از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

D-Link DEM-210 SFP 100Base-FX Single-mode Fibre Transceiver

فرستنده و گیرنده تک حالت دی لینک مدل دی ای ام 210

قیمت از
132,000 تا 136,000
تومان

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات فرستنده و گیرنده تک حالت دی لینک مدل دی ای ام 210 ( D-Link DEM-210 SFP 100Base-FX Single-mode Fibre Transceiver)

مشخصات کلی
ابعاد ( W x D x H ) 13.4mm x 56.4mm x 10.35mm
وزن SFP Transceiver
سایر مشخصات
طول موج 1310nm
استاندارد 802.3u 100BASE-FX
گواهینامه ها FCC Class B, CE, ICES-003, VCCI
مشخصات فنی
منبع تغذیه 3.3 ولت
توان مصرفی 3.3V
سایر قابلیت ها
سایر مشخصات سازگار با DES-1228, DES-1228P, DES-3252P, DES-3228PA, DES-1252, DGS-3612G
مشخصات بدون دسته بندی
نوع کابل Single Mode Fiber
Storage Temperature -40 to 85 C
OPERATING TEMPERATURE 0 to 70 C
STORAgE HUMIDITY 5% to 90% Non-Condensing
OPERATING HUMIDITY 10% to 90% Non-Condensing
نوع کانکتور فیبر Duplex LC
استاندارد و پروتکل IEEE 802.3u 100BASE-FX - Emissions FCC Class B, CE, ICES-003, VCCI - Safety FDA/CDRH, TUV, UL, RoHS
نوع درگاه LC/UPC
ایمنی و انتشار FDA/CDRH, TUV, UL, RoHS
حداکثر طول کابل 15 کیلو متر
نو ع فیبر Single-mode 9/125 μm
سرعت تبادل داده 100Mbps
Hot Pluggable
نوع SFP جیبیک
ماکزیمم مسافت کابل 15 km
RoHS Compliant
Power Budget 17dB