از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه وبلاگ درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

ترانسیور Single Mode فیبر 1 پورت LX SFP دی-لینک DEM-310GT

Dlink DEM310GT

آخرین قیمت 122,000 تومان
در حال حاضر این محصول در هیچ فروشگاهی موجود نبوده و قابل خرید نمی باشد

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات D-link DEM-310GT ( ترانسیور Single Mode فیبر 1 پورت LX SFP دی-لینک DEM-310GT)

مشخصات کلی
وزن ماژول فیبر-ترانسیور
سایر مشخصات
طول موج 1310nm
استاندارد IEEE-802.3z
مشخصات فنی
منبع تغذیه 3.3V
مشخصات بدون دسته بندی
پورت ها 1000BASE-LX port
Storage Temperature -25 to 55 C
OPERATING TEMPERATURE 0 to 50 C
STORAgE HUMIDITY 5%to95% non-condensing
OPERATING HUMIDITY 5% to 95% non-condensing
نوع کانکتور فیبر Duplex LC
سرعت تبادل داده 1Gbps
Hot Pluggable
نوع SFP مینی_جیبیک
ماکزیمم مسافت کابل 10km
توان خروجی نور 9um
Power Budget 10.5dB