تلویزیون ال جی 100QNED86A
خرید از اثاث من
ویژه۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰
هیچ فروشگاهی با فیلترهای منتخب شما وجود ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم فیلترها را تغییر دهید
اثاث منویژه
کردستان
۱ سال و ۱ ماه گزارش
تلویزیون ال جی QNED86a
گزارش
۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۲ روز پیش
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۲ روز پیش
پیشنهاد ویژه فروشندگان
مشخصات فنی
مشخصات
برند LG
سال عرضه (میلادی) 2025
سایز (اینچ) 100", 55", 65", 75", 86"
سری a
کشور سازنده کره جنوبی
کشور مونتاژ اندونزی, مصر
مدل QNED86a
ویژگی های کلی برندLGکشور سازندهکره جنوبیکشور مونتاژاندونزی, مصرمدلQNED86aسال عرضه (میلادی)2025سریaسایز (اینچ)100", 55", 65", 75", 86"برچسب مصرف انرژی–