از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه وبلاگ درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

TP-LINK TL-SG3424 JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed Switch

سوییچ مدیریتی 24 پورت تی پیلینک مدل TLSG3424

آخرین قیمت 1,133,500 تومان
در حال حاضر این محصول در هیچ فروشگاهی موجود نبوده و قابل خرید نمی باشد

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات سوییچ مدیریتی 24 پورت تی پی-لینک مدل TL-SG3424 ( TP-LINK TL-SG3424 JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed Switch)

مشخصات کلی
نوع کاربری قابل نصب در رکمونت
نوع 10/100/1000Mbp/s
توضیحات Web-based GUI and CLI management
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
SYSLOG & Public MIBS
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
Port Mirroring
Integrated NDP/NTDP feature
System Diagnose: VCT
تعداد پورت 24
ابعاد 44 × 220 × 440 میلی‌متر
نمایشگر
LED دارای نشانگر با قابلیت نمایش وضعیت روشن یا خاموش بودن دستگاه
دارای نشانگر با قابلیت نمایش وضعیت پورت های شبکه
نشانگر LED
سایر مشخصات
گواهینامه ها CE, FCC, RoHS
کنترل دسترسی L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address,
Time Range Based
IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and V LAN ID
پهنای باند پهنای باند 48Gbps
گواهی‌نامه‌ها CE, FCC, RoHS
اقلام همراه کابل برق
CD راهنما
پایه های ضدلغزش
راهنمای نصب و راه اندازی سریع
کیت رکمونت
شبکه های ارتباطی
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs), Port/ MAC/ Protocol -based VLAN, GARP/GVRP, Management VLAN configuration
مشخصات سخت‌افزاری
نوع سوییچ 10/100/1000 Mbps
قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت
نوع پورت‌ها 24 پورت LAN 10/100/1000Mbps 4 پورت گیگابیتی کمبوی SFP پورت کنسول (Console)
سرعت انتقال 35.7Mpps برای Packet Forwarding
جدول آدرس مک 8k
مشخصات فنی
منبع تغذیه آداپتور برق با ورودی 240-100 ولت / 50 تا 60 هرتز
استانداردها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
امنیت IP-MAC-Port-VID Binding
DoS Defence
SSH v1/v2
Port Security
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSL v2/v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
سایر قابلیت ها
سایر مشخصات پشتیبانی از IPv6--------------------Dual IPv4/IPv6 stackMulticast Listener Discovery (MLD) SnoopingIPv6 neighbor discovery (ND)Path maximum transmission unit (MTU) discoveryInternet Control Message Protocol (ICMP) version 6TCPv6/UDPv6کاربردهای IPv6------------------DHCPv6 ClientPing6Tracert6Telnet(v6)IPv6 SNMPIPv6 SSHIPv6 SSLHttp/HttpsIPv6 TFTP
مشخصات بدون دسته بندی
توضیحات مدیریت Web-based GUI and CLI managementSNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBsRMON (1, 2, 3, 9 groups)DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82CPU MonitoringPort MirroringTime Setting: SNTPIntegrated NDP/NTDP featureFirmware Upgrade: TFTP & WebSystem Diagnose: VCTSYSLOG & Public MIBS
نوع سوييچ 10/100/1000Mbp/s
قابليت برنامه‌ريزي و مديريت
توضيحات مديريت Web-based GUI and CLI management SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs RMON (1, 2, 3, 9 groups) DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82 CPU Monitoring Port Mirroring Time Setting: SNTP Integrated NDP/NTDP feature Firmware Upgrade: TFTP & Web System Diagnose: VCT SYSLOG & Public MIBS
کنترل دسترسي L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID Time Range Based
امنيت IP-MAC-Port-VID Binding IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN DoS Defence Dynamic ARP inspection (DAI) SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
گواهي‌نامه‌ها CE, FCC, RoHS
منبع تغذيه آداپتور برق با ورودی 240-100 ولت / 50 تا 60 هرتز حداکثر مصرف توان الکتریکی: 23.3 وات
نوع پورت 24 پورت LAN 10/100/1000Mbps
4 پورت گیگابیتی کمبوی SFP
پورت کنسول (Console)
ظرفیت سوئیچینگ 48 گیگابیت بر ثانیه
جدول مک آدرس 8k
نرخ انتقال داده 35.71Mpps
نوع سوئیچ 10/100/1000Mbp/s
نوع مدیریت سوئیچ مدیریتی
Ethernet 20Mbps -full duplex , 10Mbps - half duplex
Fast Ethernet 200Mbps -full duplex , 100Mbps - half duplex
کابل های شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 100BASE-FX:MMF,SMF 1000BASE-X: MMF, SMF
سیستم عامل مورد نیاز Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux
قابلیت برنامه ریزی و مدیریت
مک آدرس 8K
حداکثر توان مصرف الکتریکی 23.3 وات