;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه وبلاگ درباره ایمالز تماس با ما

راهنمای خرید نرم کننده مو

1398/8/22 - 03:27 ب.ظ

برخوردار بودن از موی شفاف، نرم و سالم، بدون شک در آراستگی بانوان و یا حتی مردان بسار موثر می باشد، برای همین بیشتر افراد نرم کننده مو را برای لطافت و زیبایی موهایشان بکار می برند و همواره می خواهند جهت دارا بودن موهایی با لطافت و نرم راهی پیدا کنند. کاربرد نرم کننده های مو هم از یکی از این راه ها جهت برخورداری از موهای نرم و سالم می باشد. نرم کننده های مو جهت آسان تر شانه شدن موهای فر،  کلفت و ضخیم و یا موهایی که به خاطر مصرف مواد و ترکیبات شیمیایی مانند رنگ و دکلره به آنها آسیب رسیده است، بکار می روند. نرم کننده های مو به دلیل دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد سبب می شود تا گره های مو راحت تر باز شوند و با موها را با نرم کردن را جهت شانه کردن ایده آل می کنند. در بازار و فروشگاه ها بسیاری از انوع نرم کننده های مو موجود می باشد که مناسب برای انواع مو تولید و در بازار ارائه شده اند. در این متن می خواهیم اقسام نرم کننده های مو را به شما معرفی نماییم تا مناسب مویتان نرم کننده مو را تهیه کرده و بکار ببرید.

 

شاید موقع تهیه نرم کننده مو کلمه کادیشنر (Conditioner) را شنیده باشید. این کادیشنرها، نرم کننده های مو می باشند که به موها حالت می دهند و در حقیقت نشان دهنده ی عملکرد می باشند. موقع مصرف این نوع از شامپوها به خاطر وجود مواد و ترکیبات آن، با مو اصطکاک به وجود می آید و تولید الکتریسیته ساکن می نماید. کادیشنر سبب خنثی کردن این الکتریسیته خواهد شد.

کلا دو گروه از نرم کننده های مو در بازار موجود می باشد:

گروه اول: به آب کشیدن نیاز دارند و حتما باید بعد از مصرف شامپو برای مو بکار می روند.

گروه دوم: این نوع آبکشی نداشته و تا هنگامی که مجددا شامپو نزنید تاثیر آن باقی می ماند.

انواع نرم کننده های مویی که در بازار موجود هستند

شامپوی نرم کننده مناسب برای موهای معمولی:

این گروه از نرم کننده های دارای ترکیباتی می باشند که فقط برای استفاده ی موهای معمولی می باشد و سبب جلوگیری از شکنندگی و نازک شدن موهای شما خواهد شد.

شامپوی نرم کننده مناسب برای استفاده ی موهای خشک و آسیب دیده:

این نوع از نرم کننده های مو به دلیل دارا بودن فرمول شیمیایی منحصر و خاص جهت استفاده برای موهایی که به خاطر کاربرد مواد شیمیایی مانند دکلره و رنگ نازک شده و آسیب دیده اند، تهیه و به بازار عرضه شده اند.

شامپوی نرم کننده ی مو مناسب برای استفاده ی موهای چرب:

این گروه از نرم کننده های مو در ساختار موادشان معمولا دارای چربی پایین ترین هستند و کسانی که موهایشان چرب می باشد بدون اینکه نگران باشند می توانند این نرم کننده ها را مصرف نمایند.

شامپوی نرم کننده مناسب برای استفاده ی موهای خشک و وز:

این گروه از نرم کننده های مو جهت استفاده ی موهای خشک و وز یا (Frizzy) بسیار ایده آل هستند، زیرا که در ساختار مواد و ترکیب این نوع از نرم کننده ها معمولا ویتامین E و روغن زیتون موجود است؛ این ترکیبات سبب ممانعت از بلند شدن و در نهایت وز شدن موها خواهد شد.

شامپوی نرم کننده مناسب برای استفاده ی موی رنگ شده:

شامپوهای نرم کننده مناسب برای موهای رنگ شده به خاطر اینکه رنگدانه ندارند، باعث از بین رفتن رنگ موها رنگ موها را از بین نبرده و به این صورت از آسیب رساندن مواد شیمیایی به موها جلوگیری نموده و در نتیجه سبب نگهداری و حفظ درخشندگی موها خواهند شد. این نوع از محصولات با نگه داشتن و حفظ حالت ابریشمی و لطیف موها سبب جلوگیری از مات شدن رنگ موها خواهد شد.

شامپوی نرم کننده مناسب برای استفاده ی موهای فر و مجعد:

شامپوی نرم کننده مناسب برای استفاده ی موهای فر و مجعد اغلب قوی تر می باشند زیرا که موهای مجعد معمولا زودتر روبه خشکی می روند. در این گروه از نرم کننده ها اغلب عصاره روغن های گیاهی بکار برده شده تا با نرم ومرطوب کردن موها مانع از خشکی موها نموده و شکل و حالت مجعد موها هم حفظ شود.

شامپوی نرم کننده مناسب برای استفاده ی موهای نازک (حجم دهنده):

اگر از کسانی می باشید که دارای موهای نازک و کم پشت می باشند پیشنهاد می کنیم این نوع از نرم کننده ها را برای موهایتان بکار ببرید زیرا که شامپوهای نرم کننده و حجم دهنده با نرم و مرطوب نمودن موها و همچنین آبرسانی کافی سبب خواهند شد که موها پرپشت تر جلوه نماید که البته این خصوصیت اغلب در دیگر شامپوهای نرم کننده ی مو مشاهده نخواهد شد.

شامپوی نرم کننده مقاوم به آب:

این گروه از شامپوهای نرم کننده ی مو به دلیل دارا بودن حجم بالایی از مواد مرطوب کننده در ترکیباتش سبب محافظت موها در مقابل آب خواهد شد و بعلاوه در اثر شستن و یا در آب ماندن بیش از اندازه مو چربی آن از بین نخواهد رفت این نوع از شامپوهای نرم کننده از مو در مقابل کلر محافظت می کنند و سبب جلوگیری از تغییر رنگ مو خواهند شد.

مزایا و کاربرد انواع نرم کننده های مو:

با مصرف شامپوهای نرم کننده ی موی مختص موی خود، قادر خواهید بود جلوی خشک شدن آنها را بگیرید و همینطور به موهای خود درخشندگی و جلوه ی بیشتری ببخشید. شامپوهای نرم کننده ی مو به خاطر دارا بودن pH اسیدی سبب محو کردن شکل قلیایی مو می شوند و به این صورت از سبب جلوگیری از خشک شدن موها خواهد شد. همچنین مصرف شامپوهای نرم کننده ی مو سبب می شود منافذ ناهموار موها پر شوند و گره نخورد. از مزایای دیگر شامپوهای  نرم کننده این است که سبب بهتر شدن کورتکس و کوتیکول مو خواهد شد و آن دسته از موها را که به دلیل مصرف مواد شیمیایی یا عوامل دیگری مانن آلودگی محیطی به شکل قلیایی در آمده اند را به به شکل اسیدی خود برمی گرداند. بعضی از شامپوهای نرم کننده در مواد ترکیبی خود دارای آنتی اکسیدان می باشند که سبب اکسید شدن موها خواهد شد و با تقویت کردن منفذهای مو باعث ثابت ماندن رنگ مو خواهد شد. از اصلی ترین مزایای مصرف شامپوهای نرم کننده ی مو محو شدن شکنندگی و جعد موها است. موردی که حتما باید موقع تهیه نرم کننده دقت کرد این می باشد که نرم کننده باید با نوع مو متناسب باشد، نرم کننده سبب محو خشکی مو و درخشندگی خواهد شد ولی به دلیل تفاوت نوع موها و همچنین نوع نرم کننده ها امکان دارد با تهیه ی نرم کننده ی اشتباهTموها آسیب ببینند.

پرطرفدارترین شاپوهای نرم کننده ی مو کدامند

۱. شامپوی نرم کننده ی موی پنتن PRO-V مارک REPAIR

این نوع نرم کننده ساخت فرانسه می باشد و به دلیل دارا بودن مواد قوی جهت استفاده ی موهای آسیب دیده خیلی ایده آل می باشد. این برند به دلیل دارا بودن شیر در ترکیبش موهای آسیب دیده و خشک را نرم و مرطوب می کند و سبب ترمیم مو خواهد شد. این نرم کننده با آبرسانی به مو سبب جلوگیری از خشک شدن و همچنین نرمی موها خواهد شد. این برند به دلیل دارا بودن بوی معطر سبب خوشبویی موها هم خواد شد. این شامپوی نرم کننده برای مصرف خانم ها و آقایان متناسب می باشد و در ظرف های ۱۸۰ میل برای ارائه ی خریدار عرضه شده است.

۲. شامپوی نرم کننده و مقوی موی ال پی ام مارک Nutrition Intense حجم ۲۰۰ میلی لیتر

نرم کننده موی ال پی ام به دلیل اینکه در ترکیباتش دارای روغن آرگان و شی باتر می باشد سبب افزایش جریان خون مویرگی می شود و هم سبب رشد مو  شده و هم خشکی آن را محو می نماید. علاوه بر این در ترکیبات این نرم کننده تقویت کننده بکار رفته است که سبب نرمی و براقی موها خواهد شد. بعلاوه این نوع از نرم کننده ها لطافت و نرمی موی مجعد را به همان صورت حفظ می نماید و سبب جلوگیری از گره خورد موها می شود. پس از اینکه موها را با شامپو شست وشو دادید، این نرم کننده را به ساقه‌ی موهای مرطوب بزنید و پس از گذشت چند دقیقه بشویید. این شامپو تولید فرانسه می باشد و برای هم خانم ها و هم آقایان قابل استفاده می باشد.

۳. شامپوی نرم کننده موی شوما مارک REPAIR AND PFLEGE

این نوع نرم کننده ی مو تولید کمپانی شوارتزکف در آلمان می باشد. شامپوی نرم کننده ی موی شوما به دلیل اینکه دارای عصاره شی باتر می باشد، موها را با لطافت و نرم می نماید و باعث محو شدن خشکی موها نیز خواهد شد. علاوه بر این به دلیل اینکه دارای روغن نارگیل می باشد سبب بازسازی موهای آسیب دیده نیز می شود. این نوع نرم کننده ی مو با ترمیم و بازسازی سبب جلوگیری از خشکی دوباره ی موها می شود و به دلیل دارا بودن فرمولاسیون مغذی پس از مصرف بر روی موها راحت شانه می شوند و گره نمی خورند. این نوع نرم کننده فقط برای مصرف موی خانم ها می باشد و در ظروف ۲۵۰ میل به مشتریان ارائه می شود.

۴. شامپوی نرم کننده موی سینره مارک POMEGRANTE REVITALIZING

این نرم کننده ایرانی است و مخصوص موهای رنگ شده می باشد. شامپوی نرم کننده موی سینره از عصاره انار و پروتئین های هیدرولیز شده گندم در ترکیباتش استفاده شده که آنتی اکسیدان عصاره انار سبب لطافت و نرمی مو می شود و با یک لایه که روی مو به وجود می آورد، سبب می شود رنگ مو از تاثیرات و آسیب های محیطی و یا گرمای دستگاه سشوار حفظ شود و سبب تازگی موها شود. همچنین دارا بودن عصاره ی گندم سبب نرم و لطیف شدن موها خواهد شد. دستگاه فیلتر ضد آفتابی که در این نرم کننده کار شده سبب محافظت از مو در برابر نور خورشید خواهد شد و به این شکل باعث می شود تا رنگ مو حفظ شود. املاحی که در این نرم کننده موجود است سبب راحت شانه شدن مو هنگام خشکی یا خیسی خواهد شد و جلوی به وجود آمدن الکتریسیته ی ساکن را خواهد گرفت. به دلیل اینکه در این نوع نرم کننده اسید آمینه و ترکیبات PCA موجود است شکل و نوع  مو حفظ می شود و رطوبت دوباره به مو برمی گردد. بعلاوه مواد سیلیکونی که در این نرم کننده مو وجود دارد سبب می شود در مقبل گرما و آسیب های دیگر حفظ و سبب براقی مو شود.

۵. شامپوی نرم کننده ی موی نیوآ مارک COLOR AND HAIR PROTECT

این نوع نرم کننده به دلیل وجود عصاره ی انار سبب حفاظت و همچنین ثابت ماندن رنگ مو خواهد شد. این نرم کننده فیلتر UV دارا است و به این شکل سبب حفظ رنگ مو در مقابل آفتاب می شود و وجود عصاره انار سبب جلوگیری از کدر شدن رنگ موخواهد شد. این شامپوی نرم کننده به دلیل دارا بودن فرمولاسیون خاص سبب ترمیم و بازسازی موهای آسیب دیده و شکننده می شود. با کاربرد روغن فندق در مواد این نرم کننده با مصرف آن در موهای خشک بازسازی می شود و سبب نرمی و درخشندگی آن خواهد شد. با کاربرد نرم کننده ی نیوآ کم کم لطافت و براقی به موها بازمی گردد. این نرم کننده برای مصرف خانم ها و آقایان می باشد و در ظروف ۲۰۰ میل ارائه می شود.

۶. شامپوی نرم کننده ی موی ایوروشه مارک COLOR PROTECTION AND RADIATE

این نرم کننده فرانسوی می باشد و بخاطر ترکیبات گیاهی دارای طرفداران زیادی می باشد. شامپوی نرم کننده موی ایوروشه به دلیل دارا بودن عصاره گیاه زالزالک یک آنتی اکسیدانی خیلی قوی محصوب می شود این ماده سبب حفاظت از موها و تثبیت آنها خواهد شد. بعلاوه در ترکیبات این نرم کننده روغن بادام شیرین هم بکار برده شده که این روغن به جز اینکه سبب نرم شدن موها خواهد شد و در مقابل نور خورشید و عوامل دیگری که سبب آسیب به موها می شود محافظت می نماید و براقی و نرمی مو را که به دلیل کاربرد رنگ، از بین رفته است را دوباره به موها خواهد بخشید. همچنین این نوع نرم کننده ی مقوی و مغذی سبب محافظت از فیبر موها می شود و سبب افزایش استحکام موها خواهد شد. این نرم کننده مثل دیگر کالاهای برند ایوروشه مواد شیمیایی مانند پارابن نداشته و این نرم کننده در طول روز قابل استفاده خواهد بود. این نرم کننده مخصوص استفاده برای موی خانم ها می باشد که در ظروف ۱۵۰ میل به مشتری ارائه کرده است.

۷. شامپوی نرم کننده ی مغذی گلیس مارک OIL NUTRIVITE

این نوع نرم کننده تولیدشرکت شوارتزکف آلمان می باشد شامپوی نرم کننده ی موی گلیس دارای کراتین مایع می باشد که سبب لطافت و براقی مو خواهد شد. این محصول به دلیل مرطوب کردن و آبرسانی به موها، سبب جلوگیری از موخوره خواهد شد که دلیل آن خشکی بسیار زیاد مو می باشد. شامپوی نرم کننده ی گلیس به دلیل دارا بودن فرمولاسیون پیشرفته سبب نرمی و براقی موها خواهد شد و رایحه ای عالی به نوها نیز خواهد بخشید. اگر این محصول را مصرف نمایید موهایتان گره نخورده وراحت شانه خواهند شد. این نرم کننده در ظروف ۲۰۰ میلی لیتر و مورد استفاده برای آقایان و بانوان به بازار عرضه شده است شده است.

۸. شامپوی نرم کننده موی گلیس مدل DEEP REPAIR

این نرم کننده به دلیل دارا بودن فرمولاسیون جدید و قوی برای موهای خشک و آسیب دیده، فر، شکننده و رنگ شده مناسب و قابل استفاده خواهد بود. ماده ی کراتین مایعی که در ترکیبات آن به کار رفته سبب تقویت مو شده و سبب می شود موها از خشکی در بیایند. بعلاوه ماده ی آمینوپروتئین و یا دیگر مواد موثری که در ترکیبات این نرم کننده موجود است تاثیر مواد شیمیایی که به دلیل مصرف رنگ مو و یا دیگر عوامل به موها آسیب رسانده را مح. نم.ئه و نرمی و طراوت را بخ موهای شما خواهد داد. همچنین نرم کننده ی گلیس مثل سرمی قدرتمند عمل می کند و موخوره و جعد مو را محو خواهد نمود و سبب ترمیم موی آسیب دیده خواهد شد. این نوع نرم کننده با حجم ۲۰۰ میلی لیتر برای بانوان و آقایان عرضه شده است.

۹.  نرم کننده مو سان سیلک مدل HAIR FALL SOLUTION

این شامپوی نرم کننده مارک سان سیلک تولید کشور ترکیه میباشدکه ضد ریزش است و مناسب مصرف کسانی می باشد که دارای موهایی نازک و دارای ریزش مو می باشد. این نرم کننده با کاربرد ترکیبات خاص سبب تقویت موها خواهد شد و جلوی ریزش موها را خواهد گرفت. بعلاوه، این نوع نرم کننده ی مو با آب رساندن و مرطوب نمودن موها سبب جلوگیری ازخشک شدن موها و می شود و به آنها حالت می دهد. این نوع نرم کننده همچنین سبب ترمیم و بازسازی موهای آسیب دیده شده و نرمی و براقی را به موها باز خواهد گرداند. این نرم کننده برای استفاده ی هم خانم ها وهم آقایان می باشد که در حجم ۳۵۰ میلی لیتری عرضه شده است.

۱۰. شامپوی نرم کننده زیتون دالان مارک VOLUMIZING

این شامپوی نرم کننده در ترکیباتش دارای عصاره برنج و روغن زیتون است که بسیار طبیعی است. روغن زیتونی که در این نوع نرم کننده موجود است به پوست سرنفوذ می کند و سبب مرطوب شدن مو خواهد شد که سبب می شود موها خشک نباشند. بعلاوه آنتی اکسیدان های آزاد روغن زیتون اثرات بد رادیکال های آزاد را ار بین می برد و به اینگونه به کلاژن پوست سر شما آسیب نخواهد زد و در نهایت پوست سر تازه و با طراوت خواهد شد. همچنین وجود پروتئین ها در عصاره برنج سبب خواهد شد تا پیاز مو تقویت و فعال شود و جلوی ریزش مو را می گیرد. شامپوی نرم کننده ی VOLUMIZING مناسب کسانی می باشد که موهای نازک و کم پشتی دارند که این نرم کننده به پرحجم شدن موها کمک خواهد کرد. این نوع شامپوی نرم کننده ساخت ترکیه می باشد و در بسته ظروف ۲۰۰ میلی لیتری هم برای استفاده ی بانوان و آقایان به بازار عرضه شده است.