;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه وبلاگ درباره ایمالز تماس با ما

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WD80J5410AS

1398/12/5 - 11:33 صبح

کارخانه سامسونگ برای خدمات رساندن به استفاده کنندگان، محصولاتی با کیفیت و با تنوع زیاد از لباسشویی خود را با تکنولوژی به روز عرضه کرده است. مدل WD80J5410AS ماشین لباسشویی سامسونگ دارای ۸ کیلو ظرفیت بوده که علاوه بر امکانات بالایی که دارد طرح ریزی آن نیز دوست داشتنی است و مناسب خانواده های با تعداد متوسط و زیاد است آن هم بدلیل اینکه دارای ۸ کیلوگرم ظرفیت اصلی و ۶ کیلوگرم خشک کن است. همچنین این مدل قابلیت این را دارد که به طور روز مره از آن استفاده شود و آن هم تنها به دلیل به صرفه بودن میزان مصرف آب و برق آن است. این مدل  دارای تکنولوژی سازنده حباب و موتور مبدل دیجیتال است. سعی ما در این مقاله این است که  کارایی و توانمندی ماشین لباسشویی ۸ کیلو گرمی تمام اتوماتیک سامسونگ مدل WD80J5410AS را بیان کنیم.

از مواردی که زیبایی این دستگاه را دوچندان کرده سفید رنگ بودن دستگاه و درب بزرگ به رنگ مشکی روی بدنه است. در بالای دستگاه نیز نمایشگر و یک کلید چرخشی برای انتخاب برنامه های شست و شو دیده می شود. در این مدل لباسشویی ضمانت نامه ۲۰ ساله برای محصول در نظر گرفته شده است آن هم بدلیل وجود یک درام الماسه برای شست و شو با سرعت ۱۴۰۰ دور در دقیقه و موتور مبدل دیجیتال که سرو صدا را کاهش داده و کارایی دستگاه را چندین برابر می کند. در این مدل لباسشویی با استفاده از فناوری Eco Bubble یا حباب ساز، آب با مواد تمیز کننده ترکیب و سپس به تار و پود البسه نفوذ کرده و سبب از بین رفتن انواع لک ها  می شود. برای پاک کردن لباس های به شدت کثیف و لک دار از تکنولوژی Bubble Soak استفاده میشود  که با زدن یک کلید  روی نمایشگر فعال شده و عملکردش به این شکل است که در هر بار شست و شو البسه به کاملا در آب خیسانده شده و سپس به وسیله مواد تمیز کننده لک ها از روی البسه به طور کامل جدا می شوند. 

ماشین لباسشویی سامسونگ  مدل WD80J5410AS دارای ۱۵ برنامه شست و شو برای انواع البسه با جنس های مختلف است که عملکرد تمام این برنامه ها را بیان خواهیم کرد.

 این مدل ماشین لباسشویی ۸ کیلوگرمی بسیار به صرفه است چون یک برنامه شست و شو ۱۵ دقیقه ای دارد که شست و شو را با سرعت انجام داده و کار شما را تسریع می دهد. ماشین لباسشویی مدل  WD80J5410ASبه عنوان یک مارک جهانی معتبر با وزن 71 کیلوگرم و ابعاد 600 × 850 × 600 میلی متر در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است.

تکنولوژی به کار رفته برای شست و شو و نحوه صرفه جویی انرژی در ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WD80J5410AS


تکنولوژی حباب ساز یا Eco Bubble از فرآیند های شست و شو است که کارخانه سامسونگ در مدت زمان طولانی در محصولاتش به کار برده و حالا در ماشین لباسشویی مدل WD80J5410AS نیز به شکلی وسیع تر از این تکنولوژی جهت شست و شو بهینه استفاده کرده است. در این تکنولوژی آب و مواد تمیز کننده با هم ترکیب شده و به حباب های بزرگی مبدل شده که مخزن شست و شو این حباب های تشکیل شده را به سوی البسه حرکت داده و باعث می شود تا مواد تمیز کننده به داخل البسه نفوذ کرده و لک ها را از بین ببرد. به فناوری Eco Bubble شست و شو سرد نیز می گویند به این معنا که توانایی این را دارد تا البسه را درآب سرد بشوید و این برای البسه ای است که تارو پود آن ها به آب داغ حساس هستند یک ویژگی بسیار خوبی به حساب می آید. همچنین از سوی دیگر شما شاهد صرفه جویی در مصرف برق خواهید بود چون در این فناوری به دلیل استفاده از آب سرد دیگر المنت های ماشین لباسشویی فعال نخواهند شد.

 تکنولوژی Eco Bubble در مدل های زیادی از ماشین لباسشویی های اتومات سامسونگ مانند مدل  WW80K5213 نیزاستفاده شده است. تکنولوژی به کار رفته دیگر در ماشین لباسشویی سامسونگ Bubble Soak است که در مدل WD80J5410AS جهت تمیزتر کردن البسه در زمان شستن بسیار اهمیت دارد. در این تکنولوژی به صورت تمام هوشمند و خودکار برای شروع لباس ها را در آب به خوبی خیسانده و سپس از حباب های تمیز کننده لباسشویی برای پاک کردن مقاوم ترین لک ها استفاده می کند، به طور کل می توان گفت که این تکنولوژی سبب این می شود تا البسه خیلی زود و عالی تمیز شوند. فعال یا غیر فعال کردن آن نیز با کلید روی صفحه برنامه ها انجام می شود.

تکنولوژی حباب ساز کارخانه سامسونگ توانایی این را دارد تا البسه را در آب سرد با 15 درجه بشوید و این عمل  مانع از شل شدگی و چروکیده شدن البسه می شود و علاوه بر شست و شو بدون عیب و تمیز، البسه را همان طور که بودند به شما بر می گرداند.  

مهمترین وظیفه ماشین لباسشویی مدل WD80J5410AS خشک کردن البسه پس از شستن آن ها است. این مدل لباسشویی از فناوری به نام Air Wash بهره برده و معنای آن شست و شو به صورت بهداشتی  و همچنین ضد عفونی کردن است به این صورت که البسه پس از اینکه شسته شدند خشک می شوند و با بوی مطبوع و بدون چروکیدگی از لباسشویی بیرون آورده میشوند. این کارخانه مدعی است که تمامی باکتری های روی البسه بدون اینکه از هیچ ماده تمیز کننده ای و یا حتی آب استفاده شود از بین می روند که این امر فقط با حرارت دادن ممکن است و انجام می پذیرد. با این روش خشک کن می توانید پس از خارج کردن البسه شسته شده بلافاصله آن ها را مورد استفاده قرار دهید.

طراحی بی مانند ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WD80J5410AS


دو قانون که در تولید ماشین لباسشویی سامسونگ دارای اهمیت زیاد است طرح ریزی و گنجایش آن است و این کارخانه جهت ساخت لباسشویی مدل WD80J5410AS خود این دو قانون را به کار برده است. از مواردی که سبب زیبا جلوه کردن این مدل شده است داشتن رنگ سفید و صاف و جلا داده شده بدنه دستگاه است چون این رنگ به طور معمول با تمامی اثاثیه آشپزخانه هماهنگ است. این مدل لباسشویی دارای یک درب تماما اتومات ازجنس بلور درخشان و با رنگ مشکی و دست گیره ای برای باز و بسته کردن درب که روی آن تعبیه شده است می باشد.

همانند تولیدات قبل سامسونگ، محفظه ماده تمیز کننده در سمت چپ و روی صفحه بالای لباسشویی و نمایشگر LED که در سمت راست و روبروی این محفظه و روی نمایشگر مشکی رنگ قرار داده شده که در این قسمت سرعت که از ۴۰۰ تا ۱۴۰۰ است و یا درجه حرارت های مشخص شده قابل مشاهده است.  

برای انتخاب برنامه های شست و شو نیز یک کلید چرخشی بزرگ روی نمایشگر قرار دارد و همچنین کلید های روشن و خاموش و متوقف شدن به طور موقتی در سمت راست نمایشگر جهت دستیابی آسان استفاده کننده به همه این کلید ها قرار داده شده است. این مدل لباسشویی ۸ کیلوگرمی سامسونگ از روش تمیز کننده اتومات مخزن شست و شو یا Eco Drum Clean استفاده کرده تا  کار شست و شوی شما راحت تر شود و با به کارگیری ماده تمیز کننده، مخزن را شست و شو داده و حتی در این روش می تواند در صورت لزوم به شما اطلاع دهد. ماشین لباسشویی مدل WD80J5410AS سامسونگ با اندازه های متعادل 600×850×600 میلی متر و وزن ۷۱ کیلوگرم طراحی گردیده که با این اندازه خیلی راحت میتوان در بین کابینت آشپزخانه آن را قرار داده و از یک محصول خودکار و عالی استفاده کرد.

موتور مبدل قوی در ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WD80J5410AS


کارخانه سامسونگ  برای موتور ماشین لباسشویی 8 کیلویی مدل WD80J5410AS واژه DIT را بیان کرده که به معنی موتور مبدل دیجیتال یا Digital Inverter Motor است  یعنی  این موتور دارای کارکرد و انرژی زیاد و کم ترین میزان صدا است. در موتور این مدل نویز کاهش داشته است و آن هم به علت این است که میزان استفاده از انرژی الکتریکی در آن به کم ترین حد رسیده است و همین امر سبب شده تا کارایی بالایی را ارائه نماید. کارخانه سامسونگ برای مطمئن کردن شما از کارکرد موتور دستگاه یک ضمانت نامه ۲۰ ساله برای آن قرار داده است.

 لباسشویی ۸ کیلویی سامسونگ مدل  WD80J5410ASاز روش پیدا کردن عیوب به صورت راحت یا Smart Check استفاده میکند. به نحوی که می توان فقط با یک موبایل به روز اشکال ایجاد شده را برطرف نمود و به این شکل عمل میکند که در ابتدای بروز مشکل، وجود آن را به شما اطلاع میدهد و بعد از متوجه شدن می توانید آن را برطرف کنید حسن این کار این است که چون دیگر به تعمیرگر احتیاجی ندارید پس در هزینه هایتان صرفه جویی میشود. اگر به داخل محفظه ماشین لباسشویی مدل  WD80J5410ASدقت کنید متوجه برآمدگی هایی روی آن میشوید که این کار به طور مشخصی از تارو پود البسه محافظت میکند. مخزن شست وشو در این مدل از جنس الماسه یا Diamond بوده که به آسانی توانایی تمیز شدن را دارد.

برنامه های شست و شو و دیگر توانایی های ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WD80J5410AS

 

 

در تمامی دستگاه های ماشین لباسشویی یک سری برنامه شست و شو طرح ریزی شده تا بتوانید عملیات شست و شو را به صورت متنوع انجام دهید. ماشین لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ مدل WD80J5410AS دارای 15 برنامه مختلف شست وشومی باشد. هر یک از این برنامه ها برای انواع البسه با هر جنسی به طور مخصوص قابل استفاده بوده و برخی از آن ها نیز میتوانند البسه را در آب سرد بشویند. 

این مدل لباسشویی ۸ کیلویی دارای بر نامه پیش شست وشو یا Prewash بوده و این یعنی دیگر هیچ لکی توان ماندن روی البسه را نخواهد داشت. با تهیه لباسشویی مدل WD80J5410AS همیشه البسه شما معطر و تمیز بوده و همچنین در مصرف آب و برق شما نیز صرفه جویی میشود و دلیل آن هم وجود دو تکنولوژی موتور مبدل دیجیتال و حباب ساز است.

نتیجه گیری


ماشین لباسشویی سامسونگ مدل  WD80J5410ASیک دستگاه کاملا اتومات و خودکار کارخانه سامسونگ بوده و با کارایی بالا و تنوع زیاد و قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار داده شده است. این مدل لباسشویی ۸ کیلویی با توان ۶ کیلو خشک کن بوده و درب آن از جلو باز میشود و بیشتر به خانواده های با تعداد متوسط توصیه میشود و در پایان جهت لک بری به طور کامل از تکنولوژی هایی مانند سازنده حباب، خیساندن، ضد عفونی البسه و موتور مبدل دیجیتال در ساخت این دستگاه استفاده شده است‌.