از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه وبلاگ درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

سوئیچ 48 پورت تی پی لینک مدل اس جی2452

TPLINK TLSG2452 48Port Gigabit Smart Switch with 4 SFP Slots

آخرین قیمت 1,416,000 تومان
در حال حاضر این محصول در هیچ فروشگاهی موجود نبوده و قابل خرید نمی باشد

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات TP-LINK TL-SG2452 48-Port Gigabit Smart Switch with 4 SFP Slots ( سوئیچ 48 پورت تی پی لینک مدل اس جی2452)

مشخصات کلی
نوع کاربری قابل نصب در رکمونت
تعداد پورت 48 عدد
ابعاد 44 * 260 * 440 میلیمتر
نمایشگر
LED دارای نشانگر با قابلیت نمایش وضعیت روشن یا خاموش بودن دستگاه
سایر مشخصات
گواهینامه ها CE, FCC, RoHS
مشخصات فنی
استانداردها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
مشخصات بدون دسته بندی
ظرفیت سوئیچینگ 104 گیگابیت بر ثانیه
Ethernet 20Mbps -full duplex , 10Mbps - half duplex
نوع سوئیچ 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
کابل های شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 100BASE-FX:MMF,SMF 1000BASE-X: MMF, SMF
نرخ انتقال داده 77.4Mpps
سیستم عامل مورد نیاز Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux
نوع مدیریت سوئیچ مدیریتی
Fast Ethernet 200Mbps -full duplex , 100Mbps - half duplex