شارژر فندکی باسئوس مدل CCBX-120C2X
خرید از اسنپ شاپ
ویژه۴,۵۰۰,۰۰۰
شروع قیمت از ۳,۴۵۶,۰۰۰
هیچ فروشگاهی با فیلترهای منتخب شما وجود ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم فیلترها را تغییر دهید
اسنپ شاپویژه
تهران ۵.۰
۱ سال و ۹ ماه گزارش
شارژر فندکی 4 پورت بیسوس مدل CCBX-120C2X
گارانتی سلامت فیزیکی کالاامکان پرداخت اقساطی
گزارش
۴,۵۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۱ روز پیش
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۱ روز پیش
نوینون
تهران ۵.۰
۲ سال و ۹ ماه گزارش
شارژر فندکی 4 پورت باسئوس مدل Baseus CCBX-120C2X
امکان پرداخت اقساطی
گزارش
۳,۴۵۶,۰۰۰
مشاهده فروشنده
پیشنهاد ویژه فروشندگان
مشخصات فنی
مشخصات
تعداد پورت 4 عدد
جنس آلومینیوم + PC
خروجی Type-C 1 / Type-C 2 5V 3A ، 9V 2.22A ، 15V 2A ، 20V 1.5A
خروجی USB1/USB2 5V 3A ، 9V 2A ، 10V 2A ، 12V 2.5A
خروجی کل 30W + 30W + 30W + 30W