از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه وبلاگ درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

D-Link DEM-220R SFP 100Base-BX Single-mode Fibre Transceiver

فرستنده و گیرنده تک حالت دی لینک مدل دی ای ام 220 آر

قیمت از
121,000 تا 122,000
تومان

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات فرستنده و گیرنده تک حالت دی لینک مدل دی ای ام 220 آر ( D-Link DEM-220R SFP 100Base-BX Single-mode Fibre Transceiver)

مشخصات کلی
ابعاد ( W x D x H ) 55.5×13.4×11.28mm
وزن Simples LC
سایر مشخصات
طول موج Tx:1310nm,Rx:1550
استاندارد IEEE 802.3ah 100BASE-BX
اسکن
سرعت 100 Mbps
مشخصات فنی
MTBF 3,259,763 hours
منبع تغذیه 3.3V
سایر قابلیت ها
سایر مشخصات FCC Class B ICES-003 Class B CE Class B VCCI Class B
مشخصات بدون دسته بندی
نوع SFP سینگل_مود
ماکزیمم مسافت کابل 20km
نو ع فیبر 9/125um Single-mode Fiber
استاندارد و پروتکل IEEE 802.3ah 100BASE-BX
نوع درگاه LC/UPC
ایمنی و انتشار TUV . UL . FDA
نرخ انتقال 100Mbps
حداکثر طول کابل 20 کیلو متر
سرعت تبادل داده 100Mbps
نوع کانکتور فیبر Simplex LC
RoHS Compliant Compliant
توان خروجی نور 30dB
میزان حساسیت -32dbm
Power Budget -32to-3 dBm
Hot Pluggable
گرمای تولید شده توسط دستگاه 1.78KJ/h
Compliant Standard IEEE 802.3ah 100BASE-BX
Transceiver Type SFP
مسافت 20Km
Connector Simplex LC
single/bi Direction Bidirectional
Fibre Channel FC-PI standard Single Mode
(Output Optical Power (TX Optical Power -14to-8dBm
(Input Optical Power (RX Optical Power -32 to-3dBm
Cable Type 9/125um Single-mode Fiber
Wavelength Tx:1310nm, Rx:1550nm