از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

TP-LINK JetStream T3700G-28TQ 28 Port Switch

سوییچ 28 پورت JetStream تی پیلینک مدل T3700G28TQ

آخرین قیمت 8,180,000 تومان
در حال حاضر این محصول در هیچ فروشگاهی موجود نبوده و قابل خرید نمی باشد

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات سوییچ 28 پورت JetStream تی پی-لینک مدل T3700G-28TQ ( TP-LINK JetStream T3700G-28TQ 28 Port Switch)

مشخصات کلی
ابعاد 44 × 330 × 440 ميلي‌متر
سایر مشخصات
تعداد فن 4
گواهی‌نامه‌ها FCC, CE, RoHs
رابط ذخیره سازی
رابط 24 پورت 100/1000/10GBase-T RJ45
4 اسلات +10G SFP
1 اسلات کنسول
مشخصات سخت‌افزاری
نوع سوییچ 10/100/1000Mbp/s
قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت
نوع پورت‌ها 24 درگاه RJ-45 از نوع 10/100/1000Mbps 4 اسلات SFP
مشخصات فنی
تعداد پورت‌ها 28 عدد
منبع تغذیه 100~240VAC, 50/60Hz
استانداردها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
امنیت IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
نمایشگر
نشانگر LED
توضیحات نشانگر LED نشان‌گر مجزا برای هرکدام از درگاه‌ها
مشخصات بدون دسته بندی
Jumbo Frame 10KB
روش انتقال انبارش و ارسال
منبع تغذيه آداپتور برق شهری
ابعاد به میلیمتر (440*330*44)
توضيحات نشانگر led نشان‌گر مجزا برای هرکدام از درگاه‌ها
گواهی‌نامه‌ FCC, CE, RoHS
گواهي‌نامه‌ها FCC, CE, RoHs
حافظه بافر 16 Mbits
نوع سوييچ 10/100/1000Mbp/s
قابليت برنامه‌ريزي و مديريت
محیط عامل دما: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ~ 104 ℉ ℉)
دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉)
عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم
ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
شبکه رسانه ای 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR
نرخ Forwarding Up to 95.2Mpps
مدیریت Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image
ظرفیت سوئیچینگ Up to 128Gbps