پمپ سانتریفیوژ زمینی سه فاز 2 اسب شیمجه مدل SGT32-160/1.5
خرید از کالا صنعتی
آخرین فروشنده(قیمت قدیمی)
هیچ فروشگاهی با فیلترهای منتخب شما وجود ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم فیلترها را تغییر دهید
کالا صنعتی
تهران ۵.۰
۶ سال و ۳ ماه گزارش
وضعیت: ناموجود
گزارش
بروزشده در ۱۱ ساعت پیش
خرید حضوری مشاهده فروشنده
بروزشده در ۱۱ ساعت پیش
تاسیسات بانک
تهران ۵.۰
۵ سال گزارش
پمپ سانتریفیوژ زمینی سه فاز ۲ اسب شیمجه مدل SGT32-160/1.5
امکان پرداخت اقساطی
وضعیت: ناموجود
گزارش
بروزشده در ۲ روز پیش
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۲ روز پیش
پیشنهاد ویژه فروشندگان
مشخصات فنی
مشخصات
ابعاد پمپ 49x28.5x35.5cm
تعداد فاز 3ph
توان 1.5KW_2HP
جنس بدنه پمپ 7Bar
جنس پروانه چدن
جنس شفت استنلس استیل AISI 304
حداکثر آب‌دهی 21m³/h
حداکثر ارتفاع پمپاژ 21m
حداکثر دامنه PH سیال 6.5 الی 8.5
حداکثر سرعت گردش 2900rpm
حداکثر عمق مکش 7m
حداکثر فشار آب 2.1Bar
درجه حفاظت(IP) 44
دمای سیال (C°)40
قطر لوله خروجی 32mm(1¼inch)
قطر لوله ورودی 50mm(2inch)
کشور سازنده چین
محل خازن آلومینیوم
مسیربای پس
نوع سیال یا مواد آب تمیز
وزن پمپ 35Kg
ولتاژ 380V