از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter

مبدل فیبر تی پیلینک مدل MC112CS

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات مبدل فیبر تی پی-لینک مدل MC112CS ( TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter)

مشخصات کلی
ابعاد 27 × 73 × 94.5 ميلي‌متر
رابط ذخیره سازی
رابط 1 پورت 100M SC/UPC
1پورت 100M RJ45
سایر مشخصات
طول موج 1310nm Tx/1550nm Rx
WDM TX:
1310nm
WDM RX:
1550nm
گواهی‌نامه‌ها FCC, CE, RoHS
مشخصات فنی
منبع تغذیه آداپتور برق
حداکثر مصرف: 2.41W
استانداردها IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
سایر قابلیت ها
سایر مشخصات پورت‌ها:1 عدد پورت 100M SC/UPC1 عدد پورت 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)طول موج: 1310nm Tx/1550nm Rx
نمایشگر
نشانگر LED
توضیحات نشانگر LED PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
مشخصات بدون دسته بندی
منبع تغذيه External Power Adapter
ابعاد به میلیمتر (94.5*73.0*27.0 )
ساير مشخصات پورت‌ها: 1 عدد پورت 100M SC/UPC 1 عدد پورت 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX) طول موج: 1310nm Tx/1550nm Rx
گواهی‌نامه‌ FCC, CE, RoHS
گواهي‌نامه‌ها FCC, CE, RoHS
توضيحات LED PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
محیط عامل دما: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉)
دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉)
عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم
ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
شبکه رسانه ای 10BASE-T:
(UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m
(EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m
100BASE-FX:
Single-mode Fiber
100BASE-T:
(UTP category 5, 5e, cable (maxium 100m
(EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m
سایر توضیحات شبکه و بی سیم _مطابق با استاندارد 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
_دارای فن آوری WDM جهت انتقال و دریافت روی یک فیبر
عملکرد عمومی:
Adopts WDM technology
Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Half Duplex Flow Control (Backpressure)
Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
Extends fiber distance up to 20km