دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CE12DF3T-F
Hikvision DS-2CE12DF3T-F Analog CCTV Camera
خرید از هایک ویژن سیستم
ارزان‌ترین۴,۸۵۰,۰۰۰
شروع قیمت از ۴,۸۵۰,۰۰۰
انتخاب استان
هیچ فروشگاهی با فیلترهای منتخب شما وجود ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم فیلترها را تغییر دهید
هایک ویژن سیستم
تهران
۲ سال گزارش
گزارش
۴,۸۵۰,۰۰۰
بروزشده در ۲ روز پیش
خرید حضوری مشاهده فروشنده
بروزشده در ۲ روز پیش
موج گستران رادیس
تهران ۵.۰
۵ سال و ۶ ماه گزارش
دو ساله پارس ارتباط
گزارش
۵,۹۵۸,۰۰۰
بروزشده در ۱۲ ساعت پیش
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۱۲ ساعت پیش
ایران الکترونیک
البرز ۵.۰
۵ سال و ۲ ماه گزارش
دوربین مداربسته بولت هایک ویژن مدل HikVision DS-2CE12DF3T-F
۸,۵۲۲,۵۳۵
بروزشده در ۱۰ ساعت پیش
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۱۰ ساعت پیش
شبکه سنتر
تهران ۵.۰
۵ سال و ۴ ماه گزارش
۱۷,۷۰۰,۰۰۰
خرید حضوری مشاهده فروشنده
گاردیلو
تهران
۱ سال و ۶ ماه گزارش
شرایط ارسال یا قیمت این کالا ممکن است متفاوت باشد.
۳,۵۰۰,۰۰۰
۵,۰۰۰,۰۰۰
٪۳۰
بروزشده در ۱ روز پیش
بروزشده در ۱ روز پیش
موج گستران رادیس
۵ سال و ۶ ماه گزارش
دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CE12DF3T-FS
دو ساله پارس ارتباط
۶,۸۳۸,۰۰۰
ایران الکترونیک
البرز ۵.۰
۵ سال و ۲ ماه گزارش
دوربین مداربسته بولت هایک ویژن مدل HikVision DS-2CE12DF3T-FS
۹,۷۸۰,۷۵۰
شبکه سنتر
۵ سال و ۴ ماه گزارش
۲۰,۳۰۰,۰۰۰
داهواگرام
۱ سال و ۲ ماه گزارش
دوربین هایک ویژن 2 مگاپیکسل DS-2CE12DF3T-F
وضعیت: ناموجود
۴,۲۸۹,۰۰۰
بروزشده در ۱۵ ساعت پیش
بروزشده در ۱۵ ساعت پیش
شایاسل
۶ ماه گزارش
وضعیت: ناموجود
بروزشده در ۱۴ ساعت پیش
بروزشده در ۱۴ ساعت پیش
طیف سنتر
قم ۴.۶
۶ سال و ۹ ماه گزارش
دوربین HD آنالوگ 2 مگاپیکسلی هایک ویژن DS-2CE12DF3T-F
امکان پرداخت اقساطی
بروزشده در ۱۴ روز پیش
بروزشده در ۱۴ روز پیش
پیشنهاد ویژه فروشندگان
مشخصات فنی
مشخصات
استانداردها استاندارد IP67 (ضدآب)\r\n
سایز حسگر تصویر 1/2.8 اینچ
فاصله کانونی 2.8 تا 6 میلی‌متر
فرکانس 130 dB
فرمت‌های ویدیویی Switchable TVI/AHD/CVI/CVBS
قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی دید در شب
محدوده دیافراگم F1.0
محدوده سرعت شاتر 1/3 تا 1/50,000 ثانیه
مشخصات حسگر تصویر 2 MP CMOS
مشخصات ظاهری بولت
منبع تغذیه 12 VDC ± 25%, max. 4.2 W\r\n
نوع اتصال باسیم (BNC)
نوع حسگر تصویر CMOS
نوع لنز 2.8mm, 3.6mm, 6mm fixed focal lens