پاور کامپیوتر ENERMAX Platimax EPM1350EWT 1350W ATX12V / EPS12V SLI Ready CrossFire Ready 80 PLUS PLATINUM Certified Full Modular Active PFC P
کالاهای مشابه
پاور انرمکس پلاتیمکس 1700 وات 80 پلاس
۳۴,۷۰۰,۰۰۰
خرید‌از تاپ رایان
منبع تغذیه ترمالتیک مدل Thermaltake TOUGHPOWER GF1 ARGB 750W GOLD
۱۱,۳۰۰,۰۰۰
مشاهده فروشندگان (۳)
پاور 850 وات ترمالتیک Smart BM3 - TT Premium Edition
۵,۸۹۹,۰۰۰
خرید‌از پی سی ابزار
منبع تغذیه کامپیوتر ترمالتیک مدل TR2  S 700W
۹,۸۰۰,۰۰۰
خرید‌از گیم کرنر
پاور 1050 وات ترمالتیک TOUGHPOWER GF A3 Gold - TT Premium Edition
۱۹,۹۹۹,۰۰۰
خرید‌از پی سی ابزار
پاور 850 وات ترمالتیک TOUGHPOWER GF A3 Gold - TT Premium Edition
۱۶,۴۰۱,۰۰۰
منبع تغذیه کامپیوتر ترمالتیک مدل TR2 S 550W
۸,۰۰۰,۰۰۰
مشاهده فروشندگان (۲)
پاور ترمالتیک 750 وات Power ThermalTake Smart BM3 Bronze 750W
۱۵,۸۰۱,۰۰۰
پاور 750 وات ترمالتیک Smart BX1 RGB
۹,۸۰۱,۰۰۰
پاور 850 وات ترمالتیک TOUGHPOWER GT Snow 850W
۲۲,۱۵۰,۰۰۰
مشاهده فروشندگان (۲)
منبع تغذیه کامپیوتر ترمالتیک مدل TR2 S 450W
۶,۵۹۰,۰۰۰
خرید‌از دیجی کالا
پاور 380 وات گرین مدل GP380A_EU
۱,۲۹۰,۰۰۰
پاور گرین مدل جی پی 330 ای
۱,۵۰۰,۰۰۰
مشاهده فروشندگان (۸)
پاور ترمال تک تاوپاور گرند آر جی بی 750وات گلد
۷,۵۰۱,۰۰۰
پاور گرین  مدل GP300A-ECO
۱,۵۵۰,۰۰۰
مشاهده فروشندگان (۵۶)
منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل Green GP400A-ECO
۳,۹۰۰,۰۰۰
مشاهده فروشندگان (۴۸)
پیشنهاد ویژه فروشندگان
مشخصات فنی
مشخصات
+12V Rails 6
CrossFire CrossFire Certified
Modular
PFC Active
SLI SLI Ready
اتصالات 1 x 24pin & 8pin MB/CPU 1 x 8pin & 4pin 12V CPU/RAM 4 x (2 x PCI-E 6+2pin) 3 x (4 x SATA) 2 x (4 x 4pin Molex + FDD) 1 x (2 x SATA + 2 x 4pin Molex)
بهره وری 94%
پشتیبانی از معماری Haswell Certified
جریان ورودی 14 - 6.5A
حداکثر Power 1350W
خروجی +3.3V@24A, +5V@24A, +12V1@20A, +12V2@20A, +12V3@30A, +12V4@30A, +12V5@30A, +12V6@30A, -12V@0.5A, +5VSB@3A
سری Platimax
شرکت سازنده: ENERMAX
صرفه جویی در انرژی ErP Lot 6 80 Plus Platinum
فن ها 1
کانکتور PCI-Express 8 x 6+2-Pin
کانکتور SATA 14
کانکتور اصلی 24Pin
محدوده فرکانس ورودی 50-60Hz (Max. range| 47-63Hz)
مدل EPM1350EWT
ولتاژ ورودی 110 V AC 220 V AC