از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

D-Link DES-1024R Plus 24-Port Fast Ethernet Unmanaged Switch With Open Slot

سوئیچ 24 پورت دی لینک مدل دی ایی اس 1024 آر پلاس

آخرین قیمت 231,000 تومان
در حال حاضر این محصول در هیچ فروشگاهی موجود نبوده و قابل خرید نمی باشد

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات سوئیچ 24 پورت دی لینک مدل دی ایی اس 1024 آر پلاس ( D-Link DES-1024R Plus 24-Port Fast Ethernet Unmanaged Switch With Open Slot)

مشخصات کلی
نوع کاربری دسکتاپ
تعداد پورت 24 عدد
ابعاد 441 * 44 * 207 میلیمتر
وزن 2.65 کیلوگرم
جنس بدنه فلزی
نمایشگر
LED دارای نشانگر با قابلیت نمایش وضعیت روشن یا خاموش بودن دستگاه
دارای نشانگر با قابلیت نمایش وضعیت پورت های شبکه
سایر مشخصات
گواهینامه ها FCC Class A CE Class A C-Tick VCCI Class A BSMI Class A
سایر قابلیت ها
سایر مشخصات دارای یک اسلات قابل گسترش (Expansion Slot) برای اضافه کردن 2 عدد پورت فیبر 100Mbps به صورت اختیاری
مشخصات فنی
استانداردها IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-FX Fast Ethernet ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation IEEE 802.3x Flow Control
مشخصات بدون دسته بندی
ظرفیت سوئیچینگ 1.6 گیگابیت بر ثانیه
Ethernet 20Mbps -full duplex , 10Mbps - half duplex
نوع سوئیچ 10/100 مگابیت بر ثانیه
کابل های شبکه 10BASE-T:(2-pair UTP Cat. 3, 4, 5 (100m(EIA/TIA-568 100-ohm STP (100m- 100BASE-TX:(2-pair UTP Cat. 5 (100 m(EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m- 100BASE-FX:Multi-mode (62.5/125 um or 50/125 um fiber cabling with SC(connector
Buffer Memory 256 کیلوبایت به ازای هر دستگاه
نوع مدیریت سوئیچ غیر مدیریتی
Fast Ethernet 200Mbps -full duplex , 100Mbps - half duplex