از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

مبدل های مدیا D-Link مدل DMC-1910R

قیمت از
930,000 تا 985,000
تومان

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات مبدل های مدیا D-Link مدل DMC-1910R

مشخصات کلی
برند دی لینک D-Link
ابعاد 120 (L) 88 (W) 25 (H) mm
وزن دی لینک-D-Link
سایر مشخصات
طول موج TX: 1310 micron; RX: 1550 micron
گواهینامه ها FCC Class B
VCCI Class B
CE Class B
C-Tick
مشخصات فنی
منبع تغذیه Through AC power adapters (when used as stand-alone device)
توان مصرفی 5.5 Watts(max.)(for each DMC-1910R and DMC-1910T unit)
مشخصات بدون دسته بندی
Connector 1000BASE-T : RJ-45 connector 1000BASE-LX: LC connector
Flow Control 802.3x Flow Control
Storage Temperature -10 to 70 C (-26 to 158 F)
OPERATING TEMPERATURE 0 to 40 C (32 to 104 F)
OPERATING HUMIDITY 10 to 90%, non-condensing
نوع فیبر قابل اتصال سینگل مود
مسافت 15 کیلومتر
نوع کانکتور فیبر SC
نوع پورت ها یک پورت RJ-45
Conversion Scheme Pair of one-channel single-mode fiber media conversion between 1000BASE-T and 1000BASE-LX
Wavelength TX: 1310 micron; RX: 1550 micron
Connectors 1000BASE-T : RJ-45 connector 1000BASE-LX: LC connector
Cables Single Mode
Full Duplex بله
Auto MDI/MDIX
Transmission Method Store-and-forward
Installation Methods Stand Alone / with chassis
Hot Swap
Distance 15km