مشخصات فنی پاور کامپیوتر ENERMAX NAXN ENP450AST 450W ATX12V Power Supply
مشخصات
+12V Rails 2
Modular
ابعاد 6" x 3.5" x 5.5"
اتصالات 1 x Main connector (24Pin) 1 x 4+4 Pin CPU 4 x Peripheral 5 x SATA 1 x Floppy 2 x PCI-E 2.0
پشتیبانی از معماری Haswell
جریان ورودی 8A - 5A
حداکثر Power 450W
خروجی +3.3V@22A, +5V@18A, +12V1@21A, +12V2@18A, -12V@0.3A, +5VSB@2.5A
سری NAXN
شرکت سازنده: ENERMAX
صرفه جویی در انرژی
فن ها 1 x 120mm fan
کانکتور PCI-Express 1 x 6-Pin, 1 x 6+2-Pin
کانکتور SATA 5
کانکتور اصلی 24Pin
محدوده فرکانس ورودی 47 - 63 Hz
مدل ENP450AST
نوع ATX12V & EPS12V Power Supply
ولتاژ ورودی 110 V AC 220 V AC
ویژگی ها arantees cool performance and silent operation. 24/7 ready - High-Quality components and dual 12V rails design enable non-stop usage with stable and reliable current.