از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

LAN Card D-Link DFE-551FX

کارت شبکه دی لینک DFE551FX

275,000 تومان

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات کارت شبکه دی لینک DFE-551FX ( LAN Card D-Link DFE-551FX)

مشخصات کلی
برند دی لینک D-Link
ابعاد 120 x 74 x 11 mm
وزن دی لینک-D-Link
سایر قابلیت ها
شبکه بی سیم Wi-Fi
مشخصات سخت‌افزاری
تعداد آنتن
نوع آنتن
مشخصات فنی
استانداردها “IEEE 802.3u 100BASE-FX Fast Ethernet + PCI local bus 2.2 specifications
+ IEEE 802.3x Flow Control + IEEE 802.1Q VLAN tagging, 32 groups
+ IEEE 802.1p priority tagging, 8queues + Advanced Configuration and Power Interface (ACPI) v.1.0”
توان مصرفی 1.14 watts (maximum)
مشخصات بدون دسته بندی
رابط اتصال PCI
Flow Control IEEE 802.3x flow control in full-duplex operation
802.3x flow control
نوع کارت شبکه داخلی
BOOT ROM DFE-551P" " DFE-551R"
PCI Bus Support
Full-duplex mode
802.1P priority Queue
802.3U
ACPI
پشتیبانی از درایورها
Vista x86
 
Vista x64
 
Win XP
 
Win 2000
&nb
کارت شبکه D-link DFE-551FX
داده‌ها استاندارد
چراغ های وضعیتی “Link + Activity (Tx/Rx)
+ Full duplex”
Wake on LAN
Plug and Play
نوع اسلات PCI
نرخ انتقال داده در شبکه 200Mbps (full-duplex)
استاندارد کابل شبکه سازگار “62.5/125 or 50/125 micron multimode fiber-optics
(up to 2km at full-duplex)”
Boot ROM Address Searched by system BIOS
Boot ROM Flash Memory RPL boot ROM: 64KB(DFE-551R)
+ PXE boot ROM: 64KB(DFE-551P)
Boot Servers Supported Novell RPL Boot ROM code + NetWare 3.x, 4.x RPL server
+ Microsoft Windows NT 3.51, 4.x RPL server + Intel PXE 2.1
802.1X
SNMP v1
IRQ Allocated by system
cache buffer 2KBytes receive FIFO + 2KBytes transmit FIFO