;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه وبلاگ درباره ایمالز تماس با ما

بهترین و شیک ترین اکسسوری های مردانه

1398/6/16 - 4:01 بعد از ظهر

به طور کلی آقایان در مکان های گوناگون مانند محل کار، مهمانی ها، مجالس رسمی و گردهمایی های دوستانه لباس ها و اکسسوری های گوناگونی را استفاده می کنند که سلیقه و ذوق آن ها را در لباس پوشیدن نشان می دهد. به همین جهت یک بانو و یا مرد جنتلمن که ظاهرش برایش مهم می باشد که در کمترین حالت باید برای هر مجلسی یک دست لباس بخصوص در کمدش دارا باشد تا قادر باشد در هنگام ضرورت آن را بکار برد. اگرچه این را با زیاده روی در تهیه لباس اشتباه نگیرید فکر نکنید دارا بودن چندین تیپ لباس در کمد می تواند از شما می تواند جنتلمن بسازد تعداد لباس هایی که دارا هستید زیاد مهم نخواهد بود فرم انها مرغوبیت و ذوقتان برای تهیه خیلی زیاد از چیزهای دیگر اهمیت دارد و به شیک پوشی و خوش استایلیتان کمک خواهد کرد.

 

مهم ترین سبک های لباس و اکسسوری مردانه

بخشی از لباس ها را آقایان بی شک باید دارا باشند تا قادر باشند سریعا و در صورت نیاز به رفتن به یک مکان یا مجالس آن را بکار برده و نیاز ندارند دنبال لباس مد نظرشان باشند در حقیقت این تیپ ها یا لباس ها وجودشان در کمد لازم می باشد و شما را از بلاتکلیفی و سردرگمی می رهاند. به همین دلیل ضروری می باشد اکنون به کمدتان سری بزنید و لباس های خود را نگاه کنید و در صورت بودن عیبی در آنها به سرعت لباس های مد نظر را بخرید.

لباس مردانه ضروری: کت و شلوار مجلسی

کت و شلوار یک نکته مهم برای آقایان می باشد که حتما باید دارا باشند. رفتن به مجالس رسمی و جلسه های کاری بی وجود کت و شلوار ایده آل و شیک به هیچ وجه مورد پسند نمی باشد به همین دلیل اگر این لباس ها را ندارید سریعا آن را تهیه کنید تا قادر باشید در جاهای لازم آن را بکار ببرید.

کت و شلوار در میان آقایان اینی نشانه ی شیک پوشی و خوش تیپی و جذابیت می باشد و کاربرد آن رواج دارد به همین دلیل پیشنهاد می شود لزوما یک دست از آن را دارا باشید.

کت و شلوار مجلسی دارای چه خصوصیاتی باید باشد؟

• کت شلوار مجلسی باید دارای رنگ ایده الی باشد به این معنا که شما برای یک مجلس کاری و رسمی یا یک مهمانی رسمی نمی توانید کت و شلوار آبی و یا سر تا پا سفید استفاده کنید خوب است برای این جاها کت و شلواری طوسی رنگ، سرمه ای یا ذغالی تهیه کنید. اگرچه این رنگها به گونه ای می باشند که توانایی هماهنگی با پیراهن به رنگهای گوناگون رذا دارا هستند.

• کت و شلوار تا حد ممکن ساده تهیه کنید و از شکل طرح دار آن برای مجالس رسمی خودداری نمایید زیرا شیک نشان داده نمی شود بعلاوه سیاه برتن نکنید کت و شلوار سیاه برای جاهای رسمی زیاد حرفه ای و شیک نخواهد بود و انرژی خوبی به طرف شما نخواهد داد.

حتما یک شلوار اضافه نیز برای کت و شلوارتان دارا باشید تا اگر شلوار قبلی قابل استفاده نبود آن یکی را بپوشید.

اکسسوری لازم مردانه کروات معمولی

کروات معمولی اکسسوری مردانه که بی شک باید دارا باشید

اگر کراوات و یا این نوع استایل را می پسندید حتما اقسام گوناگونی از آن را در کمدتان دارا هستید، مارک های معمولی ، طرح دار و رنگ های مختلف از این اکسسوری مردانه هست، ولی اگر زیاد اهل کراوات پوشیدن نیستید حتما یک مارک ساده و سنتی آن را برای اوقات لازم تهیه کنید تا اگر ضرور بود قادر باشید از ان بهره ببرید. دارا بودن کراواتی معمولی سبب خواهد شد تا آن را با اقسام البسه و استایل ها بتوانید هماهنگ کنید و با آسودگی خیال و به سرعت مهیا شوید. مورد دیگر درباره کراوات گزینه س رنگ آن می باشد رنگ کراوات را آبی تیره، سبز تیره یا شرابی انتخاب نمایید تا بتوان با هر پیراهنی آن را ست کرد

لباس مردانه لازم: کت اسپرت

دارا بودن کتی اسپرت در کمد لباس شما بسیار لازم می باشد.

کت شلوار مجلسی برای مکان های با اهمیت و شغلی ضروری می باشد ولی دارا بودن کتی اسپرت زیبا نیز در کمد لباس ها لام است و سبب خواهد شد دارای قیافه جوان تر و جذاب تری باشید. استفاده از کت اسپرت سبب خواهد شد قیافه شما مردانه تر و شیک تر و بلندتر نشان دهد بعلاوه بازوان شما را بزرگ تر جلوه می کند که خیلی شیک می باشد.کت اسپرت را به رنگ های آبی ، قهوه ای، سبز یا طوسی تهیه کنید و همچنین با یک شلوار به رنگ ایده ال آن را ست نمایید. پوشش شلوار جین یا کتان با یک کت اسپرت به رنگی کمرنگ نیز خواهد توانست سبب شیک پوشی و خوش تیپی تان شود.

لباس مردانه لازم: پیراهن مردانه

چند پیراهن مردانه حتما داشته باشید

مردان معمولا پیراهن هایشان را به سرعت کثیف می کنند و لازم است حداقل دوروز یک بار آن را تعویض نمایند پس دارا بودن چند عدد پیراهن مردانه و با رنگ های مختلف بسیار برای آنها لازم می باشد تا در اوقات تهیه کنید و داشته باشید تا قادر باشید با کت و یا شلوار ست کنید.

حتما مطالعه نمایید: مجموعه بهاره زنانه؛ شانل

تمام پیراهن ها را نیز یک طرح تهیه نکنید بعلاوه اختلاف در رنگ، اختلاف در شکل یقه و برش آن نیز یاری خواهد کرد خوش تیپ تر و خوش سلیقه تر نشان دهید.

لباس مردانه لازم:تیشرت

دارا بودن چند دست تیشرت که حتما و بی شک باید باشد

تیشرت لباس اسپرت و راحتی برای مردان است و قابلیت استفاده در بسیاری از موقعیت ها از جمله جمع های دوستانه ، مهمانی های خودمانی ، خرید و حتی محل کار را دارد . تیشرت هایی که می خرید تلاش نمایید دارای اختلاف رنگی باشد و بعلاوه یقه های مختلفی نیز برگزینید تا باعث بوجود امدن یکنوانختی نشود. تیشرت های راه راه نیز با شلوار جین یا کتان قیافه خوب و جذابی به تان خواهد داد. اگرچه اگر مقداری خلاقیت داشته باشید تن کردن تیشرت با یک کت اسپرت با یک شلوار جین و یا کتان نیز گزینه ی خوبی می باشد.

لباس مردانه لازم: شلوار جین مردانه

دارا بودن شلوار جین نیز ضروری نیست

بعضی از مردم به کلی جین می پوشند و شلوار و البسه ی رسمی علاقه نشان نمی دهند در کمد لباس این افراد خواهید توانست چند نوع شلوار جین و یا کتان بیابید حتی اگر رسمی می پوشید و زیاد علاقه ای به پوشیدن جین ندارید دارا بودن چند عدد شلوار جین در کمد لباسهایتان لازم می باشد. اگرچه این مردم خوب است شلوارهای جین با زمینه سنیت تهیه نمایند که کارایی کاربرد در جاهای نیمه رسمی را نیز دارا است. موردی که راجع به تهیه شلوارهای جین باید به آن دقت داشته باشید اینکه زیاد جذب و تنگ نباشد زیرا شکل ایده آلی به آقایان نمی دهد و همچنین قیافه آنها را از جذابیت و شیک پوشی در می آورد. درباره ی تهیه شلوار جین حتما یک مارک خوب و معروف تهیه نمایید تا با یکبار شست و شوی شلوار ظاهر و کیفیت آن از بین نرود و هزینه ی دوباره برای شما نتراشد.

اکسسوری مردانه و لازم: ساعت مچی مردانه

یک ساعت مچی زیبا قیافه شما را جذاب تر جلوه خواهد داد

ممکن است فکر کنید ساعت به لباس و قیافه چه ربطی دارد معلوم است که مرتبط می باشد دارا بودن یک ساعت جذاب و ایده آل سبب خواهد شد دارای قیافه جدی تری باشید و بسیار خوش تیپ دیده شوید مخصوصا اگر می خواهید در یک جلسه کاری مهم حاضر شوید این اکسسوری مردانه از یادتان نرود. برای نگاه کردن به وقت ساعت گوشی به هیچ وجه چیزایده ال و شیکی نخواهد بود و ظاهر شما را بی سلیقه جلوه خواهد داد. ساعت اگر دیجیتال باشد که صد البته شیک ترو ایده آل تر خواهد بود. این اکسسوری مردانه چند انرژی برجسته را به طرفتان خواهد داد. اول نشان خواهد داد فرد دقیق و وقت شناسی می باشید دوم شما را خوش پوش و مسئولیت پذیر جلوه خواهد داد و در نهایت کمک زیادی به کنترل برنامه هایتان خواهد کرد.

اکسسوری مردانه و ضروری: کمربند چرم

کاربرد کمربند بخش جدایی ناپذیر در قیافه و تیپ آقایان خاهد بود و حتی هنگامی مردان تیشرت و یا پیراهن روی شلوار استفاده می کنند به کمربند احتیاج دارند به همین دلیل خوب است کمربندی تهیه نمایید که دارای خصوصیات ذکر شده باشد: ابتدا کمربندی که تهیه می نمایید زیاد کلفت نباشد و دارای پهنای متوسطی باشد تا مانند بازیگران فیلم های تگزاس نباشید و همچنین کمربند های رسمی ظریف تر و شیک تر می باشند و برای جاهای دوستانه و خودمانی کاربرد کمربندی ضخیم اشکالی نخواهد داشت. کمربند های رسمی که برای مجالس مهم یا مجالس شغلی بکار برده می شوند نباید کلفتی آن از ۴ سانتی متر بیشتر باشند. بهتر است کمربند چرم باشد زیرا مارک های چرم شیک تر و شکیل تر می باشند و دارای دوام بیشتری هستند بعلاوه با هر لباس و قیافه ای نیز کاربرد دارند و در جاهای مختلف می توان آن را بکار برد.

اکسسوری مردانه ضروری: کفش چرم مجلسی

حتی اگر اهل پوشش اسپرت می باشید و کتانی با کفش های اسپرت خوشتان می آید  دارا بودن یک جفت کفش رسمی خیلی بهتر خواهد بود و لازم نیز هست زیرا برای استفاده از کت و شلوار در یک مجلس رسمی باید کفش متناسب با آن را بپوشید. به همین خاطر توصیه ما به شما این است همواره یک جفت کفش نو و جذاب رسمی و سنتی سیاه یا قهوه ای سوخته در کمدتان دارا باشید، خوب است این فرم کفش بند دار باشد و جلویکفش روبه جلو گشیده باشد اما کفش های نوک تیز را بکار نبرید زیرا پوشش ما را برهم می زند. اگر تمام لباس و قیافه شما بی عیب باشد و جذاب جلوه کند اما کفش خوبی استفاده نکرده باشید همه چیز را تحت تاثیر گذاشته و برهم می زند. کفش ها در کل یک اکسسوری مردانه با اهمیت و همچنین گران در رده البسه ی مردان می باشد ولی اگر دارای گزینه ایده ال و باکیفیتی باشید خواهید توانستآنها را سالها بکار برد.

اکسسوری مردانه و ضروری: نیم بوت مردانه

نیم بوت کفش خاص فصل های سرد و بارانی و برفی می باشد و دارا بودن یک جفت کفش مرغوب و جذاب خواهد توانست تا چند سال این اکسسوری مردانه را تهیه نکنید. کاربرد یک کفش مردانه یا کتانی در زمستان و باد و باران خیلی جلب توجه نمی کند و قیافه را زیبا نشان نخواهد داد.

نیم بوت های مردانه خیلی زیبا و رسمی می باشند و خوب است اگر می خواهید این اکسسوری مردانه را تهیه نمایید از فرم چرم آن را بخرید که لطیف تر و جذاب تر و شیک تر می باشد. به جنس کفش و پایین کفش توجه نمایید که مرغوب باشد و همچنین ضد آب بوده و در زمستان آب داخل آن نشود. زیره های خط دار و برجسته خوب بوده و جلوی سر خوردن و سابیده شدن کف کفش خواهند شد. رنگ نیم بوت را خوب است قهوه ای تیره یا سیاه تهیه نمایید تا با هر لباس و رنگی قابل ست کردن باشد. فرم بعضی نیم بوت ها کشیده و نوک نیز و بعضی دیگر دایره می باشد به ذوق و علاقه ی خودتان بستگی دارد.هر فرمی  را که دلتان می خواهد می توانید تهیه نمایید.

تلاش نمایید فرم های مدرن و جدید را ببینید و با دقت خرید خود را انجام دهید تا دوباره مجبور به خریدن دوباره نشوید.