بهترین پا بند های طلای بازار

بهترین پا بند های طلای بازار

پابندها جزء وسایلی زینتی می باشند که حداقل در طی ده سال گذشته خیلی به آن توجه شده و به کارگیری آن از طرف خانم ها و دختران باذوق کشورمان با استقبال زیادی مواجه شده و حقیقتاً در جنس، طرح  و نوع های متعددی هم ساخته شدند که ما در این مقاله از لیست بیست قصد داریم شما را با نکته هایی در مورد خریدن وسیله جنس طلایی مطلع کنیم؛ با ما باشید.همچنین با کمک صفحه لیست قیمت پابند می توانید به قیمت انواع برندها و طرح های این محصول در فروشگاههای ایمالز دسترسی پیدا کنید.

نکته هایی ویژه زمان خریدن پابند جنس طلایی


بهترین پا بند های طلای بازار

نوع کالا: نخستین موردی که بایستی در زمان خریدن پابندی از جنس طلا مورد دقت قرار دهید، نوعش می باشد. همه پابندهای موجود در دنیا دارای دو شکل متحرک و غیرمتحرک (ثابت) ساخته می گردند. پابندهای نوع متحرک توان انعطافی زیادی را دارا می باشند و با هر گام تان هم جابه جا می شود و باعث زیبایی دوبرابری پاهای شما به ویژه در فصل دوم سال که معمولاً صندل  به کارمی رود، می گردند. این اتفاق در شرایطی رخ می افتد که پابندهای نوع غیرمتحرک تماماً بدون توان انعطافی می باشند و روی هر بخشی از پا، که شما استفاده کنید، دیگر در زمان جابجایی حرکت نمی کند و تماماً غیرمتحرک می باشند. یادتان نرود پابندهای نوع متحرک توسط رشته ای باریک ساخته می شوند و پابندهای غیرمتحرک توسط قطعه ای با صفحه جنس فلزی ساخته می شوند.

قلابی یا اصل: هر موردی که با طلا عجین می گردد حتماً نیز قادر است درست و اورجینال و اصل و نیز ممکن است قلابی و نامرغوب از آب دربیاید! درحالی که حتی فروشندگان طلا هم در حال حاضر با دشواری قادرند طلای اصلی را از طلای تقلبی تمایز بدهند ولی ما به شما توصیه می کنیم که با خریدن از مغازه های با اعتبار میزان مطمئن بودن تان را در درست بودن طلای استفاده شده در پابند مد نظر خودتان را بیشتر کنید.

مناسب ترین جنس به منظور ساخت پابند چه می باشد؟


بهترین پا بند های طلای بازار

پابندها دقیقاً شبیه دیگر اشیا و وسایل زینتی دارای جنس های متعددی می باشند ولی غالباً مرسوم می باشد که آن ها را توسط فلزهای مختلف می سازند. در بین همه فلزها هم،  طلا حداکثر به کارگیری را دارا می باشد. بانوان غالباً زیادتر رغبت به خریدن پابند از جنس طلایی باکلاس، داشته و سایر اجناس را کمتر به کارمی گیرند. به منظور تهیه بیشتر پابندها طلای رنگ زرد به کارمی رود ولی موضوع جلب کننده این می باشد که هر بانویی قادر نیست پابند از جنس طلا و رنگ زرد را به کارگیرد. چون اساساً به کارگیری طلای رنگ زرد فقط به بانوانی سفارش می گردد  که پوست هایشان به رنگ سبزه یا برنزه و یا اصطلاحاً تیره می باشد و افرادی که پوست هایشان به رنگ سفید و یا روشن می باشد مناسب تر می باشد فکر طلای رنگ زرد را کنار گذاشته و طلای رنگ سفید و یا حداقل استیل یا نقره را به کارگیرند. البته که فلزهای ارزشمندی مانند پلاتین نیز به این افراد پیشنهاد می گردد.

بیان کردیم که ماده استیل نیز قادراست جنس پابند گردد. ولی توجه نمایید که استیل حقیقتاً جنس مناسبی نمی باشد و به منظور استفاده در پابند پیشنهاد نمی گردد. چون نه نمای قشنگی را دارا می باشد و نه  بها و ارزش زیادی. بنابراین درصورتی که تصمیم به خریدن پابند جنس طلایی باکلاس با هدف کادودادن گرفته اید، تلاش نمایید هرگز استیل را  خریداری ننمایید و فقط با دقت به رنگ پوست مدنظر، نقره یا طلای سفید ، طلای رزگلد , طلای زرد و .. خریداری نمایید.

کدام اندازه به منظور پابند خوب می باشد؟


بهترین پا بند های طلای بازار

ممکن است بااهمیت ترین موضوع در زمان خریدن پابندی از جنس طلایی باکلاس سایزش نباشد ولی یکی از بااهمیت ترین پارامترهایی می باشد که لازم است آن را مدنظر قرار داد. اصولاً پابند جنس طلا دو نوع را دارا می باشد ، یک نوعش به این شکل که بایستی از قسمت قوزک پا آویزان گردد و نوع دیگرش به سادگی در قسمت مچ پا جا می گیرد و خیلی سفت یا شل نیست.

بر طبق موضوعی که بیان کردیم (آویزان از قسمت ثابت یا قوزک در مچ پا) میخواهیم که این وسیله مخصوص پا را از نظر اندازه در دو قسمت ثابت یا فیکس و آویزان قرار دهیم. درصورتی که شما تصمیم به خریدن پابند جنس طلا باکلاس و از نوع آویزان گرفته اید مناسب می باشد که با آن کفش یا صندل هایی که ویژه فصل دوم سال و روباز می باشند به پا کنید تا قشنگی پابند را بسیار بیشتر نمایید. درصورتی که نیز تصمیم به خریدن نوع های فیکس پابند را گرفته اید فقط کفایت می کند که کفش های ساده رسمی یا ساده کتانی را بپوشید.

صحیح بودن تجهیزات استفاده شده در تهیه کالا: از سایر موضوعاتی که غالباً بسیار سریع باعث غمگینی تان بعد از به کارگیری پابندهایتان در طول اوقاتی نسبتاً کوتاه می گردد، افتادن قسمت هایی از آن و یا کنده شدن قطعه هایی از آن است که به این منظور پیشنهاد می دهیم قبل از انتخاب، یادتان باشد به صحیح بودن و سفت بسته شدن تجهیزات به هم دیگر دقت کنید و حواستان باشد که تجهیزات این وسیله از جنس طلای تان شامل گوشه ها و یا ترک زیادی نباشد تا در زمان جابه جایی باعث زخم گشتن پاهای شما نشود!

محکم بودن قفل: پابندتان چه جنسش طلا و چه به منظور تهیه اش دیگر مواد به کاررفته باشد، بایستی مجهز به قفلی به طور کامل صحیح و پایدار مثل قفل اشیای زینتی که روی گردن یا دست ها قرار می گیرند، باشد. خوب است مطلع شوید که این وسایل شامل قفل های متنوعی می باشند که بایستی در زمان خریدن هر کدام از آنان به سفت بسته گشتنش هم دقت کنید؛ چون این وسیله در ارتفاع پایینی از سطح زمین به کار می رود و اگر قفل آن توان زیادی نداشته باشد، شُل گشته و از پای شما در زمان جابه جایی جدا خواهد گشت.

بودجه لازم برای پابند جنس طلایی: موارد متعددی روی هزینه پابند جنس طلایی اثر می گذارند که ممکن است فقط مقدار و عیار طلای استفاده شده در آن را قادر باشیم به چشم بااهمیت ترین علت ارزانی یا گرانی پابند طلا بنگریم. با درنظر گرفتن همه این نکات پابندها غالباً دارای چندین تکه متنوع نقره ای، چوبی و یا سنگی هم برخوردارند که جنس هر کدام از این قسمت ها قادر است روی مشخص کردن ارزشش تاثیرگذار باشد. خریداران گرامی دقت کنید که تهیه پابندی از جنس طلا به طور کامل وابسته به سلیقه بوده و مناسب تر می باشد بیش از دقت به ارزش مادی اش به دیگر نکته هایی که در این متن به شما معرفی نمودیم، دقت کنید.

تاکنون با چندین نکته پیرامون گزینش و تهیه پابندی از جنس طلا باکیفیت آشنا گشتیم. در ادامه فهرستی از تعدادی پابند جنس طلایی محبوب، قشنگ و باقیمت مناسب در میان بانوان را برای تان مهیا نموده ایم. تمام این موارد کیفیت زیاد و ارزش مادی خوب ومعقولی را دارا می باشند.

پابند برند ریسه گالری از جنس طلا با خلوص 18 عیار مخصوص بانوان مدل Ri3-H2026


بهترین پا بند های طلای بازار

یکی دیگر از تازه ترین کالاهای برند ریسه گالری به منظور استفاده بانوان پابند نوع آویزستاره می باشد که در آن مواد فلز طلا، مروارید چک و سنگ حدید به کاررفته است. این مدل از پابند از ریسه گالری ویژه خانم ها طراحی گشته و در ساخت و طراحی اش، نازکی و ظرافت ویژه ای نمایان است. پابند مدل Ri3-H2026 این برند از جنس طلا و با خلوص 18عیار تهیه گشته و دارای رنگ طلایی  می باشد. زنجیر این پابند توسط گوی هایی که به یکدیگر وصل شده اند ساخته و نازک و به رنگ طلایی  می باشد که با قفلی ساده  و طلایی رنگ به  سادگی بسته و باز می گردد.برای مشاهده ی قیمت پابند ریسه گالری مدل Ri3-H2026 به سایت ایمالز مراجعه کنید.

پابند برند مانچو از جنس طلا با خلوص 18عیار مدل Ag004

مانچو سازنده باکلاس ترین نوع های تلفیقی از جنس طلا با خلوص 18 عیار و جنس استیل با استفاده از سنگ های طبیعی خیلی مناسب است. پابند برند مانچوی جنس طلای با خلوص 18عیار مدل bfg111 شامل تعداد چهار پلاک سنگ طبیعی حدید (هماتیت) به رنگ نوک مدادی (خاکستری) به اندازه های 0. 6 × 0. 6 سانتی متر و زنجیر نازک ولی با استحکام بالای استیل طرح کارتیر با آبکاری طلایی با گویی از جنس طلا با خلوص 18 عیار به صورت چند ضلعی به اندازه های تقریبی بسیار کم.

پابند برند رزا از جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل AK24

این پابند با پلاکی که دارای طرح شبدر از نوع چهاربرگ می باشد پابندی قشنگ و نازک گردیده است. شبدر نوع چهاربرگ نمادی جهانی می باشد و اعتقادی که وجود دارد این می باشد که باعث شانس می گردد. به این علت قادر است به منظور ساخت اشیای زینتی که آن ها را بیشتر زمان ها با خودمان به همراه داریم انتخاب خوبی به حساب بیاید. پابند برند رزا جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل AK24 یک مشخصه مهم نیز دارا می باشد و آن هم حلقه هایی می باشد که به منظور تغییر اندازه اش طراحی گشته اند.

پابند برند درنیکا از جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل Dp1001

اشیای زینتی تنوع زیادی دارند که هریک به منظور بخش های متنوع تن انسان ساخته شده اند و کارکرد ویژه ای را دارا می باشند. پابند جزء اشیای زینتی می باشد که به منظور پا ساخته شده است و قادر است اکسسوری خیلی قشنگ و اثربخش در نمای شخص گردد. به ویژه به منظور جلسات و دورهمی ها و زمانی که کفش های از نوع پاشنه بلند و رسمی می پوشیم و قشنگی پاها مهم تر است. این موضوع هم مهم است که پابند را قادریم همراه شلوارهای کوتاه نیز به کار گیریم و در این صورت نیز نمای قشنگی به همراه خواهد داشت.قیمت پابند درنیکا مدل Dp1001 را از فروشگاههای معتبر ایمالز جویا شوید.

پابند برند ریسه گالری از جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل Ri3-S2019-Gold

پابند برند ریسه گالری جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل Ri3-S2019-Gold بسیار قشنگ و ویژه بوده و جزء ساخته های دست خاص هنرمندان این برند است که هماهنگ با پیشرفته ترین شیوه روز جهان و با دقت به علاقه شما خریداران گرامی ساخته و ارائه گردیده است. ماده استفاده شده در این پابند، مدل: Mermaid متشکل از تعداد 14 مروارید پرورش یافته با ضخامت 1 سانتی متر بنزینی رنگ با مقدار 0. 500 گرم طلا که دربین مروارید ها جا گرفته به کارفته است. مروارید درون آب پرورش یافته و ویژگی هایی شبیه آب را به دارنده اش می بخشد. این کالای بی نظیر و قشنگ با رنگ خیره کننده اش چشم هر خریداری را به خودش معطوف می کند.

پابند برند رزا از جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل AK11

بال وسیله ای به منظور پروازکردن می باشد و قادراست نمادی به منظور آزادی و رهایی گردد. با مشاهده این نماد در ذهن، پرندگان و این که به چه شکل مختارانه در آسمان حرکت می کنند متجلی می شود. این پابند نیز پلاکی با طرح دو بال باز گشته را دارا می باشد و بلندی اش25 سانتی متر می باشد. پابند برند رزا جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل AK11 مشخصه مهمی نیز دارا می باشد و آن حلقه هایی می باشد که به منظور تغییر اندازه اش طراحی گشته اند.

پابند برند ماهک از جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل MA0063

این پابند، بسیار باکلاس و جلب کننده محسوب می شود که شامل یک زنجیر معمولی و یک پلاک مناسب می باشد. پابند برند ماهک جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل MA0063  یک زنجیر به شکل حلقه  و معمولی را دارا می باشد که در بخش میانی به پلاکی با شکلی زیبا و مثل انار وصل گردیده است. دوطرف زنجیر نیز با قفلی فنزی و معمولی بسته می گردد. نازکی و دقتی که در ساخت پلاک می بینیم پابند را به انتخابی باکلاس و حتی کادویی مناسب تبدیل می نماید.قیمت پابند ماهک مدل MA0063  را به صورت لحظه ای در فروشگاههای ایمالز پیگیری کنید.

پابند برند رزا از جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل AK29


بهترین پا بند های طلای بازار

یکی از بااهمیت ترین نکاتی که پابند قادر است دارا باشد، داشتن پلاک یا آویزهایی می باشد که بر روی پا نظرها را به خود جلب می نماید. این پابند جزء پابندهای تقریباً معمولی و باکلاس برند Roza می باشد که یک زنجیر نازک و معمولی و یک پلاک مینیمال را دارا می باشد. پلاک پابند برند رزا جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل AK29 به صورت پروانه ای قشنگ با اندازه های 15 در 19 میلی متر ساخته شده می باشد. این پلاک از پایین چپ و بالا راست به زنجیر وصل گردیده که زمان بسته شدن پابند بر روی پا، به شکل مورب بر روی مچ جا گرفته و قادراست به طور مناسبی بر روی پا دیگان را به خود جلب نماید.

پابند برند رزا از جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل AKS38

این پابند توسط سنگ های رنگارنگی که خیلی قشنگ می باشند طراحی گشته است. اندازه این پابند برند رزا میان 6. 5 الی 10 سانتی متر متغیر می باشد. این مدل پابند شامل قفل از نوع گره ای می باشد و این اجازه را می دهد که به سادگی سایز پابند را کم یا زیاد نمایید.

پابند برند ریسه گالری از جنس طلا با خلوص ۱۸ عیار مخصوص بانوان مدل K2041

پابند برند ریسه گالری از جنس طلا با خلوص ۱۸ عیار مخصوص بانوان مدل K2041 توسط نخ موم زده طبیعی طراحی گشته که خیلی نازک و همچنین مستحکم است که توسط مهره های نوع صدفی به یکدیگر وصل گردیده اند. این برند به منظور باارزش شدن زیادتر این کالا چندین آویز از جنس طلا به صورت سکه را به کار برده است که به قشنگی این کالا هم اضافه کرده است. این پابند در قیاس با سایر ساخته های این برند شامل تمایز در تلفیق سبک کالا است و گزینه مناسبی به منظور کادویی مادنگار است.

پابند برند ماهک از جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل MA0076

پابند یکی از زیورآلاتی است که برای پا طراحی شده است و می تواند یک اکسسوری بسیار زیبا و تاثیرگذار در ظاهر فرد باشد. به ویژه به منظور دورهمی ها و زمانی که کفش های پاشنه بلند و رسمی میپوشیم و قشنگ بودن پاهایمان مهم تر می شود. این پابند کالایی پیشرفته و نازک می باشد.

پابند برند از جنس طلا با خلوص ۱۸ عیار مخصوص بانوان با کد Car05

پابند برند از جنس طلا با خلوص ۱۸ عیار مخصوص بانوان با کد Car05 دارای طرح زنجیری می باشد. این پابند جزء محصولات محبوب و برتقاضای این برند می باشد به این علت که ساختش خیلی ویژه، نازک و دقیق و به خصوص قشنگ می باشد. همه قسمت های این پابند قفل و زنجیر از جنس طلای با خلوص ۱۸ عیار می باشد. علاوه براین زنجیر آن با اینکه تقریباً سنگینی کمی را دارا می باشد ولی خیلی مستحکم است و به سادگی پاره نمی گردد.

پابند برند رزا از جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل AKS28

این پابند توسط سنگ هایی به رنگ صورتی زینت گشته است. طلای استفاده شده در این شی زینتی، دارای خلوص 18 عیار و کیفیت مناسب می باشد. مطلع هستید که طلا از سایر جنس های اشیای زینتی میزان حساسیت کمتری را به وجود می آورد، بنابراین طلا قادراست گزینه خوبی به منظور استفاده اشخاصی که دارای پوست  حساس می باشند به حساب بیاید. طلای این کالا دارای طرح گل است و خیلی قشنگ و باکلاس ساخته شده و نمای خیره کننده ای داشته و همچنین ساده می باشد.

پابند برند ماهک از جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل MA0060


بهترین پا بند های طلای بازار

پابندها (anklet یا ankle bracelet) که برای نخستین بار توسط بانوان پولدار کشور مصر به کار می رفتند، حالا جزء اشیای زینتی باکلاس و ویژه به منظور استفاده خانم ها به حساب می آیند. پابند جنس طلا با خلوص 18 عیار مدل MA0060 جزء زیبا ترین و دلربا ترین پابندهای از جنس طلای ماهک می باشد که دارای یک پلاک محبوب و یک زنجیر دولایه است. پلاک نوع اناری این پابند آن را به کادویی منحصربفرد و ماندگار هم (به خصوص کادو مخصوص جشن شب یلدا) تبدیل نموده است. این پلاک دوست داشتنی با طراحی نوع مینیمال در قسمت میانی زنجیر قرارداده شده که غالباً بغل و یا بر روی پا (بخش جلوی پا) جا می گیرد.

به چه نحو سایز درست پابندمان را بخریم؟

درصورتی که تصمیم به خریدن پابند جنس طلایی را گرفته اید اول بایستی سایز دور مچ پای تان را را محاسبه کنید. به منظور این کار قادرید از متر خیاطی قابل انعطاف بهره بگیرید و یا درصورتی که متر در نزدیک تان نیست به راحتی فقط نخ یا پارچه ای کوتاه به کارگیرید. پس از اینکه سایز دور پا را توسط پارچه یا متر به دست آوردید فقط لازم می باشد که به اندازه نوشته شده تقریباً ۱ تا ۱.۵ سانتی متر بیافزایید. این اندازه می شود سایز پابندی که بایستی خریداری نمایید.

روش ساده دیگری به منظور محاسبه سایز پابند مفید برای تان، به کارگیری زنجیر می باشد. قفل زنجیر را باز نموده و یک سر آن را بر روی نقطه ای از مچ پا گذاشته زنجیر را به دور پا بچرخانید بعد از هرمکانی که زنجیر به سر آن رسید قفل زنجیر را ببندید. باز ۱ تا ۱.۵ سانت به اندازه زنجیر بیافزایید تا انداه مورد نظرتان محاسبه گردد.

استایل و دل، بااهمیت ترین نکات در زمان خریدن پابند از جنس طلای باکلاس مخصوص بانوان

پابندها استایل ها و مدل های خیلی متفاوتی را دارا می باشند پس گزینش بر طبق مدل ها ممکن است مقداری سخت بوده و دشوار بشود در نگاه نخست پابندی که علاقه داریم و البته در اندازه مچ پا و مناسب استایل خود را خرید. نخستین موردی که بایستی زمان خریدن به آن دقت نمایید این می باشد که شما قصد دارید پابند را با چه جور کفشی هماهنگ و اصطلاحاً ست نمایید؟ اکثراً چه جور کفشی به پا می کنید؟ صندل، پاشنه بلند، رسمی یا کتانی؟کدام یک را زیادتر ترجیح می دهید. شما بایستی در آغاز بر طبق مدل کفش ها گزینش نمایید.


بهترین پا بند های طلای بازار

درصورتی که غالباً کفش های کتانی به پا می کنید مناسب تر می باشد که پابندتان به  این شکل باشد: مناسب تر است که بدون منگوله یا آویز باشد و درصورتی که قادر باشید پابندی دارای بافت برگزینید مناسب تر می باشد. تلفیق طلا و بافت قادراست خیره کننده باشد.

درصورتی که قصد دارید برای لباس و کفش دورهمی یا لباس شب پابند خریداری نمایید: خریدتان به این شکل باشد که فلزهای درخشانی مانند طلا را به کارگیرید تا قشنگی و جذابیت تان را زیاد کند. خریدن پابند از جنس طلا برای مهمانی های رسمی خیلی پیشنهاد می شود.

و در پایان درصورتی که قصد دارید برای شخصی به چشم هدیه پابند طلا اهدا کنید باید به نوع لباس ها و کفش هایی که اکثر زمان ها استفاده می کند دقت نمایید تا بر طبق آن گزینش و خرید مناسب تری داشته باشید.

 


نظرات کاربران