پاور Silverstone ST1000-PTS
۰
از ۵
کالاهای مشابه
منبع تغذیه کامپیوتر سیلوراستون مدل Essential SST-ET750-G
۹,۰۰۰,۰۰۰
خریداز چیاکالا
پاور 500 وات سیلوراستون ST50F 500W
۸,۷۰۰,۰۰۰
خریداز ویشتاسپ
منبع تغذیه کامپیوتر سیلوراستون مدل Essential SST-ST50F-ES230 V2.0
۶,۵۰۰,۰۰۰
مشاهده
فروشندگان (۲)
منبع تغذیه کامپیوتر سیلوراستون مدل Essential SST-ST40F-ES230
۵,۳۹۸,۰۰۰
مشاهده
فروشندگان (۲)
منبع تغذیه کامپیوتر سیلوراستون مدل DA850 Gold
۱۸,۴۰۰,۰۰۰
فروشندگان (۱۰)
منبع تغذیه کامپیوتر سیلوراستون مدل Strider Platinum SST-ST1200-PT
۲۶,۴۹۰,۰۰۰
خریداز پی سی ابزار
پاور دیپ کول مدل DeepCool PF650
۹,۳۹۹,۰۰۰
فروشندگان (۱۲)
پاور گرین مدل GP600A-ECO Rev3.1 توان 600 وات
۷,۶۰۰,۰۰۰
فروشندگان (۳۹)
منبع تغذیه کامپیوتر سیلوراستون مدل Strider Titanium SST-ST1500-TI
۲۷,۴۹۹,۰۰۰
خریداز پی سی ابزار
پاور 600 وات دیپ کول مدل PF600
۵,۹۵۰,۰۰۰
فروشندگان (۷)
منبع تغذیه کامپیوتر سیلوراستون مدل Essential SST-ST70F-ES230
۱۰,۰۹۹,۰۰۰
منبع تغذیه کامپیوتر سیلوراستون مدل Strider Platinum SST-ST1000-PT
۲۲,۸۵۱,۰۰۰
منبع تغذیه کامپیوتر سیلوراستون مدل Strider Gold S SST-ST1500-GS
۳۰,۰۰۰,۰۰۰
کیس و پاور گیمینگ ام اس آی مدل MSI MAG FORGE M100LMAG A500N-H
۱۲,۱۰۰,۰۰۰
فروشندگان (۶)
پاور گرین ۵۵۰ وات مدل GP550A-ECO D
۸,۸۰۰,۰۰۰
فروشندگان (۹)
پاور کولر مستر مدل MWE 700 BRONZE V2
۸,۳۰۰,۰۰۰
فروشندگان (۱۰)
پاور 550 وات ام اس آی MAG A550BN Bronze
۷,۳۰۰,۰۰۰
فروشندگان (۱۱)
پاور کولر مستر Power Elite NEX White W700 230V
۱۱,۵۰۰,۰۰۰
Gigabyte P550B Power Supply
۸,۴۷۵,۵۰۰
فروشندگان (۱۱)
پاور کامپیوتر GP550A-ECO Rev3.1
۷,۰۰۰,۰۰۰
فروشندگان (۲۶)
فروشندهها
مشخصات
مشابه
پیشنهاد ویژه فروشندگان
مشخصات فنی
مشخصات
ابعاد
86 × 140 × 150 میلیمتر
اندازه فن
120 میلیمتر
برند پاور
Silverstone
دما
0-40°C
ظرفیت خروجی
1000W