پاور گرین مدل GP300A-ECO
Green GP300A ECO Power Supply
خرید از سله شاپ
ویژه۵,۱۵۰,۰۰۰
شروع قیمت از ۱,۵۵۰,۰۰۰
انتخاب استان
هیچ فروشگاهی با فیلترهای منتخب شما وجود ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم فیلترها را تغییر دهید
سله شاپویژه
تهران ۴.۸
۵ سال و ۶ ماه گزارش
پاور گرین 300 وات مدل GP300A-ECO
گزارش
۵,۱۵۰,۰۰۰
بروزشده در ۱ روز پیش
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۱ روز پیش
تاپ رایانویژه
تهران ۴.۳
۷ سال و ۱ ماه گزارش
Green GP300A ECO Power Supply
گرین(سیاره سبز)امکان پرداخت اقساطی
گزارش
۵,۲۵۰,۰۰۰
۶,۰۰۰,۰۰۰
٪۱۲
بروزشده در ۲۰ ساعت پیش
خرید حضوری مشاهده فروشنده
بروزشده در ۲۰ ساعت پیش
مرکز کامپیوتر پارسیانویژه
تهران ۳.۱
۴ سال و ۱۰ ماه گزارش
منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP300A-ECO Rev3.1
36 ماهه گرین
۵,۵۱۰,۰۰۰
خرید حضوری مشاهده فروشنده
ادبازارویژه
اصفهان ۳.۴
۸ سال گزارش
پاور GP300A-ECO گرین 300 وات
گارانتی سبز (Green) : 36 ماهه
۵,۸۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۴ روز پیش
بروزشده در ۴ روز پیش
پلازا دیجیتالویژه
تهران ۴.۲
۶ سال و ۳ ماه گزارش
37 ماه گرینامکان پرداخت اقساطی
۵,۳۰۰,۰۰۰
دیجی کالاویژه
تهران ۳.۰
۱۳ سال و ۹ ماه گزارش
۵,۵۰۰,۰۰۰
بروزشده در ۲ روز پیش
مشاهده فروشنده
بروزشده در ۲ روز پیش
اوتاناویژه
تهران ۵.۰
۳ سال و ۱۰ ماه گزارش
منبع تغذیه پاور گرین Green GP300A-ECO Rev3.1 Power
گارانتی 24ماهه گرین
۵,۴۰۰,۰۰۰
ایسام
تهران ۲.۵
۶ سال و ۹ ماه گزارش
پاور GREEN GP300A ECO تمیز و پلمپ
۱,۵۵۰,۰۰۰
دلتا کامپیوتر
بوشهر
۲ سال گزارش
پاور گرین اکو 300 وات | Green GP 300A-ECO | پلمپ
امکان پرداخت اقساطی
۲,۲۶۰,۰۰۰
۲,۵۰۰,۰۰۰
٪۱۰
جاده تکنولوژی
بوشهر
۱ سال گزارش
پاور گرین GP300A-ECO REV:2.31 استوک در حد نو
کارکرده
۲,۶۰۰,۰۰۰
مستر پی سی
خراسان رضوی ۴.۷
۵ سال و ۵ ماه گزارش
پاور گرین Green 300A ECO استوک در حد نو
کارکرده
۲,۷۰۰,۰۰۰
پیشنهاد ویژه فروشندگان
مشخصات فنی
برند Green
وضعیت استوک, درحدنو
کیفیت اورجینال
ابعاد 86mm x 150mm x 140mm
استانداردهای عمومی CE, TUV, CB, FCC, CUL
توان حقیقی 300W
جنس بدنه SGCC
فرم فاکتور ATX PS2
محدوده ولتاژ ورودی 200-240Vac RMS
مدل GP300A-ECO REV3.1
نوع و ابعاد فن 120mm – Sleeve Bearings Fan
نوع کابل های خروجی دارای روکش بافته شده
وزن 4 کیلوگرم
کانکتور 4Pin Molex 2 عدد
کانکتور CPU 12V 4+4 Pin 1 عدد
کانکتور MB 20+4 Pin 1 عدد
کانکتور SATA 4 عدد
گواهینامه 80PLUS WHITE
توان خروجی 300w
راندمان 85%
طول عمر 100000h
نوع خروجی کابل غیر ماژولار
استانداردهای حفاظتی OPP,OVP,SCP,SIP,UVP
تعداد فن 1 عدد
جریان 12+ ولت اول 23 آمپر
جریان 12- ولت 0.3 آمپر
جریان 5+ ولت 15A