;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت

برترین ماشین حساب های سال ۲۰۲۰ کدام محصولات هستند؟

1399/9/14 - 9:28 صبح

از گذشته های دور حساب کردن از جمله چالش های انسان بوده است و درستی این فرایند و درست بودن جواب ها برای مردم مهم است و از گذشته همه در تلاش بودند تا این فرایند به صورتی کامل و درست انجام گردد و اکنون درست بودن جواب ها خیلی مهم تر هستند. از روش هایی که در گذشته برای محاسبه استفاده می شد، می توان به خط و نقطه اشاره کرد؛ ولی کم کم جهان پیشرفت کرد و انسان ها توانستند دستگاه هایی را برای محاسبه مسائل مربوط به کار و بازار اختراع کنند. اولین دستگاه اختراع شده در آن زمان چرتکه بوده است. برای استفاده از چرتکه شما باید آموزش هایی را در ارتباط با این موضوع ببینید ولی با وجود آمدن این دستگاه کار خیلی از افراد آسان تر شد اما بعد از مدتی ماشین حساب اختراع شد و روز به روز این دستگاه توانایی های بیشتری پیدا می کرد. امروزه ماشین حساب ها پیشرفت های زیادی کرده  اند که حتی قادر به محاسبات سنگینی مانند آمار و مثلثات نیز هستند.

اکنون ما می خواهیم با بررسی چند تا از این ماشین حساب ها؛ بهترین را برای خود انتخاب کنیم. ما قصد داریم در ادامه به شما در رابطه با چند نوع از ماشین حساب ها توضیحاتی را ارائه کنیم. همه ماشین حساب ها ویژگی های فردی و مخصوص به خود را دارند و انتظار هرشخص از ماشین حساب متفاوت است پس در قدم اول باید ببینید که شما به چه ماشین حساب نیاز دارید.سایت ایمالز این امکان را برای شما فراهم کرده است که از طریق صفحه لیست قیمت ماشین حساب به قیمت انواع مدلهای این محصول در فروشگاههای مختلف دسترسی داشته باشید.

در هنگام خرید ماشین حساب باید به این نکته هم توجه کرد که شما آن را برای استفاده در چه مکانی نیاز دارید. یعنی درواقع قرار است در خانه، مراکز تجاری و یا مهندسی از ماشی حساب استفاده کنید. نکته بعدی که باید به آن توجه کنید این است که برای چه کاری می خواهید از آن استفاده کنید و اینکه ماشین حسابی که خریداری می کنید از چه مارکی باشد؛ اهمیت بالایی دارد.


اگر می خواهید در طول روز بسیار از این دستگاه پرکاربرد استفاده کنید بهتر است که ماشین حساب خود را با دکمه های بزرگتر خریداری کنید. علاوه بر کلیدهای دستگاه به صفحه نمایش نیز توجه کنید؛ که بزرگ ساخته شده باشد تا بتوانید اعداد را به راحتی بخوانید. اگر شما هم این دستگاه را برای کارهای تجاری و مالی نیاز دارید؛ توجه کنید که تعداد کاراکترهای آن بیشتر از ماشین حساب های معمولی باشد تا شما بتوانید کارهایتان را به آسانی انجام دهید. علاوه بر این موضوعات گفته شده؛ رنگ  ماشین حساب نیز اهمیت دارد چرا که رنگ نامناسب در طولانی مدت باعث این می شود که چشم تان از آن زده شود.

 

اطلاعاتی در رابطه با ماشین حساب 2130Sharp CS

این شرکت سابقه طولانی از گذشته تا به امروز در رابطه با صنعت الکترونیک دارد. در سال ۱۹۱۲ تاکوچی هایاکاوا بنیانگذاری شده و این بنیان گذاری به معنی و شروع یکی از بهترین قدرتمندترین شرکت های فعال در رابطه با تجهیزات الکترونیک بوده است. این شرکت به دلیل خلاقیت بالا و ریزبینی و دقت توانسته تا رضایت مشتری های خود را کسب کند. این شرکت بیشتر در حوزه ساخت ماشین حساب فعالیت دارد. این شرکت از اوایل ساخت ماشین حساب در این حوزه فعالیت داشته و همین موضوع باعث شده تا در این صنعت پیشتاز باشد.

از بهترین محصولات این شرکت می توان به CS-2130 اشاره کرد. این ماشین حساب شرکت شارپ از دست ماشین حساب های رومیزی به حساب می آید و با طراحی زیبا و کاربردی شگفت انگیز، این محصول را بهترین محصول این شرکت در سال ۲۰۲۰ تبدیل شده است. یکی از نکات مثبت این محصول بزرگ بودن صفحه نمایش و کلید های این ماشین حساب است که باعث می شود کار با آن آسان تر باشد. ماشین حساب در عین حال ساده و کاربردی است. این شرکت از رنگی زیبایی بر روی بدنه آن نیز استفاده کرده است که باعث زیبایی بیشتر آن می شود و این رنگ در طولانی مدت باعث خستگی چشم نمی شود و این موضوع یک موضوع مثبت است. یکی دیگر از مزایای این ماشین حساب این است که جای زیادی نمی گیرد و تنها ۲۶۰ گرم وزن دارد و ۱۸×۱۷۵×۱۸۵ در این ابعاد ساخته شده است.برای اطلاع از قیمت ماشین حساب شارپ cs2130 در فروشگاههای مختلف آنلاین به سایت ایمالز مراجعه کنید.


یکی دیگر از مسائل مهم که باید در ساخت ماشین حساب مورد توجه قرار گیرد حفظ اصول ارگونومیک است. این شرکت به خوبی به این اصول توجه کرده است که این موضوع در ساخت ماشین حساب از اهمیت بالایی برخوردار است. دکمه های این ماشین حساب به قدری بزرگ است که یک انگشت می تواند بر روی هر کدام از آن ها قرار گیرد و این موضوع باعث می شود تا میزان خطا در این کار کمتر شود و نکته مثبت دیگر که در این ماشین حساب به کار رفته است این است که دکمه ها بالاتر از سطح صفحه ماشین حساب قرار گرفتند تا در هنگام فشار دادن از درستی ضربه اطمینان حاصل کنید و اینکه نیازی نیست که شما ضربه محکمی به کلید وارد کنید تا کار کنند با یک ضربه آرام به حرکت در می آیند و تمام خصوصیاتی که اکنون نامبرده باعث می شود تا خطای کمتری در کار با این محصول صورت گیرد. یکی دیگر از عوامل محبوب بودن این ماشین حساب این است که بسیار با کیفیت و بادوام است. نکته دیگری که بسیار مهم است؛ صفحه نمایش آن است. اگر شما خیلی از ماشین حساب استفاده نمی کنید؛ خیلی مهم نیست که رنگ یا رنگ زمینه یا اندازه صفحه به چه شکلی طراحی شده باشد اما اگر به صورت حرفه  ای استفاده می کنید باید به این موضوعات توجه داشته باشید.

صفحه نمایش این ماشین حساب به گونه  ای طراحی شده که با یک صفحه نمایش بزرگ و با زمینه روشن و نمایش اعداد به صورتی تیره انجام می پذیرد و این طراحی سبب راحت تر خوانده شدن اعداد می شود و به دلیل استفاده از پایه در این ماشین حساب شما به آسانی توانایی کار با آن را دارید و این پایه موجب می شود که خطاهای کمتری در خواندن اعداد به وجود آید. این صفحه نمایش قابلیت نمایش ۱۲ رقم را دارد به دلیل استفاده از جداکننده اعداد خواندن اعداد بسیار آسان تر است و با استفاده از Key Roll Over محاسبات سریع تر انجام می پذیرد و این قابلیت را دارد که به صورت همزمان از چندین کلید استفاده کنید. این ماشین حساب یک کلید =یا مساوی دارد که قابلیت محاسبهٔ جبر منطقی را نیز دارد. از دیگر ویژ گی های این ماشین حساب توانایی محاسبهٔ همه نوع فرمولی است.

ماشین حساب  Casio DJ-240 Plus

شرکت کاسیو یکی دیگر از برندهای مطرح در زمینه ساخت قطعات و لوازم الکترونیکی است. این شرکت را با ساعت و ماشین حساب های خوب آن می شناسند. آن ها با ساخت ماشین حساب پیشرفتهDJ-240D امکانات زیادی را نیز برای آن تعویه کرده  اند.

ماشین حساب به شکلی طراحی شده که با داشتن یک صفحه نمایش بزرگ قابلیت نشان دادن ۱۴ رقم را دارد. این قابلیت باعث می شود تا برای کارهای حسابداری و بسیار بزرگ مناسب باشد. این ماشین حساب از جمله ماشین حساب های رومیزی است. که این دستگاه همانند دستگاه های دیگر این شرکت باتری آن از یک صفحه خورشیدی تامین  شود. این موضوع باعث می شود تا در مکان هایی که نور زیادی دارد نیازی به استفاده از باتری ماشین حساب را ندارید. علاوه بر این موضوع این ماشین حساب توانایی محاسبه تا ۳۰۰ عملیات دارد و به همین دلیل برای کارهای سنگین و حسابداری بسیار مناسب است و امکان اشتباه در هنگام کار با این ماشین حساب بسیار پایین است. همانطور که گفتیم می توانیم در فروشگاه ها، مراکز تجاری و کارهای حسابداری مالیاتی از این ماشین حساب استفاده کنیم .قیمت ماشین حساب کاسیو مدل DJ-240 Plus را از سایت ایمالز استعلام کنید.


ماشین حساب  Casio DS-120 TV

این ماشین حساب کاسیو از جمله ماشین حساب های خوب کاسیو به حساب می آید. این ماشین حساب نیز مانند ماشین حساب های قبلی رومیزی است و به دلیل داشتن دکمه های بزرگ برای کارهایی که می خواهید در طولانی مدت انجام دهید بسیار مناسب است. تعیین صفحه نمایشی بزرگ به عنوان مکمل کلیدها طراحی شده است که قابلیت نشان دادن ۱۲ رقم نیز دارد. این ماشین حساب نیز دارای پنل خورشیدی می باشد. اگر در طول روز در مکانی با این ماشین حساب کار می کنید که نور خورشید کافی وجود دارد پس شما دیگر نیازی به باتری ندارید و در مکان های تاریک تر باید از باتری استفاده کنید. در خیلی از مواقع پیش آمده افراد در حین انجام عملیات بزرگی مالی با این ماشین حساب اشتباهی دکمه  ای فشار داده باشند ولی این ماشین حساب، طوری طراحی شده که قبل از عملیات برای شما تمام جزئیات آن را بازگو می کند، تا خطای احتمالی به کمترین حالت خود برسد. این قابلیت Key Roll over نام دارد. این ماشین حساب دارای یک قابلیت به نام Markup است که می تواند اختلاف قیمت خرید و فروش به نتیجه آن، میزان سود را محاسبه کند و همین امر باعث می شود تا افرادی که قصد استفاده از این محصول را در کارهای تجاری و مالیاتی دارند بتوانند به راحتی بهترین بهره را از این ماشین حساب ببرند.قیمت ماشین حساب  کاسیو  مدل DS-120 TV را از سایت ایمالز استعلام کنید.

 

ماشین حساب مدل  FX-5800P

این ماشین حساب ماشین از ماشین حساب های مطرح کاسیو به حساب می آید. این ماشین حساب بیشتر در کارهای حساب داری استفاده می شود و به دلیل امکانات فراوانی که این ماشین حساب دارد آن را به دانشجویان مهندسی جامعه مهندسین و افرادی که فنی هستند پیشنهاد می کنیم. از مزایای این ماشین حساب می توان به نمایشگر ۴ خطی آن اشاره کرد که این نمایشگر ۶۴۴ تا تابع را در خود جای داده است که این ۶۶۴ تابع از جنس ماتریکس است. همچنین ماشین حساب فناوری ماتریکس نقطه  ای را در خود دارد و می تواند عدد ۲+۱۰ را در صفحه نمایش خود به نمایش بگذارد. این ماشین حساب توانایی حساب کردن ۵ معادله و۵ مجهول را دارد. نکته مثبت دیگر این است که می توانید ماشین حساب خود را به گونه  ای ویرایش کنید که دوست دارید! همچنین این محصول دارای یک کیس ۳۶۰ درجه است که به کاربر کمک می کند که اگر این دستگاه از دست او افتاد؛ ضربه آسیب نبیند. در کل می توان گفت که این دستگاه برای حسابداران مناسب است ولی برای مهندسان به صورتی شگفت انگیزی کاربردی است.قیمت ماشین حساب کاسیو مدل  FX-5800Pرا از سایت ایمالز به صورت لحظه ای پیگیری کنید.

ماشین حساب  SHARP EL-128C

این محصول از دیگر محصولات شرکت شاپ به حساب می آید. این محصول یک محصول رومیزی است. در کل محصولات رومیزی باید طوری طراحی شوند که کاربر نیازی به خم شدن برای خواندن اعداد نداشته باشد به همین دلیل در ماشین حساب رومیزی باید دکمه های بزرگ و صفحه نمایش بزرگ قرار گیرد و این ماشین حساب نیز دارای دو منبع تامین انرژی است و یک منبع نور که از خورشید تغذیه می کند و باتری برای مواقعی که نور کم است استفاده می شود.رنگ ثابت شده در این مورد باعث می شود تا شما بتوانید که مدت طولانی از آن استفاده کنید. این ماشین حساب برای کاربری های تجاری طراحی شده است و به همین دلیل کلید ۰۰ را دارد. قیمت ماشین حساب شارپ مدل EL-128C از فروشگاههای ایمالز قابل استعلام است.

نوع بعدی ماشین حساب  Sharp EL-373

این محصول جز محصولات کلاسیک این برند به حساب می آید این ماشین حساب صفحه نمایش معمولی دارد و دکمه های آن بسیار ساده است و به همین دلیل همه از آن استفاده می کنند زیرا بسیار ساده است. این ماشین حساب توانایی نشان دادن ۸ رقم را دارد و و از کلید های حافظه نیز استفاده می کنند. این دستگاه پنل خورشیدی ندارد و از باتری تغذیه می کند. همچنین یک کیس محافظ برای جلوگیری از ورود گرد و خاک و محافظت در برابر ضربه در این محصول به کار رفته است.قیمت ماشین حساب شارپ مدل EL-373 را از ایمالز قیمت بگیرید.


ماشین حساب  Casio DJ 120D Plus

این محصول برای فعالیت های کاری و فروشگاه ها و مراکز تجاری ساخته شده است. تمام ویژگی هایی که این مشاغل نیاز دارند؛ در خود جای داده است. این دستگاه نیز یک ماشین حساب رومیزی است و صفحه نمایش بزرگ دارد تا بتوان به راحتی اعداد را از روی آن را خواند. همچنین با داشتن دو کلید کاربردی ۰۰ و۰۰۰ باعث می شود تا بهترین بهره را بتوان از این ماشین حساب برد چرا که این قابلیت باعث سرعت بخشیدن و راحتی کار می شود.

این محصول نیز مانند محصولات قبلی شرکت کاسیو دارای پنل خورشیدی است. این پنل خورشیدی باعث می شود تا باتری سالم تر بماند و اگر هم نور کافی وجود نداشت می تواند از باتری محصول استفاده کنیم. یکی دیگر از مزیت های این دستگاه این است که می تواند بعد از محاسبه تا ۳۰۰ مرحله برای ما درستی فرآیند را چک کند که خود این برای محصولات فروشگاهی و تجاری یک مزیت به حساب می آید. کلید هوایی در بالای این ماشین حساب تعبیه شده تا بتوانید به چهار حالت مختلف یعنی به صورت اعشار گرد شده به بالا یا پایین و غیره استفاده کنید و این امر باعث می شود تا شما سریعتر و با دقت بیشتر به جواب برسید.

برند  Casio FX-82 ES Plus

این این دستگاه برای معادلات و محاسبات ریاضی و مهندسی ساخته شده است. این دستگاه به دلیل تعبیه امکانات فراوان در آن می تواند معادلات پیچیده فنی را نیز انجام دهد و به دلیل قرارگیری برنامه Natural-V. P. A. M در این دستگاه باعث شده تا جزر و کسر را به صورت ساده انجام دهد و راه حل برای ما توضیح دهد تا درک و فهم آن راحت تر شود. این ماشین حساب برای مهندسین نیز مناسب است به دلیل اینکه ۲۵۲ تابع مختلف و حتی توابع مثلثاتی قابل محاسبه در آن قرار دارد. این ماشین حساب از ماتریکس نقطه  ای نیز استفاده می کند و معادلات و محاسبات را روی صفحه نمایش نشان می دهد و نوع حافظه اختصاصی برای متغیر ها در نظر گرفته شده است. آمار دو بعدی محاسبه اتوماتیک اعشاری جدول تابع تحلیل رگرسیون اعداد صحیح تصادفی از دیگر مواردی است که این دستگاه می تواند آن ها را محاسبه کند و از مزایای آن به حساب می آید. برعکس تمام ماشین حساب های کاسیو در این دستگاه تنها باتری به کار رفته و از پنل خورشیدی استفاده نشده است. باتری این دستگاه نیم قلمی است که در این دستگاه به کار رفته است. برای محافظت از این دستگاه در مقابل گرد و خاک و ضربه نیز یک وسیله طراحی شده است تا از آن مواظبت کند.


اطلاعاتی در رابطه با ماشین حساب کلاسیک مدل دی جی ۲۱۴۰ تی وی ایکس ال

این ماشین حساب برای یک کاربر در نظر گرفته شده که به راحتی بتواند از آن استفاده کند. ماشین حساب کلاسیک مدل ۲۱۴۹ ایکس از مشخصاتش اینچنین می باشد که یک ماشین حساب رومیزی و فروشگاهی هست و در حدود ۲۹۵ گرم وزن دارد برای همین قابل حمل است و بسیار راحت و در دسترس است. در رابطه با صفحه نمایش ماشین حساب این نکته را لازم است که بدانید، ماشین حساب دارای صفحه نمایش ال سی دی تک خطی و تک رنگ است. باید این نکته را در نظر داشته باشید که قادر است تا ۱۴ کاراکتر را نمایش دهد. همچنین در رابطه با منبع تغذیه این ماشین حساب باید این  نکته را بدانید که ماشین حساب ها از باتری و پنل خورشیدی برای شارژ کردن استفاده می کنند.

یکی از ویژگی های این ماشین حساب این است که می تواند مرور محاسبات تا ۱۱۲ مرحله را انجام دهد. در رابطه با ابعاد ماشین حساب در این مرحله می توان گفت که ابعاد این ماشین حساب ۱۹۰ یا ۱۸۴ و ۱۴۵ میلیمتر است که برای جابه جایی روی میز بهترین اندازه را دارا می باشد. از این ماشین-حساب می توان در فروشگاه ها و هم در محل کار استفاده کرد چرا که به راحتی روی میز گذاشته می شود و بسیار شیک و گزینه مناسبی هست.

ماشین حساب کاسیو مدل mh-91502 ایکس


این نکته را باید بدانید که اگر بخواهید این ماشین حساب مهندسی کاسیو خریداری کنید، این مدل کیفیت بسیار بالایی دارد.شرکت کاسیو دارای فعالیت گسترده ایی است و محصولات بیشماری در آن در حال تولید می باشد.

اطلاعاتی در رابطه با ماشین حساب اف ایکس ۹۹۱ ایکس

در حال حاضر ماشین حسابی که می خواهیم  معرفی کنیم این ماشین حساب از سری گلس wz نام دارد که یک شرکت مهندسی آن را طراحی کرده است. اطلاعاتی که در مدل آن می توانیم به طور واضح توضیح بدهیم این می باشد که صفحه نمایش آن با رزولوشن ۱۹۲ در ۶۲ پیکسل می باشد. همچنین این نکته را بدانید که نمایش عملیاتی آن به صورت کتابی و نوشتاری است که این یکی از مزایای بسیار خوبی برای ماشین حساب ها می باشد؛ که این شرکت به طور حتم آن را در نظر گرفته است.

ماشین حسابی اف ایکس 991 elx

لازم است که این نکته را بدانید که این ماشین حساب از مدل هایی می باشد که در ساخت آن از فناوری های جدید استفاده شده است و از نسل جدید ماشین حساب ها محسوب می شود. مهندسی این مدل بسیار پیشرفته است و از مدل هایی هست که صفحه نمایش آن در منوهای آیکون   است. در نتیجه کار کردن و انتخاب عملکرد های ریاضی بسیار آسان است. حتی عملکردهایی که پیچیده و سخت به نظر می رسند ولی با استفاده از این ماشین حساب بسیار آسان هست. حافظه این ماشین حساب بسیار قوی می باشد.

ماشین حساب کلاسیک مدل dr 2130 tw

 


یکی دیگر از محصولات شرکت کلاسیک می باشد. ماشین حساب تی آر ۲۱۳۰ ماشین حسابی است که بسیار محبوب مهندسین می باشد که در شرکت های خود از آن استفاده می کنند. این ماشین حساب بسیار سبک است و از جنس پلاستیک تولید شده است که طراحی آن به صورتی است که به راحتی در روی میز گذاشته می شود و کلیدهای ماشین حساب به نحوی طراحی شده است که چندین و چند سال از عملکردهای آن نمی کاهد. همچنین نمایشگر این ماشین حساب هم از نوع ال سی دی است و در ابعاد بزرگ طراحی شده و زاویه دارد که در رابطه با محاسبات مهندسی می توان به راحتی از آن استفاده کرد.

ماشین حساب کاسیو مدل wm 32 mb

این مدل از ماشین حساب یکی دیگر از برندهای شرکت کاسیو می باشد. این ماشین حساب به صورت خاص طراحی شده است که در نگاه اول متوجه تفاوت این ماشین حساب با مدل های دیگر و مدل های موجود در بازار می شوید چرا که بسیار زیبا و جذاب طراحی شده است. طراح این ماشین حساب از ذوق و خلاقیت بالایی برخوردار بوده  است و همچنین این نکته حائز اهمیت است که صفحه کلیدی بسیار زیبا مجهز دارد که قابل جدا شدن و قابل شستشو است. شاید شما احتیاجی به شستشوی صفحه کلید احساس نکنید اما این قابلیت بدین معناست که می توانید از این ماشین حساب در فضای باز و حتی در شرایطی که آب و هوای مساعد دارند نیز استفاده کرد و همچنین در در بازار هایی که به آن بازار روز گفته می شود، می توان استفاده کرد و در جاهایی که بسیار گرد و خاک است و طوفان است؛ شما نیاز به عملیات و محاسبات مهندسی داشته باشید از این ماشین حساب می توانید استفاده کنید.