از زبان طبیعی هم می توانید استفاده کنید مثلا
"گوشی سامسونگ بین 1 تا دو میلیون"
ورود به ایمالز
ایمیل
کلمه عبور
انصراف
عضویت لیست قیمت ثبت فروشگاه اخبار درباره ایمالز تماس با ما
گزارش تخلف فروشگاه
* شرح تخلف
انصراف

TP-LINK TL-SL1351 48-Port Gigabit Switch

سوییچ 48 پورت گیگابیتی تی پیلینک مدل TLSL1351

آخرین قیمت 707,000 تومان
در حال حاضر این محصول در هیچ فروشگاهی موجود نبوده و قابل خرید نمی باشد

0
از 5
0
0
0
0
0
0

مشخصات سوییچ 48 پورت گیگابیتی تی پی-لینک مدل TL-SL1351 ( TP-LINK TL-SL1351 48-Port Gigabit Switch)

مشخصات کلی
نوع 10/100Mbp/s
تعداد پورت 48
ابعاد 44 × 180 × 440 ميلي‌متر
سایر قابلیت ها
قابلیت برنامه‌ ریزی
ورودی خروجی و سایر پورت ها
ویژگی‌های پورت 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable1000BASE-X: MMF, SMF
مشخصات سخت‌افزاری
نوع سوییچ 10/100Mbp/s
قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت
نوع پورت‌ها 48 عدد پورت RJ45 با سرعت 10/100Mbps 2 عدد پورت RJ45 با سرعت 10/100/1000Mbps 1 عدد پورت گیگابیتی SFP
سرعت انتقال 11.6 مگابیت بر ثانیه
جدول آدرس مک 8K
مشخصات فنی
منبع تغذیه 100-240VAC, 50/60Hz
استانداردها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x
سایر مشخصات
اقلام همراه کابل برق راهنمای نصب و راه‌اندازی سریع کیت رکمونت پایه های ضدلغزش
مشخصات بدون دسته بندی
ظرفیت سوئیچینگ 15.6 گیگابیت بر ثانیه
منبع تغذيه 100-240VAC, 50/60Hz
گواهي‌نامه‌ها FCC, CE, RoHS
ويژگي‌هاي پورت 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable 1000BASE-X: MMF, SMF
نوع سوييچ 10/100Mbp/s
قابليت برنامه‌ريزي و مديريت
ظرفيت سوئيچينگ 15.6 گیگابیت بر ثانیه