میلی‌ثانیه
مشخصات فنی Picture ModeCustom, Reader, Color Weakness, Photo, Cinema, Game\t\r\nDDC/CI\r\nKey Lock\t\r\nDAS Mode\t\r\nCrosshair\r\nSmart Energy Saving\t\r\nReader Mode\t\r\nColor Calibrated\t\r\nHDCP1.4\r\nResponse Time Control\t\r\nBlack Stabilizer\t\r\nFlicker Safe\r\nAutomatic Standby\t\r\nSuper + resolution\t\r\nOnScreen Control Software\t\r\n(HDMI (H-Frequency: 30~83kHz / V-Frequency: 56~75Hz\r\n(D-Sub (H-Frequency: 30~83kHz / V-Frequency: 56~75Hz
مصرف برق Normal On 14.1W\t\r\nPower Save/Sleep Mode(Max) Under 0.3W\t