بهترین پیشنهادها برای خرید کادو روز پدر

هدیه روز پدر؛ بهترین پیشنهادها برای خرید کادو روز پدر

سالروز ولادت مولای متقیان امام علی (ع)، مصادف با روز پدر در ایران است. زمانی که نزدیک به این تاریخ می‌شویم، همه به این فکر می‌کنند که برای هدیه روز پدر چه چیزی بخرند که پدرشان را خوشحال کند و موردنیاز او باشد؟

 

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که در هنگام خرید هدیه برای پدرها زیاد سخت‌گیری نکنید. فرزندان برای پدر و مادرها در هر سنی که باشند، آن‌ها راضی نیستند که شما برای کادو روز پدر یک هدیه بزرگ و گران‌قیمتی را تهیه کنید. اما می‌دانیم که باز هم فرزندان این روز را بهانه می‌کنند تا با خرید یک هدیه، به جبران ذره‌ای از محبت و زحمات پدر بپردازند، از وی تشکر کرده و خوشحالش کنند. از این رو می‌خواهیم در ادامه این مطلب از ایمالز به این سؤال که برای روز پدر چه هدیه‌ای بخریم، پاسخ دهیم و در این زمینه به شما کمک کنیم تا هدیه مناسب برای پدران تهیه کنید و این روز را در کنار آن‌ها خوشحال باشید.

 

نکات مهم برای خرید هدیه روز پدر

آقایان زمانی که پدر می‌شوند، مانند قبل زیاد به فکر خود نیستند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا خانواده را خوشحال کرده و نیازهای آن‌ها را برطرف کنند؛ بنابراین ممکن است از نیازها و ملزومات خود در زندگی چشم‌پوشی کنند. ممکن است این نیازها لباس باشد یا یک وسیله شخصی که داشتن آن برایشان سودمند است. اما اولویت برای آن‌ها ابتدا خانواده است و حتی ممکن است با وجود وضعیت اقتصادی خوب هم، نیازهای خود را فراموش کرده و از آن صرف نظر کنند. به همین دلیل، قبل از خرید هدیه، بهتر است به نکات و مواردی توجه کنید تا بتوانید، بهتر برای خرید هدیه تصمیم بگیرید و کار خود را راحت‌تر کنید. این نکات به شرح زیر هستند:

 

پدر شما به چه چیزی نیاز دارد؟

همه ما با پدرمان آشنا هستیم و می‌دانیم چه چیزهایی دوست دارد، چگونه لباس می‌پوشد، چه نوع وسایلی را دوست دارد و حتی چه لوازمی برای او کاربردی خواهد بود. پس قبل از خرید کادو برای روز پدر ببینید که پدرتان به وسیله یا لباسی نیاز دارد، چه لوازمی می‌تواند در کارها به او کمک کند و چه چیزی بیش‌تر برایش خوش‌آیند خواهد بود.

 

روحیه پدر شما چگونه است؟

بیش‌تر پدرها به‌خصوص پدران مسن‌تر به معنویات، توجه زیادی می‌کنند و با مطالعه این دست کتب، اوقات فراغت خود را پر می‌کنند. برخی از پدرها در زمان فراغت، با دوستان در کوه و جنگل به گشت و گذار می‌پردازند و برخی، تعمیر لوازم را دوست دارند و تعدادی از پدران نیز به انجام فعالیت‌های دیگر با توجه به روحیه، تخصص و... علاقه‌مندند. پس توجه به این نکته، به شما در خرید هدیه روز پدر کمک زیادی خواهد کرد. زیرا می‌توانید باتوجه‌به روحیات او، هدیه تهیه کنید و هدیه شما کاربردی‌تر خواهد بود.

 

پدر شما چند سال دارد

حتماً می‌دانید که پدر شما چند سال دارد و کدام دوره از زندگی خود را سپری می‌کند. این مورد کمک می‌کند تا هدیه بهتری بخرید. زیراهدیه یک پدر 40 ساله با یک پدر 60 ساله می‌تواند متفاوت باشد و هدیه‌ای که می‌خرید باید برای سن او مناسب و کارآمد باشد.

 

هدیه روز پدر؛ بهترین پیشنهادها برای خرید کادو روز پدر

 

شغل پدر شما چیست

در خرید هدیه می‌توانید با درنظرگرفتن شغل پدرتان، هدیه‌ای برای او تهیه کنید که مناسب شغل او باشد و حتی یکی از لوازم کار او بوده و به او در انجام کارها کمک کند. حتی زمانی که با آن وسیله کار می‌کند یا می‌بیند، به شما فکر می‌کند و از اینکه به یاد او بوده‌اید، خوشحال خواهد شد. مثلاً اگر پدرتان دفتر کاری دارد، یک هدیه ماندگار در اتاق و دفتر او هدیه دلنشینی برای او خواهد بود.

 

انواع هدیه برای روز پدر

شاید در این قسمت هم سؤال پیش آید که چه نوع هدیه‌هایی برای کادو دادن به پدر وجود دارد. خوشبختانه در خرید هدیه برای روز پدر دستتان باز است و شما می‌توانید با درنظر گرفتن نکاتی که پیش‌تر به آن اشاره کردیم، خوشحالی پدرتان را چندبرابر کنید.

 

پوشاک برای هدبه روز پدر

یکی از این هدیه‌ها پوشاک است. خرید شلوار، پیراهن، کت، کاپشن و هر پوشاک دیگری مطابق با سلیقه پدرتان یک گزینه بسیار مناسب است.

 

لوازم شخصی و مصرفی به عنوان هدیه روز پدر 

گزینه بعدی لوازم شخصی و مصرفی است. لوازم مرتبط با شغل و حتی مرتبط با سرگرمی‌های پدرتان می‌تواند هدیه خوبی برای او باشد. درنهایت اگر باز هم نمی‌دانید چه هدیه بخرید، بیایید در ادامه هدیه‌ها و پیشنهادهای مختلف را تک‌تک بررسی کنیم تا با درنظرگرفتن موارد بالا، ببینید که کدام برای پدر شما مناسب‌تر خواهد بود و با بودجه‌ای که برای خرید هدیه در نظر گرفته‌اید، کدام یک از موارد زیر را می‌توانید خریداری کنید.

 

پیشنهاد کادو برای روز پدر

هدیه روز پدر می‌تواند هر چیز کوچک و بزرگی باشد و مطمئن باشید در هر حالت پدرتان را خوشحال کرده و خنده را مهمان چهره او خواهید کرد. اصلاً هم نگران بودجه خود نباشید؛ زیرا تنوع هدیه‌ها بسیار زیاد است.

چند مورد از بهترین هدیه‌هایی که می‌توانید برای پدرتان بخرید عبارت‌اند از:

 

لباس مناسب برای کادو روز پدر 

لباس، می‌تواند هر پوشاکی باشد، از یک جفت جوراب گرفته تا کت‌ وشلوار مجلسی، لباس راحتی منزل یا لباس بیرون و کار. این به خود شما بستگی دارد که چقدر بخواهید هزینه کنید و پدرتان به کدام بیش‌تر نیاز دارد. کیف پول و کفش، هدیه بعدی است که می‌توانید برای خرید، انتخاب کنید. قیمت کیف و کفش‌ها معمولاً از 200 هزار تومان شروع شده و بیش‌تر می‌شود. اگر دوست دارید هدیه معمولی بخرید یک کفش ساده یا کیف پول هدیه خوبی است. اگر هم دوست دارید بیش‌تر هزینه صرف کنید، کفش برند و چرم بهترین گزینه است.

 

هدیه روز پدر؛ بهترین پیشنهادها برای خرید کادو روز پدر

 

لوازم تفریحی مناسب برای هدیه روز پدر 

این مورد بستگی به این دارد که پدر شما اوقات فراغت خود را چگونه می‌گذراند. بعضی از پدرها با دوستان خود به باغ و کوه می‌روند. در این مواقع، لوازم پیک‌نیک و کوهنوردی گزینه خوبی است. بعضی از آن‌ها به تعمیر لوازم علاقه‌مند هستند و در منزل با تعمیر وسایل خانه، هم خود را سرگرم می‌کنند. برای این افراد خرید لوازمی مانند دریل، پیچ بند یا ست پیچ‌گوشتی و آچار و ابزارهای دیگر بهترین هدیه برای روز پدر است.

 

کتاب  و کالاهای تزئینی به عنوان کادوی روز پدر

اگر پدرتان کتاب‌خواندن را دوست دارد، خرید کتاب با موضوع موردعلاقه او یک هدیه خوب و مناسب خواهد بود. حتی می‌توانید یک یادداشت در ابتدای کتاب بنویسید تا هروقت که کتاب را باز می‌کند، بداند که شما چقدر او را دوست دارید و به یاد او هستید.

برای پدرانی که اتاق کار مخصوص یا دفتر کاری دارند، با خرید یک مجسمه یا تابلو موردپسند و مرتبط با کار او، می‌‌توانید زیبایی محل کار او را بیش‌تر کنید.

 

اکسسوری های مردانه به عنوان هدیه روز پدر 

ساعت‌مچی، موردنیاز هر فردی است و شاید در دست اکثر افراد دیده باشید. اگر پدر شما هم نیاز به ساعت دارد، خرید آن به خوشحالی او می‌افزاید و زمانی که به ساعتش نگاه می‌کند، یادآور این می‌شود که چقدر او را دوست دارید.

اگر پدر شما از عینک آفتابی یا از عینک‌های طبی استفاده می‌کند، می‌توانید با خرید عینک به سلامت چشمان او کمک کنید.

آقایان از کمربند، زیاد استفاده می‌کنند. پس، خرید کمربند در هر زمانی می‌تواند برای آن‌ها کارآمد و مورداستفاده باشد.

فندک که همیشه برای سیگارکشیدن نیست و اگر کسی فندک همراه خود دارد، دلیل بر سیگاری بودن او نیست. اکثر آقایان در جیب خود یک فندک دارند و در مواردی مثل روشن‌کردن آتش در جنگل از آن استفاده می‌کنند. برای همین فندک‌های زیبایی در بازار وجود دارند که می‌توانید یکی از آن‌ها را برای پدرتان تهیه کنید.

 

عطر و ادکلن برای کادو روز پدر 

عطر و ادکلن، موردنیاز هر فردی است و خرید یک عطر با رایحه خوب بسیار مناسب است. زمانی که پدرتان از ادکلن استفاده می‌کند، به او یادآوری می‌کند که این هدیه خوش‌بو از طرف شما است.

 

هدیه روز پدر؛ بهترین پیشنهادها برای خرید کادو روز پدر

 

کالاهای دیجیتال به عنوان هدیه روز پدر 

شاید پدرتان به یک گوشی موبایل نیاز داشته باشد و خرید آن برای شما از لحاظ مالی میسر نباشد. می‌توانید در این صورت با دیگر خواهر و برادرتان مشورت کنید و به کمک هم یک گوشی برای کادو روز پدر تهیه کنید. اکثر آقایان به دلیل مشغله کاری که دارند، یا فراموش می‌کنند که گوشی خود را به شارژ بزنند یا چون زیاد از آن استفاده می‌کنند، فرصت زدن به پریز را ندارند. برای این افراد خرید پاوربانک کمک زیادی خواهد کرد.

چون آقایان بیشتر در هنگام کارکردن با گوشی تلفن صحبت می‌کنند، می‌توانید یک هدفون باکیفیت برای او هدیه دهید تا کار او را راحت‌تر کنید. برای اطلاع از قیمت هدفون در انواع و برندهای مختلف بر روی لینک کلیک کنید.

 

جمع بندی

در ابتدای مطلب هم اشاره کردیم که پدرها انتظار بالایی از شما ندارند. اما باز هم اگر دوست داشتید هدیه روز پدر مناسب شان او را تهیه کنید، امیدواریم که به کمک این مطلب بتوانید چیزی بخرید که پدرتان لازم داشته باشد و به‌خوبی از آن استفاده کند.


نظرات کاربران