میکروکنترلر ATTINY13A
ATTINY 13A
خرید از پیشرو تلاشگران
ارزان‌ترین۱۶۴,۱۰۰
شروع قیمت از ۱۶۴,۱۰۰
انتخاب استان
هیچ فروشگاهی با فیلترهای منتخب شما وجود ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم فیلترها را تغییر دهید
پیشرو تلاشگران
تهران
۳ سال و ۱۰ ماه گزارش
میکروکنترلر ATTINY13A-PU پکیج DIP
گزارش
۱۶۴,۱۰۰
بروزشده در ۱۱ ساعت پیش
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۱۱ ساعت پیش
الکترا الکترونیک
اصفهان ۴.۰
۴ سال و ۷ ماه گزارش
میکروکنترلر ATTINY13A پکیج DIP
گزارش
۱۸۲,۹۷۸
بروزشده در ۲ روز پیش
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۲ روز پیش
کافه الکترونیک
اصفهان
۴ سال و ۷ ماه گزارش
میکروکنترلر ATTINY13A پکیج DIP
وضعیت: ناموجود
۳۰,۳۰۰
پیشنهاد ویژه فروشندگان
مشخصات فنی
مشخصات
Features 8 Bit In System Programmable Flash
Manufacturer ATMEL-MICROCHIP
Memory Type FLASH
Mounting Type THT
Number of Bits 8-Bit
Number of I/O 6
OperatingTemperature -40°C~ 85°C
Package / Case DIP8/7.62mm
Packaging TUBE
Program Memory Size 1KB (512 x 16)
RAM Size 64-Byte
RoHS ROHS
Speed 20MHz
SupplyVoltage 1.8V to 5.5V