;
از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه وبلاگ درباره ایمالز تماس با ما

راهنمای خرید اینترنتی لباس مردانه و پسرانه

1397/12/27 - 11:53 صبح

در روزهای پایانی منتهی به سال جدید این همه در حال تکاپو برای خرید شب عید هستند و در این میان هم بازار فروش لباس مردانه هم برای خودش از رونق به سزایی برخوردار است.اگر می‌خواهید در عید امسال با یک استال جدید و نو به سراغ تحویل سال جدید بروید، لازم است به یک سری نکته‌ها در هنگام خرید توجه داشته باشید. در این مقاله من برایتان یک سری از نکات خیلی ساده و بسیار کاربردی برایتان تهیه کردیم که اگر این نکات را مد نظر قرار بدهید می‌توانید بسیار خوشتیپ تر و جذاب تر به نظر برسید. از را ما به شما بازار خرید اینترتی انواع البسه ویژه مرادان را به شما پیشنهاد می‌کنیم که یک راه حل بسیار سریع هم در زمان و هم در صرفه جویی در وقتتان است، اما همه این موارد در یک اگر خلاصه می‌شود؛ آن هم این است که باید با قواعد خرید آشنا باشید! شما برای اینکه بتوانید یک خرید سریع و مناسب آن هم از اینترنت داشته باشید مثل هر چیز دیگه ای نیاز دارد که یک قاعده و راهنمایی استفاده کنید که بعد از خرید دچار پشیمانی نشوید. از این را ما در ادامه مطالبی را برای کمک به خرید شما آوردیم که بتوانید به راحتی از اینترنت خرید خودتان را انجام دهید پس با ما همراه باشید.

 

1-برای خرید لباس مردانه لازم است از قبل سری به خیاطی بزنید

لازم است که به نزد یک خیاط حرفه ای بروید و اندازه‌های دقیق خودتان را برای خرید یک لباس مردانه پیدا کنید، تا با خیال راحت از اینکه در هنگام خرید اشتباهی رخ نمی دهد به خرید خودتان بپردازید.این نکته را از ما به یاد داشته باشید که اگر یک کسی بخواهد اندازه سایز خودش را بدست بیاورد ممکن است دچار خطا و اشتباه بشود. لذا عاقلانه ترین کار این است که به یک کسی مراجعه کند که این کار را برای شما آسانتر کند و آن کسی نیست جز خیاط که سالها شغلش خیاطی است. شما قبل از اینکه دست به خرید لباس مردانه بزنید می‌توانید با مراجعه به یک خیاط حرفه ای و کار بلد که بتواند ابعاد دقیق تن شما را بدست بیاره  یک سر بزنید چون که این کار خیلی توی انتخاب لباس موثر است، این کار ممکن است که چند دقیقه بیشتر زمانتان را نگیرد اما خیال شما را از این بابت که هنگام خرید لباس اشتباهی رخ نمی دهد راحت می‌کند. همچنین زیاد لازم هم نیست خیلی خودتان را خم یا راست کنید و مدام به دنبال چک کردن اعداد و ارقام باشید، همه این کارها را یک نفر خیلی دقیق و بدون غلط برای شما انجام می‌دهد. با تمام این تفاسیر اگر فکر می‌کنید زمان رفتن پیش خیاط را ندارید ما در ادامه راه‌هایی را برای کمک به اندازه گیری توسط خودتان پیشنهاد می‌کنیم.

2-سایز لباس مردانه

برای خرید شلوار طبیعتاً داشتن اندازه کمر و قد خیلی ضروری است. که هر چند ضمن این موارد داشتن اندازه دور ران هم خالی از لطف نیست. این را به یاد داشته باشید که معیار انتخاب بیشترین عرض بخش مورد نظر است، به این معنی که برای اندازه گیری دو ران خودتان لازم است که متر را درجایی قرار بدید که ران عرض بیشتری دارد.

3-بهترین اندازه برای شلوار مردانه جین

برای اینکه بتوانید به اندازه گیری دور کمر با یک تن پوش نازک و یا حتی بدون تن پوش بپردازید لازم است که با یک خودکار از زیر ناف به اندازه 10 سانت علامت بزنید بعد متر را از روی این علامت بگیرید و یک چرخ دور کمرتان بدهید. مناسب است که وقتی دارید اندازه گیری می‌کنید یک انگشت شما بین مترو شکمتان باشد و در نهایت وقتی متر به علامت رسیدید، عدد روی متر نمایانگر اندازه دور کمر شما است.

4-یک روش برای دست یافتن سایز کمر

همیشه نیاز نیست که خود شما سایز دور کمرتان را اندازه گیری کنید. شما با استفاده از یک لباستان که سایز بدنتان است می‌توانید آن را روی زمین پهن کنید واندازه بگیرید. همچنین این روش در رابطه با یافتن اندزه شلوار‌ها هم جواب می‌دهد.شما زمانی که شلوار خودتان را رو یک سطح مسطح پهن کنید با و از سمت چپ تا سمت راست شلوار را اندازه بگیرید و عدد بدست آمده را در عدد دو ضرب کنید تا شماره  دور کمرتان بدست آید. در زمان انجام عمل پهن نمودن شلوار نیز دقت کنید جایی از شلوار تا زده نشود.

5-تفاوت خرید شلوار جین به روش اینترنتی

خریدن شلوار جین تفاوت اندکی با سایر شلوار‌ها دارد چون که این شلوار امکان دارد اندکی پایین از دور کمر شما بیفتد ولی در نهایت بین دو طرف استخوان لگن یکسان می‌گردد. یک شلوار زمانی که در حد پایینتر از این حد قرار بگیرد یک ظار نامتعارف به شخص می‌دهد. همچنین باید دقت کرد  که جلو عقب شلوار دارای قد یکسانی باشد، به طوری که روی شکم را پوشانده و از پشت در هنگام نشست و برخواست کوتاه باشد.جهت مطمئن شدن از این موضوع شما می‌توانید عکس‌هایی که از پشت یک شلوار جین گرفته شده و در سای فروش اینترنتی قرار گرفته، دیدن نمایید.

6-نحوه اندازه گرفتن دور ران

نکته ای که باید همیشه قبل از خریدن یک شلوار مردانه جین به آن توجه نمود پشت شلوار است، قسمتی از شلوار که در ناحیه روی باسن قرار دارد خیلی نباید گشاد باشد. برای اینکه بتوانیم اندازه دور ران را بدست بیاوریم باید اندکی متر از استخوان لگن پایین تر در نظر بگیریم و سپس اندازه بزنیم. و در نتیجه عددی که بدست می‌آید نباید حدود نیم سانتی متر تنگ و یا یک سانی متر گشاد باشد.

7-همیشه قد شلوار جین را اندازه گیری کنید

حدود ده سانتی متر زیرتر از ناف تا اندازه یک سانتی متر زیر قوزک پا اندازه قد یک شلوار است که می‌بایست انتخابش کرد. باید توجه کنید یک شلوار جین که کوتاه است ارزش اجتماعی مردان را کم می‌کند و یک مدلی بسیار بلند که بر روی زمین کشیده می‌شود می‌تواند باعث بدتیپ شدن شود.

8-اندازهای رایج جهت خرید پیراهن آقایان

با داشتن اندازه درازای آستین، دور گردن و درازای قفسه سینه می‌توتم برای خریدن یک پیراهن یا بلوز برای آقایان اقدام نمود. از قبل داشت.قاعده ای که قبلاً نیز به آن اشاره کردیم،  از جمله مواردی که باید در اندازه گیری‌ها به آن دقت کرد ملاک عریض بودن و پهن بودن است که این نکته نیز باید در اینجا مورد توجه قرار گیرد. معمولا از قسمت پشت بدن سرشانه‌ها را اندازه می‌گیرند، اندازه آستین را باید از قسمت بالای سر شانه تا یک سانتی متری مچ دست انتخاب می‌کنند.این موارد در زمان خرید لباسهای مردانه خاص خیلی می‌تواند به شما کمک کند.

9-همیشه از یک فروشگاه معتبر خرید کنید

بعد از انتخاب اندازه‌ها حالا نوبت انتخاب فروشگاه می‌رسد. در هنگام انتخاب یک سایت فروش اینترنتی به این نکات بسیار توجه داشته باشید:  داشتن یک سیستم پشتیبان و تعویض محصول اطمینان حاصل کنید.

مثلاً امکانش وجود دارد شما از یک سایت فروش اینترنتی یک شلوار جین را خریداری کرده باشید.شما باید اطمینان داشته باشید که در صورت پشیمانی از خرید این محصول، آیا سایت حاضر به پس گرفتن محصول خود می‌باشد.

در هنگام خرید لباس برای آقایان  این نکته خیلی دارای اهمیت است که در میان تصاویری که در سایت فروش موجود است، آیا لباس این لباس از نظر رنگ و دوخت با آنچه به دست ما رسیده  داری شباهت صد در صدی می‌باشد. بدلیل همین موارد ما حتماً باید از یک سایت فروش خرید کنیم که تصاویر آن دارای کیفیت مناسب و بالایی باشند همچنین شما بتوانید بر عکس Zoom  کنید. بزرگنماییی بر روی عکس باید به اندازه ای باشد که بافت لباس نیز نمایان باشد. در یک سایت فروش خرید لباس،باید یک دستورالعمل و شیوه نامه خرید اینترنتی دقیق و کاملی را ارائه دهد.

10-تفاوت سایزهای مختلف کمپانی ها

امکان دارد بخواهید از یک سایت فروش اینترنتی یک شلوار جین یا پیراهن مردانه خریداری کنید.از این را در سایت به جستجوی محصول مورد نظر و دلخواهتان می‌پردازید تا آنرا پیدا کنید.نهایتاً دو مورد از محصولات را که پسندیدید را مورد بررسی قرار می‌دهید اما زمانی که به جدول سازها دقت می‌کنید متوجه می‌شوید که شباهتی بین سایز‌ها نیست، برای مثال سایز پیراهنی بر حسب عدد است و دیگر پیراهن حروف لاتین S,M,L,XL نمایش داده شده اند. و یا امکان دارد بین برندها در یک سایز تفاوت وجود داشته باشد. لذا باید دقت داشت که حتما اندازه‌های خودتان را با سایزهای مختلف مورد تطابق قرار دهید.

نکات مهم در خرید لباس عید برای مردان

1-خرید مناسب کفش نشانه شخصیت شماست: اولین موردی که در استایل مردان به نظر می‌رسد کفش آقایان است. حال اگر انتخاب جفتی کفش نشانی از حسن سلیقه و شخصیت به حساب بیاید، پس مسلماً نمی توان آن را نادیده گرفت.اگر دگر باره برای خرید یک جفت کفش مردانه بروید روی شیک ترین کفش موجود در بازار که حتماً جنسش از چرم هم هست دست بزنید و آن را خریداری کنید. زیرا هرچند خرید این کفش چرم ممکن است قیمت بالایی نسبت به سایر کفش‌ها داشته باشد، اما کفش چرم علاوه بر دوام بیشتر می‌تواند با یکبار واکس زدن دوباره حالت نویی خود را داشته باشد.

2-همیشه خریدن کت وشلوار در اولویت است: از جمله اشتباهاتی که ممکن است آقایان در انتخاب استایل انجام بدهند انتخاب تیپ‌های جوان پسند دوران دانشگاهی است. اگر شما باز هم مثل سابق‌تان خرید یک شلوارجین ، سوئیشرت و یا یک تی شرت با رنگ‌های متنوع به خرید یک دست کت وشلوارمردانه ترجیح دادید به هیچ وجه از خودتان تعجب نکنید چون اگر دقت کرده باشید همه مثل پسر بچه‌ها با شما رفتار می‌کنند و اصلا شما را جدی نخواهند گرفت. این سال وقتی به خرید عید می‌روید حتما به دنبال خرید یک دست لباس مجلسی خاص مردانه باشید و یک لباسی انتخاب کنید که شما را با اعتبار کند.

3-در هنگام خرید شلوار مردانه سنتی نباشید :لباسها همیشه در حال تغییر هستند و بر پاشنه مد می‌چرخند و از آنجاییکه آقایان جوان معمولاً از درآمد کافی که بتوانند مدام به دنبال مدگرایی باشند را ندارند نمی توانند مدام وسایل خودشان را تغییر دهند. مثلاً امکانش وجود دارد که  در این ماه یک شلوار قرمز روی مد باشد و ماه بعد شلواز سبز چناری. پس به همین دلیل اگر بخواهید پولتان را دور نریزید، حتما نیاز نیست که مدگرا باشید. به عنوان مثال وقتی برای خریدن یک شلوار سراغ مد کلاسیک می‌روید، رنگ‌های تیره تر با فاق بلند را انتخاب کنید که بتواند تا زمان بیشتری از آن استفاده کنید و همچنین بتواند قابل ست کردن با دیگر لباس‌های شما باشد، شلوار کتان سیاه،سرمه ای و کرم رنگ می‌توانند انتخاب‌های مناسبی باشند. همیشه به نوع شلواری که انتخاب می‌کنید هم دقت کنید و سعی داشته باشید اگر امکانش هست سراغ مدل‌های فیت باشید.

4-پیراهن‌های مردانی سفید و آبی بخرید:  از نکات اصلی که در جذابیت آقایان تاثیر زیادی دارد، خرید پیراهنی است که دارای رنگ بسیار مناسب است. جالب توجه است که عده ای از کارشناسان مد و 5-لباس، از یک طیف رنگی سفید تا آبی برای خرید لباس آقایان پیشنهاد می‌کنند.این پیراهن‌ها خیلی راحت با شلوارها قابل ست کردن هستند و می‌توانند استایل خیلی شیک و پرتنوعی محسوب بشوند. در ضمن خیلی خوب است که در کمدتان از پیراهن‌های با طرح چهارخانه استفاده کنید که بتوانید در دعوت‌های نه چندان رسمی روزانه از آنها استفاده کنید. از پیراهن‌های راه راه برای لاغر جلوه دادن خودتان استفاده کنید.

6-برای خرید لباس جین مردانه از رنگ مناسب استفاده کنید: همه چیز که قبلاً مد بودند را دور بریزید و به قواعد تازه روی بیاورید: از رنگ تیره برای انتخاب شلوار جین استفاده کنید،برای مثال طوسی متمایل به رنگ تیره یا نوک مدادی.در ضمن باید به این نکته توجه داشته باشید که فاق شلوار باید دارای بلندی متعارف باشد و قد کوتاه و بلند انتخاب نشود. سه قاعده ای که به شما توان انتخاب یک شلوار جین مردانه را می‌دهد.

تی شرت خودتان را با پولو شرت‌ها معاوضه کنید: یک مغازه دار لباس مردانه در هنگام فروش در تلاش است که سلیقه شما را مورد تایید قرار بدهد، برای مثال اگر شما روی یک تی شرت با رنگ زرد با تصویری از یک کارتون و به رنگ سرمه ای باشید، احتمال دارد که ازشما تمجید کند! اما اگر از ما می‌شنوید باید یک انتخاب مردانه پسند نتیجه بهتری برای شما رقم بزند. این تی شرت‌ها را  با یک پولوشرت که در واقع  همون تی شرت اما از نوع یعقه دار معاوضه کنید. این پیراهن‌ها برای استایل شما بسیار مناسب هستند. اگر تنها چاره شما به جز این تی شرت نباشد حداقل شما توانستید با هوشمندی سرمایه خودتان را حفظ کنید و به سراغ یک تی شرت با یعقه هفت بریوید و نه یک تی شرت با یعقه گرد.

7-خرید لباس مردانه از سایت فروش اینترنتی در روز شلوغ: بسیاری هستند که با خرید از سایت فروش  هراس دارند و در این فکر هستند که این لباس‌ها ممکن است به درد آنها نخورد یا هیچ ضمانتی برای بازگشت کالا ندارند. این یک فکر خیلی قدیمی است آن را کنار بگذارید و خرید از سایت فروش لباس به صورت اینترنتی روی بیاورید. کافی است که اندازه‌های سینه، دور کنر و قد شلوار خودتان را به گرفته باشید و فقط با یک راهنمایی در مورد سایز‌ها یک خرید بسیار مناسب را از این فروشگاه‌های مجازی در روز‌های که شلوغ است و نمی توانید به بازار بروید آن هم با یکی دو کلیک انجام بدهید.

8-به فیت بودن لباس در هنگام خرید اهمیت بدهید: اگر می‌خواهید که استایل خودتان را خراب کنید باید پیراهن و شلواری را بخرید که اصلا برای شما فیت نیست.اشتباهی که در خیلی از آقایان با سایز بزرگ مرتکب می‌شوند و تصور می‌کنند که این راهی برای مخفی کردن اضافه وزنشان است و با پوشیدن لباس‌های خیلی گشاد می‌تونند این عیب را بپوشانند! این در حالی است که اگر شما یک لباس فیت بپوشید، لازم است که برای خریدن لباس جدید وقت کافی و اطلاعات مناسب بگذارید.

9-ساعت‌های رسمی مردانه بخرید: به احتمال زیاد شما نیز از ساعت‌های شیک و رنگارنگ علاقه دارید ولی شما نباید این‌ها را با هر استایلی استفاده کنید. به همان اندازه که کفش مورد توجه هست، ساعت هم دارای اهمیت هست. پس به هیچ وجه پول خودتان را با خریدن ساعت‌های ساده با بند پلاستیک تلف نکنید و با یک ساعت رسمی با بند چرم و فلز و بسیار نفس که ظاهرش با ابهت است معاوضه کنید.شما به راحتی می‌توانید ساعت با بند فلزی را توی دعوت‌های رسمی خودتان که رفتن به آنجا خیلی برایتان اهمیت داره استفاده کنید و از ساعت با بند چرم هم توی مکان‌های با موقعیت‌های کاری استفاده کنید. لازم است که به این مورد دقت کنید که اگر انتخاب تنوع رنگی بند ساعتتون، رنگ کمربند شما و کفش‌ها یک هارمونی خاصی موجود نباشد به صورت ناخودآگانه خیلی جدی و رسمی به نظر می‌رسید.

بهترین لباس‌های مردانه و پسرانه با بهترین قیمت را از کجا می توان پیدا کرد؟

شاید بپرسید که با توجه به بازار متنوع و گسترده لباس مردانه و پسرانه، لباس مناسب برای خود یا عزیزانمان را از کجا می‌توانیم تهیه کنیم. همانطور که می‌دانید، در خرید لباس و کفش، دو مسئله بسیار اهمیت دارد، قیمت کالا و اصالت کالا. همه ما به دنبال خرید وسایلی با قیمت مناسب هستیم و معمولا از خرید کالاهایی که قیمت بسیار بالا و نامناسب دارند، پرهیز می‌کنیم. همچنین لازم است کالا از اصالت برخوردار باشد، زیرا امروزه شرکت‌های مختلفی دست به تولید کالاهای تقلبی زده‌اند که نمی‌توان آن‌ها را به راحتی از کالاهای اصلی تشخیص داد. از دیگر موارد مهم در خرید اینترنتی لباس، ارائه سایزبندی مناسب از سوی سایت فروشنده است.

سایت ایمالز، یکی از بزرگترین سایت های فعال در زمینه خرید و فروش اینترنتی است که با ایجاد فضای رقابتی مناسب، بهترین قیمت را برای کالاهای گوناگون در اختیار شما قرار می‌دهد. در این سایت، مجموعه ای از فروشگاه های فروشنده محصولات مختلف به همراه قیمت محصول در این سایت ها قرار گرفته است و شما می‌توانید با مقایسه قیمت‌ها، کالای مورد نظر خود را با بهترین قیمت خریداری کنید.

بعلاوه سایت ایمالز، تمامی فروشگاه های موردنظر را مورد بررسی قرار داده است و اصالت کالای تمامی فروشگاه‌ها، تضمین شده است . پس با ایمالز، با خیال آسوده خرید کنید.