معرفی بهترین برند ضدیخ ایرانی و خارجی

بهترین مارک ضدیخ ایرانی و خارجی (معرفی بهترین برندها)

ضدیخ یکی از کالاهای اساسی در مراقبت از خودرو است که باید در انتخاب برند آن نهایت دقت را به خرج دهید. دلایل اهمیت برند در انتخاب ضدیخ، در چند مورد خلاصه می‌شود که اولین مورد آن، نوع خودروی شما است. بعضی از ضدیخ‌ها برای خودروهای خاصی مناسب و مخصوص یک نوع موتور یا شرکت سازنده هستند. مورد دوم، کیفیت ضدیخ است که تأثیر مهمی در دوام و ماندگاری موتور خودرو دارد. تنها وظیفه ضدیخ جلوگیری از یخ نزدن موتور نیست؛ بلکه در فصل گرما از جوش زدن آب رادیاتور و پوسیدگی جداره‌ها جلوگیری می‌کند. همین دلایل باعث می‌شوند تا ضدیخ به عنوان یکی از اصلی‌ترین کالاهای مراقبتی ماشین به شمار رود و انتخاب آن اهمیت بالایی داشته باشد.

 

حال که به صورت کلی از اهمیت ضدیخ مطلع شدید، لطفا تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا بهترین مارک ضدیخ برای ماشین شما را معرفی کنیم؛ چرا که کمک می‌کند انتخاب‌های شما محدود شوند و به راحتی ضدیخ مناسب خودروی خود را پیدا کنید.

معرفی بهترین مارک ضدیخ ایرانی

شرکت‌های ایرانی در طی سالیان گذشته، به دلیل تحریم‌ها و افزایش قیمت‌ها توانسته‌اند محصولات بسیار خوبی در مقایسه با ضدیخ‌های خارجی تولید کنند. امروزه ضدیخ‌های ایرانی در یک رقابت کاملا مساوی با ضدیخ‌های خارجی قرار دارند و حتی در بعضی موارد، ضدیخ‌های ایرانی برتری خود را نسبت به ضدیخ‌های خارجی نشان داده‌اند. در ادامه بهترین مارک ضدیخ ایرانی را به شما معرفی می‌کنیم و ویژگی هر محصول را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

برای اطلاع از قیمت ضدیخ در انواع برندهای ایرانی و خارجی بر روی لینک کلیک کنید. 

ضدیخ کاسپین

همان‌طور که اشاره داشتیم، ضدیخ‌ها برای چهارفصل استفاده می‌شوند و علاوه بر داشتن خاصیت ضدیخ بودن، از جوش زدن آب رادیاتور نیز جلوگیری می‌کنند. ضدیخ کاسپین که جزو بهترین برند ضدیخ ایرانی است، از پرمصرف‌ترین محصولات بازار است و حتی در مقایسه با نمونه‌های خارجی، عملکرد بهتری از خود نشان داده است. این ضدیخ را می‌توان به عنوان بهترین برند ضدیخ در ایران نامید، زیرا درصد رضایت بالایی داشته است و همچنین محدود به چند خودرو نیست و تمامی خودروهای ایرانی و خارجی می‌توانند از این برند استفاده کنند که باعث شده بهترین مارک ضدیخ نام گیرد.

 

ضدیخ ایرانول

دومین محصول پرطرفدار ایرانی، ضدیخ ایرانول است. شرکت ایرانول در تمامی محصولات مراقبتی خودرو از جمله روغن موتور، واسکازین و ضدیخ و آب، تجربه بالایی دارد و محصول این شرکت نیز در فهرست بهترین مارک‌ ضدیخ قرار گرفته است.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ضدیخ ایرانول، کیفیت بالای آن در مقابله با سرما و همچنین قیمت مناسب آن است که باعث شده است فروش بالایی داشته باشد. این محصول برای تمامی خودروها مناسب است، ولی عملکرد بهتری برای خودروهای ایرانی دارد. بیشترین استفاده از ضدیخ ایرانول توسط کامیون‌ها و کشنده‌های سنگین است، زیرا کیفیت و کاربری آن مطمئن است و هیچ‌گاه راننده را ناامید نخواهد کرد.

 

ضدیخ ایرانول

 

ضدیخ سایپا

همان‌طور که از نامش مشخص است، این ضدیخ مرتبط با شرکت سایپا است و مخصوص خودروی سواری پراید است. از این ضدیخ فقط برای پراید و انواع آن استفاده می‌شود و روی دیگر خودروها نتیجه مطلوبی نخواهد داشت. به این دلیل جزو بهترین ضدیخ‌های ایرانی قرار گرفته است؛ ضمن اینکه در لیست پرمصرف‌ترین ضدیخ‌ها در بازار ایران نیز قرار گرفته است و دلیل آن تعداد بالای تولید پراید در کشور است. این ضدیخ را نمی‌توان جزو بهترین مارک ضدیخ قرار داد، ولی اگر از خودروی پراید استفاده می‌کنید، مطمئناً یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای شما است.

 

معرفی بهترین مارک ضدیخ خارجی

با ضدیخ‌های ایرانی آشنا شدید و اکنون زمان آن است که به سراغ ضدیخ‌های خارجی برویم. ضدیخ‌های خارجی در بازار ایران، همانند نمونه‌های ایرانی فروش بالایی دارند و دلیل آن نیز تعداد بالای خودروی چینی، آلمانی و فرانسوی در کشور است. خودروهای خارجی به دلیل مهندسی موتور، کاملا متفاوت با خودروهای ایرانی هستند و نیاز به ضدیخ‌های خارجی دارند تا در سلامت کامل باشند. البته بعضی از ضدیخ‌های ایرانی همچون کاسپین برای خودرو‌های خارجی مناسب هستند، ولی انتخاب‌های شما نباید محدود باشند. پس در ادامه بهترین مارک ضدیخ خارجی را به شما معرفی می‌کنیم تا در هنگام خرید، آسوده خاطر باشید.

 

ضدیخ PROFI-CAR

از بهترین ضدیخ‌های خارجی در بازار ایران، می‌توان به پروفی کار اشاره کرد که برای تمامی خودرو‌های ایرانی و خارجی مناسب است. این محصول به عنوان بهترین مارک ضدیخ خارجی شناخته می‌شود و انتخاب آن برای خودروی شما عاقلانه است. بهترین مدل این ضدیخ، نوع AQUA TECH است که در تمامی درجات سرما و گرما از موتور خودروی شما مراقبت می‌کند.

 

ضدیخ PROFI-CAR


معرفی بهترین موتور سیکلت های موجود در ایران را در این مقاله بخوانید. 


ضدیخ SPEEDY

اسپیدی یکی از ضدیخ‌های خارجی موجود در بازار ایران است که بیشترین استفاده آن مربوط به خودروهای فرانوسی همچون رونو تالیسمان است. این محصول را می‌توان به عنوان بهترین برند ضدیخ خارجی انتخاب کرد، زیرا در بازار ایران بسیار موفق بوده و مناسب تمامی خودروهای ایران است.

 

ضدیخ LUBRIFANT

ضدیخ لوبریفنت نیز یکی از انتخاب‌های معقول در شرایط کنونی بازار است. این محصول قیمت مناسبی با توجه به کیفیت خود دارد و انتخاب مناسبی برای خودروهای خارجی و ایرانی در بازار ایران است.

 

جمع‌بندی

در ایران ضدیخ‌های فراوانی یافت می‌شود که در نمونه‌های ایرانی و خارجی خلاصه شده‌اند و ما در این مطلب برخی از بهترین‌ مارک ضدیخ را به شما معرفی کردیم. شما با توجه به نوع ماشین خود، باید انتخاب عاقلانه‌ای راجع به این محصول داشته باشید. در واقع زمانی که شما از ضدیخ استفاده می‌کنید، این ماده با آب رادیاتور درون موتور و کناره‌های سیلندرها جریان پیدا می‌کند و به نوعی با تمامی اجزای مهم موتور در ارتباط است و کمبود آن باعث خرابی‌های بسیار سنگینی می‌شود؛ علاوه بر کمبود آن، انتخاب اشتباه هم باعث می‌شود تا موتور شما آسیب ببیند. مارک ضدیخ خودروی شما چیست؟ به نظرتان محصولات تولید ایران بهتر عمل می‌کنند یا برندهای خارجی توانسته‌اند موفق‌تر باشند؟


نظرات کاربران