ماژول تریستور 250 آمپر 1600 ولت سمیکرون اریجینالSKKT250/16E
SKKT250/16E
خرید از پیمان الکتریک
ارزان‌ترین۹,۴۰۰,۰۰۰
هیچ فروشگاهی با فیلترهای منتخب شما وجود ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم فیلترها را تغییر دهید
پیمان الکتریک
تهران
۴ سال و ۱۰ ماه گزارش
دوبل تریستور SKKT 250 | خرید و فروش SKKT250/16E
گزارش
۹,۴۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۱ روز پیش
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۱ روز پیش
پیشنهاد ویژه فروشندگان
مشخصات فنی
مشخصات
IGT 150mA
VGT 3V
VRSM 1700V
ابعاد 115x50x52mm
برند SEMIKRON
پکیج MODULE
تعداد پین 4
جریان کاری 250A
خانواده المان قطع ووصل جریان وولتاژ
دریافتدیتا شیت مشخصات - پارامترها
دمای کاری 125 ~40-
سری  Thyristor/Diode Modules
کشور سازنده آلمان
کیفیت اریجینال سمیکرون مونتاژ اسلواکی
نوع مونتاژ DIP
ولتاژ کاری 1600V